Urynoterapia - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 11:04   #151
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Cytat:
Napisane przez bejbii
a to jak chcesz ja wieczorkiem po umyciu buzi smaruję, czekam aż się wchłonie a później kremik nic nie śmierdzi gładka buźka

mozna tez posmarować się i po 15min. zmyć

to już od Ciebie zależy jak wolisz
Nie na całą noc nie zostawiam ściągam po 15-20 min. I nie smauruje juz kremem bo wtedy to wszystko ma mniejsze działanie. A poza tym skora powinna oddychać w nocy
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:25   #152
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

aż z ciekawości dziś rano zajrzałam do kibelka po zrobieniu pierwszego siusiu nie śmierdziało, kolor przezroczysty (to chyba przez owoce i herbatki owocowe pite wieczorami ), więc moje siuśki pewnie nadają się do kuracji, a przynajmniej przecierania ale psychicznie nie jestem jeszcze niestety gotowa na taki wyczyn chociaż jak więcej popiszecie o cudownym działaniu urynoterapii na własnych przykładach, to może się odważę
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 12:48   #153
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

a ja robie tak: wieczorem na umyta skóre wcieram mocz (o bosh ale to brzmi) a dokładnie to twarz, dekolt, plecy, pośladki i uda (musze sprawdzić czy celullit też zniknie) czekam 15 minut i zmywam się pod prysznicem.Potem twarz, dekolt i plecy spryskuje wodą termalna. Zrobiłam tak narazie 2 razy i widze juz małe efekty zwłaszcza na plecach. A moczem troche czuc ale wole zapach moczu niż np. zapch toniku benzacne.
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 15:03   #154
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Cytat:
Napisane przez kaczorka
wieczorem na umyta skóre wcieram mocz
:r otfl: dziewczyny, jesteście rewelacyjne!!! ja tu zbieram rzetelne, poważne informacje na temat terapii, a tymczasem mało sobie zębów ze śmiechu o biurko nie wybiłam
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:16   #155
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Na umytą skóre wcieram mocz no njeeeeee to mnie powaliło! Dziewczyny jesteście za***iste!! po tym co tu przeczytałam to ten mocz działa cuda chyba sie nim cała obleje bo po co wacikiem tylko będzie mi trudno szkoda że nie jestem facetem Ale rzeczywiscie przekonałyscie mnie
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:51   #156
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

tu sie nie ma z czego śmaić!!!! Ja już poprostu tylko czekam wieczora żebym mogła sie natrzeć siuskami i czekać na te efekty !!
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:27   #157
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Cytat:
Napisane przez kaczorka
tu sie nie ma z czego śmaić!!!! Ja już poprostu tylko czekam wieczora żebym mogła sie natrzeć siuskami i czekać na te efekty !!
hehe ja włąśnie tez nie moge sie doczekać! yeah!
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 20:36   #158
benia18
Przyczajenie
 
Avatar benia18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 25
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

wow.ja również jestem w lekkim szoku ale chyba się nie odważę... kiedyś jak się przewrócilam i stłukłam kolano to sąsiadka polecila mi przemywać moją ranę siuśkami ale żeby wyleczyć trądzik-nie słyszałam.ciekawe jest jednak, że drogie specyfiki i antybiotyki niekiedy nie są w stanie pomóc a własne siuśki działają "cuda" .powodzenia wszystkim odważnym
benia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:45   #159
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Ja dzisiaj rano pierwszy raz sie odwazylam latwo poszlo, ale czuje tak jakbym wiecej zaskorniakow miala jakby wszystko zaczelo wychodzic co siedzialo pod skora ale slyszalam ze to czasami normalna reakcja, ze wszystko stabilizuje sie po 2 tygodniach wiec sie nie przejmuje
Pozdrawiam!
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:51   #160
oKarola
Raczkowanie
 
Avatar oKarola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 357
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

a ja dalej z tym nie moge... no nie moge uwierzyc co Wy tu piszecie... a nigdy bym sie nie odwazyla... pozostane przy tetralysaly i innych specyfikach, ktore dobrze dzialaja. Na szczescie nie musze siegac po mocz. nie chce nikogo obrazac, po prostu nie moge z tym...
__________________

