U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 08:58   #541
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Zdaje sobie sprawe ze takie pytanie padlo juz za pewne wiele razy ale ciezko przekopac tyle postów.
Czy BB Skin79 Hot Pink oraz BB snail bardzo bielą ? chce zakupic moje pierwsze BB kremy i po przeczytaniu recenzji na kwc zastanawiam sie nad tymi dwoma.

mam kolezanke z Koreii i ona natomiast polecila mi :
-IOPE Air Cushion SUNBLOCK,
-Missha (bardzo popularna u nich),
-THE FACE SHOP Face It Power Perfection BB Cream

-etude bb

napisala rowniez ze znalazla info ze dobrze jest tez kupic signature bb (missha) i Air Cushion i najpierw uzyc signature bb a na to Air Cushion...

Co myslicie ? wybrac skin79 czy pojsc za rada kolezanki i wybrac ktorys z poleconych ?
pozdrawiam!
Skoro masz tam koleżankę to niech Ci załatwi próbki BB które Ciebie interesują oraz tych które ona poleca, przetestuj i wtedy bedziesz wiedziała co Ci najbardziej odpowiada. Skin79 hot pink i snail mają zupełnie różne podtony, więc tym bardziej nie wiesz który może Ci odpowiadać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 09:05   #542
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka piel

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Skoro masz tam koleżankę to niech Ci załatwi próbki BB które Ciebie interesują oraz tych które ona poleca, przetestuj i wtedy bedziesz wiedziała co Ci najbardziej odpowiada. Skin79 hot pink i snail mają zupełnie różne podtony, więc tym bardziej nie wiesz który może Ci odpowiadać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie da rady, obie jestesmy teraz w Niemczech na studiach..
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 09:12   #543
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

To poszukaj na ebayu, większość sprzedawców oferuje również w sprzedaży sample. Chyba lepiej wypróbować najpierw kilka BB i kupić odpowiedni niz kupić coś co będzie stało na półce i będzie tylko zbierać kurz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 09:13   #544
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, która wersja winka z Holiki jest bardziej tłusta? Biała czy czerwona?
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 09:15   #545
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dzień dobry
tym razem mało do nadrobienia, ufff

chciałam zdać relację z maziania się kremem z kwasami AZELO/BHA na effectora VC
krzywdy mi to nie zrobiło, chyba wręcz przeciwnie dawno nie miałam tak ładnie rozjaśnionej buzi po nocy

chyba zamówię jeszcze jedno opakowanie mizona all in one, bo jednak niespodzianki przestały się pojawiać, a jak się pojawiają to są naprawdę małe i szybko znikają
plus wreszcie wróciłam do anty, więc mam nadzieję, że za jakieś dwa miesiące będę miała wyleczoną buzię


zastanawiam się poważnie nad zamówieniem elemonga bb, który jest bardzo tani i bardzo jasny, wiem, że wiele dziewczyn od niego zaczynało. I teraz pytanie - co z nim jest nie tak, że aktualnie tak mało osób go stosuje
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 09:56   #546
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a jaki teraz mialas puder?

ja ciagle szukam pudru idealnego, te matujace matuja mnie zbyt mocno :/
affinitone, ale jest beznadziejny. tak samo jak i podkład z tej samej serii.

myślałam o wspomnianych już w tym wątku kulkach guerlain meteorites powder pearls, ale po pierwsze nie miałam nigdy takich kulek, a po drugie nie chcę w ciemno wydawać takiej kasy. pewnie dobrze by się trzymały na bb, ale nie wiem jak z odcieniem.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

i wszystko jasne, f2plus1 się machnął i podał zły nr paczki
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 11:03   #547
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

co taka cisza dzisiaj?

ktoś pisał, że używa bio-essence tanaki. Można jakieś szczegóły prosić ?
Znalazłam coś takiego http://www.ebay.pl/itm/Bio-Essence-T...ht_1812wt_1159
naczytałam się dobrych opinii i kusiii mnie bardzooo jako krem na dzień
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 11:27   #548
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
aardbei77- Ty pisałaś, że walczysz z rozszerzonymi porami i coraz lepiej Ci idzie. Zdradź proszę, jaką pielęgnację (z azjatyków) stosujesz, co polecasz? Pamiętam, że do mycia używasz bodajże Mizon Pore Refine. Wiem, że co skóra to opinia, ale brak mi już sił
Tak Niestety ze względu na moją niecierpliwość, nie umiem powiedzieć co konkretnie tak dobrze działa.
Rano smaruję się kompletem ślimaczków Mizona (krem, ampułka, żel)
Wieczorem PO effector It's Skin - na to Lioele Multi Seaweed Gel - na to Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask
Buzię (rano i wieczorem) myję na zasadzie otwieranie porów-oczyszczanie-zamykanie porów, którą sama sobie wymyśliłam, nie wiem czy jest słuszna, czy nie za dużo tego, ale efekt jest fajny. Etude House Heating Deep Clean Gel - Mizon Apple Peeling - Mizon Pore Refine.

