włosy-problem z kolorem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-19, 22:19   #1
jesienny_demon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1

włosy-problem z kolorem


Mam drobny problem z kolorem włosów, no ale może od początku. Od jakichś dóch lat farbowałam włosy szamponetkami najpier do 8 potem do 24 myć-na samym początku na kolory rude, później na róźne odcienie bordo i czerwieni. W tamtym roku miałam robioną trwałą, na początku było ładnie, ale później jak włosy mie się wyprostowały zrobiło mi się wokół głowy wielkie siano. Podcięłam trochę włosy i aby nie męczyć ich ciągłym malowaniem szamponetkami (a głównie dla własnej wygody)postanowiłam pomalować je farbą na trwałe. Użyłam farby do włosów ciemnych brilliance o kolorze czerwonym co niestety wcale nie ywszło jak na opakowaniu- czubek głowy (odrosty) zafarbowało mi na intensywna czerwień wpadającą w rudy a resztą (2/3) na kolor bardzo ciemno bordowy kóry normalnie wygląda trochę jak szaro-bury dopiero w świelte słonecznym coś tam się błyszczy na czerwono. (potem raz użyłam rudej henny niestety kolor pozostał bez zmian). Chciałabym mieć włosy w jednolitym kolorze własnie takim czerownawym (wszyskie ciemne brązy i czerń nie wchodza w grę) i zastanawiam się czy w jakiś sposób da się to uzyskać. Nie chcę robić dekoloryzacji bo mam włosy bardzo zniszczone i słabe, więc myslałam o tym, żeby może jakimś szamponem koloryzującym w kolorze blondu pomalowac tą ciemną częśc włosów ale obawiam się, że wyjdzie mi zielony ;/. Prosiłabym o jakąś konstruktywną poradę jeśli wiecie co mogę w tej sytuacji zrobić. Z góry dzięki za pomoc
jesienny_demon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 07:03   #2
SolAngelica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: who care?
Wiadomości: 177
Dot.: włosy-problem z kolorem

ja mysle ze ja k zafarbujesz ciemne wlosy nie za jasnym blndem to raczej zielony nie powinin wyjsc. na odwrot to bardziej prawdopodobne
SolAngelica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.