„Jedno jest w życiu szczęście: kochać i być kochanym.”
George Sand


oKarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 22:08   #161
male
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Inowrocław- Clevedon
Wiadomości: 575
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

jestem siostrą male:siostra mnie namówiła do przeczytania tego wątku i troszkę zdziwiłam o czym piszecie.też mam problemy z trądzikiem i chyba spróbuję waszą metodę.mam nadzieję,że sie uda"każdy chce byc piękny",później napiszę Wam efekty.pa pozdro
__________________
bo ciastećka ciągną ciemne ciuszki w ciucie na ciurlanie
jestem Asia, mam synka Filipa- 05.05.2009
male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 09:44   #162
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

a mam jeszcze tak z ciekawości pytanko techniczne: ten - nazwijmy go - płyn leczniczy łapiecie w jakiś słoiczek, czy tak w locie łapiecie na wacik? przepraszam, że pytam, ale przed oczami pojawiła mi się wizja ochlapywania skóry płynem łapanym w locie i znów mam chichrawę
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 10:10   #163
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

ja sikam do plastikowego kubeczka i potem "się oporządzam"
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 10:40   #164
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Przypomniałam sobie list czytelnika do ckmu. Mój brat kiedyś czytał to pismo, to było kilka lat temu i powiem szczerze, że też je lubiłam czytać… często przy tym mało się nie posikiwałam ze śmiechu. Ale wróćmy do istoty rzeczy. Czytelnik napisał, że zerwał z dziewczyną, ponieważ dowiedział się, że skórę przeciera moczem, a na początku listu zachwycał się jej piękną skórą :/ Pytał się chyba (o ile dobrze pamiętam) czy dobrze zrobił. Odpowiedź redakcji mnie bardzo zaskoczyła… pozytywnie oczywiście. Czytelnik został wyśmiany i redakcja stwierdziła, że nie jest prawdziwym mężczyzną (czy coś w tym rodzaju), bo ma (miał) piękną kobietę, a stracił ją z powodu strachu przed moczem. Bardzo mi się to podobało.
Nawet szukałam tej gazety, ale nie znalazłam może gdzieś jeszcze leży, poszukam później… bo chciałabym strasznie przytoczyć wam dosłownie słowo w słowo ten list.

A w tej książeczce nie ma nic o włoskach?
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 12:09   #165
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

No to tak ...
zwiazku z tym że nim cos zrobie to musze wszytsko setke razy sprawdzić i się upewnić, to przeczytałam ksiązke o urynoterapi [tak,tak specjalnie dla tego tu wątku ] Ksiazke niestety juz oddałam mojej ciotce [która niedawno podjeła studia medycyny naturalnej] więc nie mam co i jak zacytować, ale z tej lektury po dogłębnym przeanalizowaniu i przedyskutowaniu z moją wyzej wspomnianą ciocią, stwierdzam [ ] i podaje do ogólnej informacji ze nie ma z czego się śmiać !
Dziewczyny które stosują tą metodę robią coś bardzo dobrego dla swojej skóry Nie pamiętam już dlaczego, a i skomplikowane słownictwo medyczne mi również wyparowało, ale skuteczne to to podobno teoretycznie jest , a jak i widać na przykłądzie koleżanek i praktycznie to podobno działa

Poszłam więc przedwczoraj do lekarza i oddałam mocz na badanie. Wynik pozytywny tak wiec teoretycznie jestem zdrowa i mogłabym podjac się owego badania ... ale ! ;D najpierw proszę rozwiać moje wątpliwosci ;
...Po pierwsze to nie miałabym czasu tego robić rano [ew. w soboty ale to tylko wtedy], rozumiem ze pora dnia nie gra róznicy tak ? Drogą dedukcji [;D] wyszło mi ze ma to być mocz który oddałam rano tak ? [a jesli nie to dlaczego i w ogóle proszę się wytłumaczyć choć podejrzewam ze to chodzi o produkty które spozywamy wciagu dnia, ale czy napewno ?]

A i dla upewnienia ; Leczycie trądzik czy poprostu zaniczyszczoną skóre w postaci wyskakujacych pryszczy, wągrów i zaskorników ?
Rozumiem też, ze gdybym na taki cuś sie zdecydowała to musiałabym zrezygnować z używania mydła siarkowego i na noc kremów [np. i choćby bambino], tak ?



... i jeszcze coś[ przepraszam ze tak mecze ale mam troche obawy ] - do tych które stosowały czy stosują - kiedy widac efekty ? Czy po 2 tygodniach moge liczyć już na naprawde widoczną zmiane ? Bo czas odgrywa dla mnie dużą rolę, i jeśli tym sposobem za 2 tygodnie bede miała ładną cere [głownie na plecach, ramionach i dekolcie] i pozbęde się syfków to w to wchodze, bo za 2 tygodnie musze być wycacana jak nigdy



