Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 20:43   #31
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez KahlanAmnel Pokaż wiadomość
Cześć
Ja już miałam małe sukcesy na swoim koncie, ale niestety wszystko zaprzepaściłam a już było tylko 4 kg do wymarzonej wagi
Teraz znowu jest 15
eh tak to bywa... ja w marcu ważyłam 77 kg a nawet w przebiegach 79kg ale gdy zaczełam na poważnie dietowanie bylo 77kg
do okolo maja bylo momentem 65 kg i bylo by wszystko gdyby nie sesja siedzienie i podjadanie i szczegolnie gdy Tż jadł przy mnie hamburgery i pizze, zaczeło sie od wciskania mi na sile fast foodów a pozniej to juz sama poplynelam i wrociło na 74 kg masakra.... gorzej ze teraz spadlo na 70 i waga nie chce drgnąć :PP

LittleDevil14 kiedys lubiłam chrupać --- chleb chrupki taki z biedronki ok. 22 kcal jedna kromka, zastepowała chrupki i inne badziewia
teraz juz odzwyczaiłam sie od jedzienia po 18 wiec juz nie mam tego problemu, jak burczy w brzuszku zapijam sie woda
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:46   #32
LittleDevil14
Raczkowanie
 
Avatar LittleDevil14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 257
GG do LittleDevil14
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez plizie Pokaż wiadomość

[/COLOR]

Ja przegryzam paprykę z jogurtem naturalnym.
A co do orzeszków to jedz je ! tylko naturalne , nie solone i broń boże prażone ...
Kiedy to właśnie mój największy problem.. kocham sól ale powstrzymuje się i staram wyeliminować ją z potraw

pokroiłam sobie jabłuszko na kawałeczki i tak chrupie
LittleDevil14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:01   #33
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez justynan01 Pokaż wiadomość
eh tak to bywa... ja w marcu ważyłam 77 kg a nawet w przebiegach 79kg ale gdy zaczełam na poważnie dietowanie bylo 77kg
do okolo maja bylo momentem 65 kg i bylo by wszystko gdyby nie sesja siedzienie i podjadanie i szczegolnie gdy Tż jadł przy mnie hamburgery i pizze, zaczeło sie od wciskania mi na sile fast foodów a pozniej to juz sama poplynelam i wrociło na 74 kg masakra.... gorzej ze teraz spadlo na 70 i waga nie chce drgnąć :PP

LittleDevil14 kiedys lubiłam chrupać --- chleb chrupki taki z biedronki ok. 22 kcal jedna kromka, zastepowała chrupki i inne badziewia
teraz juz odzwyczaiłam sie od jedzienia po 18 wiec juz nie mam tego problemu, jak burczy w brzuszku zapijam sie woda
nienabawilas sie przy tym rozstepow? bo mi pojawili sie na bokach pomimo malych wahac wagi.
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:07   #34
plizie
Rozeznanie
 
Avatar plizie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 813
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez LittleDevil14 Pokaż wiadomość
Kiedy to właśnie mój największy problem.. kocham sól ale powstrzymuje się i staram wyeliminować ją z potraw

pokroiłam sobie jabłuszko na kawałeczki i tak chrupie
ja mam tyle dobrze że nie lubię soli i cukru w najprostszej postaci też
nie słodzę herbaty ,a pijam tylko czerwone więc dla mnie to zbezczeszczanie tego cudnego smaku ... a co do soli ... twaróg z solą ,albo pomidor na kanapce to grzech ..

kiedyś nie wytrzymałabym bez nich ale to kwestia czasu ... bardzo łatwo da się odzwyczaić
plizie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:18   #35
KahlanAmnel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Stetin
Wiadomości: 1 246
GG do KahlanAmnel
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez justynan01 Pokaż wiadomość
eh tak to bywa... ja w marcu ważyłam 77 kg a nawet w przebiegach 79kg ale gdy zaczełam na poważnie dietowanie bylo 77kg
do okolo maja bylo momentem 65 kg i bylo by wszystko gdyby nie sesja siedzienie i podjadanie i szczegolnie gdy Tż jadł przy mnie hamburgery i pizze, zaczeło sie od wciskania mi na sile fast foodów a pozniej to juz sama poplynelam i wrociło na 74 kg masakra.... gorzej ze teraz spadlo na 70 i waga nie chce drgnąć :PP
Ja swoją wagę trzymałam już 1,5 roku zmieniłam już całą garderobę i od kwietnia przytyłam te 10 kg* głównie właśnie w sesji i też TŻ mi pomógł swoimi naleśnikami i innymi frykasami, które dla nas robił i też na początku a co tam trochę zjem i nie wiedzieć kiedy popłynełam*

