Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-11-09, 12:27   #3661
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

noo zielone... paskudnie to wygladalo. Rozowe tez pewnie za ciekawe nie byly lubilam sie w blondzie ale jakos psychicznie sie w nim srednio czulam. Teraz czuje ze moj wyglad jest kompatybilny z moja osobowoscia. Chciaz zlosliwi twierdza, ze w srodku zawsze bede blondi (a byl czas ze bylam platynowa blondynka)
Brazowe wlosy sa latwiejsze w pielegnacji.
A wiecie co... mam ponad 1cm odrost juz i jest jasniejszy od farbowanych o 1ton! Praktycznie nie widac roznicy! wiec jestem zachwycona bo moze juz nie bede musiala sie w ogole farbowac
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 12:35   #3662
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
noo zielone... paskudnie to wygladalo. Rozowe tez pewnie za ciekawe nie byly lubilam sie w blondzie ale jakos psychicznie sie w nim srednio czulam. Teraz czuje ze moj wyglad jest kompatybilny z moja osobowoscia. Chciaz zlosliwi twierdza, ze w srodku zawsze bede blondi (a byl czas ze bylam platynowa blondynka)
Brazowe wlosy sa latwiejsze w pielegnacji.
A wiecie co... mam ponad 1cm odrost juz i jest jasniejszy od farbowanych o 1ton! Praktycznie nie widac roznicy! wiec jestem zachwycona bo moze juz nie bede musiala sie w ogole farbowac
Ja mia³am rozja¶nione do rudych. Wytrzyma³am 2 miesi±ce. Odrosty pojawi³y siê bardzo szybko a kolejnego rozja¶niania moje w³osy by nie prze¿y³y... Br±z rz±dzi
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-09, 21:56   #3663
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczêta mam na g³owie Syoss 5-1 , efekt: ch³odny do¶æ ciemny br±z, akurat taki jaki sobie wymarzy³am. W Rossmannie i Super-Pharmie jak na z³o¶æ nie mieli Brillance naturalny br±z, który zawsze wychodzi³ u mnie ch³odno i piêknie b³yszcza³, wiêc skusi³am siê na Syossa. Wiem, ¿e niektóre dziewczyny narzeka³y na zapach - moim zdaniem w ¿adnym stopniu gorszy czy lepszy ni¿ jakikolwiek inny; na sztywno¶æ w³osów po zabiegu farbowania, owszem, i ja to zauwa¿y³am, ale od¿ywka ta + resztka od¿ywki z farby loreala = ³adne w³oski ; na wypadanie - nie potwierdzam. A co do trwa³o¶ci wypowiem siê jak umyjê w³oski po raz kolejny, póki co kolor - rewelacja

Witam
Szukam fajnego br±zu. Obecnie farbuje w³osy castingiem, ale color szybko siê wyp³ukuje i robi± siê rude co mi siê nie podoba i szukam w³a¶nie ¶licznego br±ziku. Bardzo mi siê podoba ten br±zik na pude³ku Syossa.
Mam pro¶be, mo¿esz wkleiæ zdjêcie Twoich w³osków

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie br±zowow³ose Wi¿a¿anki,
jestem nowa na tym w±tku, w³a¶nie skoñczy³a siê moja przygoda z bia³ym blondem i z w±tku o farbach blond wyl±dowa³am tutaj

mmiinnii tak siê sk³ada, ¿e raz malowa³am tym szamponem w tamtym roku i efekt by³ bardzo ³adny, by³am zadowolona, kororek do¶æ d³ugo siê trzyma³, a szampon nie poczyni³ spustoszeñ we w³osach efekt to 2 pierwsze foto pierwsze trochê ja¶niejsze bo z fleszem drugie to kolor najbardziej zbli¿ony

