Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-01, 14:51   #1951
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mogłabym Ci sprasować, jeśli starczyłoby pigmentu, a powinno starczyć, bo dużo go nie idzie ale jak z wysyłką? nie wiem czy przetrwałyby taką drogę.. poza tym wysyłka ode mnie do Polski do najtańszych nie należy


isopropanol 99,9%
ten o:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=130327002950

jest super.. można lać go dużo, bo dość szybko paruje..
jakbyś miała jakieś pytania co do prasowania pytaj.. mogę doradzić


nie ma problema jeździmy tam co jakiś czas proponowałam ostatnio, że zainteresowanym mogę coś kupić, ale chętnych nie było (poza wirlandią)

ostatnio nawet powiększyli stoisko MACa i jest w czym wybierać
A może poprosze o opis i sama podziałam w tym kierunki

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość

Ufff ja już troszeczkę ochłonęłam po tej paczuszce cienie są piękne i pomada też.Postaram się porobić zaraz foty tylko że ten mój aparat to troche do i boję się że będą niewyraźne
Zazdroszczę paki, bo moja nie dopełzła jeszcze
Masz pięknoty

Cytat:
Napisane przez dominika211 Pokaż wiadomość
Własnie wrócilam z Galerii Krakowskiej. Rano ponoc kilka osob czekalo na otwarcie, ale jeszcze wszystko jest. Ja oczywiscie mialam sie wstrzymac z zakupami, ale nie moglam sie powstrzymać w końcu kupilam czarnego greasepaint stica i Sculpt & Shape w kolorze Accentuate Sculpt. Dostalam jeszcze probki maski wulkanicznej i peelingu. Juz widze, ze greasepaintstic jest tym czego szukalam
Fajne zakupy

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
daję 'na oko' najpierw nasypuję do panki w miarę do pełna.. nakapuję isopropylu.. mieszam.. dosypuję.. dokapuję.. znowu mieszam.. i tak kilka razy..

zerknij na fotkę pigmentu Mauvementa.. było go pełniutko.. i tyle ubyło..

no wtedy zabrałabym wszystko do Polski i heja
a ceny.. niższe różnie.. od 30-35%..
A jak tam z pędzlami? Chodzi mi o te ze sprzedaży regularnej?

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

w Polsce bywam średnio co 3 miesiące.. w najbliższym czasie, w związku z przygotowaniami do ślubu, będę pewnie częściej.. teraz będę na przełomie listopada i grudnia
Listopadogrudzień dobry termin, bo odległy i uda sie odłożyc kilka groszy

Cytat:
Napisane przez martiryb;14531250[COLOR=Silver
]

[/COLOR]
ja do Łodzi.. mój P. chyba do Wrocławia
będę też w Poznaniu..
a jak coś mieszkam w Koninie..

macie 4 miasta do wyboru
O poznań mi pasuje

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
MACołajki



Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wszystko Wam się z jednym kojarzy

biorę się za magnesiki i nalepeczki i muszę dać nowy dom moim 51 cieniom
Wow Marta nie jesteś czasem wizażystką?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 14:55   #1952
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hmm ceny to mówisz, że w tym dyskoncie? TO ja bym się tez pisała... zwłaszcza na te braki typu pędzel 116 czy Naked Lunch... Wtedy też spokojnie poczekam do listopadogrudnia...


zgadzam się na czekanie.
pędzli regularnych w tym outlecie nia ma
jedynie limitowane zestawy..

którejś z Was ostatnio podobała się moja tuba na pędzle.. też tam ostatnio były za chyba coś koło 25 funtów..

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
To jest Beautiful Iris

A to jest ShimmerMoss

Oba są niesamowicie ładne juz dodałam foty w wątku ze swatchami
mam oba Beautiful Iris to mój pierwszy MAcowy cień.. a ShimmerMoss kupiłam teraz za 'namową' Kamila

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Ja tam mogę i poczekać do końca listopada.
czekaj czekaj.. szybko zleci

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
ja teeeeeż chcęęęęę!!!
swoich nie oddam
ale jak się zadomowią, to się pochwalę

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ZGADZAM SIĘ na wszystko co piszą obie Marty

POczekamy, poprosimy i jak ładnie poprosimy to dostaniemy nasze MACołajki
bo wszystkie Marty, to fajne dziewczyny

wracam do wycinania magnesików
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 15:01   #1953
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
swoich nie oddam
Nie lubię cię!!

