Zenkowe pokusy :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 12:25   #511
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
wiem właśnie doszłam do wniosku, że ja to jednak nudne życie w tej wirtualnej rzeczywistości prowadzę
Ja tez. Zawsze mozemy zalozyc drugie konta i klocic sie same ze soba.
Glowa do gory zatem. Jeszcze nie wszystko stracone .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 12:57   #512
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;30410451]Nie zgadniecie kto wrocil na wizaz .

Hopsa hopsa[/QUOTE]

Jamesku właśnie przeczytałam Twoje entuzjastyczne powitanie i oplułam monitor, i głupawke złapałam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 13:01   #513
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;30410861]Ja tez. Zawsze mozemy zalozyc drugie konta i klocic sie same ze soba.
Glowa do gory zatem. Jeszcze nie wszystko stracone .[/QUOTE]

Widziałam już takie akcje na wizażu :ziewa: Urozmaićmy to trochę - ja będę Georgem
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:58   #514
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zenkowe pokusy :)

ale o co chodzi?
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 15:50   #515
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Zenek trochę obniżył ceny i proszę- jaki ruch na wątku Tylko coś się nie rzucamy na zakupy

Dziewczyny, tak sobie pomyślałam, że może będziemy sobie pisać o jakichś promocjach, okazjach, które wypatrzymy? Nie mówię tylko o Zenku, ale też ogólnie o zakupach w necie i poza nim.

Zresztą tak już często tutaj bywało, że ktoś pisał o promocji na Schaffie albo Asosie, ale można by częściej

Co Wy na to?
E no myślę, że to się już dzieje i jakoś bez umawiania się informujemy sie o promocjach
Dziewczyny a nie wiecie -bedzie w tym roku taka akcja jak w ubieglym- dzien z bezplatna wysylka w sklepach internetowych? Nikt nic nie slyszal?

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
hmmmmm
co by tu napisać .....
najlepiej na mojej twarzy wygląda solo, czyli nałożony bez podkładu na całą twarz
bardzo fajnie wyrównuje koloryt cery, rozświetla, skóra jest naprawdę promienna i zdrowa po nim
jak nałożę na niego podkład to jakoś ginie, a tak zgodnie z instrukcją należałoby go stosować
fajnie też można nim stopniować kontur, ale jak nałożę go za dużo widzę pomarańczowy odcień
jest lekki, zupełnie nie czuć go na twarzy
generalnie polecam zwłaszcza do jasnych karnacji
Dzieki
, ale trzeba go miec czy niekoniecznie?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;30410451]Nie zgadniecie kto wrocil na wizaz .

Hopsa hopsa[/QUOTE]

__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 16:57   #516
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
ja ubieram całą rodzinę tutaj:
http://www.sportsdirect.com/
polecam - super ceny!
sporo kupuję też na tkmaax.com ale tutaj nie ma wysyłki do PL.
Dzięki! Nie znałam tej strony. Muszę ją przejrzeć dokładniej

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
E no myślę, że to się już dzieje i jakoś bez umawiania się informujemy sie o promocjach
Dziewczyny a nie wiecie -bedzie w tym roku taka akcja jak w ubieglym- dzien z bezplatna wysylka w sklepach internetowych? Nikt nic nie slyszal?
(...)
Też czekam na tę akcję, http://www.dziendarmowejdostawy.pl/

Z nowych okazji jeśli czytacie "Panią" a jednocześnie lubicie kosmetyki Phenome to: http://prenumerata.bauer.pl/product.php?id_product=118

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2011-11-09 o 17:27
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 17:41   #517
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Dzięki! Nie znałam tej strony. Muszę ją przejrzeć dokładniej



Też czekam na tę akcję, http://www.dziendarmowejdostawy.pl/

Z nowych okazji jeśli czytacie "Panią" a jednocześnie lubicie kosmetyki Phenome to: http://prenumerata.bauer.pl/product.php?id_product=118

naprawdę warto tu kupować firmowe ciuchy szczególnie dla dzieciaków - choć nie tylko. często kupuję masę ubrań i butów a płacę 1/4 ceny w PL
zaopatruję całą rodzinę
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752

Edytowane przez peonies
Czas edycji: 2011-11-09 o 17:43
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 18:03   #518
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zenkowe pokusy :)

o co chodzi z Phenome bo nie widze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 18:48   #519
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Izabellini a jak tam sie sprawuje brazero-mus z Chanel?