A teraz moje pytanko. Kolejne 2 zdjêcia ju¿ siê przewija³y w tym w±tku, ale jako¶ nie znalaz³am odpowiedzi jak uzyskac taki kolor. Kiedy¶ sama taki mia³am ale farbowa³am palette XXL color jackie brown (stara seria) no i ju¿ go nie ma, a teraz poszukujê farby, która da mi w³a¶nie taki odcieñ.. zastanawia³am siê nad jak±¶ mocc±, ale przed chwil± moj± uwagê przyku³ wellaton odcieñ 3.66 blue velvet [ostatnie foto] (ni to czerwieñ ni fiolet) bardzo spodoba³ mi siê na opakowaniu. Mo¿e która¶ z Was farbowa³a? Podzielcie siê zdjêciami i wra¿eniami bardzo bym chcia³a by by³ to ciemny odcieñ zbli¿ony do ciemnego br±zu lecz z takim po³yskiem. dok³adnie jak na 3 i 4 zdjêciu.
Dziêkujê za odpowiedzi

¶liczny kolorek na 3 i 4 zdjêciu mo¿na wiedzieæ co to za kolor

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez nusia1987 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,
Pomó¿cie, mi dobraæ farbê fryzjersk±, kolor i nr jesli potraficie, do tego br±zu za³±czonego na zdjêciu. Prosze.

ten br±zik te¿ fajny
Maria2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 07:58   #3664
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka¿ wiadomo¶æ
oj widze tu jakie¶ niedobre wró¿by. Ale ja wam powiem ¿e s± osoby co maj± du¿o w³osów grubych i gêstych i farbowania im nie szkodza. A nawet i osoby ca maja zwyczajne wlosy to po farbowaniu taki wlos jest w lepszym stanie. Mnie fryzjerka pwoeidziala ze jesli ktos nie zmienia diametralnie koloru. Czyli szatynka farbuje na braz to mozna spokojnie co miesiac odswiezac sobie kolor
Od¶wie¿anie koloru co miesi±c, czyli np stosowanie farb ton w ton, nie powinno ich zmasakrowaæ, zgadza siê. Ale mówimy tu o zmianach raczej diametralnych, bo je¶li widzê zastosowanie rozja¶niacza do w³osów, to taka w³a¶nie mi siê my¶l nasuwa.... cd w³osów mocnych i grubych, tylko dlatego ostrzega³am na temat czêstego farbowania w±tpliwej jako¶ci farbami w³osów, rozja¶niania ich itp, gdy¿ mia³am w³a¶nie w³osy naprawdê dobre, wytrzyma³e na moje widzimisiê i fanaberie, s³owem - nie mia³am prawa narzekaæ. Do czasu i to na w³asne ¿yczenie W³oski wbrew pozorom ³atwo ufarbowaæ, spapraæ, a zapuszczanie trwa i spêdza sen z powiek :/ wiêc umiar i to wiêkszego kalibra jest wskazany

Cd babci farbuj±cej w³osy, robi to pewnie zgodnie z zasadami, odrosty farbuje, resztê od¶wie¿a, robi to jak trzeba. Mówimy tu o ci±g³ych zmianach koloru, traktowaniem rozja¶niaczem czy farb± w³osów, które dajmy na to ostatnio by³y farbowane parê dni temu, stosowanie rozja¶niacza czê¶ciej ni¿ trzeba. geny robi± swoje, ale wiadomo, ¿e nawet najpiêkniejsze w³oski mo¿na brutalnie spapraæ

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Maria2008: bardzo chêtnie bym Ci wys³a³a, ale nie mam jeszcze przewiezionych wszystkich swoich rzeczy do nowego miasta, nie mam w tym w³a¶nie kabelka, a aparatu w³asnego siê jeszcze nie dorobi³am poproszê aby Luby zrobi³ mi mo¿e zdjêcie wychodzi naprawdê ³adnie. Postaram siê

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to ja wrzuce moje wlosy po Schwarzkopf Natural & Easy 560
Potwierdzam, wygl±dasz naprawdê genialnie nie ¿e w blondzie ¼le, ale - mogê sobie na to pozwoliæ, w koñcu to forum br±zowow³osych - blond odbiera wyrazu, pazura, ³atwo wygl±daæ w nim blado, nijako (mówiê ogólnie, nie do konkretnej osoby ). Natomiast br±zik po prostu wspó³tworzy twarz

