Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 11:07   #2431
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
z biodermy nic nie próbowałam, a z tymi filtrami to życie wcale nie jest łatwe, trzeba szukać aż znajdzie sie ten jedyny.


listopadku- jak miło mi sie tą kawusie pije. myśle O Twoim bajecznym ogrodzie muszisz sie tam czuć jak w bajce. Cisza, spokuj, ptaszki śpiwają i ten leśny zapach achhhhh

no tak jest Madziusia
Aneczk apytała kto to obrabia- od 2 lat ja wszystko podrosło mam ogrodnika, który na wiosnę tnie, pana od sadu, który tnie, miałam panią co plewiła rabatki i "ogarniała dom"- już nie mam bo znalazła stała pracę...a liście nadal lecą wiec teraz czekam, az syn starszy-student przyjedzie na weekend i znowu ogłoszę rodzinne grabanie z okazji 11 listopada- nie ma wyjścia, bo nie znoszę jak coś nie zrobione tak jak potrzeba

Boshe...to jaki ja mam ten filtr sobie kupić. Do tej pory to myślalam tylko zeby buraka przezyć i świnkę Pigy. Czy moge używać mój letni z Yves Rocher filtr 30 póki cos nie znajdę odpowiedniego czy musze od razu 50 walić na twarz
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 11:07   #2432
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Iv -stare nie stare ale w Egipcie spisały się rewelacyjnie !Poza tym isispharma ma duzo kremów na przebarwienia .np.Unitone 4 moich plam nie ruszyło ale kolezance pięknie zeszły.Oni specjalizują się w tym problemie
Pozatym to nie filtry stare tylko oznaczenia
To poproszę o próbkę Anuś, jeśli nie sprawi Ci to kłopotu.

Listopadku Ives Rocher to chyba nie ma stabilnych filtrów. Szukaj z aptecznych i lepiej 50+
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-11-05 o 11:11
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 11:54   #2433
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
To poproszę o próbkę Anuś, jeśli nie sprawi Ci to kłopotu.

Listopadku Ives Rocher to chyba nie ma stabilnych filtrów. Szukaj z aptecznych i lepiej 50+

No to ja do apteki- wiem ze juz ze sto razy było o tym pisane- ale co Wy dziweczyny z takim dostępnych aptekarskich filtrów mi polecicie
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 12:05   #2434
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Jejuuu codziennie jestem na forum, ale nigdy nie zdąże przeczytać wszystkiego żeby na czas odpowiedzieć wam na pytania.

Lucy77 na rany po cosmelanie to żel regenerujacy LRP Cicaplast. Działa antybakteryjne i przyśpiesza gojenie tych ranek. Oczywiście omijaj te miejsca ze smarowaniem cosmelanu. Widziałam że Megi już ci to powiedziała.

Widziałam że linki odnośnie mierzenia cycków zdobyłyście to nie muszę wklejać.

Iv o skłądzie cosmelanu kiedyś pisałam. Po części dziewczyny mają rację ze tam kwasy i prawie nic więcej. Ale nie do końca tak jest. Bo kwasy mają działanie nie tylko złuszczajace czy rozjaśniające skóre, ale działają również przeciwzmarszczkowo, antyoksydacyjnie, wzmacniają naczynka krwionośne (tak, tak, własnie kwasy) czyli działają również odmładzajaco.

Cosmelan zawiera w swoim skłądzie 3 rózne kwasy:
- kwas kojowy (zbliżony pod względem właściwości chemicznych do zakazanego hydrochinonu). Kwas kojowy obok własności depigmentacyjnych wykazuje także działanie antybakteryjne oraz zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Preparaty zawierające ten składnik nie tylko rozjaśniają przebarwienia, ale działają również przeciwzmarszczkowo i nawilżająco.
- kwas fitowy – naturalny antyoksydant, wykazuje silne działanie przeciwzmarszczkowe
- kwas askorbinowy (Wit.C) – wzmacnia naczynka krwionośne, przyśpiesza gojenie.

Poza tym zawiera filtry chemiczne i mineralne, w tym osławiony już Parsol czyli inaczej BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE.

