Fani Trójki (Polskiego Radia) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 11:02   #1
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Smile

Fani Trójki (Polskiego Radia)


Czy są tu tacy, którzy nałogowo słuchają Programu Trzeciego i nie zamieniliby go na żaden inny? Ja, parę lat temu, mając dość słuchania w kółko tych samych piosenek, które zresztą nie były (moim zdaniem) na zbyt wysokim poziomie, postanowiłam poszukać bardziej ambitnej radiostacji. Kiedyś nie wyobrażałam sobie, jak można słuchać radia, w którym "tylko się mówi", a muzyka jest bardziej dodatkiem. Zresztą do dziś słyszę ten argument od wielu osób A ja zakochałam się w Trójce i dzień bez niej jest dla mnie dniem straconym

Bardzo lubię audycję "Za a nawet przeciw", niestety ostatnio nie jestem w stanie jej słuchać ze względu na godziny nadawania (zawsze w południe). Podobnie jest z Prywatną kolekcją, którą nadają tuż po. Oczywiście Lista Przebojów Trójki obowiązkowo, Minimax (późne godziny wieczorne), Pocztówka dźwiękowa Wojciecha Cejrowskiego, Powtórka z rozrywki, Historia powszechna rock'n'rolla, Strefa rock&rolla wolna od angola, Tanie Granie na śniadanie w niedziele rano z Wojciechem Mannem i Grzegorzem Wasowskim, (który odszedł, o czym się dziś dowiedziałam ), Tu Baron i wiele, wiele innych...

Poza tym muzyka: wyjątkowa, oryginalna, ambitna. Najstarsze przeboje od których łezka w oku się kręci...

A Wy, lubicie Trójkę?




Szukałam w wyszukiwarce podobnego wątku za pomocą słów: radio trójka, polskie radio, trójka, polskie radio trójka, ale nie znalazłam. Jeśli taki był, to przepraszam.
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 11:19   #2
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

może nie fanka, ale myślę że trójka jest jedynym radiem jakiego mogę słuchać, no jeszcze razem z antyradiem, bo ogólnie to nie lubię słuchać radia
głos Kuby Strzyczkowskiego wprawia mnie zawsze w dobry nastrój, mogłabym go słuchać godzinami Lubię też audycje Cejrowskiego i historie rock'n'rolla
muzyka jest faktycznie na wysokim poziomie, nie ma w kółko tego samego, piosenki niekomercyjne, mało znane, grają zespoły alternatywne (za to cenie ich szczególnie )
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:17   #3
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

A niedalej jak wczoraj zastanawiałam się, czy jest gdzieś na wizażu trójkowy wątek

Minimax obowiątkowo, i nowa piątrkowaa audycja Kaczkowskiego (szkoda tylko, że w tak dziwnej porze, w związku z tym nie zawsze mogę słuchać), Ciemna Strona Mocy (dawne Popołudniowe Rozmowy z Dźwiękiem), nocne Atelier, audycje Strzyczkowskiego, Kantereita, niedzielna Siesta, Myśliwiecka 3/5/7, Zjednoczone Królestwo, Offensywa...

Za to nie znoszę: Szydłowskiej, Dobronocki, Strefy rock and rolla... I całe szczęście, że tę nieszczęsną KOZĘ w końcu zdjęli z anteny
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:46   #4
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

Zdjęli Kozę? Cudownie Nie mogłam tego słuchać, ta audycja wydawała mi się całkowicie bezsensowna Ma być coś w zamian?
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 13:32   #5
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
może nie fanka, ale myślę że trójka jest jedynym radiem jakiego mogę słuchać, no jeszcze razem z antyradiem, bo ogólnie to nie lubię słuchać radia
głos Kuby Strzyczkowskiego wprawia mnie zawsze w dobry nastrój, mogłabym go słuchać godzinami Lubię też audycje Cejrowskiego i historie rock'n'rolla
muzyka jest faktycznie na wysokim poziomie, nie ma w kółko tego samego, piosenki niekomercyjne, mało znane, grają zespoły alternatywne (za to cenie ich szczególnie )
Moge sie podpisac pod ta wypowiedza. ja tez kiedys nie wyobrazalam sobie jak mozna sluchac radia, w ktorym muzyka to tylko dodatek,a jednak mozna
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:53   #6
bridget jones
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: tychy. koniec i kropka.
Wiadomości: 73
GG do bridget jones
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

Trójki zaczęłam słuchać w tamtym roku dopiero, ale tak nałogowo jak ktoś mi fale w radio przestawi to krzyczę

zawsze czekam na wtorek i Magiel Wagli, uwielbiam jak tatuś z synem się droczą nawzajem

oczywiscie studio im.Osieckiej przy Myśliwieckiej 3 5 7, czwartego kwietnia będzie tam grał Indios Bravos !!!
bridget jones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 20:54   #7
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

