Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-13, 22:36   #1501
nikia
Rozeznanie
 
Avatar nikia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 641
GG do nikia
Dot.: Kolczyk w pępku :)

wielka sora!!!! za kilkakrotne wklejenie wiadomosci ale komp cos sie wieszal =/ sorki jeszcze raz, pozdrawiam
nikia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 09:51   #1502
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez nikia
A Ty Lain posiadasz kolczyk?

szybciutko wygojony bez zaklejania plastrem (wrecz mi pan w studiu zabronil zaklejac, opatrunek mialam tylko w drodze ze studia piercingu do domu, gdzie mialam go natychmiast sciagnac)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 12:11   #1503
Ibizza
Raczkowanie
 
Avatar Ibizza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lain
nie wiem czy tylko mi sie tak to rzuca w oczy ale wg mnie jest bardzo krzywo. wiec i ze wzgledow zdrowotnych i estetycznych poszlabym na twoim miejscu do salonu i zrobila to prosto (obok starych dziurek)
Och kurcze kurcze jak ja się boję. Tak to żyłam z przebita dziurą i nawet mi kolczyk do głowy nie przyszedł a teraz dostalam jakiejś fazy.
Chyba faktycznie jeszcze raz przebiję, straszną mam tylko obawę jak te dwie dziurki bedą koło siebie wyglądać. Ta stara nie ma opcji, żeby zarosła skoro mam ja od 7 lat (5 lat nieuzywana) -> to wynik moich szczeniackich buntów
Ibizza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 13:52   #1504
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Kolczyk w pępku :)

5 lat i nie zasklepia się? Nieźle... Ja jak wyciagnę na tydzień, to już zaczyna zarastać ; p

Ale rzeczywiście jest jak dla mnie bardzo krzywo przebita. Sama sobie tez przebijałam, ale tylko trochę odleciałam od pionu, a teraz kolczyk po 6 miesiącach noszenia ustawił sie w linii pionu, więc jest ok

W sumie nie ma takiego przeciwskazania, żeby wyciągać kolczyk dopiero po pół roku. Ja wyciągnęłam stary po miesiącu i wsadziłam nowy, dłuższy i grubszy, i nic mi się nie robiło. Wygoiło się i jest ok.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 14:00   #1505
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez trustmyself
W sumie nie ma takiego przeciwskazania, żeby wyciągać kolczyk dopiero po pół roku. Ja wyciągnęłam stary po miesiącu i wsadziłam nowy, dłuższy i grubszy, i nic mi się nie robiło. Wygoiło się i jest ok.
tylko ze ktos niedoswiadczony we wkladaniu moze sobie przez przypadek uszkodzic jeszcze niewygojony kanal i przez to moze sie goic jeszcze dluzej
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 14:45   #1506
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w pępku :)

To nie prawda że kolczyk można wyjąć po pół roku. Możesz delikatnie sprawdzać czy Twój kanalik jest już wygojony. Ja robiłam to w taki sposób: po 2 tyg. odkręciłam górną kulkę i delikatnie przeswałam pręcik w dół. Jak lekko zabolało to brałam go do góry i zakręcałam. I tak co pare dni. 16.04 minie miesiąc i jestem pewna że mój kanalik jest już zagojony. Po świętach zmieniam kolczyk na nowy
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 15:55   #1507
synkatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Tribiotic to bardzo słaba maść!!! Działa na bardzo niewielką grupe szczepów bakterii i jego zakres jest ograniczony. Ja przekłuwałam pępęk w profesjonalnym studiu tatuażu i piercingu a ranke goiłam antybiotykiem w maści o nazwie BACTROBAN. Maść jest dosyć droga bo kosztuje ok. 40 zł. ale naprawde warto! Ma bardzo szerokie spektrum działania, niestety dostępna jest tylko na recepte. Gdyby nie baktroban to ranka paprałaby sie pewnie do dzisiaj.
synkatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 15:55   #1508
nikia
Rozeznanie
 