On ma dobrze, bo jest wysoki i nic mu się nie odkłada, też bym tak chciała* No ja po sesji miałam ponad 70kg od miesiąca chodzę na siłownie, ale że dietka jest taka sobie to nie spadam jakoś szczególnie ale już pojawiało się momentami 68, więc w końcu coś się ruszyło*
No i ja staram się bardziej ograniczać słodkości, chociaż mama mnie dzisiaj pączkiem skusiła* i ciastkami... ale na loda już się nie dałam* i tak jest tego mniej niż było, więc może małymi krokami pójdzie Teraz stawiam na ruch, żeby znowu wprowadzić się dobre tory i z czasem dodawać sobie zadań.
Teraz robię trening biegania z pumą, żeby biegać ciągiem 30 minut jestem już na 4 tygodniu. A teraz dodałam do tego a6w już dzień 6 a to robimy z TŻ razem, znaleźliśmy też na boczne brzucha fajne ćwiczenie, więc może dodamy do Weidera jeszcze to. To jest rdzeń mojego wysiłku, ale myślę, żeby sobie coś jeszcze dodać, także chodzę na siłownie na razie w domu minimum 1h, ale w tym jest 30 minut tego treningu pumy.
Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
nienabawilas sie przy tym rozstepow? bo mi pojawili sie na bokach pomimo malych wahac wagi.
Ja się nabawiłam* ale moja skóra jest jak guma bo przy takich wahaniach są mikroskopijne i trzeba się dobrze przyjrzeć i naciągnąć skórę i dobrze pod światło nastawić, chociaż tyle na pocieszenie.*
__________________
Lenię się
KahlanAmnel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:27   #36
orchideaQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 152
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

czy ja tez moge...?
orchideaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 22:25   #37
czekliii
Raczkowanie
 
Avatar czekliii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Witajcie, też mam do zrzucenia 10 kilo, uważam że razem będzie nam raźniej
obecnie jestem na diecie south beach ale niestety jakoś mi się nie chudnie tak szybko i łatwo jakby się tego chciało
w czerwcu ważyłam ok 68 kg teraz 64-65 przy wzroście 167 ale to i tak za dużo, źle się z tym czuje, i nie chodzi nawet tylko o wygląd ale właśnie o samopoczucie i postrzeganie siebie
czekliii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 22:42   #38
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez czekliii Pokaż wiadomość
Witajcie, też mam do zrzucenia 10 kilo, uważam że razem będzie nam raźniej
obecnie jestem na diecie south beach ale niestety jakoś mi się nie chudnie tak szybko i łatwo jakby się tego chciało
w czerwcu ważyłam ok 68 kg teraz 64-65 przy wzroście 167 ale to i tak za dużo, źle się z tym czuje, i nie chodzi nawet tylko o wygląd ale właśnie o samopoczucie i postrzeganie siebie
Ja na SB schudłam tylko 2 kg co potem wróciło.
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 10:13   #39
Missi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 160
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Mozna dolaczyc??Mysle ze pasuje tu idealnie
__________________
Na diecie od 7 kwietna 2010

Bylo ponad 100kg jest 67kg bedzie 62kg
Missi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 10:22   #40
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez Missi1989 Pokaż wiadomość
Mozna dolaczyc??Mysle ze pasuje tu idealnie
No jasne, że można
A Ty już bardzo ładnie schudłaś!
Gratulację
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 10:24   #41
Missi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 160
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Dzieki .Jak na razie zostalo mi 8 kg do wagi ktora chce uzyskac a potem zobacze .Mam 172 cm wzrostu
__________________
Na diecie od 7 kwietna 2010

