Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 19:32   #1351
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Day 3 - It started to burn a little because my skin is peeling off, redness, itchiness and pimples popping out like popcorns! Everyday people ask me " Why you face so red? " !!

O matko, uspokoiło mnie to, też zauważyłam u siebie tego buraka I już się martwiłam o co biega. Hoho, to nie mogę się doczekać efektu końcowego skoro tak ^^

Emila rozumiem, że stosujesz inne kosmetyki oprócz mydełka? Na niektórych blogach dziewczyny pisały, że używały tylko i wyłącznie jego, żadnych kremów itd. ale ja nie wiem jak miałabym przetrwać ten okres, po umyciu buzi moja skóra jest tak ściągnięta, jakby zaraz miała się rozerwać
Ja też taki zamiar miałam ale niestety przesusz i łuszczenie jest spore więc zaczełam używać nawet cięższe konsystencje.
Używam wieczorem mydło krem,rano mydło serum z vit.C JMO i krem.
Przed tym jak zaczełam używać mydło na dzień dawałam tylko kropelkę serum a i tak w pracy miałam wrażenie wysmarowania smalcem,teraz tego nie mam.Nie używam na razie toniku,maseczek,peelingów ograniczyłam pielęgnacje do minimum bo chce mieć pewność co zrobi to mydło z moja cerą.
Dodam że makijaz mineralny ,pierwsze 2 dni oczy zmywałam micelem a teraz cały demakijaż tylko Gamila,najpierw zmywam makijaż potem namydlam 2 raz i chwilę trzymam dalej krem i koniec.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:17   #1352
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

odnośnie gamili
moja cera obecnie wygląda nadzwyczaj dobrze, po ostatnim wysypie po ocm zostało tylko wspomnienie, po mydle zupełnie mnie nie ściąga, skóra się nie wałkuje i nie mam żadnych czerwonych plam, dla mojej skóry jest mega delikatne, mogę je zostawić na kilkanaście minut (raz w nim zasnęłam bo zapomniałam, że mam je na twarzy ) i zupełnie nic mnie nie podrażnia, razem z gamilą zaczęłam używanie toniku azelo z noa - też mi się podoba, bardzo dobrze mnie nawilża i nie podrażnia, dzieją się też fenomeny typu nie muszę matowić twarzy w ciągu dnia...nie chce zapeszać bo może to tylko stan przejściowy ale jak by tak już zostało to byłaby bajka
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:19   #1353
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny czy Wasze mydła laurowe też tak dziwnie śmierdzą?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:52   #1354
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
kupiłam w zestawie miniatur w sklepie matique [/COLOR]
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wyslalam Ci pw ja sie chyba skusze... od kilku dni mam zakupowy flow i codziennie cos zamawiam
Zazdroszę tego flow Kurcze, ja na razie zaciskam pasa i specjalnie rzadko tu zagladam...żebyście nie kusiły..a mam tyle planów zakupowych.. Chyba zacznę kupować dopiero w maju


Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wklejam zamówienie odebrane wczoraj z zielarni
Cudowne Wąchałaś już wodę?

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No i część lutowych zakupów.

Z minejo zestaw Living Nature dla cery tłustej:
- żel do mycia - jak żel do mycia, najważniejsze, że delikatny
- tonik w żelu - jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Ładnie odświeża buzię, ściąga pory i nawilża. Bardzo fajny
- krem na dzień - znów udany kosmetyk. Pięknie nawilża, nie obciążając i nie powodując świecenia. Suche policzki uspokoił i wyleczył. Super!
- krem na noc - koszmarek. Rano wystraszyłam się - utworzył na buzi warstwę i zaczął się wałkować i schodzić. Be!
- serum - jeszcze nie próbowałam
Gratis dostałam Tusz do rzęs Living Nature (brązowy). I ten kolor mnie rozczarował, dopóki nie nałożyłam go na rzęsy. Wreszcie dzisiaj go użyłam i się zakochałam. Odcień jest bardzo ciemny i ładnie wygląda. Wiadomo nie pogrubia jak dr.Hauschka, ale fajny!
Ależ piękności. Bardzo podobają mi się opakowania kosmetyków Livin Nature. Czuję, że przjdzie czas, że będę ich potrzebować...

