Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-26, 17:07   #991
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jezu wreszcie wątek pod który mogę sie podpisać obiema rękami... jak ja siebie nienawidze za to duszenie... parę dni mialam piękną buźkę no to się zaczęłam przyglądać czy aby na pewno jest piękna i dupa... na policzku mam teraz czerwone placki.... buuuu ale mi one szybko znikają kiedy daruję sobie po tym wyciskaniu wszelkie maści... wystarczy że umyję buźkę dobrym aptecznym żelem svr ktory naprawdę przyspiesza gojenie no i pojdę wczesnie spac bo chodzenie spac przed 23 daje skorze duzo czasu do zregenerowania się. jesli się ma tłustą skore ale nie ma się pryszczy to lepiej nie uzywac na wyrost kosmetykow do cery trądzikowej tylko do tlusteji to nie jest moje zdanie tylko przestroga kosmetyczki!! z ręką na sercu przyznaje że mialam tendencje do kupowania tych kosmetykow do cery trądzikowej żeby mi wysuszaly to i owo ale odkąd sie słucham kosmetyczki i nawilżam skórę jest o niebo lepiej! ten żel o ktorym wspomnialam jest naprawdę dobry w przyspieszaniu gojenia.. nie trzeba nawet toniku bo doskonale zmywa wszystki brud z twarzy... no i trzeba dac skorze oddychac... niestety bez makijazu nie umiem wyjsc do ludzi ale taka jest prawda że kiedy zostawiam buzie samej sobie bez masci i makijazu jest o wiele lepsza!! w wolne dni robie sobie takie boom pielęgnacyjne ze robie peeling i maseczki i wszystko co sie da i wtedy tez buzka lepsza a od wieczornego zaglądania do lustra ostatnio skutecznie odciąga mnie wiza bo wolę sobie poczytac o roznych ciekawostkach niz gapic sie na czarne kropy..
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 06:29   #992
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja nic nie dusze od tej akcji sobotniej. wygladam zle. ponadto dzisiaj rano sie budze, a tam z boku policzka wyskoczyl mi nowy, paskudny syf . nie wiem skad ten gnidas sie tam wzial . poza tym reszta twarzy w koszmarnym stanie. to tyle ode mnie. a Wy jak tam?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 10:15   #993
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dzis spałam ponad 10 godzin i buźce się to wyraźnie podobało a poza tym to będę męczyć się z tym co narobiłam w weekend.. co prawda to tylko 3 czerwone ślady ale mnie i tak przyprawiają o złość.. jakbym miała mało innych rzeczy na głowie.. np. zaskórników! mnie motywuje do niewyciskania moja współlokatorka, która po pierwsze ma bezproblemową cerę i nie lubie siedzieć przy niej czerwona, a po drugie fakt że ja zawsze chodzę się kąpać pierwsza i ona czeka na łazienkę więc szkoda czasu na wyciskanie lepiej się pobalsamować! jednak kiedy tylko pojadę do domu to już głowa w lustrze...;/ nie wiem może w rękawiczkach chodzic do łazienki???
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 12:06   #994
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka21 Pokaż wiadomość
nie wiem może w rękawiczkach chodzic do łazienki???
i kapac sie po ciemku .

my to jakies zeschizowane jestesmy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 16:11   #995
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
i kapac sie po ciemku .

my to jakies zeschizowane jestesmy .

A jak juz wyjdziemy z ciemnej lazielenki,pozwalam zdjac rekawiczki,ale zato prosze zwiazac rece sznurkiem na plechach zeby sie ciagle po pysku nie miziac i nie szukac co by tu usunac