Cosmelan zawiera również RETINYL PALMITATE – pochodna Wit. A. Nie sa to retinoidy bo retinoidy to kwasowe pochodne Wit. A ( kwas retinowy).
Retinyl Palmitate (Witamina A - Palmitate) - normalizuje suchą skórę i zwiększa jej elastyczność. Redukuje proces łuszczenia się skóry i nawilża ją. Cysta witamina A (Retinol) nie jest wystarczająco stabilna, dlatego w kosmetykach używa się głównie pochodnej retinolu - Retinyl Palmitate. Witamina A, w dowolnej postaci, reguluje tworzenie się keratyny w skórze, włosach i paznokciach. Powoduje zgrubienie naskórka o 30%, co jest szczególnie ważne dla starzejącej się skóry, która z czasem robi się coraz ciensza i pomarszczona. Przyspiesza podział komórkowy, co powoduje szybszą regenerację skóry. Powoduje zmniejszanie się zmarszczek na skórze zniszczonej działaniem promieni słonecznych. Jest wymiataczem wolnych rodników tlenowych.

Przy analizie składu cosmelanu którą kiedyś tam robiłam dałabym sobie ręke uciąć że była również arbutyna, a obecnie jej nie ma. Arbutyna to substancja wybielajaca i ponadto ma dzialanie ochronne przed promieniowaniem UVB i UVC. Niestety nie mogę znaleźć tego postu w którym pisałam o tym. A przecież z sufitu tego nie wzięłam. Może to jest ta nowa formuła cosmelanu ?

Myślę że wyczerpałam temat


November zobacz na link Nie-apteczne, stabilne filtry-wątek Hexxany.
Ten który znajduje się w moim podpisie.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-05 o 12:10 Powód: dodanie info dla november
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 12:33   #2435
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
hej hej
powiedz cos wiecej o masce cosmo active
jak dział i kiedy ja robic przed cosmelanem tez mozna
ja jeszcze nie zaczełam sie csmelanic i dlatego pytam bo moze na moje słabe młe plamki pomoze smaa taka maska?
jak ona działa ? jakie ma skutki i objawy?
hehehe
dziekuje
Cosmelan Active to cała seria ta skórę trądzikową. zasada podobna jak przy cosmelanie normalnym, ale ma inny skład dostosowany do skóry problematycznej i tłustawej z pryszczami. nikt jeszcze sobie tego tutaj nie robił i ja chyba będę pierwsza, tzn to się okaża , bo idę do doktorki swojej dzisiaj i się wywiem , czy mogę sobie to wcześniej niż polanowałam zrobić. A szczegóły o tym zabiegu już umieszczałam we wcześniejszych postach. opisywałam wszystko dokładnie jakie ma ten zabieg działanie. specjalnie całą ulotkę przepisałam. powinno to być tutaj w II części.
pozdr i oczywiście zdam wam relację z dzisiejszej wizyty u dermy
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 12:36   #2436
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Cosmelan Active to cała seria ta skórę trądzikową. zasada podobna jak przy cosmelanie normalnym, ale ma inny skład dostosowany do skóry problematycznej i tłustawej z pryszczami. nikt jeszcze sobie tego tutaj nie robił i ja chyba będę pierwsza, tzn to się okaża , bo idę do doktorki swojej dzisiaj i się wywiem , czy mogę sobie to wcześniej niż polanowałam zrobić. A szczegóły o tym zabiegu już umieszczałam we wcześniejszych postach. opisywałam wszystko dokładnie jakie ma ten zabieg działanie. specjalnie całą ulotkę przepisałam. powinno to być tutaj w II części.
pozdr i oczywiście zdam wam relację z dzisiejszej wizyty u dermy

ah dziekuje serdecznie..
bede dłubac i szukac
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 12:41   #2437
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
A ja kocham kawkę ale nie moge bo źle się po niej czuję i dę więc zrobić sobie herbatkę czerwoną.A która pisała o kawię figowej Co to
Ane tobie pewnie kofeina szkodzi zawarta w kawie. kawa figowa nie zawiera kofeiny. Kawa figowa Enrilo jest kawą opartą w składzie na figach, cykorii, zbożach. Posiada smak zbliżony do łagodnej kawy naturalnej z delikatnym figowym posmakiem.

Jeszcze chciałam dodać to co dzisiaj przeczytałam o filtrach, podkłądach i pudrach. Wynika z tego że podkłady o wiele bardziej destabilizują filtry niż pudry zawierające mikę czy talk.