Bylo ponad 100kg jest 67kg bedzie 62kg
Missi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 10:26   #42
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez LittleDevil14 Pokaż wiadomość
ja też się czuje taka wieeeeeeeeelkaaaaa.. jeszcze jak założe szpilki to wogole taka baba
Dziewczyny macie może jakieś swoje ulubione dietetyczne przekąski ? bo tak siedzę przed kompem i tylko myśle co by przegryź a w głowie wspomnienie chipsów orzeszków itp..
To z papryką dobry pomysł, możesz pokroić sobie też inne warzywa; marchewkę, pomidory, ogórki, seler(nie wiem czy on komukolwiek smakuje, ale tak piszą w gazetach o odchudzaniu) i jeść np z sosem czosnkowym - ale nie takim ze sklepu tylko zrobionym własnoręcznie - jogurt naturalny + czosnek przeciśnięty przez praskę;D

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Missi1989 Pokaż wiadomość
Dzieki .Jak na razie zostalo mi 8 kg do wagi ktora chce uzyskac a potem zobacze .Mam 172 cm wzrostu

Zazdroszczę Ci, że masz tyle kg za sobą!
Ja dopiero zaczynam, ale mam nadzieję, że powoli wszystko zgubię
Stosowałaś jakąś dietę?
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 10:48   #43
Missi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 160
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Nie stosowalam diety .Mniej jem i wiecej sie ruszam i to wszystko .Dasz rade .Wszystkie damy
__________________
Na diecie od 7 kwietna 2010

Bylo ponad 100kg jest 67kg bedzie 62kg
Missi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 11:33   #44
czekliii
Raczkowanie
 
Avatar czekliii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Pokaż wiadomość
Ja na SB schudłam tylko 2 kg co potem wróciło.
to pewnie u mnie jest to samo... i co teraz robisz żeby schudnąć?

a właśnie brałaś jakieś wspomagacze typu linea?
czekliii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 11:45   #45
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez czekliii Pokaż wiadomość
to pewnie u mnie jest to samo... i co teraz robisz żeby schudnąć?

a właśnie brałaś jakieś wspomagacze typu linea?
obecnie : MNIEJ ŻREĆ !
+ dawka ruchu, ale z tym u mnie ciężko

btw to jak byłam na SB to kiedyś zemdlałam w kościele i rodzice mi kategorycznie zakazali trzymania diety...

Nie stosowałam nic a Ty stosujesz?

ale właśnie się zastanawiam czy czegoś nie kupić, tak dla pomocy stosowałyście kiedyś wspomagacze??
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 14:07   #46
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Pokaż wiadomość
obecnie : MNIEJ ŻREĆ !
+ dawka ruchu, ale z tym u mnie ciężko

btw to jak byłam na SB to kiedyś zemdlałam w kościele i rodzice mi kategorycznie zakazali trzymania diety...

Nie stosowałam nic a Ty stosujesz?

ale właśnie się zastanawiam czy czegoś nie kupić, tak dla pomocy stosowałyście kiedyś wspomagacze??

Ja stosowałam Therm line s póki trzymałam dietę chudłam z tym szybciej, wiadomo kiedy zaczęłam jeść słodycze i fast foody nic to nie daje;p
Wspomagacze są dobre przy odpowiedniej dawce ruchu i "dobrej" diecie
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 14:47   #47
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez sarah896 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam Therm line s póki trzymałam dietę chudłam z tym szybciej, wiadomo kiedy zaczęłam jeść słodycze i fast foody nic to nie daje;p
Wspomagacze są dobre przy odpowiedniej dawce ruchu i "dobrej" diecie
Ze słodyczami walczę dzielnie
Fast foody mogą dla mnie nie istnieć także nie ma problemu.
Chcę jakiś wybrać ale nie wiem jaki a Therm Line słyszałam dużo dobrego
a 'dieta' mniej żreć jest 'dobra'?
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 14:50   #48
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Pokaż wiadomość
Ze słodyczami walczę dzielnie
Fast foody mogą dla mnie nie istnieć także nie ma problemu.
Chcę jakiś wybrać ale nie wiem jaki a Therm Line słyszałam dużo dobrego
a 'dieta' mniej żreć jest 'dobra'?