u mnie sredniawka.Jutro(mam nadzieje) dostane okres.Brzuch boli,paszcza srednio.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 18:22   #996
Matka chrzestna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Powiem wam mniej wiecej co slyszalam od paru lekarzy, mianowicie naczynia krwionosne w tym obrebie twarzy bezposrednio polaczone sa z mozgiem, wiec jezeli w czasie wyciskania dojdzie do zakarzenia krwi, to mozna tego nie przezyc Nawet jezeli nie zdarza sie to czesto, to ryzyko istnieje. Za to szpital i operacja, o juz duzo czestsza sprawa, znam osobiscie dwie dziewczyny, ktorym od wyciskania zrobilo sie cos straszliwego na twarzy i obie najpierw jechaly na antybiotykach, a i tak skonczylo sie zabiegiem. Maja na policzkach blizny, jakby je ktos zacial nozem!! Zawsze jak mnie nachodzi ochota zeby cos zmajstrowac, to albo mi sie przypominaja te kolezanki albo interweniuje moja mama i straszy zgonem To naprawde skutkuje, wiec wam o tym napisalam Drogie PAnie!!
Matka chrzestna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 18:36   #997
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jak czytam takie rzeczy to az ciarki mnie przechodza. moze w koncu ten tekst na mnie zadziala. sukces jest taki, ze dzisiaj przygladalam sie tej swojej skorze, ale jej nie dusilam. oby tak dalej. zycze tego Wam i sobie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 18:58   #998
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

AaniaA, super... Ja tak nie umiem jeszcze, zawsze cos dotkne, wyczuje, scisne, wycisne... staram sie nie podchodzic do lustra w lazience

Uff.... odpukac, ale na razie jakby zlagodnialo na buzi... zostala jedna gula na policzku, nie chce jej ruszac, ale cos czuje ze bedzie ciezko jak zrobi sie jej bialy czubek albo dziurka. Reszta wylazla (niestety, w wiekszosci z moja pomoca), czasem wyskocza jakies miniropniaczki ale to takie ze pyk i nie ma, nie pozostawiaja prawie sladow a blizn z pewnoscia nie. Trzymajcie kciuki, zebym tego nie rozwalila sobie...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:30   #999
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mi dzis udało sie nic nie wydusić bo po prostu nie mialam czasu nawet w lustro patrzec.. nabyłam w aptece mydełko siarkowe za 3zł bo polecają na wizażu wiec moze to mi troszkę pomoze.. nie licze na cud ale jesli dzięki temu będe miec choc o 1 wągra albo syfa mniej to juz będzie dobrze!
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 11:18   #1000
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej dziewczyny nie wiem co się stalo ale moje konto tancerka21 przestalo dzialac wiec od dzis jestem tu jako tancerka212 co poznacie po obrazku.. to chyba za karę że nie wytrzymałam i dopadłam dziś jednego syfa na mojej twarzy no i mam czerwoną plame na poliku ehhh Bozia mnie ukarała...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 14:59   #1001
iv85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 201
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Na kafeterii wpadł mi w ręce adres interentowy na którym facet mówi krok po kroku, jak stosować Brevoxyl. Czytałam, że lek jest bardzo skuteczny, ale powoduje mega podrażnienie i wiele osób się zniechęca. Ja już parę dni stosuję wg zasad zawartych na tej stronie i mimo, że moja cera jest mega wrażliwa na takie specyfiki nic się nie dzieje, jestem w szoku!! Skóra jest bardzo fajna, prawie nic się nie robi, no musiałam się z wami tym podzielic
A adres tej strony to http://www.acne.org/
Po angielsku, ale można wykumać Najważniejsze, żeby maść nakładać bardzo delikatnie, nie wcierać, jakieś 15-20 min po kąpeli. Powodzenia
iv85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 17:21   #1002
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja zjadlam kielbache grzana i do tego ketchup . oj, pewnie mnie obsyfi, ale naprawde juz mam dosc tej cery. nie jest wazne czy jem czy nie takie swinstewka to i tak mi wyskakuja kropy. jednak wedlug bioenergoterapeuty to co jem ma znaczenie na stan mojej cery. powiedzial, ze cera zajmiemy sie pozniej, wiec jakbym czegos interesujacego sie dowiedziala to na pewno napisze .

Dziewczyny a jak u Was? Czekoladko, Shadi, Gwendolyn co tak ucichlyscie?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 17:25   #1003
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

spoko AaniaA nie będziemy przecież przez jakies syfy odmawiać sobie czasem przyjemności życiowej ja tam bez batonika dnia nie przeżyje i nie ma przebacz ięc może i Tobie kiełbaska nie zaszkodzi hehe
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 17:46   #1004
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a ja zjadlam kielbache grzana i do tego ketchup . oj, pewnie mnie obsyfi, ale naprawde juz mam dosc tej cery. nie jest wazne czy jem czy nie takie swinstewka to i tak mi wyskakuja kropy. jednak wedlug bioenergoterapeuty to co jem ma znaczenie na stan mojej cery. powiedzial, ze cera zajmiemy sie pozniej, wiec jakbym czegos interesujacego sie dowiedziala to na pewno napisze .