Masek jako takich na dłuższą metę nie mogę polecić. Wstępnie ładnie zawężyła pory: Innisfree Jeju Volcanic Pore Clay Mask i Missha Super Aqua Double Enzyme Oxygen Mask. Z naciskiem na tę drugą. Ale póki co użyłam ich odpowiednio raz i dwa razy.

Zaznaczam, iż nie jest to efekt placebo, gdyż jeszcze parę tygodni temu patrząc w lustro byłam przerażona, a teraz... bez problemu wyszłabym bez makijażu z domu. A mam nadzieję - będzie jeszcze lepiej.
Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja się w końcu wkurzyłam i napisałam do f2plus1 co jest nie tak z tym trackingiem. zależy mi na tym, by paczka szybko doleciała


puder mi się kończy i zastanawiam się czy by tym razem jakichś kulek nie kupić
Ja niestety dostałam od niego zły numer i się wkurzyłam.
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która wersja winka z Holiki jest bardziej tłusta? Biała czy czerwona?
Czerwona jest na pewno bardzo tłusta. Białej nie miałam.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 11:49   #549
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Wiem, że kuszę, ale na korea depart mają mega-wyprzedaż It's Skin chyba się złamię i zrobię zakupy.....
http://en.koreadepart.com/shop/list.php/63/
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 11:50   #550
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Tak Niestety ze względu na moją niecierpliwość, nie umiem powiedzieć co konkretnie tak dobrze działa.
Rano smaruję się kompletem ślimaczków Mizona (krem, ampułka, żel)
Wieczorem PO effector It's Skin - na to Lioele Multi Seaweed Gel - na to Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask
Buzię (rano i wieczorem) myję na zasadzie otwieranie porów-oczyszczanie-zamykanie porów, którą sama sobie wymyśliłam, nie wiem czy jest słuszna, czy nie za dużo tego, ale efekt jest fajny. Etude House Heating Deep Clean Gel - Mizon Apple Peeling - Mizon Pore Refine.

Masek jako takich na dłuższą metę nie mogę polecić. Wstępnie ładnie zawężyła pory: Innisfree Jeju Volcanic Pore Clay Mask i Missha Super Aqua Double Enzyme Oxygen Mask. Z naciskiem na tę drugą. Ale póki co użyłam ich odpowiednio raz i dwa razy.

Zaznaczam, iż nie jest to efekt placebo, gdyż jeszcze parę tygodni temu patrząc w lustro byłam przerażona, a teraz... bez problemu wyszłabym bez makijażu z domu. A mam nadzieję - będzie jeszcze lepiej.
Dziękuję

A peeling Mizona stosujesz codziennie? Nic Cię nie podrażnia?

U mnie największy problem jest z oczyszczeniem porów. Bo widzę, że ten Acne Derm minimalnie zwęża pory, ale nadal zostają zanieczyszczone. Nie wiem, jak "opróżnić" ich niechcianą zawartość. Potem mogę martwić się zwężaniem. Dlatego zastanawiam się nad tą pianką Mizon, którą masz, i pianką Etude House Baking Powder. Z masek mam właśnie Jeju i Skinfood Egg, a przez ostatnie tygodnie używałam Baviphat Strawberry- niestety, u mnie bez szaleństw. Z rozbiórek poleci do mnie vc effector, który też w jakimś (niewielkim) stopniu ma działać na pory, i krem ślimakowy. Zobaczymy
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 11:55   #551
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Dziękuję

A peeling Mizona stosujesz codziennie? Nic Cię nie podrażnia?