Avatar nikia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 641
GG do nikia
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lain

szybciutko wygojony bez zaklejania plastrem (wrecz mi pan w studiu zabronil zaklejac, opatrunek mialam tylko w drodze ze studia piercingu do domu, gdzie mialam go natychmiast sciagnac)
A jak dlugo masz juz kolczyk, mowisz ze szybko Ci sie wygoil czego uzywalas do dbania o pepuszek ;P? Masz moze gg? Ja juz nie zaklejam plastrem.. tylko jedynie na noc, bo pewniej sie czuje.zreszta to nie jest w suimie plaster tylko opatrunek jalowy przyklejony po bokach plastrem bez opatrunku. pozdrawiam
nikia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 16:17   #1509
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Smile Dot.: Kolczyk w pępku :)

szybciutko wygojony bez zaklejania plastrem (wrecz mi pan w studiu zabronil zaklejac, opatrunek mialam tylko w drodze ze studia piercingu do domu, gdzie mialam go natychmiast sciagnac)

Ile goił Ci się pępek? Ja też miałam to szczęście że pępek wygoił się bardzo szybkoA opatrunek miałam jeszcze w nocy odrazu po przekłuciu
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 17:13   #1510
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez niunia17
Możesz delikatnie sprawdzać czy Twój kanalik jest już wygojony. Ja robiłam to w taki sposób: po 2 tyg. odkręciłam górną kulkę i delikatnie przeswałam pręcik w dół. Jak lekko zabolało to brałam go do góry i zakręcałam. I tak co pare dni.
tylko ze mnie w ogole nie bolal zaraz po przekluciu moglam sobie przesuwac precik i nic nie czulam, a kanal na pewno zagojony zaraz po przebiciu nie byl

Cytat:
Napisane przez nikia
A jak dlugo masz juz kolczyk, mowisz ze szybko Ci sie wygoil czego uzywalas do dbania o pepuszek ;P?
przebijalam 10 stycznia. do pielegnacji uzywalam czegos takiego http://www.drugstore.com/qxp151316_3...sing_rinse.htm

Cytat:
Napisane przez niunia17
Ile goił Ci się pępek? Ja też miałam to szczęście że pępek wygoił się bardzo szybkoA opatrunek miałam jeszcze w nocy odrazu po przekłuciu
1-2 miesiace (ciezko dokladnie stwierdzic). ale dopiero po 3 miesiacach poszlam na basen (takie dostalam wskazowki w studio piercingu) i wlasnie dopiero po pol roku mam zamiar wymienic na inny. gdzies to czytalam na stronie o piercingu i mam zamiar stosowac sie do tego terminu
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 22:37   #1511
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Ja przebijałam pępek miesiąc temu i już jest całkowicie wygojony.
Używałam wody utlenionej (ale nie polecam długiego używania, bo woda utleniona zmiękcz skórę i póżniej schodzi) i rumianku (przez pierwszy tydzień szałwi), trybiotyk przez pierwszy tydzień.
Ruszaj kolczykiem, nie dotykaj pępka brudnymi rękoma i wogóle nic nie dotykaj. Poprostu przemywaj go 3x dziennie, a jak masz zamiar go ruszać to kup mydło antybakteryjne umyj ręce i wtedy przemywaj ranę.

Życzę powodzenia w gojeniu pępka i odsyłam na stronę www.wildcat.pl
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 11:07   #1512
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

a ja miałam pecha,bo pepek babrał mi sie prawie rok...kupiłam sobie nowy kolczyk żeby wymienić i...wyobraxcie sobie że ten stary został i w ręce zanim go zdjęłam...czyli po dziurce na kolczyka zostały "dwa rożki".
Facet w studiu tatuazu powiedział mi że skoro tak sie stało to znaczy że moje ciało "odrzuciło" kolczyk jako ciało obce (tzn.nie chciało sie goić), i poradził żebym dała sobie spokój z ponowynym przekłuwaniem. I dałam.
Teraz mam brzydka bliznę(to było z 5 lat temu).
Musze dodać że bardzo dbałam o pepek-przemywałam sola fizjologiczną, nie dotykłam i w ogóle wszystko z godnie z nakazmi.
I tak skończyła sie moja przygoda z kolczykiem.