I to chyba wreszcie tyle




ps. Do oKarola - jesli nie chcesz i w jakis sposób Cię to brzydzi czy coś takiego, to powstrzymaj się od tych komentarzy. Jesli nie chcesz nikogo obrazać to poprostu się nie wypowiadaj i zostaw swoje myśli dla siebie. Nie kazdy chce wiedzieć ze z Tobą nie jest tak źle i ze być nigdy nie mogła etc. to jest naprawd enie potrzebne i tylko sobie posty nabijasz...
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 12:28   #166
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

no kurcze tez jestem ciekawa ^Red dress^ ujęła świetnie wszystkie pytania, na ktore chcialabym znac odpowiedz, więc up!!!
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 12:40   #167
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

o, to ja też się podpinam pod te pytania chociaż ja to pewnie będę mieć jeszcze tysiąc pytań, zanim się zdecyduję
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:45   #168
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

ja osobiscie nie stosuje tej metody, ale slyszalam o urynoterapii i czytalam co nieco o tym w necie, w tym watku ktos podawal linka do innego forum gdzie byl artykul i inne linki do stron tego typu ktore napewno rozwieja wasze watpliwosci.
Ale postaram sie odpowiedziec na te pytania co zadalas..
1. Najlepiej zeby to byl poranny mocz ( ale nie koniecznie MUSI byc, poprostu ranny lepiej dziala), poniewaz to ma zwiazek z tym ze przez noc nic nie jemy i nasze nreki cos tam robia i poprostu mocz jest lepszy
Aha i najlepiej jest brac ze srodkowego strumienia.
2. Tym sposobem mozna leczyc wszystko czyli i chorobe ktora jest tradzik, poniewaz mocz zmniejsza jej nasilenie jak i zaskorniki, ktore z tego co czyta;am tez podobno bledna i znikaja. Z wszystkim sobie ocz poradzi oprocz podobno blizn.
3. Nie musisz rezygnowac z mydla i kremow. Bo mozesz albo nalozyc mocznik na twarz i po 15 min zmyc i nalozyc krem, albo zostawic i nalozyc krem, albo stosowac co 2 noc.
4. Co do efektow to ci nie odpowiem bo tego nie stosuje.. Jednak sama swiadomosc ze jest to mocz mnie troszke odrzuca. Ale Wam zycze powodzeia..
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:49   #169
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Ja juz słyszłam ,ze to bardzo dobry sposób i pomaga...no ale jakos trudno mi się przemóc...
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 14:11   #170
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Obiło mi sie kiedys tez o uszy,ze picie własnego moczu dobrze wpływa na cere i nie tylko(nie pamietam na co jeszcze)i wcale nie żartuje teraz...znałam nawet kobitkę,która stosowała taką kurację
Wiec moje drogie-umyć twarz moczem to jescze nie taaakie wyzwanie jak jego wypicie,moze sie przełamiecie?Pozdrawiam
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 14:14   #171
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

a czy tonic benzacne jakos smierdzi bo ja sie nim przemywam i jakos tego nie zauwazylam
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 14:25   #172
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

A co takiego ze to jest mocz wedlug mnie nic w tym strasznego ja sie pare razy przemylam i jakos zyje
no ale to dawniej bo nie wiedzialam czy moge potem stosowac leki ale chyba z tego co piszecie moge? (bo chodze do dermatologa)
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 14:28   #173
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Yyy.. wlasnie mi cos siostra zaczela mowic ze niby nie moge stosowac bo biore leki na tarczyce letrox??? czy to prawda ze jak biore takie leki to nie moge tego stosowac i ze jak pije cherbatki z bratka ????????????????????????? ?????
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 15:12   #174
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Myślę, że są inne sposoby niż przecieranie twarzy własnym moczem czy jeszcze lepsze - picie go !
Ja miałam problem z trądzikiem lecz wyleczyłam sie regularnym stosowaniem żelu Isoterx czy Isotrexin już nie pamietam Minusem tego żelu było to, że tworzył na buzi taka skorupkę po zaschnięciu, że czułam się jakbym miała na twarzy maskę ! I rano ciężko się go zmywało, bo sprawiał wrażenie jakby substancji nierozpuszcalnej przez wodę ! Woda po nim spływała jak po tłuszczu ! Ogólnie nieźle się namęczyłam z tym specyfikiem na trądzik ale były efekty i to już po około tygodniu cowieczornego nakładania go na twarz. Zapisała mi go pani dermatolog, która jednak powiedziała, że niektórzy źle reagują na to, bo mocno wysusza i może mnie np. wysypać czymś. Ale wszystko było dobrze bo cery nie mam jakiejś wrażliwej. W dzień tylko skóra zaczynała się bardzo szybko świecić bo chciała się po całonocnym zasuszaniu natłuścić. Rano więc smarowałam ją kremem do skóry trądzikowej, który hamował tłuszczenie sie skóry i matowił ją. To tyle. Dziś jak mi cos wyskoczy to stosuję żel punktowy i po kłopocie.
O piciu moczu na niektóre choroby słyszałam ale o przecieraniu buzi trądzikowej - nigdy. Wątpię bym się skusiła na taką "pielęgnację"
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 18:41   #175
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