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia221 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny przepraszam ze siê tak wtr±cê ale nie chce zakladac nowego watku a na innym nie moge sie doczekac odpowiedzi wiec sprobuje tutaj,

czy farbowala ktoras z was farba syoss kasztanowy braz? mam rozjasnione wlosy do miodowego blondu i zastanawiam sie jak ten kolorek wyjdzie. W sumie farbka juz zakupione tylko boje sie ze wyjdzie czerwona poswiata ;/ albo jakis sraczkowaty, wiec prosilabym o zdjecia jesli to nie problem
Masz miodowy blond - odcieñ ciep³y, kto wie, czy nie ze zgaszon± domieszk± czerwieni w³a¶nie. Kasztan z zasady daje czerwon± po¶wiatê, nie myl jej z czerwieni± na g³owie Rhianny, bo to klêska i pora¿ka, ale br±z ma prawo w przypadku kasztana wpa¶æ w czerwieñ :/

Edytowane przez Martencja24
Czas edycji: 2010-11-10 o 07:44
Martencja24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 08:01   #3665
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

[QUOTE=Martencja24;2315372 6]Od¶wie¿anie koloru co miesi±c, czyli np stosowanie farb ton w ton, nie powinno ich zmasakrowaæ, zgadza siê. Ale mówimy tu o zmianach raczej diametralnych, bo je¶li widzê zastosowanie rozja¶niacza do w³osów, to taka w³a¶nie mi siê my¶l nasuwa.... cd w³osów mocnych i grubych, tylko dlatego ostrzega³am na temat czêstego farbowania w±tpliwej jako¶ci farbami w³osów, rozja¶niania ich itp, gdy¿ mia³am w³a¶nie w³osy naprawdê dobre, wytrzyma³e na moje widzimisiê i fanaberie, s³owem - nie mia³am prawa narzekaæ. Do czasu i to na w³asne ¿yczenie W³oski wbrew pozorom ³atwo ufarbowaæ, spapraæ, a zapuszczanie trwa i spêdza sen z powiek :/ wiêc umiar i to wiêkszego kalibra jest wskazany

Cd babci farbuj±cej w³osy, robi to pewnie zgodnie z zasadami, odrosty farbuje, resztê od¶wie¿a, robi to jak trzeba. Mówimy tu o ci±g³ych zmianach koloru, traktowaniem rozja¶niaczem czy farb± w³osów, które dajmy na to ostatnio by³y farbowane parê dni temu, stosowanie rozja¶niacza czê¶ciej ni¿ trzeba. geny robi± swoje, ale wiadomo, ¿e nawet najpiêkniejsze w³oski mo¿na brutalnie spapraæ

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Maria2008: bardzo chêtnie bym Ci wys³a³a, ale nie mam jeszcze przewiezionych wszystkich swoich rzeczy do nowego miasta, nie mam w tym w³a¶nie kabelka, a aparatu w³asnego siê jeszcze nie dorobi³am poproszê aby Luby zrobi³ mi mo¿e zdjêcie wychodzi naprawdê ³adnie. Postaram siê