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
bo wszystkie Marty, to fajne dziewczyny
No doooobra, może troszeczkę

Miałam fałszywy alarm paczkowy, ale paczka za pobraniem ze Straszowic do Aleksandry, to chyba nie to... A zawał murowany
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 15:19   #1954
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Bifrost Pokaż wiadomość
psychologiem? nieee. chyba, że masz jakieś szczególne wymagania w tej kwestii


śliczności


Dzięki
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
A może poprosze o opis i sama podziałam w tym kierunki



Zazdroszczę paki, bo moja nie dopełzła jeszcze
Masz pięknoty



Fajne zakupy



A jak tam z pędzlami? Chodzi mi o te ze sprzedaży regularnej?
Nie przejmuj się na pewno niedługo dojdzie do Ciebie pan paczkonosz z wielką, pełną cudeniek paczuchą
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
pędzli regularnych w tym outlecie nia ma
jedynie limitowane zestawy..

którejś z Was ostatnio podobała się moja tuba na pędzle.. też tam ostatnio były za chyba coś koło 25 funtów..


mam oba Beautiful Iris to mój pierwszy MAcowy cień.. a ShimmerMoss kupiłam teraz za 'namową' Kamila
Są super uwielbiam je i pasują chyba do każdego typu urody
Szkoda że w tym outlecie nie ma pędzli reg.. ale dobrze, że będzie trochę czasu żeby uzbierać kaskę na nowe zamówienie.

Widzę że alkohol99,9% prawidłowo spełnia swoje zadanie
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 15:20   #1955
dominika211
Przyczajenie
 
Avatar dominika211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Wow, jestem zaskoczona, że ktoś czekał z rana na otwarcie, naprawdę Prawie jak w Stanach Jak wrażenia z obydwu kolekcji?
Jak sie dowiedziaam to byly najbardziej wyczekiwane kolekcje w tym roku. I od rana mieli sporo klientek/tow. Zadko sie to ponoć zdarza. Ja osobiscie wyszlam tylko z tymi rzeczami, ktore wczesniej upatrzylam. Wahałam sie miedzy dwoma pudrami konturujacymi, ale ten jaśniejszy jak sie okazało ma bardzo cieply odcien. jak dla mnie wręcz pomarańczowy. Testowałam cien Young Punk, ale ja chyba nie lubie mineralnych cieni Maca. Niby wiem ze je na mokro sie stosuje i wtedy wydobywa sie kolor, ale jakos mnie to nie przekonuje. Jezeli, ktos go ma to bardzo prosze o swatche moze sie przekonam . Czarna baza taka jakas wodnista. Nie wyobrażam sobie nałożyc ja na powiekę. Maske wulkaniczna i peeling przetestuje w najblizszych dniach. Zawsze chcialam mieć czarna pomadke, ale z Maca sobie daruje. Wczoraj kupilam bilet do londynu za 40 zl w 2 strony wiec wskocze do Superdrug i kupie tam czarna pomadke Barry M za 4 funty i przy okazji na lotnisku jak bede wracac kilka cieni maca. Oczywiscie macoholizm dziala tak, ze trzeba kupic wiecej bo to jest okazja . Wiec juz sobie obiczylam, ze pelnowymiarowy cien ( nie maja refilow)na lotnisku to 8,5 funta. czyli jeden cien 40 zl, czyli szesc 240. Zdepotuje je i bede miala jeszcze pomadke. Bede miala cienie a jesc przeciez nie musze
dominika211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 15:29   #1956
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
A może poprosze o opis i sama podziałam w tym kierunki


A jak tam z pędzlami? Chodzi mi o te ze sprzedaży regularnej?