a ja widzę różnicę po 3 dniach takze o efekty sie nie martw
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 18:42   #176
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Cytat:
Napisane przez -Finezja-
Myślę, że są inne sposoby niż przecieranie twarzy własnym moczem czy jeszcze lepsze - picie go !
Ja miałam problem z trądzikiem lecz wyleczyłam sie regularnym stosowaniem żelu Isoterx czy Isotrexin już nie pamietam Minusem tego żelu było to, że tworzył na buzi taka skorupkę po zaschnięciu, że czułam się jakbym miała na twarzy maskę ! I rano ciężko się go zmywało, bo sprawiał wrażenie jakby substancji nierozpuszcalnej przez wodę ! Woda po nim spływała jak po tłuszczu ! Ogólnie nieźle się namęczyłam z tym specyfikiem na trądzik ale były efekty i to już po około tygodniu cowieczornego nakładania go na twarz. Zapisała mi go pani dermatolog, która jednak powiedziała, że niektórzy źle reagują na to, bo mocno wysusza i może mnie np. wysypać czymś. Ale wszystko było dobrze bo cery nie mam jakiejś wrażliwej. W dzień tylko skóra zaczynała się bardzo szybko świecić bo chciała się po całonocnym zasuszaniu natłuścić. Rano więc smarowałam ją kremem do skóry trądzikowej, który hamował tłuszczenie sie skóry i matowił ją. To tyle. Dziś jak mi cos wyskoczy to stosuję żel punktowy i po kłopocie.
O piciu moczu na niektóre choroby słyszałam ale o przecieraniu buzi trądzikowej - nigdy. Wątpię bym się skusiła na taką "pielęgnację"
to zależy już od osobowości. Tobie taki żel pomógł a innym nie pomagaja i takie i inne antybiotyki dlatego warto spróbować wszystkiego jeśli komuś zależy
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 18:46   #177
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Cytat:
Napisane przez Marlenusia
a ja widzę różnicę po 3 dniach takze o efekty sie nie martw

Obyś miała racje

Cytat:
Tobie taki żel pomógł a innym nie pomagaja i takie i inne antybiotyki dlatego warto spróbować wszystkiego jeśli komuś zależy
I tymi słowami pomogłaś mi zrobić o krok blizej - no ale zobacze jeszcze
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 20:21   #178
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

hmmm czyli ze jak? rano "zbieram" mocz (Jezu) tonikuje sie tym np na plecach czekam 15 min i zmywam (woda?)? czy wieczorem nacieram skóre czekam az sie wchlonie ide lulu i rano zmywam? a ten ranny (tzn nie pchniety nozem tylko ten z rana) mocz to w lodówce trzymać (np jak na noc sie bede chciala smarowac) ??
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 21:16   #179
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Jesuuuu piszcie, piszcie, jestem ciekawa rezultatów ale co do trzymania ich w lodówie muhehehe a jak ktoś pomyśli że to soczek? No...no...no... co raz wiecej osób chce spróbować śmiało nie bać się! W końcu macie go za free
Ja zaczne swój na bazarku sprzedawać że niby tonik leczniczy
"można pić i smarować!" A jaki drogi bedzie ho ho No bo to w końcu własnej produkcji Jak nie mozecie sie przełamać żeby własnym moczem przetrzeć twarz moge odsprzedać swój tylko wersja oczywiście limitowana bo to tylko z rana to ja nie dam rady tak hurtowo dwóch litrów nie uleje Ah zrobie mały przekręt jak z benzyną muhehehe zmieszam z wodą
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:19   #180
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Cytat:
Napisane przez kapsel
hmmm czyli ze jak? rano "zbieram" mocz (Jezu) tonikuje sie tym np na plecach czekam 15 min i zmywam (woda?)? czy wieczorem nacieram skóre czekam az sie wchlonie ide lulu i rano zmywam? a ten ranny (tzn nie pchniety nozem tylko ten z rana) mocz to w lodówce trzymać (np jak na noc sie bede chciala smarowac) ??
ja to nasaczam chusteczke i ja klade na cale czoło trzymam przed spaniem 15-20 min. potem wklepuje tonik Tołpa humanity leczniczy i tak samo robie rano nie spłukuje go ani nic. Dopiero wieczorkiem oczyszczam twarz takim nowym zelo-peelingiem z nivea young. Wiem ze to sie moze wydawac obrzydliwe ze nie zmywam. Ale za tydzien moja skora bedzie gladka. a poki co pomecze sie
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-16 11:29:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.