Także jakby wam sie bardzo goic nie chciało,to może lepiej udac sie do miejsca gdzie go robiłyscie i pokazać specjaliście.
Ale mam nadzieje że wam sie tak nie bedzie robić

pozdrawiam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 12:02   #1513
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

no ja wczoraj przebilam w studio...i jest okeyy..ale po za jednym;( ze krew sie leje jak np.sie zegne czy cos;(...to bardzo meczace...a tak to w studio dostalam ulotke o pielegnowaniu pepka i akzali czysta woda z odrobina soli(dodam ze robilam to w ang. studio z 10letnim doswiadczeniem z percingiem...wiec chyba dobez mi poradzili? ale co zrobic z ta krwia?
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 12:41   #1514
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

To żółte, o którym pisze Chloe to Rivanol, do kupienia w każdej aptece za nie więcej jak 5 zł. Rivanol ma to do siebie, że bardzo ładnie wyciąga ropę. Stosuje sie go najlepiej na noc robiac okłady. Proponuję namoczyć mocno wate w Rivanolu, nałożyć na to folię (albo woreczek śniadaniowy, zapobiegnie poplamieniu łóżka), zakryć gazą, gazę ze wszystkich stron obkleic zwykłym plastrem (to zapobiega poplamieniu pościeli, Rivanol niestety bardzo trudny do sprania jest), a na to nałożyć ten taki większy plaster z opatrunkiem. Tak co noc przez ok. tydzień. Rivanol ściągnie całą ropę w jedno miejsce i odkazi reszte ranki. Niestety po tym, jak ta "gula" nie zniknie trzba ją będzie wycisnąć i znów robić nocne opatrunki Rivanolem. Przy wyciskaniu pamietam o baaardzo dokładnym myciu rąk.

Po tej kuracji skóra będzie w miejscu opatrunku. b. żółta, więc nie radzę jej pokazywać Ale spokojnie spierze się po ok. tygodniu.

Na dzień, jak jesteś w domu proponuję okłady ze zwykłego szarego mydła. Smarujesz mydłem zmoczoną watkę - wyciskasz tak, by piana powstała i ta watkę z tą pianą nakładasz na kolczyk - mozesz zalepić plasterkiem by przytrzymał. Szare mydło ma właściwosci odkażajace. Ja to stosowałam właśnie przy ropiejacym kolczyku.

Jak wychodzisz do szkoły to radzę zalepiać cały pępek by go nie brudzić (no chyba że nosisz długie bluzki, które nie odsłaniają pępka, jednak na wf radzę zalepiać - zwłaszcza, że pot się może dostać).
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 12:56   #1515
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Szoopciu Woda z solą? Hm... sól podrażnia ranę stad byc może fakt, że ranka się nie chce zagoić. Lepsza byłaby sól fizjologiczna (a to nie to samo co woda z solą, mimo swojej nazwy).

Odstaw czym prędzej tą wodę z solą. Przemywać możesz chwilowo (jesli masz zamknięte apteki), zwykłą wodą utlenioną (choć ona też za bardzo nie zmniejsza krwawienia, ale to zawsze lepsze niż to, co zaproponowali w salonie), a potem przy okazji marsz po sól fizjologiczną (to taki tak, jakby sterylny płyn) i tym przemywaj kolczyka przez miesiąc, jednoczesnie nim ruszając
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 13:11   #1516
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

kurde nie znam ang.nazwy......ale oni kazali z odrobinka soli...a dlugo ta krew bedzie sei lac;(
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 13:18   #1517
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

