prezent dla biegacza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 23:45   #1
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395

prezent dla biegacza


Cześć !

Moja przyjaciółka ma niedługo urodziny i oczywiście chce dać jej prezent pasujący do jej zainteresowań. Jej największą pasją jest bieganie. Wiem o tym tyle, co się od niej nasłucham, jednak nie jestem na bieżąco z gadżetami dla biegaczy. Ma już sensor do buta, kompletne ubranie. Myślałam o opasce ( nie mam pojęcia jak to sie nazywa ) która będzie mierzyła puls, zbierała dane o trasie itd. Czy możecie podsunąć mi jeszcze jakieś pomysły? A może jest tu osoba zorientowana w temacie? Nie chce kupić jej pierwszej lepszej z brzegu rzeczy, którą rzuci w kąt bo jej się nie przyda..
__________________
]

Edytowane przez angela2602
Czas edycji: 2012-09-18 o 23:47
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 00:09   #2
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: prezent dla biegacza

Masz na myśli pulsometr, co jest całkiem niezłym pomysłem, tyle że zależy jeszcze ile możesz wydać, bo tutaj bez 100 złotych nie ma co się rozglądać. Ja co prawda używam pulsometru z Lidla kupionego za 59,99 i sprawuje się świetnie, ale jednak... GPSa to on nie ma, a bez niego raczej nie da się zebrać informacji o trasie . No i co rozumiesz przez "sensor do buta", bo może się okazać, że ma do tego i pulsometr .

Idzie jesień, więc można kupić jej jakąś fajną bluzę. Jeśli nie ma pasu na bidon to też możesz się nad tym zastanowić, bo im dalsze dystanse się robi, tym gorzej się znosi brak wody, a trzymać butelki w dłoni to ja osobiście nie znoszę .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 00:24   #3
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: prezent dla biegacza

nie chciałabym wykroczyć poza 200zł.

co do sensora do buta. chodzi mi o ten mały gadżecik z nike+ który wkłada w specjalne miejsce w bucie, jest kompatybilny z iPhonem. inaczej tego nie wytłumaczę :P

pas dobry pomysł, oglądałam już taki z dwoma małymi bidonami w zestawie.
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 08:30   #4
rejzer140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: prezent dla biegacza

To może jakiś sensor prędkości ? Nie które są drogie, ale myślę, że znajdziesz jakiś, który nie przekracza 200 zł poszukaj po allegro lub na portalach ze sprzętem sportowym, a na pewno coś znajdziesz
__________________
programy afiliacyjne
rejzer140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 10:53   #5
altai
Rozeznanie
 
Avatar altai
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kioto
Wiadomości: 745
Dot.: prezent dla biegacza

Do pulsometra możesz dokupić książkę:

Urodzeni biegacze. Tajemnicze plemię Tarahumara, bieganie naturalne i wyścig, jakiego świat nie widział.
Christopher MacDougall

Jak koleżanka nie posiada to możesz jej zakupić tzw. pas biegowy (taka nerka dla biegaczy).

__________________
Niczego nie należy pozostawiać przypadkowi. Niczego nie pomijać. Należy uwzględniać sprzeczne informacje. Nie spieszyć się z wyciąganiem wniosków.
altai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:39   #6
ladyflower
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 32
Dot.: prezent dla biegacza

A może jakieś ładne sportowe rękawice? Na jesień, przy niskich temperaturach łapki szybko marzną. Albo opaskę lub czapkę. Dobrym pomysłem mogą być również jakieś suplementy dla sportowców, np. kolagen. Podczas biegania stawy są dość mocno obciążane i warto o nie dbać na bieżąco.
ladyflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 19:22   #7
maaakdaaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: prezent dla biegacza

hej dziewczyny, ja mojemu mężowi kupilam wieszak na medale. Jak dobrze poszukacie w internecie to znajdziecie dlabiegacza gdzie maja fajne pomysly moj chłop wszystko już miał (pulsometry zmienia co rok, ubrania i buty juz ma po kilka zestawów) ale poszukalam i mam teraz piekny oryginalny prezent pod choinkę
maaakdaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.