"Puder sypki czy prasowany nakładany pedzlem, a nie wcierany gabka na pewno mniej szkodzi niż podklad, wiec jeśli nie uzywasz podkładu to nie przejmuj sie pudrem, uzywaj który chcesz, możesz do niego dodac troche skrobi żeby był bardziej matujący jeśli chcesz (kosmetycznej a nie ziemniaczanej tzw. dry-flo). Jeśli już ktos musi uzywac podkładu to najlepiej jakby po nałożeniu filtra odczekal choc z 10 minut i potem podklad delikatnie wklepal, a nie wcieral np. gabeczka, bo wtedy to na pewno zetrze filtr."

Ja mam tak zrobiony puder własnie. Puder sypki kolorowy Max Factor do którego dodałam troche dry-flo i jedwabiu. Pudru wtedy potrzeba naprawde minimalna ilosc, dosłownie twarz jest nim omieciona delikatnie a nie swieci sie wcale. Skrobia powoduje własnie absorbowanie tej tłustej warstwy. I mogę tego filtra dużo zastosować wtedy, z reaplikacją też nie ma problemów.

Wiem że piszecie dziewczyny o podkładach i kremach z bardzo wysokiej półki, jak dla mnie to akurat spora z nich częśc jest nieosiągalna, nie tylko dlatego że nie mozna ich u mnie w mieście kupić ale i ceny zabójcze, wiec może się wydać smieszne że ja tu o jakiś skrobiach czy mąkach wypisuje, ale może się to przydać czasami niektórym. Niewielkim kosztem również można otrzymać dobry efekt, wazne zeby wiedzieć co można z czym i jak. Myślę że doceniły to już te dziewczyny które popróbowały kosmetyków własnoręcznie robionych z Mazideł czy BU i nie będą się pukać po głowie czytając to
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 13:01   #2438
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Po przetestowaniu wszystkich aptecznych filtrów używam ANTHELIOS XL 50+kremz La Roche. Uwielbiam go za komfort stosowania .nie bieli i za skutecznść Używam dwa lata.,codziennie.Jak się nie filtrowałam to po lecie ciemniały mi piegi.Teraz są ledwo widoczne.Nakładam filtr ,za pół godziny delikatnie nakładam sypki puder i wyglądam bosko.Tylko raz dziennie stosuje filtr przy polskim słońcu,nie opalam się.Mam świetny samoopalacz.

Edytowane przez oklokl94
Czas edycji: 2008-11-05 o 19:34 Powód: zapomniałam dodać że używam kremu .
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:05   #2439
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

zgadzam się w stu procentach z MASIMĄ
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:07   #2440
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez oklokl94 Pokaż wiadomość
Po przetestowaniu wszystkich aptecznych filtrów używam ANTHELIOS XL 50+z La Roche. Uwielbiam go za komfort stosowania .nie bieli i za skutecznść Używam dwa lata.,codziennie.Jak się niefiltrowałam to po lecie ciemniały mi piegi.Teraz są ledwo widoczne.Nakładam filtr ,za pół godziny delikatnie nakładam sypki puder i wyglądam bosko.Tylko raz dziennie stosuje filtr przy polskim słońcu,nie opalam się.Mam świetny samoopalacz.

ja tez sie nie opalam
jaka masz cere? tłusta sucha?
jaki puder stusujesz- marka?
jaki to samoopalacz stosujesz?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:13   #2441
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
ja tez sie nie opalam
jaka masz cere? tłusta sucha?
jaki puder stusujesz- marka?
jaki to samoopalacz stosujesz?
Cera mieszana ,puder sypki BOURJOIS ,samoopalacz z LA ROCHE
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 13:17   #2442
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Wink Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez oklokl94 Pokaż wiadomość
Cera mieszana ,puder sypki BOURJOIS ,samoopalacz z LA ROCHE
dziekuje za szybka odpowiedź
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:23   #2443
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ane tobie pewnie kofeina szkodzi zawarta w kawie. kawa figowa nie zawiera kofeiny. Kawa figowa Enrilo jest kawą opartą w składzie na figach, cykorii, zbożach. Posiada smak zbliżony do łagodnej kawy naturalnej z delikatnym figowym posmakiem.

Jeszcze chciałam dodać to co dzisiaj przeczytałam o filtrach, podkłądach i pudrach. Wynika z tego że podkłady o wiele bardziej destabilizują filtry niż pudry zawierające mikę czy talk.