Dziewczyny a jak u Was? Czekoladko, Shadi, Gwendolyn co tak ucichlyscie?
Pisz koniecznie!!!Mnie ewidentnie wysyfilo po strecie torunskich piernikow(pisalam jakis cza stemu)wiec jestem pewna co do tego zarcia,ze ma wplyw(tylko ciekawe,ze moj maz chocby zezarl sto sztucznych hamburgerow,czkolad,fryte k,to nawet sladu na nim nie ma)

Dzis dostalam okres,jestem po drugim dniu zoraku...czy to malo
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 17:50   #1005
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Little Angel moj tz tez moze zjesc najgorsze syfy jakie istnieja na ziemi i nic mu nie wyskoczy.

no to nie zazdroszcze tych dni .

ps. ja nadal mam zarowke wykrecona. wychodzi na to, ze ja pokrecona jestem .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 17:52   #1006
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Little Angel moj tz tez moze zjesc najgorsze syfy jakie istnieja na ziemi i nic mu nie wyskoczy.

no to nie zazdroszcze tych dni .

ps. ja nadal mam zarowke wykrecona. wychodzi na to, ze ja pokrecona jestem .
No nie,te chlopy maja za dobrzeA my same kary-syfy,okres itp.

Nie wkrecaj tej zarowki,a co.W dodatku zaoszczedzisz na pradzie
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 18:02   #1007
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a co sobie załowac bedziesz ee mam ochote na kiełbache teraz

u mnie cienko, cere mam taka wymeczona, ja jeszcze gorzej...blizna na poliku to juz wklesniecie nie chce sie ta skora zagoic....
dzisiaj wstałam z tak napuchnietymi oczamistraszne cały czas takie mam....:/

Little_Angel, sie zastanawiam czy nie wrocic do zoracuale tak strasznie sie boje wysypu....
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 18:07   #1008
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A poprzednim razem mialas wysyp?
Bo ja na sobie po raz drugi juz widze,ze zorac nie robi mi wysypu.
Zato robi mi dobrze z pyskiem

Po prostu zrob sobie bilans tego co stracisz i tego co zyskasz jak go uzyjesz.Jaka byla twoja skora po kilmu mc stosowania-sama wiesz najlepiej czy to sie oplaci
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 18:44   #1009
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wiecie co ja też zazdroszcze mojemu tż-towi pięknej buzi normalnie jest gładka jak u dzidziusia a hotdogi pożera z wielką namiętnością... ehh dziewczyny to mają lipę... dzis zauważylam dwie nowe krosty na dekolcie... mam nadzieje że nie zrobiły się od tego siarkowego mydełka co je wczoraj nabyłam... bo jak tak to zaraz wyleci za okno!! jej... czy tłusta cera z czasem może się zmienić czy jest się na nią skazaną do śmierci..?
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 19:05   #1010
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja to bym mogla miec tlusta cere tylko zeby mi te syfy nie wylazily. a wiem, ze sa dziewczyny, ktore maja cere tlusta, jednak nie mecza sie z tradzikiem.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:07   #1011
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

AaniaA, dokladnie! Ja mialam BARDZO tlusta cere, czasem pare zaskornikow, i plakalam ze jest taka beznadziejna...
A teraz? Bylabym przeszczesliwa jakbym miala taka buzke jak wtedy...