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a oto moje nowe nabytki
- woda micelarna born to bio juz po testach dobrze poradzila sobie ze zmyciem makijazu mineralnego. Nie szczypie w oczy (nosze soczewki i mam nadwrazliwe oczeta) ma delikatny zapach i nie pozostawia tlustego filmu na skorze. Po uzyciu skora gladka, nawilzona i matowa. Czas pokaze czy nie bedzie lepszy od micela p&r
- maslo love2mix pieknie pachnie ananasem
- zel pod prysznic cukiereczek pachnie karmelem
- eco hysteria tajski scrub do ciala
- savon noir
- kredka, eyeliner i pomadka benecos
Jutro jeszcze 2 paczuszki maja przyjsc
Zazdroszczę Wam kupowania... Ja rozpustnica finansowa Zaciskam zęby i czekam na lepsze czasy...

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym Wy kroicie to mydełko laurowe żeby był jeden mniejszy kawałek? Bo ja wczoraj próbowałam i mi się tylko odłupywały kawałki
Ja kroiłam piłą a raczej piłowałam..taką z ząbkami..i w sumie ładnie się upiłowało
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 06:47   #1355
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Cudowne Wąchałaś już wodę?

Ja kroiłam piłą a raczej piłowałam..taką z ząbkami..i w sumie ładnie się upiłowało
Jeszcze nie wąchałam, bo nie mogę odkręcić Mówisz, że pachnie ślicznie?

A co do mydełka to kroiłam gorącym nożem, ale i tak się połamało jak chciało
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:08   #1356
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Kochane Kobietki wszystkiego najlepszego z okazji naszego dnia
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:13   #1357
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dziękuję

Zazdroszę tego flow Kurcze, ja na razie zaciskam pasa i specjalnie rzadko tu zagladam...żebyście nie kusiły..a mam tyle planów zakupowych.. Chyba zacznę kupować dopiero w maju


Zazdroszczę Wam kupowania... Ja rozpustnica finansowa Zaciskam zęby i czekam na lepsze czasy...
na swoje usprawiedliwienie mam tylko to ze musialam sobie odreagowacdzis zrobie jeszcze zdjecia pozostalych nabytkow bo czekam na ostatnia paczke
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 08:28   #1358
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Kochane Kobietki wszystkiego najlepszego z okazji naszego dnia
nawzajem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 09:39   #1359
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Deszczu kosmetyków naturalnych Wszystkim Kobietkom

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze mydła laurowe też tak dziwnie śmierdzą?
mydło laurowe nie śmierdzi - ono ma specyficzny zapach
Ja zresztą bardzo go lubię
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 09:40   #1360
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Wzajemnie i także życzę pięknego dnia na co dzień

Wprawdzie dzisiaj jeszcze nie dostałam kwiatka (i raczej nie dostanę, mąż przestał rozpieszczać mnie kwiatami, wybiera czekoladki ) ale miły listonosz wręczył mi przesyłkę z płynem micelarnym NOALab
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 13:09   #1361
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Ja kroiłam piłą a raczej piłowałam..taką z ząbkami..i w sumie ładnie się upiłowało


Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Kochane Kobietki wszystkiego najlepszego z okazji naszego dnia


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
na swoje usprawiedliwienie mam tylko to ze musialam sobie odreagowacdzis zrobie jeszcze zdjecia pozostalych nabytkow bo czekam na ostatnia paczke
Czekamy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wzajemnie i także życzę pięknego dnia na co dzień

Wprawdzie dzisiaj jeszcze nie dostałam kwiatka (i raczej nie dostanę, mąż przestał rozpieszczać mnie kwiatami, wybiera czekoladki ) ale miły listonosz wręczył mi przesyłkę z płynem micelarnym NOALab
I ma rację, czekoladki bardziej funkcjonalne

A ja wklejam swoje skromne zakupy:

TBS bananowa odżywka- użyłam raz i jestem mile zaskoczona, obawiałam się, że będzie za lekka do moich wiórów, ale bardzo dobrze rozplątuje włosy, nadaje połysk, trochę się puszyły, ale to znikło, gdy wygładziłam włosy nawiewem suszarki a włosy pozostały puszyste i uniesione. Niestety wzbogacona propylene glicol, ale poza tym iście bananowa, na bazie miąższu, bardzo słodki zapach, ale prawdziwy, ładnie się rozprowadza

TBS szczotka- rewelacja, jestem pod ogromnym wrażeniem, pięknie rozczesuje, nie wyrywa, po prostu się zatrzymuje na kołtunku i nie daje przeciągnąć nawet siłą, więc najpierw trzeba sam kołtunek od połowy długości rozczesać, co idzie zadziwiająco gładko z tą szczotką. Tą gumową nasadkę z ząbkami się wysuwa w celu umycia, a rączka jest bambusowa. Polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030845.jpg (76,0 KB, 44 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 13:57   #1362
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Mnóstwa cudownie działających kosmetyków, zero postów zakupowych i kolejki listonoszy z paczkami

Witam serdecznie wszystkie stałe bywalczynie i nowe ofiary tego cudownego wątku Nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta bo dość dawno się nie odzywałam ale oto jestem
Wasze zakupy zapierają dech w piersiach a ślinotok stał się już moim nawykiem :P
Wielkie grupowe dla wszystkich za nabytki!

