Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-30, 10:51   #1471
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
W Douglasie da się wybrać opcję Paczkomatu?
Tak i właśnie tak wybrałam, bo najwygodniej z odbiorem paczki.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 11:14   #1472
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, chciałam się "pochwalić" - Sephora przysłała mi paczkę w ramach rekompensaty za reklamację produktu. Po miesiącu, kurierem, dostałam trzy próbki zapachowe zapakowane w białą kopertę
bosko
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 12:05   #1473
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Agibagii Pokaż wiadomość
Witajcie, mam pytanie co do aptek, tzn czasem można dostać próbkę kosmetyku. Macie doświadczenia w jakich najczęsciej można lepszych marek wypróbować kosmetyki? Dzięki za podpowiedzi.
Zależy od osoby ,z którą rozmawiasz . Ja w okresie letnim poprosiłam o próbke filtra Vichy i jedna baba krzywo sie uśmiechnęła i powiedziała,że nie mają, a druga za jej plecami poszła i przyniosła mi próbki. W każdym razie próbki mają i trzeba je egzekwować , najlepiej podczas jakichś zakupów.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 12:29   #1474
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Ale jestem zła, zamawiałam kosmetyczkę z L'occitane, wszedł mi kod PP, mam na potwierdzeniu krem do rak masło shea gratis. Oczywiście w paczce tylko kosmetyczka, dodatkowo zupełnie inne próbki niż te które zaznaczyłam . Napisałam już do nich maila, ale znając moje szczęście to nic nie wskóram.
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 12:48   #1475
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
Ale jestem zła, zamawiałam kosmetyczkę z L'occitane, wszedł mi kod PP, mam na potwierdzeniu krem do rak masło shea gratis. Oczywiście w paczce tylko kosmetyczka, dodatkowo zupełnie inne próbki niż te które zaznaczyłam . Napisałam już do nich maila, ale znając moje szczęście to nic nie wskóram.
W podobnej sytuacji dostałam taką odpowiedź:

"Witam serdecznie,
Dobór próbek był losowy ponieważ, ze względu na hurtową ilość zamówień zabrakło ich na stanie. Jeżeli przez tą sytuację poczuła się Pani stratna mogę zaproponować, ze przy kolejnym zamówieniu dorzucimy te zaległe próbki + 5 kolejnych jakie sobie Pani wybierze. Tylko ówczesniej prosiłabym o informację w komenatrzu przy składanym zamówieniu. Pozdrawiam,"
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:16   #1476
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
Ale jestem zła, zamawiałam kosmetyczkę z L'occitane, wszedł mi kod PP, mam na potwierdzeniu krem do rak masło shea gratis. Oczywiście w paczce tylko kosmetyczka, dodatkowo zupełnie inne próbki niż te które zaznaczyłam . Napisałam już do nich maila, ale znając moje szczęście to nic nie wskóram.
Również brakowało mi tego kremu w zamówieniu z DDD. Po moim mejlu otrzymałam odpowiedź, ze go doślą. To było jakieś trzy tygodnie temu - do dziś nie zobaczyłam tej miniatury na oczy
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:22   #1477
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Również brakowało mi tego kremu w zamówieniu z DDD. Po moim mejlu otrzymałam odpowiedź, ze go doślą. To było jakieś trzy tygodnie temu - do dziś nie zobaczyłam tej miniatury na oczy
To jest już nie do wyobrażenia jak firmy traktują polskich klientów . Co oni myślą że ktoś się na to będzie godził i może jeszcze robił kolejne zamówienia. Mnie już ten sklep skutecznie zniechęcił do zakupów, choćby po 2zł kosmetyki sprzedawali .
Tak samo Douglas.
__________________


"Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna..."

Stephen King
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 13:22   #1478
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Również brakowało mi tego kremu w zamówieniu z DDD. Po moim mejlu otrzymałam odpowiedź, ze go doślą. To było jakieś trzy tygodnie temu - do dziś nie zobaczyłam tej miniatury na oczy

Ja swoje zamówienia odesłałam w końcu, zirytowana kompletnym olewaniem klientów. Czekam na hajsy, ciekawe ile czasu im zajmie odesłanie pieniędzy
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:27   #1479
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Ja swoje zamówienia odesłałam w końcu, zirytowana kompletnym olewaniem klientów. Czekam na hajsy, ciekawe ile czasu im zajmie odesłanie pieniędzy
Na wątku o DDD dziewczyny również narzekały na obsługę L'occitane i łącząc wszystkie info bałabym się, że nie oddadzą mi kasy za zwrócone zamówienie albo poczekam sobie na nią nie wiedzieć ile...
Trzymam kciuki aby u Ciebie poszło to szybko i sprawnie
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:29   #1480
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

W końcu wysłali mi moje zamówienie z D złożone 23.12. W końcu dostanę moje 5 Diora i lakier Anny i mnóstwo próbek.

