Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-15, 20:47   #1051
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Orange to dno. Plus tak samo, naciągnanie straszne.

Ja mam Nju i chwalę, 29 zł/mc za wszystko nikt mi nie dzwoni z super ofertami, umowa na czas nie określony. czego chcieć więcej ;-)
Ale Nju to też Orange !
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:48   #1052
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Orange to dno. Plus tak samo, naciągnanie straszne.

Ja mam Nju i chwalę, 29 zł/mc za wszystko nikt mi nie dzwoni z super ofertami, umowa na czas nie określony. czego chcieć więcej ;-)
Hej dziewczyny
Ja mam Plus na kartę, doładowuję raz na 3 miesiące za 50zł i mam nielimitowane smsy i rozmowy w sieci, neta nie potrzebuję bo wszędzie mam wifi
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:52   #1053
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
teoretycznie od 4.12.2015, status zmienił mi się 31.12.2015, kartę dostałam na początku marca (po interwencji) no i dzisiaj
To dostałaś raz z Miu Miu, potem z Eisenbergiem? Tyle czasu im zajmuje wysłanie karty

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
A nie mówiłam
Jednym słowem na plus

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------



Jak oni w takim tempie będą wysyłać te karty z pakietem powitalnym, to dostaniesz jeszcze jakiś inny prezent
Właśnie martwię się, żeby nie zmienili na przeterminowanego Erisa
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:55   #1054
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Heloł

Dziewczęta drogie - możecie podać jakieś kody zniżkowe i prezentowe do Douglasa?

A może są jakieś inne promocje, których wprost nie można przegapić i odpuścić
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:56   #1055
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To dostałaś raz z Miu Miu, potem z Eisenbergiem? Tyle czasu im zajmuje wysłanie karty

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------



Właśnie martwię się, żeby nie zmienili na przeterminowanego Erisa
U mnie inaczej. Pierwsza karta 31 marca, druga dziś. Różnie wysyłają
Dostaniesz coś wypasionego, najlepiej razy dwa.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:58   #1056
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Ale Nju to też Orange !
Wiem ale wogóle się tego nie odczuwa zupełnie inna obsługa
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:59   #1057
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Oj Pingwin, Pingwin, Ty wrzodzie na seforowym tyłku.
Ja więcej wiem o ich asortymencie i promocjach, niż BOK i konsultantki
To nie jest tak, że jestem mendą i reklamuję co się da - po prostu kiedyś to dusiłam w sobie i mi było żal, a teraz stwierdziłam, że przepraszam bardzo, ale ja jestem stałym klientem S, zostawiam tam dużo kasy, więc wymagam dobrego traktowania, a nie że mi próbki podkładu baba odmawia przy zakupach albo dostaję przeterminowany produkt w regularnej cenie, która wcale mała nie jest

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
U mnie inaczej. Pierwsza karta 31 marca, druga dziś. Różnie wysyłają
Dostaniesz coś wypasionego, najlepiej razy dwa.
Z moim szczęściem to będzie balsam Eris na granicy przydatności albo coś z AA PRESTIGE
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 21:05   #1058
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Heloł

Dziewczęta drogie - możecie podać jakieś kody zniżkowe i prezentowe do Douglasa?

A może są jakieś inne promocje, których wprost nie można przegapić i odpuścić
Podłączam się do pytania
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:10   #1059
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To dostałaś raz z Miu Miu, potem z Eisenbergiem? Tyle czasu im zajmuje wysłanie karty

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------



Właśnie martwię się, żeby nie zmienili na przeterminowanego Erisa
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:21   #1060
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

o ja â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠e , jaka gratka
http://allegro.pl/chanel-podklad-roz...106973276.html

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

w ogole ten sprzedawca same perelki ma najdrozszy jest u niego avon
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:23   #1061
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Haha jaki puder prasowany nowej generacji
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 21:25   #1062
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Nie kus
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:31   #1063
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Haha jaki puder prasowany nowej generacji
Właśnie też na to zwróciłam uwagę - cudowny! Zawsze miałam bekę z podrób kosmetyków z Ali, ale to jest wyższy level absurdu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:33   #1064
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o ja â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠e , jaka gratka
http://allegro.pl/chanel-podklad-roz...106973276.html

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

w ogole ten sprzedawca same perelki ma najdrozszy jest u niego avon


---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Właśnie też na to zwróciłam uwagę - cudowny! Zawsze miałam bekę z podrób kosmetyków z Ali, ale to jest wyższy level absurdu
level hard
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:36   #1065
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Heloł

Dziewczęta drogie - możecie podać jakieś kody zniżkowe i prezentowe do Douglasa?