Krew w sumie będzie sie lać dłuzej o ile wciąż będziesz smarowała tą wodą nawet z odrobinką soli. Spróbuj posypać sobie zadrapanie lub małą ranke solą - oczy Ci z bólu na wierzch wyjdą Tak, samo dzieje sie z pępuszkiem. Mnie w saonie poradzili zebym unikała przez kilka pierwszych dni większego wysiłku fizycznego.
Mogli Ci przy przebijaniu trafić na jakąś żyłkę, a Ty np. masz mniej płytek krwi (powoduja tworzenie sie strupka) i to krawienie, o którym piszesz gotowe. Płytki krwi zwiększa żelazo, więc zaopatrz sie w takowe (Tzn. łykaj tabletki). I kup sół fizjologiczną w aptece (znalazłam takie angielskie nazwy: "normal saline, physiological saline, isotonic salt solution", w aptece powinny zajarzyc o co Ci chodzi W każdym razie jest to tanie jak barszcz, więc jak Ci cos zaproponuja to popatrz na cenę ). A jak nie zdołasz kupic tej soli fizjologicznej - to juz lepsza woda utleniona. Tylko błagam - odstaw ta wodę z solą
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 13:31   #1518
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

ok odstawie...ale jeszcze jedno bo tam jak mam ta kuleczke u gory pod spodem mam takie sino-bordowe co to moze byc;(?
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 13:35   #1519
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

To odciśnięcie od tej kuleczkiw łąśnie, nie przejmuj się - to całkiem normalne. Ja miałam takie cos nawet pół roku po przekłuciu. Ale jak wiadomo każdy organizm reaguje inaczej
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 17:40   #1520
Cz@rna
Przyczajenie
 
Avatar Cz@rna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Witam !!! W środę zrobiłam sobie kolczyk w pępku Wszystko było ok przebicie nawet nie bolało, tylko teraz dziurka barzdo mi się zaczerwieniła i zaczeła mi lecieć ropka. Kosmetyczka zaleciła mi stosowanie soli fizjologicznej i maści tribiotin. Czy jest coś jescze dobrego aby przyspieszyć gojenie ?? pozdrawiam
Cz@rna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 18:15   #1521
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Cz@rna
Kosmetyczka zaleciła mi stosowanie soli fizjologicznej i maści tribiotin. Czy jest coś jescze dobrego aby przyspieszyć gojenie ?? pozdrawiam
bardzo dobrze ci zalecila. ropka zaczela leciec, bo wlasnie zaczelo sie goic (choc nie u wszystkich leci), stosuj ten tribiotic przez tydzien, do tego calkowita higiena, bez siedzenia w wannie i odmaczania dziurki. cierpliwosci, jak nie zapaprzesz to powinno sie szybko wygoic
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 23:12   #1522
Landrii
Przyczajenie
 
Avatar Landrii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 0
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Hej ja mam koczyczwek juz jakies 2 lata. Jest doskonale przebity i świetnie wyglada.Był robiony u wcześniej sprawdzonej kosmetyczki i wszystko jest oki (mimo moich wczesniejszych obaw ze kobieta moze mi krzywo lub plytko przebic bo jak wiadomo różnie moze byc ) Mojemu chłpakowi sie podoba i mi tezzz Wprawdzie goił sie dlugo ale przemywalam go OCTANISEPTEM (dezynfekuje ale nie wysusza jak spirytus przeznaczony jest do głebokich ran ) on mi bardzo pomógł polecam go wszystkimm !
__________________
MOJE CIUSZKI
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post1553175

Zaglajcie !! => ciagle dostawy !!!!
Landrii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 23:18   #1523
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Kolczyk w pępku :)

jeśli ktoś ma jakieś pytania o kolczyki lub wątpliwości itp. to polecam stronkę http://wildcat.com.pl/index2.htm tam naprawdę można znaleźć wszystko o kolczykach.
Pozdrawiam wszystkie fanki koczyków
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 00:31   #1524
Ka$iuniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ka$iuniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z drugiej strony monitoru ; ]
Wiadomości: 50
GG do Ka$iuniaaa
Question Kolczyk w pępku ~> dziurka ~> gdzie ???