Listopadogrudzień dobry termin, bo odległy i uda sie odłożyc kilka groszy



O poznań mi pasuje







Wow Marta nie jesteś czasem wizażystką?
pędzli regularnych nie ma

dokładnie, termin trochę odległy, więc zdążymy troszkę zaoszczędzić

wizażystką nie jestem.. tylko zboczoną MAComaniaczką

opis prasowania:
przygotowujesz:
- alkohol
- puste pany
- pigment
- do nabierania i mieszania miałam spinacze
- materiał do sprasowania (miałam bawełnianą pościel, to znaczy kawałek pościeli najlepiej żeby to był jakiś biały materiał.. bo pierwszy pigment zrobiłam granatowym kawałkiem i mi się trochę granat odcisnął resztę robiłam białym i już było super)
- moneta (ja miałam 50 centówkę)
- ręcznik papierowy, w razie osypywania się pigmentu na boki, zeby nie zostało wszystko na stole

1. najpierw wlałam 2 kropelki do pana, zeby go 'przepłukać'
2. później nabrałam spinaczem pigment i wsypałam prawie do pełna
3. dokapałam alkoholu
4. i mieszałam do uzyskania jednolitej masy, w razie potrzeby dokapywałam alkohol
5. i potem parę razy dosypywałam jeszcze pigment dokapując alkoholu mieszałam, aż miałam pełny pan
6. później parę razy rzucałam go z małej wysokości na blat stołu, żeby wszystko się ładnie wyrównało
7. i zostawiłam do wyschnięcia (jesli komuś sie spieszy, to mozna włączyć prostownicę.. położyć na nią kawałek papieru do pieczenia i na to postawić pana i wtedy szybciej wyschnie)
ja suszyłam bez prostownicy i trwało to w zależności od ilości alkoholu jaki dodałam, dosłownie kilka minut.. to widać jak się spojrzy.. jak jest jeszcze dużo alkoholu, to on tak jakby skrzy się przy krawędziach..
8. w trakcie suszenia parę razy jeszcze 'podrzucałam' go na stół, żeby na pewno wszystko było równo i wtedy też było widać czy już jest ładnie 'związany' czy jeszcze alkohol się nie 'przelewa'
9. później delikatnie dotknęłam paluchem i można było wyczuć czy nie jest jeszcze zbyt płynny.. jesli twardawy (tylko trzeba uważać, żeby nie za bardzo) wzięłam materiał, połozyłam go na panie i na to monetę i docisnęłam na chwilę

i już

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie lubię cię!!



No doooobra, może troszeczkę
polubisz na nowo w listopadzie

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Są super uwielbiam je i pasują chyba do każdego typu urody
Szkoda że w tym outlecie nie ma pędzli reg.. ale dobrze, że będzie trochę czasu żeby uzbierać kaskę na nowe zamówienie.

Widzę że alkohol99,9% prawidłowo spełnia swoje zadanie
no pędzli niestety nie mają.. też nad tym ubolewam
choć mam już ich 16 sztuk i nie wiem czy coś jeszcze potrzebuję.. choć pewnie przy najbliższej wizycie w MACu okaże się, że na pewno

zbierajcie kaskę zbierajcie

alkohol 99,9% jak najbardziej spełnia swoje zadanie.. polecam
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 15:57   #1957
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez dominika211 Pokaż wiadomość
Jak sie dowiedziaam to byly najbardziej wyczekiwane kolekcje w tym roku. I od rana mieli sporo klientek/tow. Zadko sie to ponoć zdarza. Ja osobiscie wyszlam tylko z tymi rzeczami, ktore wczesniej upatrzylam. Wahałam sie miedzy dwoma pudrami konturujacymi, ale ten jaśniejszy jak sie okazało ma bardzo cieply odcien. jak dla mnie wręcz pomarańczowy. Testowałam cien Young Punk, ale ja chyba nie lubie mineralnych cieni Maca. Niby wiem ze je na mokro sie stosuje i wtedy wydobywa sie kolor, ale jakos mnie to nie przekonuje. Jezeli, ktos go ma to bardzo prosze o swatche moze sie przekonam . Czarna baza taka jakas wodnista. Nie wyobrażam sobie nałożyc ja na powiekę. Maske wulkaniczna i peeling przetestuje w najblizszych dniach. Zawsze chcialam mieć czarna pomadke, ale z Maca sobie daruje. Wczoraj kupilam bilet do londynu za 40 zl w 2 strony wiec wskocze do Superdrug i kupie tam czarna pomadke Barry M za 4 funty i przy okazji na lotnisku jak bede wracac kilka cieni maca. Oczywiscie macoholizm dziala tak, ze trzeba kupic wiecej bo to jest okazja . Wiec juz sobie obiczylam, ze pelnowymiarowy cien ( nie maja refilow)na lotnisku to 8,5 funta. czyli jeden cien 40 zl, czyli szesc 240. Zdepotuje je i bede miala jeszcze pomadke. Bede miala cienie a jesc przeciez nie musze
Dzięki za relację Co do czarnej pomadki, to wczoraj szukając jednego kosmetyku, natknęłam się na czarną pomadkę constance carol Jak na częstotliwość używania takiej pomadki cena o wiele bardziej przystępna -> http://www.diamondgloss.pl/index.php...czarna-pomadka
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 16:09   #1958
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
Brand, a Ty zdobyłaś Young? jesli tak, to pewnie jesteś jedną z dwóch osób, które tam były w tym czasie co my i sprzątnęłaś sprzed nosa
Tym razem jestem niewinna i mam alibi - w pracy byłam Zakupy w MACu mi mama robiła