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

super na opakowaniu br±zik jest piêkny
Maria2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 08:09   #3666
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Martencja 5-1 to jasny braz ?
no ja jestem obecnie ruda ;-) uda³o mi sie pozbyc czerni teraz moge na³ozyc jakis ³adny brazik
tyle ze nie wiem czy nie wyjdzie mi za ciemny..
bo najpierw dekoloryzowa³am na ca³osci a pozniej na samej kitce robi³am k±piel rozjasniaj±c±
szczerze to nie wiem czy nie pokusze sie o profesjonalna farbe.. mysla³am nawet o 8.1 ale nie wiem czy to nie przesada
wiem ze z prof. nie zejde nizej niz na poziom 7
5-1 jasny br±z z odcieniem popielatym, ale w przypadku Syossa w ¿adnym wypadku 'przybrudzonym'. Je¶li jeste¶ ruda i chcesz zachowaæ ciep³y kolorek, z³ot±/rud± po¶wiatê, to nie masz co siê martwiæ, gorzej, jak bêdziesz chcia³a przej¶æ teraz na ch³odny w³a¶nie (8.1), bo mo¿e nie wybiæ rudo¶ci. Sporo siê naczeka³am, a¿ rudo¶æ mi zesz³a po rozja¶nianiu z niemal¿e czarnego w³a¶nie jakby co, o to chyba numerek Majirela jest, celuj w pog³êbione popiele, jak np 8.11. Mo¿e one pomog± Rozja¶niane w³oski ³api± ciemniejszy kolor ni¿ by wynika³o z numerka, ale i szybciej go oddaj± niestety, wiêc mo¿e siê zdarzyæ, ¿e troszkê przyjdzie Ci poczekaæ, a¿ bêdzie upragniony kolor bez konieczno¶ci ci±g³ego od¶wie¿ania ale powodzenia !!!!!!!
Martencja24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 08:36   #3667
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 846
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

wiem wiem
w temacie zimnej tonacji juz chyba wszytko przeczyta³am
wiem ze nie jets tak prosto
ale chodzi to o pozom..
8 czy 7 .. bo nie chce byc znowu czarna
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 11:44   #3668
Martencja24
Raczkowanie
 
Avatar Martencja24
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Poka¿ wiadomo¶æ
wiem wiem
w temacie zimnej tonacji juz chyba wszytko przeczyta³am
wiem ze nie jets tak prosto
ale chodzi to o pozom..
8 czy 7 .. bo nie chce byc znowu czarna

Nie powinny wyj¶æ czarne, nawet na rozja¶nianych, je¶li zachowasz odpowiedni czas miêdzy obydwoma zabiegami, przy u¿yciu farby profesjonalnej z do¶wiadczenia wiem, ¿e sklepowe lubi± w³a¶nie wychodziæ kompletnie inaczej na rozja¶nianych w³osach. We¼ mo¿e na pocz±tek poeksperymentuj z poziomem 8, zawsze ³atwiej pofarbowaæ na ja¶niejszy, by ew. pó¼niej je zdeka przyciemniæ z tym ¿e efekt bêdzie si³± rzeczy mniej widoczny, a i z rozja¶nianych siê szybciej sp³ucze.
Martencja24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:46   #3669
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 570
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

buu juz nie wiem co mam zrobic, w sumie jakby sama poswiata byla to ok...ale boje sie zeby nie byly za bardzo czerwonawe bo takie mi nie pasuja... chodzi o to zeby byl to bardziej braz, ale wiem ze na tych rozjasnionych wlosach moga wysc cuda i chyba odpuszcze to farbowanie, albo kupie inna farbe w kolorze ciemnego blondu, wtedy wiem ze wyjdzie braz tylko szkoda tej kasy wywalonej na syossa...
Asia221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-10, 17:04   #3670
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Sta³o siê, kupi³am Evolution 5, farbowanie chyba jutro
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-11, 22:47   #3671
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ehh, kto mi powie jaki zrobilam b³±d?!
Dzi¶ na³o¿y³am na siwy w 60% odrost farbê goldwell 6NA + 6NP =pol na pol z 6% oksydantem. Ostatnio nalozy³am 6a z 4% i wyszly ciemne mocno, ale bez rudej po¶wiaty.
6NA i 6 NP to mocno zimne kolory. DLaczego wyszed³ mi mocno rudy odrost?? Nie mo¿na go nazwac nawet br±zem rudym, bo wysz³a rdza
Je¿eli kto¶ wie, niech mi pliss wytlumaczy.
Braunie1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 12:00   #3672
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Lenka87 jak tylko zafarbujesz w³oski wstaw proszê foty
sama szukam ³adnego czekoladowego jasnego br±zu i waham siê miêdzy t± Twoj± farbk± a wella koleston 6/7...
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-12, 19:32   #3673
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Zafarbowa³am, ale zdjêæ niestety nie mam jak zrobiæ teraz. Ale ta moja 5 to nie jest jasny br±z, wysz³o ciemne, czekoladowe, ciep³e, ze z³ocistym pob³yskiem, mi siê podoba. No w zasadzie wysz³o kropka w kropkê jak na próbniku, kolorek by³ z palety barw naturalnych i faktycznie jest bardzo naturalny. Ani ¶ladu czerwieni
Ale jest to ciemny br±z - po pierwszym myciu ju¿ siê wyrówna³, bo u nasady z³apa³o mocniej.
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:07   #3674
nala9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej wiza¿anki! Mam problem, znalaz³am ¶wietne zdjêcie, które dodaje w za³±czniku. Chcia³abym zafarbowaæ swoje w³osy na taki sam kolor, ale nie wiem jak go okre¶lic. To jaki¶ rodzaj ciemnego blondu czy mo¿e jakie¶ rudo¶ci? Jak fachowo go okre¶lic? Czekam na wasze propozycje.
nala9 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:18   #3675
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