U mnie największy problem jest z oczyszczeniem porów. Bo widzę, że ten Acne Derm minimalnie zwęża pory, ale nadal zostają zanieczyszczone. Nie wiem, jak "opróżnić" ich niechcianą zawartość. Potem mogę martwić się zwężaniem. Dlatego zastanawiam się nad tą pianką Mizon, którą masz, i pianką Etude House Baking Powder. Z masek mam właśnie Jeju i Skinfood Egg, a przez ostatnie tygodnie używałam Baviphat Strawberry- niestety, u mnie bez szaleństw. Z rozbiórek poleci do mnie vc effector, który też w jakimś (niewielkim) stopniu ma działać na pory, i krem ślimakowy. Zobaczymy
Stosuję go często 2 razy dziennie. Dla mnie jest delikatny dość. Pory mi się oczyściły już też drastycznie, blackheadów jest coraz mniej Na chwilę obecną w zasadzie ich nie widać. Mogę polecić Ci plasterki z The Face Shop - dla mnie są super.
Na mnie Etude House Baking w ogóle nie zadziałało. Jedynie wersja "BB" fajnie zmywała makijaż.
Ten truskawkowy Baviphat działa bardziej kojąco, ja go stosuję po mocniejszym peelingu (korund)
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 12:07   #552
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Wiem, że kuszę, ale na korea depart mają mega-wyprzedaż It's Skin chyba się złamię i zrobię zakupy.....
http://en.koreadepart.com/shop/list.php/63/
na jakiej zasadzie robi sie tam zakupy?tak jak na ebay czy gmarket?
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 12:26   #553
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Pory mi się oczyściły już też drastycznie, blackheadów jest coraz mniej Na chwilę obecną w zasadzie ich nie widać.
Zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Mogę polecić Ci plasterki z The Face Shop - dla mnie są super.
A u mnie żadne plasterki się nie sprawdziły- ani TFS, ani Nesura

A czy ktoś jeszcze może używał tej pianki Etude House?

Chyba Evek miała, i była dość zadowolona...

Edytowane przez ShowMustGoOn
Czas edycji: 2013-04-21 o 12:34 Powód: edit
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 12:35   #554
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Zazdroszczę



A u mnie żadne plasterki się nie sprawdziły- ani TFS, ani Nesura

A czy ktoś jeszcze może używał tej pianki Etude House?
A testowałaś je więcej niż raz, dwa razy? Bo zauważyłam, że do odrywania trzeba mieć "wyczucie".

Z tego co czytałam kilka dziewczyn stąd było z niej zadowolonych.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 12:40   #555
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
jpuder mi się kończy i zastanawiam się czy by tym razem jakichś kulek nie kupić
ten podobno fajny SKIN79 Diamond Collection All Day Sun Powder SPF30

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Wiem, że kuszę, ale na korea depart mają mega-wyprzedaż It's Skin chyba się złamię i zrobię zakupy.....
http://en.koreadepart.com/shop/list.php/63/
też bym coś chciała...
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 13:00   #556
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
A testowałaś je więcej niż raz, dwa razy? Bo zauważyłam, że do odrywania trzeba mieć "wyczucie".
Próbowałam w sumie z 5 razy. Na nos mniej i bardziej mokry, bez peelingu i z peelingiem- chyba po prostu nie są dla mnie.
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 13:04   #557
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Próbowałam w sumie z 5 razy. Na nos mniej i bardziej mokry, bez peelingu i z peelingiem- chyba po prostu nie są dla mnie.
Byc może tak, nie wszystko wszystkim służy.

Kiedy się tej sing skończy urlop... ja chcę próbki
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 13:05   #558
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
na jakiej zasadzie robi sie tam zakupy?tak jak na ebay czy gmarket?
Tak, jak na gmarket Ale i tak prosciej, no i wszystko jest przynajmniej po angielsku
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 13:10   #559
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
ten podobno fajny SKIN79 Diamond Collection All Day Sun Powder SPF30


też bym coś chciała...
już na niego zerkam
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 13:16   #560
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
A czy ktoś jeszcze może używał tej pianki Etude House?
Chodzi o baking powder? Jeśli tak, to ja jestem mega zadowolona
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 13:46   #561
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
Szczerze polecam, w końcu się przestałam świecić, nawet koleżanka w pracy zauważyła różnice Jest naprawdę wydajny, mam go z 3 miesiące i z 2/3 jeszcze zostały, a co najważniejsze dla mnie nie zapycha.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 13:51   #562
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
już na niego zerkam
tu jeszcze skład jakbyś chciała http://kimoko.livejournal.com/368235.html
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 15:15   #563
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
zastanawiam się poważnie nad zamówieniem elemonga bb, który jest bardzo tani i bardzo jasny, wiem, że wiele dziewczyn od niego zaczynało. I teraz pytanie - co z nim jest nie tak, że aktualnie tak mało osób go stosuje
Wcale się nie dziwię, że większość omija go szerokim łukiem. Najgorszy BB, jaki przyszło mi stosować. Utlenia się na skórze, świeci i ma okropne różowe tony. Lepiej zaopatrz się w próbkę.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 15:42   #564
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

czy ktos stosowalaMISSHA Signature Wrinkle Filler BB Cream SPF37 ?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 15:44   #565
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, mam pytanie: czy ulica z numerem, kod pocztowy i kraj wystarcza, zeby przesylka dotarla?
Bo kurcze, rozpedzilam sie przy zamowieniu na gmarkecie i zapomnialam miasta wpisac ..............