A tak w ogromnym skrócie:

Margo, moje gratulacje!! Trzymam mocno za Was kciuki i życze dużo zdrówka. Twoje nowe nabytki są cudowne, wszystko mi się baaardzo podoba! A tak na marginesie ja mam lekki krem rokitnikowy i on rzeczywiście jest lekki, dla mnie, choć nie mam bardzo suchej skóry jest teraz za lekki więc mieszam go z czymś bardziej nawilżającym/odżywczym i dopiero wtedy jest ok. A jak spisuje się dezodorant Alvy rollon intensive? I czy płyn micelarny z Noa radzi sobie z tuszem?

EmilaDz78, witaj! Powiem wprost, jesteś śliczna!! A tak kosmetycznie to powiedz mi jak stosujesz serwatke? Jako tonik? Podziwiam umiejętności do samorobionych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Uzylam dzis nowej kredki z benecosa i jestem bardzo zadowolona miekko sunie po powiece ladnie sie rozciera i nie ma nachalnego czarnego koloru pierwsze wrazenie bardzo pozytywne zobaczymy jak bedzie z trwaloscia Natomiast szminka to moje nowe love piekny kolor nude takiego jakiego od dawna szukalam Nie kryje mocno i nie jest ciezka,zachowuje sie bardziej jak blyszczyk
Czekam z niecierpliwością na wieści o trwałości kredki, marzy mi się jakaś naturalna Jaki kolor szminki masz? Może jakiś swatch
Effa- czy płyn born to bio radzi sobie u Ciebie z tuszem? Miałam go (tylko miał niebieską zakrętkę) i bardzo lubiłam do twarzy ale tusz tylko rozmazywał Gdyby nie to byłby ulubieńcem.

Moimi nabytkami poczynionymi w listopadzie-marcu pochwale się następnym razem


INFO OD AMILIE:

"Ogłoszenie!

Docierają do nas informację, że wielkość próbek jest dla Państwa nie wystarczająca na odpowiednie przetestowanie kosmetyków.

Chcielibyśmy naprawić swój błąd dlatego podjęliśmy decyzję, że wszystkim osobom które do tej pory zamówiły u nas próbki wyślemy większe próbki na nasz własny koszt. Planujemy aby pojemność próbki wynosiła 1/3 grama mamy nadzieję że taka ilość wystarczy spokojnie na kilkakrotne przetestowanie produktu.

Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z naszej propozycji prosimy o zgłaszanie się na nasz mail: info@amilie.pl
W tytule prosimy wpisać "Większe próbki" oraz nr swojego zamówienia."

A widziałyście te nowości z Alverde?
http://www.dm.de/de_homepage/alverde.../produkte_neu/
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2013-03-08 o 13:59
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 14:21   #1363
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczynki wszystkiego naj...w szczególności kosmetyków naturalnych:r oza: i dziękuję za Wasze życzenia

caameroon

Bardzo tobie dziękuję
Tak serwatkę stosuję jako tonik na noc,na dzień też bym używała ale strasznie śmierdzi.
Zawsze mi sie o niej przypomina jak mam cerę w kiepskim stanie,bo ona ściąga pory,rozjaśnia i oczyszcza,buzia po kilku dniach robi sie delikatna.
Jakiś czas temu wyczytałam że w serwatka jest nafaszerowana jakimś składnikiem(już nie pamiętam nazwy) który jest jedną z najsilniej działających na raka,więc dodatkowo ją pije.
Tylko trzeba pamiętać jak ogrzewasz siadłe mleko żeby temperatura nie przekroczyła 45 stopni C.Najlepszy twaróg 42-43 st.C
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 14:33   #1364
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A widziałyście te nowości z Alverde?
http://www.dm.de/de_homepage/alverde.../produkte_neu/
wzajemnie Cameroniku

fajne te nowości!!
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 14:36   #1365
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wszystkiego naj...w szczególności kosmetyków naturalnych:r oza: i dziękuję za Wasze życzenia