A może są jakieś inne promocje, których wprost nie można przegapić i odpuścić
Jeśli niczego pilnie nie potrzebujesz, wstrzymaj się. Jest -15% na makijaż oczu i mini mascara w giftach .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:37   #1066
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------



level hard
Wkurza mnie Allegro - mi usunęli 2x 2 aukcje niemalże natychmiast z niejasnego powodu (1.raz napisali, że wykorzystałam w opisie logo marki, drugi raz wstawiłam bez logo i też usunęli - więcej nie wystawiłam), a podróby i takie kwiatki ignorują. Jeszcze tu jest wyraźnie napisane, że to Chanel jest
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:58   #1067
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ulubienica, a imię pomylili
Pewnie dlatego, że ja zawsze lajkuje Twoje posty
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie mogłaś wcześniej, też byłam
Ooo to nie wiedziałam, a kupiłaś coś?
Ja kupiłam tylko w duce - fajne silikonowe formy na patelnię do jajek, albo pancakesów po 3 zeta
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o ja â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠ â˜â˜☠â˜â˜☠e, jaka gratka
http://allegro.pl/chanel-podklad-roz...106973276.html

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

w ogole ten sprzedawca same perelki ma najdrozszy jest u niego avon
Ale koszmar
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:58   #1068
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wkurza mnie Allegro - mi usunęli 2x 2 aukcje niemalże natychmiast z niejasnego powodu (1.raz napisali, że wykorzystałam w opisie logo marki, drugi raz wstawiłam bez logo i też usunęli - więcej nie wystawiłam), a podróby i takie kwiatki ignorują. Jeszcze tu jest wyraźnie napisane, że to Chanel jest
Widać rządzą się swoimi prawami (wiadomo jakimi) - koleżance podobnie jak Tobie usunęli aukcję z powodu podania marki, ale tu jakoś nikomu nie przeszkadza umieszczenie marki + wystawienie za absurdalnie niską cenę.
Swoją drogą kto kupuje coś takiego ???
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 22:01   #1069
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Właśnie też na to zwróciłam uwagę - cudowny! Zawsze miałam bekę z podrób kosmetyków z Ali, ale to jest wyższy level absurdu
Że też Ci dzisiaj tego pudru w arkadii nie zaproponowali
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 22:03   #1070
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Że też Ci dzisiaj tego pudru w arkadii nie zaproponowali
pewnie jeszcze nie mają tego cuda
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 22:41   #1071
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Widać rządzą się swoimi prawami (wiadomo jakimi) - koleżance podobnie jak Tobie usunęli aukcję z powodu podania marki, ale tu jakoś nikomu nie przeszkadza umieszczenie marki + wystawienie za absurdalnie niską cenę.
Swoją drogą kto kupuje coś takiego ???
Też mnie to zastanawia... Bo to wcale nie jest tanie...
Podróby sobie wiszą na All i chyba nigdy nie są usuwane - rzadko tam można trafić oryginalny produkt

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Że też Ci dzisiaj tego pudru w arkadii nie zaproponowali
Chyba napiszę do tego sprzedawcy z All czy można umówić się na konsultacje

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Ale pięknie u mnie wygląda tusz Sublime de Chanel Chyba na następnych VIPach kupię. Jeszcze mnie kusi duo nr 20, którym babka mnie dziś wymalowała - idealne na co dzień. I róże fajne Ładny efekt na twarzy Teraz to chyba będę w stacjo tylko kupować szanele (i sprawdzać daty na miejscu )

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Wczoraj miałam wysłaną przesyłkę do paczkomatu - dzisiaj od rana czekam i tak myślę, kiedy w końcu mi przyślą ten kod odbioru - w końcu wieczorem mi przysłali, że paczkomat jest przepełniony i
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 22:48   #1072
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5898887 6]Cześć