Dziewczyny a czy my w ogole wiemy czy nadal Zenek "wlicza w cenę Vat" czy już nie ? A jeśli obniżył ceny bo przestanie wysyłać ze Szwecji? Ciężko żyć w takiej nieświadomości
Vat wlicza, chwali się,ze to dzięki temu przesyłka jest tak szybko u nas
A czy przez Szwecję idzie to na paczce chyba będą adnotacje na ten temat Wyjdzie w praniu

Nie cieszmy się na zapas, jak będzie za tanio, to Zenek wymyśli jakiś podatek trans-azjatycko-europejski, recyklingowy, albo wymyśli, że będzie doliczał akcyzowy, jeśli produkt będzie zawierał % itd
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:10   #520
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;30418273]Vat wlicza, chwali się,ze to dzięki temu przesyłka jest tak szybko u nas
A czy przez Szwecję idzie to na paczce chyba będą adnotacje na ten temat Wyjdzie w praniu

Nie cieszmy się na zapas, jak będzie za tanio, to Zenek wymyśli jakiś podatek trans-azjatycko-europejski, recyklingowy, albo wymyśli, że będzie doliczał akcyzowy, jeśli produkt będzie zawierał % itd[/QUOTE]

no byłoby niefajnie znowu się użerac z UC, pamietam że strasznie mnie denerwowali
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:22   #521
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
o co chodzi z Phenome bo nie widze
Roczna prenumerata "Pani" za 82,80 zł w tym prezent Phenome: krem pod oczy Happy http://phenome.pl/pl/main/produkty/4...;_oczy/?pid=98 oraz balsam do ciała Sugarcane http://phenome.pl/pl/main/produkty/7...i_masla/?pid=9

Mi podpasowało, bo już od jakiegoś czasu chciałam kupić ten krem pod oczy; gdzieś czytałam dobre opinie o nim.
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 19:42   #522
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzieki
, ale trzeba go miec czy niekoniecznie?
jeśli mocno go pragniesz mieć w swojej kolekcji to warto, bo jest po prostu DOBRY, ale nie jest to coś niezbędnego
jak masz ciemniejszą karnację, to w ogóle nie ma sensu moim zdaniem

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

lubicie cienie Rimmela w musie?
mam namiar na 7 ml tubki testerowe po 2,50 PLN za sztukę
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 19:43   #523
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
j
lubicie cienie Rimmela w musie?
mam namiar na 7 ml tubki testerowe po 2,50 PLN za sztukę
dasz na pw?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:33   #524
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki. Macie doświadczenia z zakupami na Amazon ? Nigdy tam nic nie kupiłam, ale czaję się na Emu i zegarek Mam do Was pytania, bo pewnie którejś z Was ten sklep jest znany.
1. Czy przesyłka jest darmowa ?
2. Z tego co udało mi się rozszyfrować to płacić mozna tylko kartą kredytową prawda ? Paypalem nie można chyba
3. Czym oni wysyłają ? Przesyłka jest rejestrowana ? Ile idzie do PL i jak reaguje sklep jak zaginie ?
4. Czy UC czepia się tych przesyłek ?
5. Amazon sprzedaje oryginały ?
Ja z Truskawy przerzucilam sie na Amazona, ale brytyjskiego, czyli amazon.co.uk. Zylion rzeczy juz tam kupiłam, między innymi zegarek, i emu - w końcu uleglam Waszym "emowym" pokusom
Jeżeli chodzi o płatności, to mam u nich podpiętą kartę, jak w Pay Palu, nie muszę za kazdym razem wpisywac mumeru karty. Nie wiem, czy mozna tak jednorazowo wpisac numer katy przy płatności i nie zostawiać danych karty u nich. Na ustawieniach konta z danych karty widac tylko jej rodzaj i koniec numeru. Przy zmianie adresu wysyłkowego, musisz jeszcze raz wpisac numer karty, aby ją ponownie zweryfikować. Podpięta karta na Amazonie brytyjskim jest także widoczna na innych Amazonach.
Brytyjski Amazon przedmioty z opcją wysyłki Super Saver Delivery wysyla za darmo do Polski, przy przekroczeniu kwoty 25 funtów, jednak nie wszystkie rzeczy wysyła do Polski.
Pytasz o UC, więc pewnie jesteś zainteresowana amerykańskim amazonem.
Amazon to jest taka platforma zakupowa, na ktorej sprzedaje sam Amazon i dodatkowo współpracujące firmy.
Podobno Amazon ma w maju wejść do Polski. Mam nadzieję, że ceny będa korzystne i w końcu będzie jakas konkurencja dla np. Merlina.
Co do wysyłki - z Anglii - rzeczy sprzedawane przez sam Amazon sa wysyłane kurierem DHL. W przypadku innych firm - może być różnie- może byc to nawet przesyłka nierejestrowana.
Rzeczy sprzedawane przez Amazon s.r.l., to na pewno oryginały, jest to ogromna firma, mająca wiele oddziałow na świecie, ale jak już wspomnialam na platformie tej sprzedają także inne firmy - także te z Chin. Przy opisie przedmiotu zawsze jest napisane, kto jest sprzedawcą.
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 20:42   #525
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
jeśli mocno go pragniesz mieć w swojej kolekcji to warto, bo jest po prostu DOBRY, ale nie jest to coś niezbędnego
jak masz ciemniejszą karnację, to w ogóle nie ma sensu moim zdaniem