Hormony chyba POWOLI zaczyanaja dzialac. Nie robia sie nowe gule, stare wylazly wszystkie poza jedna wyjatkowo uporczywa - daje jej jeszcze z tydzien, chyba dojrzeje w tym czasie i zniknie/wylezie, bo jak nie to zwatpie ... :P
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:10   #1012
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja na razie sie trzymam
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:19   #1013
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a mnie przez te dwie krosty korci strasznie ale nie zbliżam się do lustra... chyba zaraz się coś poucze ale tak mi sie nie chce... i nie wiem czy nie powędruję do łazienki.. a tam... tam jest lustro! trzymajcie kciuki
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:20   #1014
magdallen21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja się wściekłam :/
Jak pech to pech. Chłopak przyjeżdża za 2 dni, a mi takie okropne 2 świństwa wyskoczyły koło ust, że szok. Aż mi wstyd na ulicę wychodzić
Takie wielkie 2 gule, z których leci ropa. Wczoraj z jednej wyciskałam tą ropę jakieś 30 minu.. Łzy z bólu leciały, ale wiem, że jak do końca nie wyjdzie to się nie zagoi i będzie się tam nadal zbierać ropa i dupa :/ ale już nie potrafię wytrzymać z tym. Wygląda to okropnie !! Już mam dość wyciskania ;( Smaruję to "tribiotic'kiem" ale nic to nie daje ;( Jestem załamana.
magdallen21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:34   #1015
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

magdallen21 sprobuj moze propolis w aerozolu... dziala bardzo wysuszajaco za 2 dni powinien splasczyc te gule na tyle ze beda plaskie i sobie ladnie przykorektorujesz
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:45   #1016
magdallen21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez agusiamatyldka Pokaż wiadomość
magdallen21 sprobuj moze propolis w aerozolu... dziala bardzo wysuszajaco za 2 dni powinien splasczyc te gule na tyle ze beda plaskie i sobie ladnie przykorektorujesz

Dziękuję za radę

A skąd to wytrzasnę i za ile ?

Jak myślisz, wyciskać to dalej, czy dać sobie spokój?
magdallen21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 22:49   #1017
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie wiem jak to wyglada ale ja bym nie wyciskala chyba ze sie zywcem prosi... ale lepiej to przysuszyc bo jak to rozbabrasz i dasz na to propolis to ci wyrzre skore bona alkocholu jest....nie wiem po ile bo u nas w domu to zawsze jestw aptece mozna kupic, takie male cos w aerozolu z zolta nakretka...sproboj to naprzemiennie z mascia ichtiolowa ... powinno pomoc
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 10:03   #1018
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ehh mój chłopak przyjeżdża już jutro a mi poniżej oka zrobiło się jakieś paskudztwo... kupiłam w aptece maść alantan bo dziewczyny na wizazu polecały i zobaczymy czy troszkę złagodzi.. całe szczęście nie jest to odstające to korekror też jakos mi pomoże... a jeśli chodzi o ten propolis to też nie wiem dokładnie ile kosztuje ale jakos tak koło 10 zł.. może ze 12.. nie mam pojęcia ale na pewno poniżej 15zł. a jeśli chodzi o chłopaka to oni zupelnie nie zwracają uwagi na takie bzdury jak pryszcze u swojej laski hehe on nie wie po co ja chodze do kosmetyczki bo jak twierdzi jemu się bardzo podobam więc istnieje szansa że i Twój chłopak zobaczy tylko Twoje słodkie usta a nie jakieś gule
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 15:50   #1019
magdallen21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ehh mój chłopak przyjeżdża już jutro a mi poniżej oka zrobiło się jakieś paskudztwo... kupiłam w aptece maść alantan bo dziewczyny na wizazu polecały i zobaczymy czy troszkę złagodzi.. całe szczęście nie jest to odstające to korekror też jakos mi pomoże... a jeśli chodzi o ten propolis to też nie wiem dokładnie ile kosztuje ale jakos tak koło 10 zł.. może ze 12.. nie mam pojęcia ale na pewno poniżej 15zł. a jeśli chodzi o chłopaka to oni zupelnie nie zwracają uwagi na takie bzdury jak pryszcze u swojej laski hehe on nie wie po co ja chodze do kosmetyczki bo jak twierdzi jemu się bardzo podobam więc istnieje szansa że i Twój chłopak zobaczy tylko Twoje słodkie usta a nie jakieś gule

Hihi. Dzięki za pocieszenie
magdallen21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 16:00   #1020
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie ma za co hehe ja się wysmarowałam alantanem i modlę się żeby zniknęła choć jedna czerwona ciapa na mym licu ktora powstala moimi włąsnymi rękami... może i mnie ktos jakos pocieszy..? bo chłopak będzie dopiero jutro
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.