Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-09, 17:14   #4171
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka8989 Poka¿ wiadomo¶æ
witam
bardzo proszê o odpowiedz,jak mogê uzyskac kolor w³osów w za³±czonych zdjeciac,pierwsze zdjecie przedstawia moj obecny kolor wlosow.
moje naturalne to taki bardzo ciemny szatyn ,sredni braz.w blond czuje sie dobrze,ale tylko wtedy gdy sa b.jasne ,ale niestety szybko mi ¿ó³kn± i widac ciemny odrost.chce wrocic do brazu,ale nie takiego który bedzie wpada³ w czrany tylko takiego ¶licznego ,ciemno czekoladowego,lub w odcieniu kawy
bardzo,bardzo proszê o pomoc


jak nie chcesz taki "z³amany" kolor mogê poleciæ palon± kawê Joanny

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

ale jak wiadomo jest z br±zami mog± wyj¶æ ró¿nie w zale¿no¶ci od rodzaju w³osa, wiêc jak siê boisz zostaje tylko fryzjer
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 17:18   #4172
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 10 537
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
jak nie chcesz taki "z³amany" kolor mogê poleciæ palon± kawê Joanny
Mia³am palon± kawê, mi wysz³a z czerwonym odcieniem
__________________

¦lub
Pati
Lili
Seona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:04   #4173
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka8989 Poka¿ wiadomo¶æ
witam
bardzo proszê o odpowiedz,jak mogê uzyskac kolor w³osów w za³±czonych zdjeciac,pierwsze zdjecie przedstawia moj obecny kolor wlosow.
moje naturalne to taki bardzo ciemny szatyn ,sredni braz.w blond czuje sie dobrze,ale tylko wtedy gdy sa b.jasne ,ale niestety szybko mi ¿ó³kn± i widac ciemny odrost.chce wrocic do brazu,ale nie takiego który bedzie wpada³ w czrany tylko takiego ¶licznego ,ciemno czekoladowego,lub w odcieniu kawy
bardzo,bardzo proszê o pomoc
Poleca³abym majirel odcienie chlodnych opalizuj±cych br±zów, 5,02 lub 5,12 bardzo ³adnie wychodz± i d³ugo b³yszcz±, w bardzo ciemnym jako szatynka mo¿esz czuæ siê trochê blado
__________________
SilentWishper

Edytowane przez silent_wishper
Czas edycji: 2011-05-09 o 18:07
silent_wishper jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 18:40   #4174
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Seona Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am palon± kawê, mi wysz³a z czerwonym odcieniem
wszystko zale¿y od w³osów.
Farbuj±c t± farb± mia³am kolor ok tylko szybko siê sp³ukiwa³ i pod koniec dopiero mia³am jakie¶ odcienie typu kasztan.

A co powiecie o farbie Garnier Color & Shine Jasny br±z 5.
Mo¿e macie jakie¶ do¶wiadczenie, jakie¶ zdjêcia bo sama jestem na etapie zmiany
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 20:53   #4175
lenka8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

zakupi³am dzis loreal casting jasny braz....zobaczymy co wyjdzie,mam nadzieje ze nie zielony
w³osy bedzie robic mi fryzjerka,powiedzia³a ze mogê kupiæ sobie odcieñ taki jak chce tylko zeby to by³a farba bez amoniaku.
jakie sa szanse ze wyjdzie zielen?
lenka8989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 21:14   #4176
peanut_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 272
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka8989 Poka¿ wiadomo¶æ
zakupi³am dzis loreal casting jasny braz....zobaczymy co wyjdzie,mam nadzieje ze nie zielony
w³osy bedzie robic mi fryzjerka,powiedzia³a ze mogê kupiæ sobie odcieñ taki jak chce tylko zeby to by³a farba bez amoniaku.
jakie sa szanse ze wyjdzie zielen?
czy wyjdzie zieleñ nie mam pojêcia, bo nie wiem jak to na jasnych w³osach wychodzi. trzymam kciuki, ¿eby by³o dobrze
peanut_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-09, 22:19   #4177
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka8989 Poka¿ wiadomo¶æ
zakupi³am dzis loreal casting jasny braz....zobaczymy co wyjdzie,mam nadzieje ze nie zielony
w³osy bedzie robic mi fryzjerka,powiedzia³a ze mogê kupiæ sobie odcieñ taki jak chce tylko zeby to by³a farba bez amoniaku.
jakie sa szanse ze wyjdzie zielen?
A masz blond robiony rozja¶niaczem, czy farb±?