"Puder sypki czy prasowany nakładany pedzlem, a nie wcierany gabka na pewno mniej szkodzi niż podklad, wiec jeśli nie uzywasz podkładu to nie przejmuj sie pudrem, uzywaj który chcesz, możesz do niego dodac troche skrobi żeby był bardziej matujący jeśli chcesz (kosmetycznej a nie ziemniaczanej tzw. dry-flo). Jeśli już ktos musi uzywac podkładu to najlepiej jakby po nałożeniu filtra odczekal choc z 10 minut i potem podklad delikatnie wklepal, a nie wcieral np. gabeczka, bo wtedy to na pewno zetrze filtr."

Ja mam tak zrobiony puder własnie. Puder sypki kolorowy Max Factor do którego dodałam troche dry-flo i jedwabiu. Pudru wtedy potrzeba naprawde minimalna ilosc, dosłownie twarz jest nim omieciona delikatnie a nie swieci sie wcale. Skrobia powoduje własnie absorbowanie tej tłustej warstwy. I mogę tego filtra dużo zastosować wtedy, z reaplikacją też nie ma problemów.

Wiem że piszecie dziewczyny o podkładach i kremach z bardzo wysokiej półki, jak dla mnie to akurat spora z nich częśc jest nieosiągalna, nie tylko dlatego że nie mozna ich u mnie w mieście kupić ale i ceny zabójcze, wiec może się wydać smieszne że ja tu o jakiś skrobiach czy mąkach wypisuje, ale może się to przydać czasami niektórym. Niewielkim kosztem również można otrzymać dobry efekt, wazne zeby wiedzieć co można z czym i jak. Myślę że doceniły to już te dziewczyny które popróbowały kosmetyków własnoręcznie robionych z Mazideł czy BU i nie będą się pukać po głowie czytając to


Masimko- Toś ty nasza skarbnica wiedzy, prawde piszesz o tych kosmetykach z BU czy Mazideł. Po co wydawać tyle kasy na drożyne kremy jak można sobie lepiej zrobić i za dosłowne grosze i to w dodatku bez chemii. Teraz to pukam w glowe dla takich co wydają niebotyczną kasę na jakieś cuda toniki i kremy. A zaoszczędzoną kase lepiej na cosmelan przeznaczyć.
Im mniej chemii tym lepiej i trzymajmy sie tej cosmelanowej zasady.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:24   #2444
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

ooooooo widze że Nasz nocny duszek i w dzionek zawitał.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:29   #2445
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Mnie się n... w kieszeni otwiera jak czytam post w którym poleca krem za 1000 zł
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:32   #2446
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dobry duszek miał rośliny okrywać a siedzi tutaj
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:37   #2447
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez oklokl94 Pokaż wiadomość
Mnie się n... w kieszeni otwiera jak czytam post w którym poleca krem za 1000 zł
Natalko, tak nie można Jedni maja więcej kasy drudzy mniej. Ja tez akurat należę do tych co mają mniej, ale nie neguję tego, że ktoś tak drogi krem kupuje. Kupuje bo go stać. Gdybym miała kupę kasy to kto wie co ja bym kupowała
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:39   #2448
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

dziewczyny tak z podobnej beczki

ciekawe czym sie M. Jackson wybielił ?

dosyc skutecznie
tylko teraz mu nos odpada
jedna wielka masakra
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:48   #2449
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Natalko, tak nie można Jedni maja więcej kasy drudzy mniej. Ja tez akurat należę do tych co mają mniej, ale nie neguję tego, że ktoś tak drogi krem kupuje. Kupuje bo go stać. Gdybym miała kupę kasy to kto wie co ja bym kupowała
Kupić można ale nie polecać zwłaszcza ,jak się pisze wielokrotnie ;jakie ja mam zmarszczki ;a przecież stosuje takie cudu
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 13:51   #2450
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Masimka a gdzie mogę kupić tą skrobię kosmetyczną dry-flo? moja skóra świeci się okrutnie i ciągle muszę ją matowić. taka skrobia by mi się przydała. zresztą już tu dowiedziałam się , że skrobia jest dobra na to świecenie i nie będą się po niej robić zaskórniki bo nie zatyka porów. Ale mowa była o skrobi kukurydzianej i że można ją kupić w spożywczym. ty mówisz o skrobi kosmetycznej i pomieszało mi się nieco. poradź kochana co na tłuściutki ryjek nakładać
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:52   #2451
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Masimko fajnie,ze wrocilasA jak tam hauschka,nie pasuje? Tez probowalam skrobi,ale cos mi nie wychodzil.Po godzinie kluski mi sie zrobily.Hauschka mnie swedziala.To teraz chemie uzywam i szczesliwa jestem.
Co do drozszych kremow i kolorowki ...prawda jest, ze nie wszystko zloto co sie swieci.Ja tam dalej szukam i probuje,a co.Jak normalnego urlopu nie moge zrobic to poszaleje chociaz w perfumeriach.1000 zl za krem,powiadasz Natalko ? No to byl chyba na promocji,albo jakis przeterminowany