Mam nadzieję że ten emotek jet tylko wirtualny bo się będę bała po Wrocławiu poruszać Young Punk mam, do tego Greasepaintstick V, Gilt by Association, S&S Accentuate/Sculpt, lakier Baby Goth Girl i ten nowy tusz Zoom Fast

Czy pamięta ktoś mojego posta w którym pisałam że z SB to mało kupię?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 16:42   #1959
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Tym razem jestem niewinna i mam alibi - w pracy byłam Zakupy w MACu mi mama robiła

Mam nadzieję że ten emotek jet tylko wirtualny bo się będę bała po Wrocławiu poruszać Young Punk mam, do tego Greasepaintstick V, Gilt by Association, S&S Accentuate/Sculpt, lakier Baby Goth Girl i ten nowy tusz Zoom Fast

Czy pamięta ktoś mojego posta w którym pisałam że z SB to mało kupię?
wszyscy pamiętają

Moja paka nie doszła. Pewnie będzie jutro, więc pomacam ją w sobotę/niedzielę. Szkooda..
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 16:53   #1960
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Tym razem jestem niewinna i mam alibi - w pracy byłam Zakupy w MACu mi mama robiła

Mam nadzieję że ten emotek jet tylko wirtualny bo się będę bała po Wrocławiu poruszać Young Punk mam, do tego Greasepaintstick V, Gilt by Association, S&S Accentuate/Sculpt, lakier Baby Goth Girl i ten nowy tusz Zoom Fast

Czy pamięta ktoś mojego posta w którym pisałam że z SB to mało kupię?


Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
wszyscy pamiętają

Moja paka nie doszła. Pewnie będzie jutro, więc pomacam ją w sobotę/niedzielę. Szkooda..

to moja na bank nie dojdzie...
a jak jutro nie dojdzie to zobaczę ją dopiero za tydzień w piatek...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 16:53   #1961
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
pędzli regularnych nie ma

dokładnie, termin trochę odległy, więc zdążymy troszkę zaoszczędzić

wizażystką nie jestem.. tylko zboczoną MAComaniaczką

opis prasowania:
przygotowujesz:
- alkohol
- puste pany
- pigment
- do nabierania i mieszania miałam spinacze
- materiał do sprasowania (miałam bawełnianą pościel, to znaczy kawałek pościeli najlepiej żeby to był jakiś biały materiał.. bo pierwszy pigment zrobiłam granatowym kawałkiem i mi się trochę granat odcisnął resztę robiłam białym i już było super)
- moneta (ja miałam 50 centówkę)
- ręcznik papierowy, w razie osypywania się pigmentu na boki, zeby nie zostało wszystko na stole