Byłam wczoraj w stacjonarnych S i D. W D. zakupiłam oczywiście z rabatem kolejne cieie, tym razem brązy, Diora 5, Chanel 4, kredkę do linii wodnej Isadory, puder Laury Mercier i dostałam.....zero próbek. Chciałam kupić może jakiś zestaw do pielęgnacji przeceniony ale już nic ciekawego nie było.
Za to w S. zakupiłam Estee Lauder Perfecting Loose Pouder i dostałam 1 próbkę 1 million Oczywiście tu też z zestawów nic ciekawego już nie było, chciałam lakier Chrom Need For Speed z Formula X i kredkę rozświetlającą z Befefitu ale tez nie było.

Patrząc na te gratisy, które dostałam, już teraz wiem dlaczego coraz mniej zaglądam do stacjonarek. W D online zamówiłam tylko 5 Diora i lakier a dostanę 2 zestawy miniatur, miniaturę DKNY, miniaturę Paula Smitha, krem Clinique 15 ml i 3 próbki, które sobie wybrałam.

Niech mi tylko S wprowadzi online Chanel i mogą dla mnie zlikwidować stacjonarki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:35   #1481
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Ja dostalam paczke z loccitane . zamiast 2 pudelek z wstazka dostalam dwa kuferki , wysla do mnie kuriera i zabiora a wysla te co trzeba. Pewnie zadnych gratisow nie bedzie za pomylke :d
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 13:40   #1482
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W końcu wysłali mi moje zamówienie z D złożone 23.12. W końcu dostanę moje 5 Diora i lakier Anny i mnóstwo próbek.

Byłam wczoraj w stacjonarnych S i D. W D. zakupiłam oczywiście z rabatem kolejne cieie, tym razem brązy, Diora 5, Chanel 4, kredkę do linii wodnej Isadory, puder Laury Mercier i dostałam.....zero próbek. Chciałam kupić może jakiś zestaw do pielęgnacji przeceniony ale już nic ciekawego nie było.
Za to w S. zakupiłam Estee Lauder Perfecting Loose Pouder i dostałam 1 próbkę 1 million Oczywiście tu też z zestawów nic ciekawego już nie było, chciałam lakier Chrom Need For Speed z Formula X i kredkę rozświetlającą z Befefitu ale tez nie było.

Patrząc na te gratisy, które dostałam, już teraz wiem dlaczego coraz mniej zaglądam do stacjonarek. W D online zamówiłam tylko 5 Diora i lakier a dostanę 2 zestawy miniatur, miniaturę DKNY, miniaturę Paula Smitha, krem Clinique 15 ml i 3 próbki, które sobie wybrałam.

Niech mi tylko S wprowadzi online Chanel i mogą dla mnie zlikwidować stacjonarki

Kiedyś czytałam, że Chanel nie chce wpuścić kolorówki do sklepów online, żeby zachować elitarność marki, ale nie pamiętam źródła, więc to nic na pewno
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:43   #1483
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam, że Chanel nie chce wpuścić kolorówki do sklepów online, żeby zachować elitarność marki, ale nie pamiętam źródła, więc to nic na pewno
Oby to nie była prawda, mi coś konsultantka w S wspominała, że chcą na początku chyba lutego wprowadzić, ale nie mówiła czy tylko pielęgnację, czy perfumy, czy kolorówkę. W sumie za dużo nie chciała albo nie mogła mówić
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:44   #1484
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Na wątku o DDD dziewczyny również narzekały na obsługę L'occitane i łącząc wszystkie info bałabym się, że nie oddadzą mi kasy za zwrócone zamówienie albo poczekam sobie na nią nie wiedzieć ile...
Trzymam kciuki aby u Ciebie poszło to szybko i sprawnie

Kiedy dzwoniłam musiałam Panią przekonywać, żeby wysłała mi maila z ustaleniami (bałam się, że powiedzą nagle, że gratisy były i robię niepełny zwrot [brakowało zestawu powitalnego]) i maila potwierdzającego, że otrzymali mój zwrot, bo zaczęłam się obawiać o uczciowść firmy ;(

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oby to nie była prawda, mi coś konsultantka w S wspominała, że chcą na początku chyba lutego wprowadzić, ale nie mówiła czy tylko pielęgnację, czy perfumy, czy kolorówkę. W sumie za dużo nie chciała albo nie mogła mówić

Z tego co widzę w Stanach mają tylko perfumy?
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:54   #1485
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Też czekam na Chanel w sklepach online. Kiedyś kupowałam w Małolepszej, ale i tam zlikwidowali.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 14:14   #1486
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Moja UD 2 jużu mnie Zamiast błyszczyka są bazy-to nawet lepiej
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 14:43   #1487
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Sephora dotarła. Jest zgrzyt - zamiast fioletowo-szarej palety Pupa dostałam beżową. Wychodzi na to, że mają źle podpisane na stronie, a wysyłają zgodnie z nazwą.
Piszę maila, nie chcę tej beżowo-brązowej, nie lubię takich nijakich kolorów