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

lubicie cienie Rimmela w musie?
mam namiar na 7 ml tubki testerowe po 2,50 PLN za sztukę
ja też bym poprosiła o PW
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 07:25   #526
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
Ja z Truskawy przerzucilam sie na Amazona, ale brytyjskiego, czyli amazon.co.uk. Zylion rzeczy juz tam kupiłam, między innymi zegarek, i emu - w końcu uleglam Waszym "emowym" pokusom
Jeżeli chodzi o płatności, to mam u nich podpiętą kartę, jak w Pay Palu, nie muszę za kazdym razem wpisywac mumeru karty. Nie wiem, czy mozna tak jednorazowo wpisac numer katy przy płatności i nie zostawiać danych karty u nich. Na ustawieniach konta z danych karty widac tylko jej rodzaj i koniec numeru. Przy zmianie adresu wysyłkowego, musisz jeszcze raz wpisac numer karty, aby ją ponownie zweryfikować. Podpięta karta na Amazonie brytyjskim jest także widoczna na innych Amazonach.
Brytyjski Amazon przedmioty z opcją wysyłki Super Saver Delivery wysyla za darmo do Polski, przy przekroczeniu kwoty 25 funtów, jednak nie wszystkie rzeczy wysyła do Polski.
Pytasz o UC, więc pewnie jesteś zainteresowana amerykańskim amazonem.
Amazon to jest taka platforma zakupowa, na ktorej sprzedaje sam Amazon i dodatkowo współpracujące firmy.
Podobno Amazon ma w maju wejść do Polski. Mam nadzieję, że ceny będa korzystne i w końcu będzie jakas konkurencja dla np. Merlina.
Co do wysyłki - z Anglii - rzeczy sprzedawane przez sam Amazon sa wysyłane kurierem DHL. W przypadku innych firm - może być różnie- może byc to nawet przesyłka nierejestrowana.
Rzeczy sprzedawane przez Amazon s.r.l., to na pewno oryginały, jest to ogromna firma, mająca wiele oddziałow na świecie, ale jak już wspomnialam na platformie tej sprzedają także inne firmy - także te z Chin. Przy opisie przedmiotu zawsze jest napisane, kto jest sprzedawcą.
Ogromnie Ci dziękuję za tak dokładne wyjaśnienie na temat Amazona
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 18:40   #527
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[QUOTE=izabellini;30419500]jeśli mocno go pragniesz mieć w swojej kolekcji to warto, bo jest po prostu DOBRY, ale nie jest to coś niezbędnego
jak masz ciemniejszą karnację, to w ogóle nie ma sensu moim zdaniem

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

No wlasnie - niestety wlasciwie to nie potrzebuje ale wlasnie pragne miec go w kolekcji

Przepraszam juz ostatnie pytanie o niego- kupowalas go o ile pamietam w BCN - chyba bede tam za dwa tygodnie- mozesz powiedziec gdzie one sa dostepne i przypomnieć po ile kupowalas?


I naprawde nikt nie zauważył że Zenon wystawił promocję świąteczną? mnóstwo gratek już za 400-500 PLN





__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:41   #528
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[QUOTE=Taszanta;30435799]
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
jeśli mocno go pragniesz mieć w swojej kolekcji to warto, bo jest po prostu DOBRY, ale nie jest to coś niezbędnego
jak masz ciemniejszą karnację, to w ogóle nie ma sensu moim zdaniem

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

No wlasnie - niestety wlasciwie to nie potrzebuje ale wlasnie pragne miec go w kolekcji

Przepraszam juz ostatnie pytanie o niego- kupowalas go o ile pamietam w BCN - chyba bede tam za dwa tygodnie- mozesz powiedziec gdzie one sa dostepne i przypomnieć po ile kupowalas?