Je¶li wyjdzie zieleñ to bêdzie trzeba zneutralizowaæ j± farb± zawieraj±c± pigment czerowny np. jaki¶m kasztanowym br±zem.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 08:40   #4178
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Seona Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am palon± kawê, mi wysz³a z czerwonym odcieniem
Wtr±cê siê nieco. Joanna ma to do siebie, ¿e ka¿da z nas szukaj±ca tego ¶licznego czerwonego odcienia na br±zie siêga w³a¶nie po farby tej marki. Naprawdê wystarczy tylko trochê poczytaæ Wiza¿u aby nie kupowaæ w ciemno. Ja praktycznie ka¿dy produkt tu sprawdzam i nie mia³am jaki¶ z³ych do¶wiadczeñ. Tylko przy blondzie je¶li ju¿ ale to dlatego, ¿e ka¿dej z nas inaczej siê rozja¶niaj± w³osy. Ja uwielbiam t± czerwieñ czy bordo na w³osach przy farbowaniu br±zem Joanny
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 08:47   #4179
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 10 537
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wtr±cê siê nieco. Joanna ma to do siebie, ¿e ka¿da z nas szukaj±ca tego ¶licznego czerwonego odcienia na br±zie siêga w³a¶nie po farby tej marki. Naprawdê wystarczy tylko trochê poczytaæ Wiza¿u aby nie kupowaæ w ciemno. Ja praktycznie ka¿dy produkt tu sprawdzam i nie mia³am jaki¶ z³ych do¶wiadczeñ. Tylko przy blondzie je¶li ju¿ ale to dlatego, ¿e ka¿dej z nas inaczej siê rozja¶niaj± w³osy. Ja uwielbiam t± czerwieñ czy bordo na w³osach przy farbowaniu br±zem Joanny
Ale ja wcze¶niej u¿ywa³am innych kolorów Joanny i nie wychodzi³ czerwony odcieñ. Wysz³o przy palonej kawie i teraz przy orzechowym br±zie.

Wcze¶niej jakie¶ inne br±zy robi³am i by³o ok.
__________________

¦lub
Pati
Lili
Seona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 09:32   #4180
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Przy orzechowym to wiem bo ostatnio robi³am i czyta³am, ¿e mo¿e tak wyj¶æ. A czemu wcze¶niej tak nie wysz³y? Mo¿e to efekt na jaki kolor k³ad³a¶? Wcze¶niej mia³a¶ mo¿e inny odcieñ na g³owie a teraz farbuj±c tylko pog³êbi³a¶ ta czerwieñ, która mo¿e wcze¶niej nie rzuca³a siê w oczy?

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Zreszt± szlag wie tych producentów czemu nadal tak naprawdê produkuj± farby wy³±cznie do w³osów naturalnych. I tak ponad 80% z nas ma ju¿ farbowane i tak powinni konstruowaæ sk³ad farby aby zawsze wyszed³ dany odcieñ nawet na wcze¶niej farbowanych.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 10:07   #4181
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Seona Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja wcze¶niej u¿ywa³am innych kolorów Joanny i nie wychodzi³ czerwony odcieñ. Wysz³o przy palonej kawie i teraz przy orzechowym br±zie.

Wcze¶niej jakie¶ inne br±zy robi³am i by³o ok.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Przy orzechowym to wiem bo ostatnio robi³am i czyta³am, ¿e mo¿e tak wyj¶æ. A czemu wcze¶niej tak nie wysz³y? Mo¿e to efekt na jaki kolor k³ad³a¶? Wcze¶niej mia³a¶ mo¿e inny odcieñ na g³owie a teraz farbuj±c tylko pog³êbi³a¶ ta czerwieñ, która mo¿e wcze¶niej nie rzuca³a siê w oczy?

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Zreszt± szlag wie tych producentów czemu nadal tak naprawdê produkuj± farby wy³±cznie do w³osów naturalnych. I tak ponad 80% z nas ma ju¿ farbowane i tak powinni konstruowaæ sk³ad farby aby zawsze wyszed³ dany odcieñ nawet na wcze¶niej farbowanych.
Ja te¿ farbowa³am kiedy¶ palon± kaw± i zdziwi³o mnie trochê, ¿e kolorek wyszed³ z miedziano-czerown± po¶wiat±. Ale nie by³am z tego faktu niezadowolona, bo bardzo podobaj± mi siê takie odcienie br±zu, chocia¿ chyba nie bardzo mi pasuj±.