caameroon

Bardzo tobie dziękuję
Tak serwatkę stosuję jako tonik na noc,na dzień też bym używała ale strasznie śmierdzi.
Zawsze mi sie o niej przypomina jak mam cerę w kiepskim stanie,bo ona ściąga pory,rozjaśnia i oczyszcza,buzia po kilku dniach robi sie delikatna.
Jakiś czas temu wyczytałam że w serwatka jest nafaszerowana jakimś składnikiem(już nie pamiętam nazwy) który jest jedną z najsilniej działających na raka,więc dodatkowo ją pije.
Tylko trzeba pamiętać jak ogrzewasz siadłe mleko żeby temperatura nie przekroczyła 45 stopni C.Najlepszy twaróg 42-43 st.C
jest nafaszerowana glutationem-tripeptydem o silnym dzialaniu antyoksydacyjnym
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 14:46   #1366
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Wszystkiego Najlepszego Kobiety
O wiadomości od Amilie dowiedziałam się z FB. Wkurzyłam się tylko, bo już dawno nie mam tego numeru zamówienia
Czekam na promo od Costasy, bo korektor mi się skończył. Popełniłam też zamówienie na Kokardi. Zamówiłam dwa olejki do twarzy z Alverde z różą, moje ukochane, i dwie pomadki mandarynkowe.
Niby marzec bez zakupów, ale bez tych rzeczy to ja żyć nie mogę
A z okazji Dnia Kobiet kupiłam książkę Chodakowskiej
Za mną pierwszy tydzień pracy w przedszkolu. Cudo
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 14:57   #1367
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Właśnie, skąd im mamy wziąć numer zamówienia po tygodniu....Nawet na stronce po zalogowaniu nie da się sprawdzic(albo nie umiem).
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 15:05   #1368
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Właśnie, skąd im mamy wziąć numer zamówienia po tygodniu....Nawet na stronce po zalogowaniu nie da się sprawdzic(albo nie umiem).
Nie da się, też szukałam. A najbardziej mnie interesuje ten korektor. Dzisiaj nałożyłam pod oczy to wydaje mi się ok, ale chciałabym jeszcze popróbować.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 15:42   #1369
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
odnośnie gamili
moja cera obecnie wygląda nadzwyczaj dobrze, po ostatnim wysypie po ocm zostało tylko wspomnienie, po mydle zupełnie mnie nie ściąga, skóra się nie wałkuje i nie mam żadnych czerwonych plam, dla mojej skóry jest mega delikatne, mogę je zostawić na kilkanaście minut (raz w nim zasnęłam bo zapomniałam, że mam je na twarzy ) i zupełnie nic mnie nie podrażnia, razem z gamilą zaczęłam używanie toniku azelo z noa - też mi się podoba, bardzo dobrze mnie nawilża i nie podrażnia, dzieją się też fenomeny typu nie muszę matowić twarzy w ciągu dnia...nie chce zapeszać bo może to tylko stan przejściowy ale jak by tak już zostało to byłaby bajka
Super informacja, czekam na dalsze wieści. Rozumiem, ze masz cerę tłustą, tak? Nawet gdyby mydelko tylko matowilo to i tak bez wahania bym je kliknęła bo jak narazie bez bibułek matujących nie wyjdę do pracy

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wąchałam, bo nie mogę odkręcić Mówisz, że pachnie ślicznie?

A co do mydełka to kroiłam gorącym nożem, ale i tak się połamało jak chciało
Ja byłam świadkiem jak koleżanka najpierw podgrzewała noz w piekarniku a pozniej bez problemu przekroiła aleppo na 4 częsci.

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Tak serwatkę stosuję jako tonik na noc,na dzień też bym używała ale strasznie śmierdzi.
Zawsze mi sie o niej przypomina jak mam cerę w kiepskim stanie,bo ona ściąga pory,rozjaśnia i oczyszcza,buzia po kilku dniach robi sie delikatna.
Jakiś czas temu wyczytałam że w serwatka jest nafaszerowana jakimś składnikiem(już nie pamiętam nazwy) który jest jedną z najsilniej działających na raka,więc dodatkowo ją pije.
Tylko trzeba pamiętać jak ogrzewasz siadłe mleko żeby temperatura nie przekroczyła 45 stopni C.Najlepszy twaróg 42-43 st.C
Czyli tą serwatkę sama uzyskujesz z mleka? Bo widziałam u TZ serwatke w proszku ale ona raczej sie nie nada
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 15:51   #1370
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
...
I ma rację, czekoladki bardziej funkcjonalne

A ja wklejam swoje skromne zakupy:

TBS bananowa odżywka- użyłam raz i jestem mile zaskoczona, obawiałam się, że będzie za lekka do moich wiórów, ale bardzo dobrze rozplątuje włosy, nadaje połysk, trochę się puszyły, ale to znikło, gdy wygładziłam włosy nawiewem suszarki a włosy pozostały puszyste i uniesione. Niestety wzbogacona propylene glicol, ale poza tym iście bananowa, na bazie miąższu, bardzo słodki zapach, ale prawdziwy, ładnie się rozprowadza

TBS szczotka- rewelacja, jestem pod ogromnym wrażeniem, pięknie rozczesuje, nie wyrywa, po prostu się zatrzymuje na kołtunku i nie daje przeciągnąć nawet siłą, więc najpierw trzeba sam kołtunek od połowy długości rozczesać, co idzie zadziwiająco gładko z tą szczotką. Tą gumową nasadkę z ząbkami się wysuwa w celu umycia, a rączka jest bambusowa. Polecam
A dzisiaj dostałam kwiatki Oj kusisz tym TBS. Odżywkę i szampon bananowy już od dawna mam na liście życzeń. Szczotka też mi się marzy, tym bardziej, że szczotka do ciała i grzebień bardzo dobrze się sprawdzają.

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
[B]...
Margo, moje gratulacje!! Trzymam mocno za Was kciuki i życze dużo zdrówka. Twoje nowe nabytki są cudowne, wszystko mi się baaardzo podoba! A tak na marginesie ja mam lekki krem rokitnikowy i on rzeczywiście jest lekki, dla mnie, choć nie mam bardzo suchej skóry jest teraz za lekki więc mieszam go z czymś bardziej nawilżającym/odżywczym i dopiero wtedy jest ok. A jak spisuje się dezodorant Alvy rollon intensive? I czy płyn micelarny z Noa radzi sobie z tuszem?
...
A widziałyście te nowości z Alverde?
http://www.dm.de/de_homepage/alverde.../produkte_neu/
....[/QUOTE]

Dziękuję Deo Alvy taki sobie, na bardziej spokojne dni Micel NoaLab dzisiaj będzie testowany. Jstem bardzo ciekawa.
Alverde rzeczywiście oststnio kusi. Mnóstwo pojawiło się nowości do ciała, makijażu ... bardzo mnie kuszą


Co do Amilie to bardzo miło z ich strony. Pewno będzie ich to sporo kosztowało, ale bardzo dobrze o nich świadczy. Ja mój numer znalazłam w koszu skrzynki mailowej. Poprosiłam jedynie o ciemniejsze podkłady. Nie chcę ich już naciągać na dodatkowe koszty. Różu wystarczy odrobinka, więc taka mini próbeczka (przynajmniej w moim wypadku) starczy spokojnie na kilka razy. Są one bardzo napigmentowane, ma to też zwoje wady - można szybko narobić sobie plam. Na korektor jestem już zdecydowana, moim zdaniem lepszy od LilyLolo, a myślałam, że lepszy nigdy się nie znajdzie. Podkład też bardzo ładnie leży na buzi. Nie jest taki ciastolinowaty jak Anabelle, nie włazi w pory, ani zmarszczki. Podoba mi się, ale muszę jeszcze potestować
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:03   #1371
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Oto moje całkiem nowe i te trochę starsze nabytki
-glinka biala logona
-alva krem oczyszczający i spray regenerujacy
-agafii balsam na propolisie
-maska night detox natura siberica
-woda termalna uriage (moze nie eko, ale polecam)

-mydelka LF
-szampon natura siberica do wlosow tlustych
-maska love2mix z efektem laminowania
-planeta organica-zlota maska ajurwedyjska
-mydelko gamila lawendowe

Dodatkowo mam też frakcję sojową, żel hialuronowy 2%, olej z pachnotki i róży pizmowej z naturalisa.
Biala glinka trochę dla mnie śmierdzi (juz wolałam smrodek aleppo czy alvy).Mydelka LF wysuszaja buźke a resztę będe testowac najciekawsza jestem efektow po gamili
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,2 KB, 51 załadowań)
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-03-08 o 16:15
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:08   #1372
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Oto moje całkiem nowe i te trochę starsze nabytki
-glinka biala logona
-alva krem oczyszczający i spray regenerujacy
-agafii balsam na propolisie
-maska night detox natura siberica
-woda termalna uriage (moze nie eko, ale polecam)

-mydelka LF
-szampon natura siberica do wlosow tlustych
-maska love2mix z efektem laminowania
-planeta organica-zlota maska ajurwedyjska
-mydelko gamila lawendowe