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

I dostałam jedną próbkę inną - zamiast edt Sensual mam balsam po goleniu Eisenberga

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja dostalam paczke z loccitane . zamiast 2 pudelek z wstazka dostalam dwa kuferki , wysla do mnie kuriera i zabiora a wysla te co trzeba. Pewnie zadnych gratisow nie bedzie za pomylke :d
Co zamówiłaś z L'Occitane? I co to za kuferki?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-12-30 o 14:40
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 14:43   #1488
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sephora dotarła. Jest zgrzyt - zamiast fioletowo-szarej palety Pupa dostałam beżową. Wychodzi na to, że mają źle podpisane na stronie, a wysyłają zgodnie z nazwą.
Piszę maila, nie chcę tej beżowo-brązowej, nie lubię takich nijakich kolorów

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

I dostałam jedną próbkę inną - zamiast edt Sensual mam balsam po goleniu Eisenberga
Masakra... u mnie było wszystko ok.
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:32   #1489
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Tak i właśnie tak wybrałam, bo najwygodniej z odbiorem paczki.
Dobrze wiedzieć, nawet nie wiedziałam, że idzie zamówić do Paczkomatu następne zamówienia będę tam wysyłać,przynajmniej rodzinka nie będzie mi wytykać
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 15:35   #1490
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny na stronie S.są dostępne zestawy Rexaline po 159,99zł
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...acych/P1964035
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:46   #1491
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Ja przy składaniu 2 zamówień na MACa wyprzedażowego nie zauważyłam Paczkomatów. Szkoda, bo wolę to niż kuriera z przedpłatą.

Dostałam Nakedy z S. Piękne są.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:58   #1492
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Do kiedy właściwie obowiązuje -25% na kosmetyki do makijażu w S.?
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:05   #1493
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Do kiedy właściwie obowiązuje -25% na kosmetyki do makijażu w S.?
do 31.12
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:16   #1494
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
do 31.12
O nie, szkoda, że nie dłużej.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:43   #1495
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

ja czekam z utęsknieniem na bon z D. na 40 zł, jakby dotarł do 05.01 to bym jeszcze kupiła pomadkę Toma Forda w promocyjnej cenie i by wyszła tylko 100 zł
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 16:55   #1496
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja czekam z utęsknieniem na bon z D. na 40 zł, jakby dotarł do 05.01 to bym jeszcze kupiła pomadkę Toma Forda w promocyjnej cenie i by wyszła tylko 100 zł
A można kupić za bon coś w promocyjnej cenie? Mnie kiedyś powiedziano że nie bo promocje się nie sumują.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:11   #1497
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A można kupić za bon coś w promocyjnej cenie? Mnie kiedyś powiedziano że nie bo promocje się nie sumują.
o to nie wiedziałam, myślałam, że bon można zawsze wykorzystać przy każdym zakupie powyżej 40 zł
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:26   #1498
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
o to nie wiedziałam, myślałam, że bon można zawsze wykorzystać przy każdym zakupie powyżej 40 zł
Pani mi tłumaczyła że ten bon nie jest traktowany jak bon płatniczy tylko rabat i ona musi wpisać kod i na przecenione rzeczy też są kody a dwa nie wejdą. Ciekawe czy rzeczywiście czy jak zwykle dowolna interpretacja w różnych salonach.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:39   #1499
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam rekompensatę za brak gratisów w zamówieniu z Sephory:
- duże świąteczne pudełko
- próbka perfum Miss dior
- 2 próbki perfum Lancome La vie est belle
- portfelik czarny Zadig&Voltaire
- perfumy 7,5 ml Me zapakowane w złotą malutką kosmetyczkę z niebieskim kwiatuszkiem
- próbkę NARS Pro-prime light optimizer 2 ml

Jestem zadowolona
A ja właśnie otrzymałam:

- duże świąteczne pudełko
- miniatura perfum Repetto 5 ml
- 4 próbki perfum: Lancome La vie est belle, Dior Escale a Parati, Dior Miss Dior, Reminiscence Patchouli
- portfelik czarny Zadig&Voltaire
- Emanuel Ungaro L'AMOUR FOU Body Lotion 50 ml
- zestaw w ślicznym pudełeczku Lolita Lempicka - krem i żel po 10 ml


Edytowane przez pysiak103
Czas edycji: 2014-12-30 o 17:53
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:50   #1500
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

spójrzcie jimmy :


http://www.sephora.pl/Zapachy/Zestaw...owana/P1594003
__________________
WYMIANKA 10.2017

Edytowane przez dzastinaaaaa
Czas edycji: 2014-12-30 o 17:51
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.