W ogóle Joanna to moja ulubiona farba. Trwa³o¶æ jest w sam raz, nie jest jaka¶ mega trwa³a, ale te¿ nie spiera siê bardzo szybko. Poza tym kolory nie wychodz± zbyt ciemno i nie wygl±daj± jak ufarbowany che³m. Jest dosyæ delikatna i jeszcze ta cena! Z dostêpno¶ci± bywa ciê¿ko, ostatnio musia³am pó³ miasta przejechaæ, ¿eby j± kupiæ.
Szkoda te¿, ¿e ma takie dziwne oznaczenia i przez to ciê¿ko przewidzieæ jak dany kolor wyjdzie. Chocia¿ co do tego orzechowego br±zu spodziewa³abym siê, ¿e wyjdzie rudawy, a ju¿ na pewno ciep³y, a np. dziki kasztan - czerwony, ale palona kawa naprawdê mnie zaskoczy³a.

Nie wiem, czy bêdê dalej ni± farbowaæ, bo zastanawiam siê nad henn±, ale je¶li farby chemiczne to jak dla mnie tylko Joanna ;-)
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-05-10 o 10:08
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 11:26   #4182
lenka8989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

blond mam robiony rozjasniaczem
kiedys na blond nalozylam palona kawe i wyszedl zielonkawy,a 3 lata temu na taki blond jak mam teraz nalozy³am jakis cemny kolor z szfarzkopf( tak to sie pisze ? ) i nie by³o nic z zieleni,kolor ³adnie i równo pokry³.
wiec jak cos to mam nak³adac cos z kasztanu tak?moze byc np mrozny kasztan z castinga albo czekoladowy z palett (chociaz palett wola³a bym unikn±æ )
lenka8989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 15:07   #4183
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 1 458
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka8989 Poka¿ wiadomo¶æ
blond mam robiony rozjasniaczem
kiedys na blond nalozylam palona kawe i wyszedl zielonkawy,a 3 lata temu na taki blond jak mam teraz nalozy³am jakis cemny kolor z szfarzkopf( tak to sie pisze ? ) i nie by³o nic z zieleni,kolor ³adnie i równo pokry³.
wiec jak cos to mam nak³adac cos z kasztanu tak?moze byc np mrozny kasztan z castinga albo czekoladowy z palett (chociaz palett wola³a bym unikn±æ )
natura nie moze zrobic zieleni ... tak mi sie wydaje, jezeli wzielas jasny braz jest to 5 i jest to odcien natura bez zadnych refleksow
playboykaa77 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:02   #4184
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 10 537
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Przy orzechowym to wiem bo ostatnio robi³am i czyta³am, ¿e mo¿e tak wyj¶æ. A czemu wcze¶niej tak nie wysz³y? Mo¿e to efekt na jaki kolor k³ad³a¶? Wcze¶niej mia³a¶ mo¿e inny odcieñ na g³owie a teraz farbuj±c tylko pog³êbi³a¶ ta czerwieñ, która mo¿e wcze¶niej nie rzuca³a siê w oczy?

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Zreszt± szlag wie tych producentów czemu nadal tak naprawdê produkuj± farby wy³±cznie do w³osów naturalnych. I tak ponad 80% z nas ma ju¿ farbowane i tak powinni konstruowaæ sk³ad farby aby zawsze wyszed³ dany odcieñ nawet na wcze¶niej farbowanych.
Wiesz nawet nie wiem na jakie wcze¶niejsze kolory k³ad³am te inne Joanny, nie pamiêtam. Wiem, ¿e po palonej kawie wysz³a mi czerwona po¶wiata i czu³am siê jak Micha³ Wi¶niewski , a jak± farb± robi³am poprzednio to nie wiem.

Teraz robi³am orzechowy br±z na Garnier ciemna szatynka i te¿ wyszed³ czerwony.

Jedno wiem, ¿e bardzo siê zrazi³am do Joanny i ju¿ na sta³e zostajê z Garnierem i tym przepiêknym br±zowym br±zem
__________________

¦lub
Pati
Lili
Seona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:30   #4185
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mnie garnier kusi mocno ale kiedy¶ takie siano mi zrobi³, ¿e d³ugo ratowa³am w³osy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:31   #4186
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Seonka, czy masz mo¿e zdjêcia swoich w³osów po farbowaniu Garnier Ciemny Szatyn?
i z której serii garnier jest ten kolor, którego u¿ywasz (nutrisse, belle color, 100% color), mo¿e chodzi o ten:
http://p.alejka.pl/i2/p_new/23/10/ga...szatyn_0_b.jpg

bardzo jestem ciekawa, jak wychodzi ten kolor
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."