I naprawde nikt nie zauważył że Zenon wystawił promocję świąteczną? mnóstwo gratek już za 400-500 PLN





Zenio nas naprawdę rozpieszcza

Ja sobie zakupiłam właśnie rimmelki po 2,50 zł (dzięki Izabellini) i mój 'szopoholizm' jest na dziś zaspokojony
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:46   #529
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[QUOTE=elizziak;30437075]
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

Zenio nas naprawdę rozpieszcza

Ja sobie zakupiłam właśnie rimmelki po 2,50 zł (dzięki Izabellini) i mój 'szopoholizm' jest na dziś zaspokojony
A ja nie moge sie zaspokoic , ostatnie zakupy mi sie nie udaly- kupilam na ebay pomadke Clinique wyprodukowana w 2005 normalnie Zenek powinien u siebie zatrudnić tego sprzedawcę
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 20:17   #530
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[QUOTE=Taszanta;30437188]
Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość

A ja nie moge sie zaspokoic , ostatnie zakupy mi sie nie udaly- kupilam na ebay pomadke Clinique wyprodukowana w 2005 normalnie Zenek powinien u siebie zatrudnić tego sprzedawcę
To ja tez do Zenka podesle jeden sklep.

Ja juz pisalam o swoim ostatnim niewypale... W Marionaud w Blue City wawa trafil mi sie tusz Dior w kaciku 'sale'. Z... 2006 roku. Przeterminowany o 2 lata. I co z tego, ze przeceniony na pol. Zwykle brazowe tusze sa przeceniane i zawsze kupowalam swieze. A tu taki klops. Tusz nie podraznia i zasadniczo jest ok.... gdyby nie byl taki suchy. Pobawie sie nim kilka tygodni i do kosza...

Postanowilam, ze na zakupy w realu bede brala sciage pt 'jak rozszyfrowac kody'

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-11-10 o 20:19
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 21:09   #531
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[QUOTE=guacamole;30437941]
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

To ja tez do Zenka podesle jeden sklep.

Ja juz pisalam o swoim ostatnim niewypale... W Marionaud w Blue City wawa trafil mi sie tusz Dior w kaciku 'sale'. Z... 2006 roku. Przeterminowany o 2 lata. I co z tego, ze przeceniony na pol. Zwykle brazowe tusze sa przeceniane i zawsze kupowalam swieze. A tu taki klops. Tusz nie podraznia i zasadniczo jest ok.... gdyby nie byl taki suchy. Pobawie sie nim kilka tygodni i do kosza...

Postanowilam, ze na zakupy w realu bede brala sciage pt 'jak rozszyfrowac kody'
Jeśli jesteś jeszcze w wawie to idź z reklamacją, 2006 rok to przegięcie.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 21:15   #532
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[QUOTE=Niebieska.Kredka;30 439086]
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś jeszcze w wawie to idź z reklamacją, 2006 rok to przegięcie.
Juz mnie tam nie ma niestety ..... Samemu tuszowi przydatnosc skonczyla sie w polowie 2009. 70 zlotych to sporo kasy jak na cos przeterminowanego.. Chyba juz nigdy ni pojde na zakupy bez sciagi z kodow. W necie troche o to gorzej.

Co do Zenka, przyslal mi kredke do brwi, za zawrotne 240 koron (wtedy jakies 120 pln), ktora byla kilka miesiecy po gwarancji. Fakkt, brwi nie wypadna, ale zastanawiam sie, jak by to bylo, gdyby byla 'mlodsza'

Dzis przyszla mi paczuszka z zakupami z promocji i , mimo 75 zl na polskie, blyszczyk Diora ma jeszcze 2 lata przydatnosci . A wiec przecena wcale nie musi oznaczac starocia.