Jeśli walczysz ze słodyczami a fast foodów nie jesz to myślę, że Therm line będzie dla Ciebie idealny
Ja brałam przez miesiąc i fakt dużo zleciałam, nawet głodu zbytnio nie odczuwałam, ale jak zaczęłam z powrotem jeść tonę słodyczy i fast foodów wszystkie efekty zanikły;(

Mniej żreć jak najbardziej
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 16:04   #49
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

ja tez jestem na mniej zrec

Motywuja mnie rowniez dzinsy, ktore leza w szafie i czekaja az moj tylek zrobi sie mniejszy i wtedy bede w nich chodzic

Dodatkowo ustalilam sobie, ze jezeli schudne 5 kg Czyli waga bedzie 75kg to kupie sobie torebke, ktora tak strasznie mi sie pododba
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 18:34   #50
alicja661
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 32
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

hej mozna sie przylaczyc?
ja tez bym chciala schudnac 10kg od DZISIAJ zaczynam walke z nadprogramowymi kilogramami
alicja661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 19:42   #51
czekliii
Raczkowanie
 
Avatar czekliii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

ja pije aqua slim, ale nie polecam! fakt nie chce się po niej jeść, ale waga nie spada, a raczej jak w reklamie centymetry
jest tam też l- karnityna hmm jakoś nie dostrzegłam jej działania i jeszcze jakaś garcinia cambogia czy jakoś tak i ona powoduje spadek wagi ale przy długotrwałym stosowaniu pomaga zapobiec efektom jojo

także mogę śmiało powiedzieć jeśli cały czas pije wode z aqua slim nie chce mi sie ani grama słodkiego ale gdy np do południa się jej nie napije od razu ciągnie mnie do łakoci


wcześniej brałam linee i to podobne jest w składzie do aqua slim lecz jednak skuteczniejsze przy ograniczeniu jedzenia braku pieczywa, mąki, fast foodów, słodyczy plus aerobik udalo mi się schudnąć ok 8 kilo w trzy miesiące
czekliii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 07:33   #52
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

I ja się dołączam do Was Kochane

U mnie jest teraz 64,4
Zapisałam się na fitness (jak na razie dwa razy w tygodniu), jak już trochę podciągnę formę to zacznę ćwiczyć również w domu...
Duuuużo wody, czerwonej herbatki, zero fastfoodów, przekąsek i całego śmieciowego jedzenia... Nie przechodzę na żadną dietę bo wiem, ze skończyłabym ją po paru dniach, więc we własnym zakresie dbam o zdrowe posiłki. No i wspomagać się będę trochę therm line
Musicie mnie mobilizować, kopać w pupe bo naprawdę nie chce odpuścić (tym razem...)
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 08:11   #53
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

hej
Ja też się chcę dołączyć
Ważę 65 kg przy 167 cm i do zrzucenia będzie około 10 kg. Nie ustalam sobie jakiegoś terminu - chciałabym stracić na wadze skutecznie i bez efektu jojo.
Co do diety - na razie obejmuje tylko zmiany w jadłospisie - czyli wyrzucam fastfoody, słodycze, którymi wprost uwielbiam odreagowywać stresy. Ale za to planuję chodzić na fitness (aqua aerobic, pilates) i taniec - codziennie coś ekstra. To też walka z moją kondycją, która przy siedzącym trybie życia jest fatalna.

Mam pytanie do dziewczyn zażywających lineę - co jest w składzie ? Stosowałyście jakieś inne specyfiki oprócz tych wymienionych ?

Pozdrawiam wszystkie zmotywowane
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 08:37   #54
sarah896
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 83
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
hej
Ja też się chcę dołączyć
Ważę 65 kg przy 167 cm i do zrzucenia będzie około 10 kg. Nie ustalam sobie jakiegoś terminu - chciałabym stracić na wadze skutecznie i bez efektu jojo.
Co do diety - na razie obejmuje tylko zmiany w jadłospisie - czyli wyrzucam fastfoody, słodycze, którymi wprost uwielbiam odreagowywać stresy. Ale za to planuję chodzić na fitness (aqua aerobic, pilates) i taniec - codziennie coś ekstra. To też walka z moją kondycją, która przy siedzącym trybie życia jest fatalna.