my tu o br±zach piszemy a nie o blondach my¶lê, ¿e szybciej pomo¿e Ci kto¶ w jakim¶ w±tku o blondach.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-14, 15:32   #3676
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 2 580
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

witajcie te¿ sta³am sie br±zowow³osa wczoraj i chcia³a bym do was do³aczyæ..

farbowa³am w³oski farb± z joanny orzechowy br±z i wyszed³ tak jak na pude³ku ( nak³ada³am go na blond jasne w³osy) ..
__________________
Dbam o w³osy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-14, 21:06   #3677
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 577
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

goldika przyznam ¿e nieco siê przestraszy³am. Fajny wyszed³ Ci kolorek pasuje ci ale farbowa³a¶ w³oski Natyral and Easy 560? Bo kolor wyszed³ ciemniejszy ni¿ siê spodziewa³am. Planowa³am zafarbowaæ w³oski tym kolorem teraz mam odcieñ wpadaj±cy w rudy ale obawiam siê ¿e wyjdzie zbyt ciemy kolor.
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...1t:429,r:0,s:0
cybercat11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-15, 08:06   #3678
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

tak, wyszedl zdecydowanie ciemniejszy. Teraz po miesiacu od farbowania jest taki mniej wiecej jak na opakowaniu (wyplukal sie juz solidnie).
Ale wyszly mi dziwne bable z woda na skalpie i obawiam sie ze to wina farby... bo pojawily sie jakis tydzien po farbowaniu i ciezko je wyleczyc
teraz kupilam Loreal Excellence Creeme jasny braz 5, wyjdzie tez pewnie ciemny ale jakos polubilam sie w ciemnym i zbieram same komplementy od otoczenia
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-15, 14:58   #3679
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 5 143
Wink Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