1. najpierw wlałam 2 kropelki do pana, zeby go 'przepłukać'
2. później nabrałam spinaczem pigment i wsypałam prawie do pełna
3. dokapałam alkoholu
4. i mieszałam do uzyskania jednolitej masy, w razie potrzeby dokapywałam alkohol
5. i potem parę razy dosypywałam jeszcze pigment dokapując alkoholu mieszałam, aż miałam pełny pan
6. później parę razy rzucałam go z małej wysokości na blat stołu, żeby wszystko się ładnie wyrównało
7. i zostawiłam do wyschnięcia (jesli komuś sie spieszy, to mozna włączyć prostownicę.. położyć na nią kawałek papieru do pieczenia i na to postawić pana i wtedy szybciej wyschnie)
ja suszyłam bez prostownicy i trwało to w zależności od ilości alkoholu jaki dodałam, dosłownie kilka minut.. to widać jak się spojrzy.. jak jest jeszcze dużo alkoholu, to on tak jakby skrzy się przy krawędziach..
8. w trakcie suszenia parę razy jeszcze 'podrzucałam' go na stół, żeby na pewno wszystko było równo i wtedy też było widać czy już jest ładnie 'związany' czy jeszcze alkohol się nie 'przelewa'
9. później delikatnie dotknęłam paluchem i można było wyczuć czy nie jest jeszcze zbyt płynny.. jesli twardawy (tylko trzeba uważać, żeby nie za bardzo) wzięłam materiał, połozyłam go na panie i na to monetę i docisnęłam na chwilę

i już

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------


polubisz na nowo w listopadzie


no pędzli niestety nie mają.. też nad tym ubolewam
choć mam już ich 16 sztuk i nie wiem czy coś jeszcze potrzebuję.. choć pewnie przy najbliższej wizycie w MACu okaże się, że na pewno

zbierajcie kaskę zbierajcie

alkohol 99,9% jak najbardziej spełnia swoje zadanie.. polecam
Dzięki za przepis!

Ja nie mam ani jednego pędzla MACa a chciałabym na początek jakiś do makijażu ocząt może blending brash 224 czy 222

Okazało się że zakupów na ebay nici nie mam kary kredytowej
a chciałam sobie pany zakupi bo mam tylko 15 z paletką Costala
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 17:01   #1962
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

jestem szczęśliwym posiadaczem ostatniego Young Punk w Warszawie i niechcący połknałem też fioletowego greasepaint sticka z DSQ

dzisiaj rano (właściwie to po 12stej) poleciały przesyłki do: Kasiaj85, Raspberry1982, Ranka, BrandNewName, Princess of agony, Ewelinka 20
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:04   #1963
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jestem szczęśliwym posiadaczem ostatniego Young Punk w Warszawie i niechcący połknałem też fioletowego greasepaint sticka z DSQ

dzisiaj rano (właściwie to po 12stej) poleciały przesyłki do: Kasiaj85, Raspberry1982, Ranka, BrandNewName, Princess of agony, Ewelinka 20
tak wszyscy mówicie i mówicie o tym Young Punk... dobrze chyba że to limitówka bo też bym się połasiła...

DZIĘKI!!!
błagam, powiedzcie, że to do jutra dojdzie...w sumie na drugi dzień powinien... do której trzeba wysłać priorytet żeby doszedł na drugi dzień????
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:07   #1964
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jestem szczęśliwym posiadaczem ostatniego Young Punk w Warszawie i niechcący połknałem też fioletowego greasepaint sticka z DSQ
Gratulacje uwielbiam go
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:12   #1965
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

neroza: piękny ten Irys!!!! i szminka!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
i w ogóle boska paletka tych beżo-brązów!!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:16   #1966
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Co powiecie na spotkanie fanek MACa, gdzieś na kawkę, każda mogłaby przynieść swoje zbiory itd?
łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiii

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja zakupów od KNK swatchować nie będę bo mam głownie pudry, 2 pigmenty i skunksy... najbardziej żałuję że Violetty nie było Ale może obfocę moje skarby z MACa która maja do mnie dzisiaj przyjechać



Wspólczuję. Young Punk chyba najfajniejszy z tej kolekcji więc nie dziwie się że nie ma chciaż jestem zaskoczona że tak szybko.
Brand pomadka Violetta była chyba (teraz juz nie wiem bo mam mętlik w głowie ale wkładałem dwie do pudełka) aha wysłałaś mi nieco za duzo za wysyłkię to masz małą iskrzącą niespodziankę + jeszcze jedną taka tycią, ale więcej nie mogłem odsypać bo tego sie nie da nigdzie kupić

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
O rany, rany!! O kude!! Dzieeewczynyyyyy!!! Dostałam właśnie paczkę od Kamila!!!Jejku zaraz normalnie zwariuję musze zobaczyc ide ogladac pa
to pewnie dla tego że jako jedyna miałaś bez ubezpieczenia