Edytowane przez kate25
Czas edycji: 2011-05-10 o 17:44
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-10, 22:28   #4187
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 10 537
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
mnie garnier kusi mocno ale kiedy¶ takie siano mi zrobi³, ¿e d³ugo ratowa³am w³osy.
Ja po nim mam piêkne w³osy

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
Seonka, czy masz mo¿e zdjêcia swoich w³osów po farbowaniu Garnier Ciemny Szatyn?
i z której serii garnier jest ten kolor, którego u¿ywasz (nutrisse, belle color, 100% color), mo¿e chodzi o ten:
http://p.alejka.pl/i2/p_new/23/10/ga...szatyn_0_b.jpg

bardzo jestem ciekawa, jak wychodzi ten kolor
Robi³am z takiego opakowania: http://p.alejka.pl/i2/p_new/54/33/ga...szatyn_0_b.jpg

A wcze¶niej jeszcze z takiego limitowanego z serduszkami - ukochane kolory Polek.

Kilka stron wstecz wkleja³am zdjêcie, ale i tak nie wygl±da tak ³adnie jak na ¿ywo

Tutaj ciemny szatyn, a tu nieudany Brownies Loreala
__________________

¦lub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2011-05-10 o 22:34 Powód: dopisek
Seona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 07:22   #4188
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Smile Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam serdecznie
Mam pytanie i pro¶bê czy która¶ z dziewczyn farbowa³a Granierem 100% nr 512 - jasny szatyn opalizuj±cy je¶li tak to bardzo proszê o komentarze z ewentualnego zadowolenia lub niezadowolenia i oczywi¶cie o zdjêcia!

Ps.
A i chcia³am przestrzec dziewczyny które skusz± siê na jasny br±z z Palette Intesive Color Creme
- we wtorek pofarbowa³am nim w³osy i zamiast ¶licznego jasnego br±zu mam ciemny br±z ((, który mam nadzieje,ze chocia¿ po czê¶ci mi siê spierze i powrócê do mojego poziomu 6.

Edytowane przez Katrin242
Czas edycji: 2011-05-11 o 14:16
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 16:16   #4189
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ farbowa³am kiedy¶ palon± kaw± i zdziwi³o mnie trochê, ¿e kolorek wyszed³ z miedziano-czerown± po¶wiat±. Ale nie by³am z tego faktu niezadowolona, bo bardzo podobaj± mi siê takie odcienie br±zu, chocia¿ chyba nie bardzo mi pasuj±.

W ogóle Joanna to moja ulubiona farba. Trwa³o¶æ jest w sam raz, nie jest jaka¶ mega trwa³a, ale te¿ nie spiera siê bardzo szybko. Poza tym kolory nie wychodz± zbyt ciemno i nie wygl±daj± jak ufarbowany che³m. Jest dosyæ delikatna i jeszcze ta cena! Z dostêpno¶ci± bywa ciê¿ko, ostatnio musia³am pó³ miasta przejechaæ, ¿eby j± kupiæ.
Szkoda te¿, ¿e ma takie dziwne oznaczenia i przez to ciê¿ko przewidzieæ jak dany kolor wyjdzie. Chocia¿ co do tego orzechowego br±zu spodziewa³abym siê, ¿e wyjdzie rudawy, a ju¿ na pewno ciep³y, a np. dziki kasztan - czerwony, ale palona kawa naprawdê mnie zaskoczy³a.

Nie wiem, czy bêdê dalej ni± farbowaæ, bo zastanawiam siê nad henn±, ale je¶li farby chemiczne to jak dla mnie tylko Joanna ;-)
równiez uwielbiam Joanne
próbowa³a która¶ jasny braz wychodzi na w³oskach?
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 16:32   #4190
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka¿ wiadomo¶æ
równiez uwielbiam Joanne
próbowa³a która¶ jasny braz wychodzi na w³oskach?
To zale¿y jaki masz obecnie. Mi np sprawdza siê to co pisz± z ty³u na opakowaniu i w ulotce je¶li chodzi o Joannê. Mia³am bardzo ciemny br±z wiêc orzech Joanny mia³ nadaæ moim w³osom po¶wiatê orzechow± i tak by³o. Jak dla mnie teraz mam ja¶niejsze w³osy ni¿ przed farbowaniem, wiêc mo¿e co¶ rozja¶ni³o Ogólnie Joanna wychodzi jak trzeba. Je¶li co¶ za mocno z³apie po paru myciach kolor siê wyrówna.
Mo¿esz spróbowaæ, najwy¿ej nada ci po¶wiatê. W tym w±tku s± moje fotki po orzechowym br±zie i w³osów przed farbowaniem post 310:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=11