Ok,bardzo chetnie uzywam tez produktow z BU,czy Mazidel.I sobie je bardzo chwale.Jak ostanio w PL bylam to kupilam za kilka zlotowek cudny krem,gebe mi uratowal! Ale jak juz wspomnialam ZBOK kosmetyczny jestem i znajac siebie bede dalej szukac jakiegos cuda,czy za 10 zl,czy tez 500 Euro.


Sagus zyjesz biedactwo?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:53   #2452
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez oklokl94 Pokaż wiadomość
Kupić można ale nie polecać zwłaszcza ,jak się pisze wielokrotnie ;jakie ja mam zmarszczki ;a przecież stosuje takie cudu
Natalko, można wszystko, to jest forum i tu są różni ludzie, jak różny jest świat. Ale tu wszyscy są kochani i przesympatyczni Pobędziesz dłużej to zrozumiesz
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:54   #2453
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez oklokl94 Pokaż wiadomość
Kupić można ale nie polecać zwłaszcza ,jak się pisze wielokrotnie ;jakie ja mam zmarszczki ;a przecież stosuje takie cudu
i cholera wie jakie by te zmarchy miala -JAKBY ICH NIE STOSOWALA
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:57   #2454
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Masimka dzięki za wszystkie dorady. Ja nie wiem czy bedę w stanie zdecydowac się na te wsyztskie naturalne i "ręcznie- własno ręcznie" robione rzeczy. Ja nie ta branża i kompletnie się na tym nie znam. Jestem za naturalnymi jak najbardziej ale wolałabym taki gotowy filtr i święty spokój

coś czuję ze mnie niezła jazda czeka
a buzia burak dzisiaj- chyba za karę ze cosmo rano nie nałożyłam

Natalko- nóz z kieszeni proponuje wykorzystać przy okrywaniu krzewów
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:58   #2455
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Natalko, można wszystko, to jest forum i tu są różni ludzie, jak różny jest świat. Ale tu wszyscy są kochani i przesympatyczni Pobędziesz dłużej to zrozumiesz
zgoda niech piszą co chcą
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:59   #2456
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
Masimka dzięki za wszystkie dorady. Ja nie wiem czy bedę w stanie zdecydowac się na te wsyztskie naturalne i "ręcznie- własno ręcznie" robione rzeczy. Ja nie ta branża i kompletnie się na tym nie znam. Jestem za naturalnymi jak najbardziej ale wolałabym taki gotowy filtr i święty spokój

coś czuję ze mnie niezła jazda czeka
a buzia burak dzisiaj- chyba za karę ze cosmo rano nie nałożyłam

Natalko- nóz z kieszeni proponuje wykorzystać przy okrywaniu krzewów
Listopadku chociażby nie wiem co to filtra i tak byś nie ukręciła. Nie ma szans
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:00   #2457
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez oklokl94 Pokaż wiadomość
zgoda niech piszą co chcą
to pisz teraz podanie
a ja musze sie uporac z Jadzkami
zaraz wracam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:03   #2458
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Listopadku chociażby nie wiem co to filtra i tak byś nie ukręciła. Nie ma szans
kamien z serca Ivońciu- lecę na zakupy po południu
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:03   #2459
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
to pisz teraz podanie
a ja musze sie uporac z Jadzkami
zaraz wracam
bądż dobra dla Jadżki

Edytowane przez oklokl94
Czas edycji: 2008-11-05 o 19:39
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 14:04   #2460
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Ło ale się porobiło ja bym też nabyła drogi krem gdybym strasznie potrzebowała .Ostatnio mówię do TŻ ale drogi ten cos teraz na ebayu 1100 a on mówi to kupuj bo jeszcze podrożeje Nie sępi małzonce na kosmetyki
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.