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mogę Ci sprasować tylko jak wysłać?
marta piekne te pigmenty, musze alkohol skądś wziąść
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:17   #1967
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jestem szczęśliwym posiadaczem ostatniego Young Punk w Warszawie i niechcący połknałem też fioletowego greasepaint sticka z DSQ

dzisiaj rano (właściwie to po 12stej) poleciały przesyłki do: Kasiaj85, Raspberry1982, Ranka, BrandNewName, Princess of agony, Ewelinka 20
Gratuluję polowania

Dziękuje jeszcze raz


Kuszę w wątku swatchowym (niestety jeszcze nie umiem nakładać tych cieni na sucho więc na sucho nie wyglądają najlepiej)
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:19   #1968
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tak wszyscy mówicie i mówicie o tym Young Punk... dobrze chyba że to limitówka bo też bym się połasiła...

DZIĘKI!!!
błagam, powiedzcie, że to do jutra dojdzie...w sumie na drugi dzień powinien... do której trzeba wysłać priorytet żeby doszedł na drugi dzień????
więc wysłałem przed 13sta a do 15stej trzeba pryiorytet żeby był na jutro, aczkolwiek pani w okienku powiedziała że wartościowe idą dłużej bo maja jakieś osobne kanały przesyłowe, więć raczej srednio to widze, przykro mi
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:25   #1969
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
więc wysłałem przed 13sta a do 15stej trzeba pryiorytet żeby był na jutro, aczkolwiek pani w okienku powiedziała że wartościowe idą dłużej bo maja jakieś osobne kanały przesyłowe, więć raczej srednio to widze, przykro mi
OMG...
no nic... będę się modlić...
bo nawet w poniedziałek nie mam jak odebrać bo na 8 muszę rano być w Poznaniu na zajęciach...
jedynie co to mogę jutro przed 18 na pocztę jechać... i spytać czy dotarło...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 17:26   #1970
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Brand pomadka Violetta była chyba (teraz juz nie wiem bo mam mętlik w głowie ale wkładałem dwie do pudełka) aha wysłałaś mi nieco za duzo za wysyłkię to masz małą iskrzącą niespodziankę + jeszcze jedną taka tycią, ale więcej nie mogłem odsypać bo tego sie nie da nigdzie kupić
No to chyba nie do mnie poszła bo nic mi o niej w PW nie pisałeś.

Haha... i pomyśleć że kiedyś maturę z matmy zdawałam a teraz przy tak 'skomplikowanych' obliczeniach sie gubię Za niespodzianki dziękuję
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:46   #1971
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
marta piekne te pigmenty, musze alkohol skądś wziąść
dziękuję Kamilu

a alkohol na ebayu
ja tam kupiłam wszystko - alkohol, magnes, pany, naklejki

właśnie umalowałam się sprasowanym Mauvementem i jest cudny cień jest tak bosko aksamitny
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 17:47   #1972
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
No to chyba nie do mnie poszła bo nic mi o niej w PW nie pisałeś.

Haha... i pomyśleć że kiedyś maturę z matmy zdawałam a teraz przy tak 'skomplikowanych' obliczeniach sie gubię Za niespodzianki dziękuję
nie napisałem ci w PW że mam dwie pomadki były Poli cośtam i Violetta
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:07   #1973
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
pędzli regularnych w tym outlecie nia ma
jedynie limitowane zestawy..

którejś z Was ostatnio podobała się moja tuba na pędzle.. też tam ostatnio były za chyba coś koło 25 funtów..


bo wszystkie Marty, to fajne dziewczyny
: oklaski:

Mi się podobało etui na pędzle
Szkoda, że nie ma regularnych pędzli, marzy mi się skunks

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
wizażystką nie jestem.. tylko zboczoną MAComaniaczką

opis prasowania:
przygotowujesz:
- alkohol
- puste pany
- pigment
- do nabierania i mieszania miałam spinacze
- materiał do sprasowania (miałam bawełnianą pościel, to znaczy kawałek pościeli najlepiej żeby to był jakiś biały materiał.. bo pierwszy pigment zrobiłam granatowym kawałkiem i mi się trochę granat odcisnął resztę robiłam białym i już było super)
- moneta (ja miałam 50 centówkę)
- ręcznik papierowy, w razie osypywania się pigmentu na boki, zeby nie zostało wszystko na stole