Biala glinka trochę dla mnie śmierdzi (juz wolałam smrodek aleppo czy alvy).Mydelka LF wysuszaja buźke a resztę będe testowac najciekawsza jestem efektow po gamili


dziewczyny podajcie swoje typy najlepszej odżywki do włosów.Muszę zamówić jakąś,a już 6 opakowania JMO nie chcę-czuję,że czas na jakąś odmianę a kompletnie nie wiem na co postawić.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:11   #1373
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Oto moje całkiem nowe i te trochę starsze nabytki
-glinka biala logona
-alva krem oczyszczający i spray regenerujacy
-agafii balsam na propolisie
-maska night detox natura siberica
-woda termalna uriage (moze nie eko, ale polecam)

-mydelka LF
-szampon natura siberica do wlosow tlustych
-maska love2mix z efektem laminowania
-planeta organica-zlota maska ajurwedyjska
-mydelko gamila lawendowe

Biala glinka trochę dla mnie śmierdzi (juz wolałam smrodek aleppo czy alvy).Mydelka LF wysuszaja buźke a resztę będe testowac najciekawsza jestem efektow po gamili
Zazdroszczę zwłaszcza produktow do wlosow Ostatnio bardzo skupiam sie na pielęgnacji twarzy przez co moje włosy cierpią Spray Alvy też chwilowo odstawiłam
I tradycyjnie za jakis czas poproszę o opinie o Gamilii. Cos mi się wydaję, ze mamy podobne problemy z cerą wiec Twoja opinia będzie dla mnie bardzo pomocna
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:17   #1374
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Zazdroszczę zwłaszcza produktow do wlosow Ostatnio bardzo skupiam sie na pielęgnacji twarzy przez co moje włosy cierpią Spray Alvy też chwilowo odstawiłam
I tradycyjnie za jakis czas poproszę o opinie o Gamilii. Cos mi się wydaję, ze mamy podobne problemy z cerą wiec Twoja opinia będzie dla mnie bardzo pomocna
Mi ostatnio pomogła frakcja sojowa.Czegos tak wspanialego jeszcze nie uzywałam w zyciu- nawilza, matuje, nie swieci sie, nie zapycha ( a mnie wszystko zapycha) do tego mycie twarzy platkami owsianymi lub glinką białą (ale nie logona, bo śmierdzi) Frakcja sojowa rulezz;P
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:19   #1375
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A dzisiaj dostałam kwiatki Oj kusisz tym TBS. Odżywkę i szampon bananowy już od dawna mam na liście życzeń. Szczotka też mi się marzy, tym bardziej, że szczotka do ciała i grzebień bardzo dobrze się sprawdzają.


....
Dziękuję Deo Alvy taki sobie, na bardziej spokojne dni Micel NoaLab dzisiaj będzie testowany. Jstem bardzo ciekawa.
Alverde rzeczywiście oststnio kusi. Mnóstwo pojawiło się nowości do ciała, makijażu ... bardzo mnie kuszą