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

ok sprawdzi³am i na stronie Joanny nie widzê nigdzie jasnego br±zu... ¯adnej takiej nazwy...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 16:50   #4191
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka¿ wiadomo¶æ
równiez uwielbiam Joanne
próbowa³a która¶ jasny braz wychodzi na w³oskach?
Nie kojarzê jasnego brazu z Joanny, ale farbowa³am mleczn± czekolad± i ona wychodzi jak jasny br±z. Ale ja trzyma³am krótko, bo jakie¶ 20 min, chocia¿ w przypadku Joanny kolorek nawet jak wyjdzie trochê za ciemno to i tak po kilku myciach siê spierze.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg farba-joanna-naturia-color.jpg (19,3 KB, 35 za³adowañ)
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 17:42   #4192
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To zale¿y jaki masz obecnie. Mi np sprawdza siê to co pisz± z ty³u na opakowaniu i w ulotce je¶li chodzi o Joannê. Mia³am bardzo ciemny br±z wiêc orzech Joanny mia³ nadaæ moim w³osom po¶wiatê orzechow± i tak by³o. Jak dla mnie teraz mam ja¶niejsze w³osy ni¿ przed farbowaniem, wiêc mo¿e co¶ rozja¶ni³o Ogólnie Joanna wychodzi jak trzeba. Je¶li co¶ za mocno z³apie po paru myciach kolor siê wyrówna.
Mo¿esz spróbowaæ, najwy¿ej nada ci po¶wiatê. W tym w±tku s± moje fotki po orzechowym br±zie i w³osów przed farbowaniem post 310:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=11

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

ok sprawdzi³am i na stronie Joanny nie widzê nigdzie jasnego br±zu... ¯adnej takiej nazwy...
³adny ale chcia³abym bardziej brazowy bo ten taki ciemny sie wydaje
a , po dekoloryzacji pewnie bede mia³a ciemny blond i nie chce by mi sie zabardzo odrosty wyró¿nia³y

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1302688089
w³asnie o takim mysla³am tylko o ton ciemniejszy
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]

Edytowane przez daisyxx
Czas edycji: 2011-05-11 o 17:50
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 18:00   #4193
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka¿ wiadomo¶æ
³adny ale chcia³abym bardziej brazowy bo ten taki ciemny sie wydaje
a , po dekoloryzacji pewnie bede mia³a ciemny blond i nie chce by mi sie zabardzo odrosty wyró¿nia³y

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1302688089
w³asnie o takim mysla³am tylko o ton ciemniejszy
Mi ten kolorek z linka wygl±da na ¶redni/ciemny miodowy blond + jasne pasemka .
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 18:10   #4194
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
Mi ten kolorek z linka wygl±da na ¶redni/ciemny miodowy blond + jasne pasemka .
mnie te¿
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-11, 21:47   #4195
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

i mnie. To miodowy blondzik. Ale teraz jest tyle kolorów i nazw, ¿e trudno siê po³apaæ. Tu masz przyk³ad: http://www.palette.pl/nasze-produkty...zechowy-blond/
Orzechowy blond a wygl±da jak jasny br±z...

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Swoj± droga to ja unikam farb Joanna Naturia. Mia³am farbowane zmieszanymi odcieniami blondu u fryzjera i efekt to w³osy siano i têpe w dotyku. wolê Multi Color, s± super
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-14, 09:59   #4196
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A co powiecie na Joanne Cynamonowy br±z....?

Wychodzi strasznie ciemny?

Proszê o opiniê
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-14, 11:22   #4197
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
A co powiecie na Joanne Cynamonowy br±z....?

Wychodzi strasznie ciemny?

Proszê o opiniê
Naprawdê wystarczy tylko wpisaæ has³o i wyszukaæ w tym temacie

Pisa³am ju¿ o cynamonowym. Nie jest to jasny ale i nie bardzo ciemny br±z. Patrz strona 137 post 4093
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-14, 13:25   #4198
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

wielkie dziêki
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-15, 09:54   #4199
XxToxicDiamondxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 38
GG do XxToxicDiamondxX
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a próbowa³a ju¿ mo¿e która¶ cynamonow± seriê Natural&Easy ? Mnie siê szczególnie podoba cynamonowy z³ocisty br±z
XxToxicDiamondxX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:15   #4200
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
wielkie dziêki
ja dluzszy czas farbowalam cynamonowym br±zem...

na pocz±tku oczywi¶cie by³y bardzo ciemne, wrêcz pod czarne podchodzily, ale mialy cieply odcien... po tygodiu wymyly sie do br±ziku
ale oczywiscie wlosy wysuszone strasznie
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.