1. najpierw wlałam 2 kropelki do pana, zeby go 'przepłukać'
2. później nabrałam spinaczem pigment i wsypałam prawie do pełna
3. dokapałam alkoholu
4. i mieszałam do uzyskania jednolitej masy, w razie potrzeby dokapywałam alkohol
5. i potem parę razy dosypywałam jeszcze pigment dokapując alkoholu mieszałam, aż miałam pełny pan
6. później parę razy rzucałam go z małej wysokości na blat stołu, żeby wszystko się ładnie wyrównało
7. i zostawiłam do wyschnięcia (jesli komuś sie spieszy, to mozna włączyć prostownicę.. położyć na nią kawałek papieru do pieczenia i na to postawić pana i wtedy szybciej wyschnie)
ja suszyłam bez prostownicy i trwało to w zależności od ilości alkoholu jaki dodałam, dosłownie kilka minut.. to widać jak się spojrzy.. jak jest jeszcze dużo alkoholu, to on tak jakby skrzy się przy krawędziach..
8. w trakcie suszenia parę razy jeszcze 'podrzucałam' go na stół, żeby na pewno wszystko było równo i wtedy też było widać czy już jest ładnie 'związany' czy jeszcze alkohol się nie 'przelewa'
9. później delikatnie dotknęłam paluchem i można było wyczuć czy nie jest jeszcze zbyt płynny.. jesli twardawy (tylko trzeba uważać, żeby nie za bardzo) wzięłam materiał, połozyłam go na panie i na to monetę i docisnęłam na chwilę

i już

Dziękuje za przepis

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tak wszyscy mówicie i mówicie o tym Young Punk... dobrze chyba że to limitówka bo też bym się połasiła...

DZIĘKI!!!
błagam, powiedzcie, że to do jutra dojdzie...w sumie na drugi dzień powinien... do której trzeba wysłać priorytet żeby doszedł na drugi dzień????
U mnie na wiosce do 15, a na poczcie przy dworcu chyba do 17, ale nie wiem czy nadal

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jestem szczęśliwym posiadaczem ostatniego Young Punk w Warszawie i niechcący połknałem też fioletowego greasepaint sticka z DSQ

Super, gratuluję

Ja też dziś pake do Ranki wysłałam przepraszam za zwłoke

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
właśnie umalowałam się sprasowanym Mauvementem i jest cudny cień jest tak bosko aksamitny
Oj kusisz, kusisz

Do mnie paka tez nie doszła, a czekałam cały dzień Na poczcie pani powiedziala mi, że z wartościowymi pakami to loteria, czasem udaje się w 1 dzień, a czasem dłużej .
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:10   #1974
jane31176
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ale ja właśnie wróciłam ze ZT i punk jeszcze leży
jane31176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:16   #1975
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ale tester czy są produkty ? bo przy mnie o 14 dzownili z Arkadii do ZT i nie było, ciekawe miałem jeszcze jeden kupić
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-10-01 o 18:21
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:21   #1976
jane31176
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

nie tester, produkt, kupiłam osobiście po 18.00 jeden
jane31176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 18:29   #1977
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Czy może ktoś z Was kojarzy kredkę do oczu taką jasną brązową wręcz karmelową. Poszukuje takiej i nigdzie nie ma Byłabym wdzięczna za podpowiedzi
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 20:37   #1978
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kamil..moja paczka szczęsliwie dotarła.

Właśnie zawitałam zmęczona do domu, a tu taka niespodzianka

Jeszcze raz bardzo , bardzo dziękuję
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 21:21   #1979
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
Pani z MACa zadzwoniła do mojej dziewczyny i powiedziała, że ktoś zrezygnował z Young Punk bo stwierdził, że jest zbyt dyskotekowy (), więc jesteśmy w gronie szczęśliwych posiadaczy!
To cieszę się

Właściwie to fajnie z czyjeś strony że ktoś sensownie zrezygnował a nie wziął cień z którego by i tak nie korzystał.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 21:40   #1980
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dzisiaj rano (właściwie to po 12stej) poleciały przesyłki do: Kasiaj85, Raspberry1982, Ranka, BrandNewName, Princess of agony, Ewelinka 20
SUPER ! Mam nadzieję, że dotrze do jutra ... nie wierzę poczcie, ale proszę, może się nade mną zlitują !!!
Bardzo dziękuję KNK!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.