Mam pytanie do dziewczyn zażywających lineę - co jest w składzie ? Stosowałyście jakieś inne specyfiki oprócz tych wymienionych ?

Pozdrawiam wszystkie zmotywowane
Witamy
Ja jeszcze brałam Applefit, ale nie zauważyłam jakiś znaczących efektów Więc tak jak pisałam wcześniej polecam Therm line s lub Therm lineII
__________________
Zero słodyczy.!
Zapuszczam włosy
Chudnę
Waga początkowa 93kg
Waga docelowa 70kg
Wzrost 183cm
Matura 2011
Rzucę palenie;>
sarah896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:25   #55
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez sarah896
Ja jeszcze brałam Applefit, ale nie zauważyłam jakiś znaczących efektów Więc tak jak pisałam wcześniej polecam Therm line s lub Therm lineII
Czy jest dla Ciebie jakaś różnica między Therm Line s a II ? Mam rozumieć, że zażywa się go cały czas, także w dni wolne od sportu ?
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:52   #56
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Czy jest dla Ciebie jakaś różnica między Therm Line s a II ? Mam rozumieć, że zażywa się go cały czas, także w dni wolne od sportu ?
Tak, zażywa się go codziennie do dwóch tabletek na pół godziny przed posiłkami.
Ja jakiś czas temu zrezygnowałam z therm line, ale teraz zaczynam brać na nowo i mam nadzieje, że zobaczę jakąś różnice...

A jak wyglądają wasze posiłki? Co jecie na śniadanie, na obiad?
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:01   #57
niewolnicaIzaura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Wiadomości: 8
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

hej
ja tez sie przylacze. przytylam ostatnio bo mi wszystcy mowili ze ladnie wygladam i schudlam. wiec sobie pofolgowalam. ale niedlugo mam wesele wiec musze wejsc w sukienke. i dla mojego TŻcika
wiec tak
ja mam
79 kg i 166 cm
chce mieć
72 kg
na razie to mysle ze 7 kilo to powinnam do października zrzucić
planuje jesc do 18, pic duzo wody, nie jesc slodyczy tylko czekolade gorzka w niedzile (troszke)
no i cwiczenia ale to pewnie potem bo sie znam i wiem ze bedzie ciezko zaczac.
Jak spadne 3 kg to juz bede

powodzenia wam zycze i sobie
niewolnicaIzaura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:23   #58
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez q_kaska_q Pokaż wiadomość
nienabawilas sie przy tym rozstepow? bo mi pojawili sie na bokach pomimo malych wahac wagi.
hymmm... to jest tak u mnie rozstepy mam juz od kilku lat i jakos tam sie do nich przyzwyczaiłam.. stosuje peelingi i kremy ale one od tego i tak nie znikną... gdy ważyłam te powiedzmy 67kg to były mniej widoczne i płytsze i tyle... a teraz ostatnio nie zauwazyłam jakos wielu nowych kilka na pewno szczególnie na udach ale nie mam zamiaru sie tam nimi jakos chorobliwie przejmować )) po prostu wierze ze jak schudne beda mniej widoczne... z resza moj Tż tez ma wiele rozstepów :PP

hehehe a teraz mam wakacje na 6 tygodni od areobiku i innych ćwiczeń cos tam naderwała w stawie skokowym i dostałam zakaz i chodzenie tez mam ograniczyc do miniumium jak ja sie ciesze
nie dosc ze waga nie spada to jeszcze zero ruchu ( z tego szczescia wczoraj objadałam sie kabaczka smazonego ( w wogole lipa nic mi sie niepodoba i ja chce slodyczy (( bede gruba i tyle .. do tego o 1 wrzesnia zaczynam praktyki w mojej starej szkole i bede praktykowac u moich bylych nauczycieli i lipa... nie dosc ze gruba to jeszcze kuśtykająca(( : hahaha:i do tego jeszcze czekaja mnie dwa egzaminy we wrzesniu a jak nie moge sie skupic nad nauka to jestem non stop glodna (( to wszystko mialo inaczej wygladac ....... dół....
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 12:04   #59
Kivi5
Raczkowanie
 