Mam pytanie...mam ciemnobr±zowe w³osy ale chcia³abym je rozjasniæ trochê, nie farbowa³am ich jeszcze sobie I podoba mi siê taki odcieñ... i jeszcze jeden ale nie moge zlale¼æ odpowiedniego zdjêcia...chodzi o nowy kolor edyty górniak Jak kto¶ ogl±da³ Taniec z gwiazdami to wie;P Chdodzi o to jakie to s± farby jak uzyskac taki kolor, dodam ¿e mam skórê be¿ow±, zim± czasami blad±
Agnieszka987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 18:40   #3680
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez nala9 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wiza¿anki! Mam problem, znalaz³am ¶wietne zdjêcie, które dodaje w za³±czniku. Chcia³abym zafarbowaæ swoje w³osy na taki sam kolor, ale nie wiem jak go okre¶lic. To jaki¶ rodzaj ciemnego blondu czy mo¿e jakie¶ rudo¶ci? Jak fachowo go okre¶lic? Czekam na wasze propozycje.
a mnie siê bardzo podobasz w tych w³osach , do twarzy ci w nich ;p
enigmatic91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-15, 20:54   #3681
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 577
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ojj Dziewczyny ju¿ siê bojê! Takie ³adne kolorki robi ten Szchwarzkopf ...
Zastanawia³am sie te¿ nad Garnierem szczególnie podoba mi siê czekolada Garnier Color&Shine ale podobno jest bez amoniaku.A co my¶licie o serii
Garnier 100% Color albo Garnier Nutrisse kolor 500 g³êboki naturalny jasny br±z
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...0963628&back=1 ???
My¶la³am oczywi¶cie te¿ nad L'orealem ale podobno kolory tez wychodz± stranie ciemne..
Jak± farbê w odcieniu ciep³ego ale niezbyt rudego- nie lubiê tego odcienia -- poradzicie?
cybercat11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-15, 23:09   #3682
enigmatic91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Poka¿ wiadomo¶æ
ojj Dziewczyny ju¿ siê bojê! Takie ³adne kolorki robi ten Szchwarzkopf ...
Zastanawia³am sie te¿ nad Garnierem szczególnie podoba mi siê czekolada Garnier Color&Shine ale podobno jest bez amoniaku.A co my¶licie o serii
Garnier 100% Color albo Garnier Nutrisse kolor 500 g³êboki naturalny jasny br±z
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...0963628&back=1 ???
My¶la³am oczywi¶cie te¿ nad L'orealem ale podobno kolory tez wychodz± stranie ciemne..
Jak± farbê w odcieniu ciep³ego ale niezbyt rudego- nie lubiê tego odcienia -- poradzicie?

Garnier czekolada jest ³adniejszy , taki bardziej ¶wietlisty ;p , ale s³ysza³am , ¿e z garniera szybko siê spieraj± , ale ja tam tylko s³ysza³am , nie do¶wiadczy³am tego na w³asnych w³osach .
enigmatic91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 09:46   #3683
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Poka¿ wiadomo¶æ
ojj Dziewczyny ju¿ siê bojê! Takie ³adne kolorki robi ten Szchwarzkopf ...
Zastanawia³am sie te¿ nad Garnierem szczególnie podoba mi siê czekolada Garnier Color&Shine ale podobno jest bez amoniaku.A co my¶licie o serii
Garnier 100% Color albo Garnier Nutrisse kolor 500 g³êboki naturalny jasny br±z
http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^N UTRISSE^NUTRISSE_DISCOVER &prdcode=P53003&varcode=3 600540963628&back=1 ???
My¶la³am oczywi¶cie te¿ nad L'orealem ale podobno kolory tez wychodz± stranie ciemne..
Jak± farbê w odcieniu ciep³ego ale niezbyt rudego- nie lubiê tego odcienia -- poradzicie?
poszukaj profesjonalnej farby - tam kolor naturalny, bez cienia czerwienie wyjdzie faktycznie naturalny
ja mia³am w³osy karmelowe, a wiêc z domieszk± jasnego rudego, a teraz mam naturalny, ciep³y br±z bez grama czerwieni
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 09:51   #3684
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomo¶ci: 327
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

~Angel dziêkujê. Z natury mam taki brzydki ciemny blond. A farb blond na g³owie mia³am rekordowo du¿o. Moje w³osy ju¿ mia³y kolory od niemal¿e bia³ego po miodowy a teraz mam br±zowe. W³a¶ciwie t± drastyczn± zmianê zawdziêczam moim eksperymentom. Co do koloru takiego ¶redniego blond polecam szamponetkê Joanna Multi Color Effect 02 Per³owy blond ale wychodzi on tylko na w³osach w kolorze jasny blond ,na tym zdjêciu akurat mia³am j± na w³osach.