Kurka, czlowiek to ma czasem szczescie do bubli za gruba kase...
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 21:17   #533
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Ja bym w ogóle uważała z zakupami w tamtym M. - tam nigdy nie ma klientów, towar pewnie leży latami i się przeterminowuje.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 21:25   #534
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ja bym w ogóle uważała z zakupami w tamtym M. - tam nigdy nie ma klientów, towar pewnie leży latami i się przeterminowuje.
Ja tam, w Marionaud, swego czasu kupowalam promocyjne zestawy tuszy Clinique, jakies inne pakiety okazyjne, ale bylo ok. W Douglasie nigdy mi sie nie przytrafilo. A ten z Blue City to sobie chwale, ostatnim razem, przy okazji zakupow, pani zasypala mnie ogromem testerow, ze az milo. Poczulam sie, jak na zakupach we francuskim butiku, gdzie czlowiekowi wpychaja probki az po same kokardy . Wcentrum juz nie tacy szczodrzy.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 22:07   #535
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No wlasnie - niestety wlasciwie to nie potrzebuje ale wlasnie pragne miec go w kolekcji

Przepraszam juz ostatnie pytanie o niego- kupowalas go o ile pamietam w BCN - chyba bede tam za dwa tygodnie- mozesz powiedziec gdzie one sa dostepne i przypomnieć po ile kupowalas?
no to nie masz wyjścia
musisz nabyć Chanelka
swojego kupiłam w BCN za 40 E w Sephorze
jeśli chcesz wiedzieć w której pytaj śmiało znajdę adres

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość

Zenio nas naprawdę rozpieszcza

Ja sobie zakupiłam właśnie rimmelki po 2,50 zł (dzięki Izabellini) i mój 'szopoholizm' jest na dziś zaspokojony
które kolory wzięłaś?
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 07:01   #536
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[QUOTE=guacamole;30437941]
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

To ja tez do Zenka podesle jeden sklep.

Ja juz pisalam o swoim ostatnim niewypale... W Marionaud w Blue City wawa trafil mi sie tusz Dior w kaciku 'sale'. Z... 2006 roku. Przeterminowany o 2 lata. I co z tego, ze przeceniony na pol. Zwykle brazowe tusze sa przeceniane i zawsze kupowalam swieze. A tu taki klops. Tusz nie podraznia i zasadniczo jest ok.... gdyby nie byl taki suchy. Pobawie sie nim kilka tygodni i do kosza...

Postanowilam, ze na zakupy w realu bede brala sciage pt 'jak rozszyfrowac kody'
No właśnie, niby człowiek chce oszczędzić ale koniec końców takie zakupy mogą wyjść drożej Ja na szczęście trafilam na sprzedawcę który był w porządku i kasę mi już zwrócił, chyba kobieta sama nie była świadoma co za skamieline sprzedaje, bo też to od kogoś kupiła

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
no to nie masz wyjścia
musisz nabyć Chanelka
swojego kupiłam w BCN za 40 E w Sephorze
jeśli chcesz wiedzieć w której pytaj śmiało znajdę adres


które kolory wzięłaś?
Wiesz co, naprawde mnie opetał . Co do dokladniego adresu to nie chce robic Ci klopotu, ja nie znam BCN, nie wiem nawet czy bede miala czas latac po sklepach, no ale zawsze trzeba byc przygotowanym, jak mi sie napatoczy jakas Sephora to zaatakuje
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 09:31   #537
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
no to nie masz wyjścia
musisz nabyć Chanelka
swojego kupiłam w BCN za 40 E w Sephorze
jeśli chcesz wiedzieć w której pytaj śmiało znajdę adres


które kolory wzięłaś?
5, 6 i 8 I jeszcze jakieś lakiery do paznokci i peeling truskawkowy do ciała - dzięki za namiary na ten sklep

Edytowane przez elizziak
Czas edycji: 2011-11-11 o 09:33
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 10:40   #538
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Wiesz co, naprawde mnie opetał . Co do dokladniego adresu to nie chce robic Ci klopotu, ja nie znam BCN, nie wiem nawet czy bede miala czas latac po sklepach, no ale zawsze trzeba byc przygotowanym, jak mi sie napatoczy jakas Sephora to zaatakuje
żaden kłopot
gdybyś była na Pl. Katalońskim i stała przodem do La Rambla na jej początku, to musisz skręcić w prawo z Pl. Katalońskiego, przejść kawałek i po prawej będzie Sephora

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
5, 6 i 8 I jeszcze jakieś lakiery do paznokci i peeling truskawkowy do ciała - dzięki za namiary na ten sklep
no to fajnie
ja wzięłam wszystkie oprócz 2 niebieskich, pilniczki szklane Esprita i szminkę W&W
zobaczymy czy to nie jakieś starocie w tej cenie ....
może skamieliny jak od Zenka
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 12:18   #539
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Też się zastanawiałam nad świeżością tych produktów. Zobaczymy
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 13:09   #540
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zenkowe pokusy :)

łe to ja też mogę prosić o namiary?

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

chyba się domyślam jednak co to za sklep
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.