Avatar Kivi5
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 56
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Ja też chciałabym się przyłączyć.
Odchudzam się od początku sierpnia (sb) i jak na razie schudłam tylko 3 kg, ,a chciałabym jeszcze 9.
Mam 170 cm
ważyłam 69 kg
teraz ważę 66
a docelowa waga to 57 kg.
Niestety waga spada bardzo powoli, może to dlatego, że jak wiele z Was odchudzm się po raz enty. Pięć lat temu schudłam 19 kg, niestety 12 przypałętało się z powrotem Ale dopuściłam do takiej sytuacji po raz ostatni!
Kivi5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 19:47   #60
KahlanAmnel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Stetin
Wiadomości: 1 246
GG do KahlanAmnel
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Justynan01 nie załamuj się, to że nie możesz się ruszać, faktycznie może być dołujące, ale pomyśl, że potem dołączysz ruch i waga zacznie płynnie spadać* Teraz skup się na jedzeniu i wprowadzeniu zdrowego żywienia, przyzwyczajenia organizmu do nowych warunków. Polecam 5 posiłków w odstępach 3-4h i żadne tam ostatni o 18 bo tylko zwolnisz sobie metabolizmy tym, a on ma zasuwać jak porsche a nie fiat 126p*
Na dietetyce można o tym więcej poczytać jest dużo jadłospisów na redukcję (R), ale najlepiej trzymać się dużej ilości białka, syte węglowodanowe śniadanko (polecam owsiankę) i na kolację najlepiej samo białko (kurczaczek, chudy ser biały) i można ją nawet godzinę przed snem zjeść. No i jeść DUŻO warzyw najlepiej surowych a teraz jest tego w brud i można do każdego posiłku. I nie przesadzać z owocami bo jakby nie patrzeć one też mają sporo cukry, dobrego bo dobrego, ale kilo czereśni nam nie pomoże *
I wtedy nie będziesz tak odczuwała głodu i łatwo Ci się będzie uczyć, szczególnie te godziny stałe posiłku postaraj sobie wprowadzić, organizm się przyzwyczai i będziesz się mogła spokojnie uczyć Sprawdziłam to w swojej ostatniej diecie i wtedy mogłam się spokojnie uczyć, a że tak powiem muszę się dużo uczyć. Jak wrócę na swoje od października mam zamiar sobie też to znowu wprowadzić, bo na garnuszku mamy nie mam na nic wpływu*
Ja właśnie skończyłam praktyki, fakt faktem nie w szkole, ale na pewno będą to fajne praktyki dla Ciebie i zobaczysz, że twoi starzy nauczyciele już całkiem inaczej będą na Ciebie patrzyli A że tak spytam co studiujesz i na którym *jesteś?
Veiovis*jak już pisałam to polecam jadłospisy na dietetyce, a na śniadanie ja jem zwykle ciemne pieczywo z wędliną i pomidorem, ogórkiem i innymi warzywami, jajecznicę smażoną na teflonie bez tłuszczu, owsiankę głownie z owocami najczęściej
Później różnie to bywa, ale jak mam stały plan to na zajęcia często brałam sobie serek wiejski, jabłko albo jogurt, zdarzało się, że robiłam sobie sałatkę do pojemnika
Na obiad różnie, ale staram się jeść tak, żeby 50% to były warzywa, 25% białko np ryba na parze albo z piekarnika, tak samo kurczak bez tłuszczu z piekarnika albo na teflonie bez tłuszczu i do tego np kasza gryczana albo ciemny ryż, ziemniaki w małej porcji też nie są zabójstwem jak ktoś lubi
Ogólnie kiedyś gdzieś przeczytałam, żeby nie łączyć tłuszczu z węglami więc jak robię sałatkę z oliwą z oliwek to już starałam się nie jeść kaszy i innych węgli w posiłku.


Ale napisałam się jak głupia... już więcej nie będę zanudzać Dodam, że ja ciągle walczę z Weiderem i dzisiaj mam dzień przerwy od planu pumy, ale jutro już znowu biegam Ale czuję, że mięśnie pracują, bo są takie zmęczone i czuję to np. jak wchodzę po schodach* A nie można się też przetrenowywać, bo mięśnie muszą mieć czas na regenerację.
__________________
Lenię się
KahlanAmnel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.