mademoiselle jeanne tobie te¿ dziêkujê. Kolor wyszed³ taki ciep³y czekoladowy w s³oñcu piêkny taki jak na moim zdjêciu. Co do odcienia na opakowaniu kolor jest faktycznie trochê ciemniejszy ale te¿ cieplejszy ni¿ czekoladowy br±z z tej samej serii. Mi mo¿e wyszed³ taki poniewa¿ kolor wyj¶ciowy by³ stosunkowo jasny wiêc nie gwarantuje ze tobie wyjdzie taki sam.
Mojemu mê¿owi nie podobaj± siê czekoladowe w³osy dlatego teraz mam taki ciemny br±z z Schwarzkopf - Natural & Easy 580 Aksamitny ciemny br±z i te¿ jestem zadowolona poniewa¿ wyszed³ taki bardzo ciemny br±z w ch³odnej tonacji ( dodaje zdjêcie). Z reszt± mi siê podobaj± wszystkie kolory w³osów.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptuj±c psa nie zmienisz ¶wiata, ale ¶wiat zmieni siê dla tego psa!


Edytowane przez milcia23
Czas edycji: 2010-11-16 o 10:17
milcia23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:28   #3685
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 577
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Profesionalna farba mo¿e L'oreal ale ja nie znam siê na mieszaniu tych proporcji
cybercat11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:34   #3686
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Poka¿ wiadomo¶æ
Profesionalna farba mo¿e L'oreal ale ja nie znam siê na mieszaniu tych proporcji
ale jakich proporcji? kupujesz w sklepie fryzjerskim farbê i wodê, sprzedawca Ci powie jak zmieszaæ, i nak³adasz, nie ma w tym nic trudniejszego ni¿ w u¿yciu farby drogeryjnej, a prawdopodobieñstwo, ¿e wyjdzie Ci na g³owie dok³adnie to, co chcesz, jest o wiele, wiele wiêksze
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:40   #3687
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 018
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Poka¿ wiadomo¶æ
ale jakich proporcji? kupujesz w sklepie fryzjerskim farbê i wodê, sprzedawca Ci powie jak zmieszaæ, i nak³adasz, nie ma w tym nic trudniejszego ni¿ w u¿yciu farby drogeryjnej, a prawdopodobieñstwo, ¿e wyjdzie Ci na g³owie dok³adnie to, co chcesz, jest o wiele, wiele wiêksze
Dok³adnie, potwierdzam
Sama robi³am dzisiaj L'oreal Majirel 7.3 - to niby blond z³ocisty, ale wyszed³ mi bardzo ³adny jasny/¶redni br±z i co najwa¿niejsze prawie identyczny jak na wzorniku, co w przypadku farb drogeryjnych siê praktycznie nie zdarza³o
__________________
♥♥♥

Ka¿dy szuka swojego miejsca na ¶wiecie,
gdzie czu³by siê tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:57   #3688
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 942
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dok³adnie, dwa razy u¿ywa³am farb profesjonalnych, ró¿nych kolorów, i nazwy jak nazwy, czêsto s± dziwne, ale w³osy wychodz± mi dok³adnie takie same jak na próbniku
Lenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:03   #3689
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 018
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja g³ównie na to liczy³am.. i siê nie przeliczy³am
Zobaczymy tylko, jak z trwa³o¶ci± Mam nadziejê, ¿e kolor nie bêdzie siê zbyt szybko zmywa³ z moich wcze¶niej dosyæ d³ugo rozja¶nianych w³osów, bo bardzo dobrze czujê siê znowu jako brunetka A z ostatniego farbowania Syoss'em nie mia³am niestety zbyt du¿ego po¿ytku
__________________
♥♥♥

Ka¿dy szuka swojego miejsca na ¶wiecie,
gdzie czu³by siê tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:05   #3690
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

O ¿esz! Ufarbowa³am w³osy Garnier Nutrisse Z³oty Szatyn i mam czerwony br±z. Odrosty czerwone reszta z wi¶niowym po³yskiem. Dzisiaj umyjê i zobaczê co bêdzie. Niby fajny kolor ale te czerwone odrosty i w³osy przy skórze g³owy
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.