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
czy ktos stosowalaMISSHA Signature Wrinkle Filler BB Cream SPF37 ?
Tak, zapycha, jest ciezki i "tlusty"
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 15:51   #566
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie: czy ulica z numerem, kod pocztowy i kraj wystarcza, zeby przesylka dotarla?
Bo kurcze, rozpedzilam sie przy zamowieniu na gmarkecie i zapomnialam miasta wpisac ..............

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------


Tak, zapycha, jest ciezki i "tlusty"
kiedyś zamówiłam jakiś produkt i sprzedawca wpisał zły kod pocztowy. paczka dotarła, ale szła długo i z pieczątką z Rzeszowa (sprzedawca z Warszawy, a ja wtedy akurat mieszkałam w okolicach Poznania).
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:20   #567
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Wcale się nie dziwię, że większość omija go szerokim łukiem. Najgorszy BB, jaki przyszło mi stosować. Utlenia się na skórze, świeci i ma okropne różowe tony. Lepiej zaopatrz się w próbkę.
to ciekawe co piszesz, tym bardziej że w sieci jest pełno pozytywnych opinii na jego temat i przeczytałam chyba tylko w jednej, że ma różowe podtony, które są niewidoczne na skórze dodatkowo
i odgrzebałam gdzieś opinię Estelki z 2011, gdzie pisała, że to nadal jeden z jej ulubionych BB.
Myślałam, że nikt już go nie kupuje, bo pojawiło się wiele nowych, lepszych...
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:21   #568
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

....
jestem mile zdziwiona i zadowolona z działania ampułki slimakowej mizona,nieco ponad tydzien ją stosuje...dzisiaj miałam okazje pierwszy raz od 2 tyg. nałożyc pełny makijaż,czyli podkład,korektor ,puder i dodatki i widok cieszy oczy,struktura skóry ładnie wyrównana,pory zmniejszone i czyste....podkła ładnie i długo się trzyma,a nawet jak się zaświeci to nie jest zważony. Może powiecie,co to za osiągnięcie mieć ładną skórę z podkładem....no a jednak,ja zazwyczaj miałam bardzo nieładną skórę w podkładzie również.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:45   #569
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość


zastanawiam się poważnie nad zamówieniem elemonga bb, który jest bardzo tani i bardzo jasny, wiem, że wiele dziewczyn od niego zaczynało. I teraz pytanie - co z nim jest nie tak, że aktualnie tak mało osób go stosuje
Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
to ciekawe co piszesz, tym bardziej że w sieci jest pełno pozytywnych opinii na jego temat i przeczytałam chyba tylko w jednej, że ma różowe podtony, które są niewidoczne na skórze dodatkowo
i odgrzebałam gdzieś opinię Estelki z 2011, gdzie pisała, że to nadal jeden z jej ulubionych BB.
Myślałam, że nikt już go nie kupuje, bo pojawiło się wiele nowych, lepszych...
Uwazam, ze nikt go nie kupuje bo co rusz jest wysyp "lepszych" (nie dla każdego) i nowszych bb, wszystkich kuszą i chcą testować
Wcale nie ma rozowych podtonów a mowi to osoba, ktora ich unika jak ognia
Mam pelen wymiar i byl to moj pierwszy bb (swoja drogą nie lubie go)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 17:14   #570
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie: czy ulica z numerem, kod pocztowy i kraj wystarcza, zeby przesylka dotarla?
Bo kurcze, rozpedzilam sie przy zamowieniu na gmarkecie i zapomnialam miasta wpisac ..............[
"

Powinno dojść, chyba...może napisz do biura obslugi klienta, jeśli mają takie coś? I tak pewnie zaraz paczki nie wyślą, więc powinni dopisać miasto ...
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
jestem mile zdziwiona i zadowolona z działania ampułki slimakowej mizona,nieco ponad tydzien ją stosuje...dzisiaj miałam okazje pierwszy raz od 2 tyg. nałożyc pełny makijaż,czyli podkład,korektor ,puder i dodatki i widok cieszy oczy,struktura skóry ładnie wyrównana,pory zmniejszone i czyste....podkła ładnie i długo się trzyma,a nawet jak się zaświeci to nie jest zważony. Może powiecie,co to za osiągnięcie mieć ładną skórę z podkładem....no a jednak,ja zazwyczaj miałam bardzo nieładną skórę w podkładzie również.
No świetnie
Znaczy muszę wziąść ampułkę jeszcze...a już przetlumaczylam sobie ,że jej nie potzrebuję... Ale skoro taka fajna...


No i jeszcze peeling Mizonowy jabłkowy, jakiś sleepeng pack...
Napewno nawilżający i tu waham się między Tonymoly a Lioele miala/testowała ktoraś ktoryś z nich?
I ktorąś Holikę, chyba tą z czerwonym winem......
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.