Co do Amilie to bardzo miło z ich strony. Pewno będzie ich to sporo kosztowało, ale bardzo dobrze o nich świadczy. Ja mój numer znalazłam w koszu skrzynki mailowej. Poprosiłam jedynie o ciemniejsze podkłady. Nie chcę ich już naciągać na dodatkowe koszty. Różu wystarczy odrobinka, więc taka mini próbeczka (przynajmniej w moim wypadku) starczy spokojnie na kilka razy. Są one bardzo napigmentowane, ma to też zwoje wady - można szybko narobić sobie plam. Na korektor jestem już zdecydowana, moim zdaniem lepszy od LilyLolo, a myślałam, że lepszy nigdy się nie znajdzie. Podkład też bardzo ładnie leży na buzi. Nie jest taki ciastolinowaty jak Anabelle, nie włazi w pory, ani zmarszczki. Podoba mi się, ale muszę jeszcze potestować [/QUOTE]
Margolcia a który korektor tak Ci się spodobał? Ja wzięłam próbkę Light i wydaje się ok, poprosiłam o większą próbkę i medium dla porównania. Może uda się to załatwić bez numeru zamówienia. Ja niestety tym razem, często sprzątam skrzynkę mailową i już nie mam tych wiadomości.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:33   #1376
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Mi ostatnio pomogła frakcja sojowa.Czegos tak wspanialego jeszcze nie uzywałam w zyciu- nawilza, matuje, nie swieci sie, nie zapycha ( a mnie wszystko zapycha) do tego mycie twarzy platkami owsianymi lub glinką białą (ale nie logona, bo śmierdzi) Frakcja sojowa rulezz;P
Frakcja z Naturalisa? Czytałam dużo o niej na blogach ale jakos sceptycznie podchodze do tych recenzji. Mam dokładnie tak samo ja Ty, zapycha mnie wszystko i juz sama gubię sie w tym co, jak i kiedy Pamiętam, ze kiedys potrafilam uzywać kremu ktory gliceryne ma wysoko w skladzie i wszystko było ok, a teraz robi mi na twarzy istny sajgon. Dobranie odpowiedniego kremu graniczy u mnie z cudem ale na frakcje chyba się skuszę- pod minerały będzie w sam raz
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:38   #1377
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Frakcja z Naturalisa? Czytałam dużo o niej na blogach ale jakos sceptycznie podchodze do tych recenzji. Mam dokładnie tak samo ja Ty, zapycha mnie wszystko i juz sama gubię sie w tym co, jak i kiedy Pamiętam, ze kiedys potrafilam uzywać kremu ktory gliceryne ma wysoko w skladzie i wszystko było ok, a teraz robi mi na twarzy istny sajgon. Dobranie odpowiedniego kremu graniczy u mnie z cudem ale na frakcje chyba się skuszę- pod minerały będzie w sam raz
Tez podchodzilam sceptycznie do frakcji.Myslalm ze takie ''prostactwo'' nie zadowoli mojej marudnej skory.Ale pomylilam sie, naprawde jest rewelacyjna.Powiem wiecej, ze frkacja+dry flo i moja twarz 2x dluzej jest matowa niz zwykle, nie powstaja nowi ''nieprzyjaciele'', o suchych skorkach czy uczuciu sciagniecia moge zapomniec
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:39   #1378
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
...
Margolcia a który korektor tak Ci się spodobał? Ja wzięłam próbkę Light i wydaje się ok, poprosiłam o większą próbkę i medium dla porównania. Może uda się to załatwić bez numeru zamówienia. Ja niestety tym razem, często sprzątam skrzynkę mailową i już nie mam tych wiadomości.
Mam light i ten żółty. Light całkiem, całkiem (teraz sprawdzałam i nadal ukrywa ślad po niespodziance, a nakładałam go rano). Zachwycił mnie jednak ten pod oczy - żółty
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:41   #1379
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Kochane Kobitki, wszystkiego najlepszego! Ostatnio mam mało czasu, ale wpadłam na chwilkę, żeby się podzielić ostatnimi kosmetycznymi wrażeniami. Turecki balsam do włosów Planeta Organica wcześniej strasznie mnie drażnił swoim zapachem (próbka od Anuli), ale teraz odlałam sobie część od siostry i stał cud - zupełnie mi nie przeszkadza. Chyba częste stosowanie Alvy wyżarło mi receptory węchowe. Ale nie do końca, bo balsam aleppo mi trochę capi, tzn. pachnie silnie kadzidlanie. Oba działają za to świetnie: pięknie wygładzają, nabłyszczają, włosy po nich genialnie się rozplątują. Tylko wydaje mi się, że aleppo za bardzo obciąża. Natomiast czarny szampon przeciwłupieżowy Agafii zachowuje się dziwnie. Po pierwszym użyciu w parze z balsamem tureckim było ok. Ale następnego dnia w połączeniu z balsamem Natura Siberica "objętość i nawilżenie" zrobił mi kuku. Włosy były szorstkie, napuszone, źle się układały. Możliwe, że to kwestia złego zgrania z odżywką albo tej fatalnej pogody.

Dzięki informacji Korah zamówiłam też próbki Amilie. Bardzo mi się podoba ich wizerunek: design strony, opakowań kosmetyków, wizytówek, instrukcji itd. Miły dla oka i wykonany bardzo profesjonalnie. Szkoda tylko, że wielkość próbek zepsuła ten efekt. Za to ich oferta zadośćuczynienia jest bardzo miłym zaskoczeniem. Dziewczyny, jeśli nie macie numerów zamówienia, to może warto do nich napisać? Chyba powinni mieć jakąś bazę zamówień... Co do samych minerałów - przeżyłam szok, bo najjaśniejsze są dla mnie za jasne. To zdarza się sporadycznie.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A ja wklejam swoje skromne zakupy:

TBS bananowa odżywka- użyłam raz i jestem mile zaskoczona, obawiałam się, że będzie za lekka do moich wiórów, ale bardzo dobrze rozplątuje włosy, nadaje połysk, trochę się puszyły, ale to znikło, gdy wygładziłam włosy nawiewem suszarki a włosy pozostały puszyste i uniesione. Niestety wzbogacona propylene glicol, ale poza tym iście bananowa, na bazie miąższu, bardzo słodki zapach, ale prawdziwy, ładnie się rozprowadza