Fanką Trójki nie jestem, bo jestem już za stara na to fanowanie Poza tym od kilkunastu lat jestem wierna jednemu zespołowi i tak już pewnie będzie do końca. Niemniej Trójkę bardzo lubię. Moja przygoda z nią jest dość zakręcona, bo przez lata słuchałam tylko jednej audycji. Nocy Muzycznych Pejzaży Piotra Kosińskiego. Któremu w tym miejscu hołd składam, bo prawie wszystko co w moim życiu dotyczy muzyki zawdzięczam właśnie Jemu. Poza tym radia nie słuchałam wcale, bo poza starym walkmanem Daewoo podłączanym przy okazji NMP do głośników komputerowych, nie posiadałam po prostu odbiornika. Sytuacja zmieniła się w ub. roku, kiedy jako młoda mamusia cokolwiek przywiązana do domu zapragnęłam kontaktu ze światem innego niż przez sieć i zdecydowaliśmy się kupić miniwieżę. Od tej pory Trójka na stałe zagościła pod moim dachem. Razem z Córą zaczynamy Trójką dzień, przy pomocy Trójki wprowadzą Tycią w świat muzyki. Dzięki Trójce znów na bieżąco jestem z tym co na świecie i dzięki niej odświeżam i poszerzam muzyczne horyzonty.
Bardzo lubię Pana Barona za tą wyjątkowo ciepłą nutę w jego głosie. Mam po prostu wrażenie, że jest zwyczajnie życzliwym ludziom człowiekiem. Lubię programy Kuby Strzyczkowskiego, bo lubię poznawać opinię innych. Pan Mann, Pan Kaczkowski to absolutne ikony, więc nie wdaję się w szczegóły.
Cejrowskiego niejednokrotnie wytrzaskałabym po gębie za tą chamówę jaką jadzi na antenie, ale poza tym muzycznie jego audycja rozświetla słońcem sobotnie poranki, poza tym moja córa już mając zaledwie parę miesięcy życia reagowała na pulsujące życiem rytmy w niej puszczane.
Strefa R'n'rolla Wolna od Angola nie jest zbyt ambitna pod względem muzycznym ale niewątpliwie ciekawa i bardzo ją lubię.
W prywatnej Kolekcji można poznać zupełnie inna stronę różnych znanych ludzi, nie wspominając o fantastycznej muzyce.
Za kompletną porażkę, podobnie jak Wy uważałam Kozę, oraz do szału doprowadzają mnie skecze Skoczylasa o młodej redaktorce. Tak głupich i mniej śmiesznych "żartów" dawno nie słyszałam.
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 20:58   #8
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Najstarsze przeboje od których łezka w oku się kręci...
Nie sposób się nie zgodzić... i nie dołączyć.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 01:07   #9
Melissa7
Raczkowanie
 
Avatar Melissa7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 113
GG do Melissa7
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

Jedyna stacja, której zdarza mi się słuchać na codzień, ale raczej poza domem.

Edytowane przez Melissa7
Czas edycji: 2009-06-24 o 12:19
Melissa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:23   #10
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

Cytat:
Napisane przez elsi Pokaż wiadomość
oraz do szału doprowadzają mnie skecze Skoczylasa o młodej redaktorce.
O nie! Mam to samo. Słyszałam je znowu parę dni temu... To jakaś pomyłka. Cieszę się, że jest jakiś odzew. To daje nadzieję, że nie wszystkich pochłonęła zetka czy inna eska
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 20:41   #11
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

tak 'młoda redaktorka' to porażka, swego czasu była też 'młoda lekarka', nie wiem czy nadal nadają ale nie mogłam po prostu tego przemóc
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 15:26   #12
CaRooLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 352
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

Uwielbiam Trójkę. Lista Przebojów, Ftop5, Audycja Podzwrotnikowa no i KOZA, której już nie ma. A szkoda.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

A no i jeszcze KOCHAM GŁOS PANA BARONA. Mogłabym Go słuchać całymi dniami, mógłby mówić o obsłudze kosiarki, o czymkolwiek. Wspaniały facet.
__________________
And everywhere we go
The sun will always shine
But tomorrow we might awake
On the other side
CaRooLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:26   #13
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

Słucham właśnie PA (tzn. normalnie nie słucham, ale dziś czekam na Ziółkowskiego ) i sorry, ale muszę to powiedzieć - Szydłowska bywa żenująca
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 19:26   #14
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

w pracy w domu w samochodzie zawsze mam trójkę,gdy byłam dzieckiem zawsze u nas leciała.To chyba miało wpływ na mój gust muzyczny
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 12:05   #15
Zona Zero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fani Trójki (Polskiego Radia)

Moja Trójka, czyli obowiązkowa lektura dla fanów Programu Trzeciego! Polecamy facebookowy profil książki. Zapraszamy do wspólnej zabawy! https://www.facebook.com/pages/Moja-Trójka/396865270422208
Zona Zero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.