Mam juz kolczyk w nosq (kosmetyczka przekłuwała) i w brwi, który sama sobie zrobiłam. Bałam się, ale teraz jest wszystko idealnie,ładnie się zagoił i w ogóle. I teraz postanowiłam przekłuć sobie pępek.
No właśnie... znów troszkę się boję.. no ale... chcę mieć jednak kolczyk w pępku.. strasznie mi się podobają....
Wiem, wiem,że bedziecie mi odradzać, abym sama sobie zrobiła kolczyk w pepku, ale do kosmetyczki nie pójdę! Nie byłam zadowolona z tego jak mi przekłuła nos! To juz postanowione,że sama sobie zrobie kolca! I nie przekonujcie mnie, abym zmieniła zdanie !!!
I teraz pytanko do pań, które mająkolczyki w pępuszkach (ajjćć...)
Ile cm i mm macie dziurkę od pępka, tzn. na jakiej wysokości powinien być ten kolczyk???
[U]W jakiej odległaści od pępka macie dziurkę?? ile cm i ile mm???
Chodzi mi o odległośc od górnej dziurki do końca, tzn. do pępka.[U]



Z góry thx za odpowiedzi!

Edytowane przez Ka$iuniaaa
Czas edycji: 2006-04-16 o 23:00
Ka$iuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 08:02   #1525
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku ~> dziurka ~> gdzie ???

Cytat:
Napisane przez Ka$iuniaaa
Wiem, wiem,że bedziecie mi odradzać, abym sama sobie zrobiła kolczyk w pepku, ale do kosmetyczki nie pójdę! Nie byłam zadowolona z tego jak mi przekłuła nos!

bo w takich sprawach nie chodzi sie do kosmetyczki tylko do studia piercingu, ale ja cie przekonywac nie bede - moze sama nauczysz sie na bledzie

Cytat:
Napisane przez Ka$iuniaaa
Ile cm i mm macie dziurkę od pępka, tzn. na jakiej wysokości powinien być ten kolczyk???
W jakiej odległaści od pępka macie dziurkę?? ile cm i ile mm???
[/COLOR][/U]
dziurki sa dwie. ja mam dolna w pepku (w gornej scianie), a gorna rowniutko nad dolna w odleglosci jakis 10 mm. pamietaj zeby nie przekluc za plytko.
nie zdziwie sie jak zobaczymy niedlugo nastepny post, w ktorym bedzie placz ze kolczyk sie paprze, powstala ziarnina, migruje albo wypada...
nio, to powodzenia
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 10:53   #1526
Cz@rna
Przyczajenie
 
Avatar Cz@rna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Wink Dot.: Kolczyk w pępku :)

lain bardzo dziękuję za radę pozdrawiam !!!
Cz@rna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 19:02   #1527
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Kolczyk w pępku nie chce się zagoić ;((( Pomocy

No niestety wszystkie ranki goją się u mnie bardzo długo (po kolczykach tym bardziej), ale mam nadzieję, że do wakacji poradzę sobie z pępuszkiem. Dzięki za rady ;*
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 22:16   #1528
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Post Dot.: Kolczyk w pępku :)

No to dziewczyny ogłaszam ze we wtorek przebijam pempek tzn. kolezanka mi przebija
Jest tylko jeden problem taki iz co wtorek chodze na basen i nie wiem jak to bedzie z tym gojeniem ale mysle ze jakos to bedzie
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 23:02   #1529
Ka$iuniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ka$iuniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z drugiej strony monitoru ; ]
Wiadomości: 50
GG do Ka$iuniaaa
__________________
Ka$iuniaa
Ka$iuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-17, 12:21   #1530
*AgneS*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 110
Dot.: Kolczyk w pępku ~> dziurka ~> gdzie ???

Gorna dziurka dokladnie 10 mm od pepka, a dolna w pepku w tej faldce, pewnie wiesz gdzie

Apropos kosmetyczek, to duzo osob narzeka, bo tak naprawde to do salonu piercingu sie chodzi na przekluwanie a nie do nich stad pewnie twoje zle doswiadczenia Powodzenia
*AgneS* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.