TBS szczotka- rewelacja, jestem pod ogromnym wrażeniem, pięknie rozczesuje, nie wyrywa, po prostu się zatrzymuje na kołtunku i nie daje przeciągnąć nawet siłą, więc najpierw trzeba sam kołtunek od połowy długości rozczesać, co idzie zadziwiająco gładko z tą szczotką. Tą gumową nasadkę z ząbkami się wysuwa w celu umycia, a rączka jest bambusowa. Polecam
Gratuluję pięknych zakupów! Ta szczotka to klon słynnego Denmana, którego "podróbę" (ale plastikową) mam też ja. Jeśli Twoja działa tak samo, to po wysunięciu tej gumy można wyjąć rzędy zębów. To bardzo przydatne, jeśli szczotka za mocno ciągnie włosy. Ja swoją tak przerzedziłam i ma teraz 5 rzędów.

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Oto moje całkiem nowe i te trochę starsze nabytki
-glinka biala logona
-alva krem oczyszczający i spray regenerujacy
-agafii balsam na propolisie
-maska night detox natura siberica
-woda termalna uriage (moze nie eko, ale polecam)

-mydelka LF
-szampon natura siberica do wlosow tlustych
-maska love2mix z efektem laminowania
-planeta organica-zlota maska ajurwedyjska
-mydelko gamila lawendowe

Biala glinka trochę dla mnie śmierdzi (juz wolałam smrodek aleppo czy alvy).Mydelka LF wysuszaja buźke a resztę będe testowac najciekawsza jestem efektow po gamili
Same cudeńka. Ten szampon to chyba jednak przeciwłupieżowy (wnioskuję po kolorze). Mi glinka Logony pachnie kwiaciarnią.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2013-03-08 o 16:44
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:45   #1380
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kochane Kobitki, wszystkiego najlepszego! Ostatnio mam mało czasu, ale wpadłam na chwilkę, żeby się podzielić ostatnimi kosmetycznymi wrażeniami. Turecki balsam do włosów Planeta Organica wcześniej strasznie mnie drażnił swoim zapachem (próbka od Anuli), ale teraz odlałam sobie część od siostry i stał cud - zupełnie mi nie przeszkadza. Chyba częste stosowanie Alvy wyżarło mi receptory węchowe. Ale nie do końca, bo balsam aleppo mi trochę capi, tzn. pachnie silnie kadzidlanie. Oba działają za to świetnie: pięknie wygładzają, nabłyszczają, włosy po nich genialnie się rozplątują. Tylko wydaje mi się, że aleppo za bardzo obciąża. Natomiast czarny szampon przeciwłupieżowy Agafii zachowuje się dziwnie. Po pierwszym użyciu w parze z balsamem tureckim było ok. Ale następnego dnia w połączeniu z balsamem Natura Siberica "objętość i nawilżenie" zrobił mi kuku. Włosy były szorstkie, napuszone, źle się układały. Możliwe, że to kwestia złego zgrania z odżywką albo tej fatalnej pogody.

Dzięki informacji Korah zamówiłam też próbki Amilie. Bardzo mi się podoba ich wizerunek: design strony, opakowań kosmetyków, wizytówek, instrukcji itd. Miły dla oka i wykonany bardzo profesjonalnie. Szkoda tylko, że wielkość próbek zepsuła ten efekt. Za to ich oferta zadośćuczynienia jest bardzo miłym zaskoczeniem. Dziewczyny, jeśli nie macie numerów zamówienia, to może warto do nich napisać? Chyba powinni mieć jakąś bazę zamówień... Co do samych minerałów - przeżyłam szok, bo najjaśniejsze są dla mnie za jasne. To zdarza się sporadycznie.


Gratuluję pięknych zakupów! Ta szczotka to klon słynnego Denmana, którego "podróbę" (ale plastikową) mam też ja. Jeśli Twoja działa tak samo, to po wysunięciu tej gumy można wyjąć rzędy zębów. To bardzo przydatne, jeśli szczotka za mocno ciągnie włosy. Ja swoją tak przerzedziłam i ma teraz 4 rzędy.


Same cudeńka. Ten szampon to chyba jednak przeciwłupieżowy (wnioskuję po kolorze). Mi glinka Logony pachnie kwiaciarnią.
Wlasnie mi tez ten szampon nie wygladal na ten do wlosow tlustych.Ale sprawdzilam sklad oryginalny z opakowania, z tym co jest w internecie i bylo to samo co tu:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rownowaga.html
Wiec sama nie wiem?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.