Anula Wiem, że jesteś tym żywo zainteresowana to informuję, że od wczoraj mamy nowa deskę Castorama się postarała i zdobyła u producenta. Zajęło to tylko miesiac


A i miałam dzisiaj wizytę domowa lekarza gdyż... mam ospę Nawet nie czuję się aż tak fatalnie, taka grypa w wersji light.
Dobrze, że byłam czujna i od paru dni siedzę w domu to chyba nikogo nie zaraziłam. Ale mnie gówniarz załatwił, no [/QUOTE]

Oj, współczuję, zdrówka


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Czyli w S sprzedają purchawy Pójdę w pon rano wymienić Na szczęście ja zawsze zanim coś otworze, sprawdzam datę produkcji 6701 - lipiec 2013, wg Checkcosmetic ważny przez 3 miesiące. O, nie, nie - tak nie będzie. Wymieniam w pon na swieższy - mam nadzieję, że będą mieli W Arkadii chyba nie mają, pójdę do Klifa
żeby znaleźli gdzieś świeże na wymianę.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 22:51   #1073
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mi zrobili dokladnie to samo 135 zł za internet, a akurat z takiego nie korzystam a nawet jeśli wykorzystam swój limit, to mam bezpłatne LTE do dziś mam termin płatności, nie wiem co robić.


Informuję, że tajemnicza przesyłka z S. to karta z kremem Eisenberg Jestem wreszcie zadowolona Strasznie się błaźnili tym MiuMiu. To nie jest ten sam krem, który dostałam kiedyś (jeszcze nie używałam), więc mam dwie miniaturki 15-ml kremów:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...y-SPF-15/P1495
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...fting/P1599012
krem Decydowanie lepszy od MiuMiu

Na stronie JMO Polska trzy promocje, w tym mydło lawendowe do dowolnego zakupu kosmetyku do twarzy
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 22:56   #1074
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
żeby znaleźli gdzieś świeże na wymianę.
Jak nie mają, to niech sprowadzą Dystrybutor obok Bez przesady - 265zł za puder na granicy ważności to gruba przesada.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-04-15 o 23:24
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 23:05   #1075
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Margo25
Druga połowa kwietnia.

Xandrine_Marie

Ech... biedactwo.

Ja od dawna mam tel na kartę. Tak mi najwygodniej. Najbezpieczniej.
Próbują nas wytępić.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Oj Pingwin, Pingwin, Ty wrzodzie na seforowym tyłku.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

To urbanowskie, to zbiór palet Naked, czy tablic- magnesów na lodówkę?
Wszystko będzie super, zdrówka dla Was

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W Naturze jest promo DO 50%. 50% jest na Pierre Rene, My Secret i chyba Kobo... A reszta 30-40%. Zobacz sobie u nich na stronie, które marki ile % rabatu.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Margo25, z mojego doświadczenia wynika, że jedyną osobą pracującą w S, która ma jakieś pojęcie o kosmetykach marki Chanel jest konsultantka marki w Arkadii. Reszta, to jakaś porażka. Nawet inne w Arkadii nie mają pojęcia. Przyszła kobieta i pyta o nowe lakiery Chanel, a konsultantka S przerażona krzyczy, które to nowe lakiery Chanel???! Inną poprosiłam o pokazanie pudru sypkiego tej marki w najjaśniejszy kolorze - pokazała mi 25, zamiast 20. Pytam czy to na pewno najjaśniejszy dostępny, a ona upiera się, że tak... Obok był tester nr 20.
W ZT konsultanka twierdziła, że podkład sypki Vitalumiere to jest to samo co ten puder sypki, tylko ten puder sypki jest w większym opakowaniu I twierdziła, że z sypkiego jest kolor 10, a najjaśniejszy jest 20. Także ten. Chyba Chanel nie ma wzięcia w stolicy i do tego nie robi szkoleń...

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Na Fb na priv napisali mi,że wrócą z odp w tej sprawie.

A jak Ona wyglądała?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 23:15   #1076
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jak nie mają, to niech sprowadzą Dystrybutor obok Bez przesady - 265zł za puder na G
granicy ważności to gruba przesada.
Ciekawa jestem co Ci powiedzą. Jak oddawałam spurchawiałą maseczkę w grudniu to nie wierzyli w daty ważności
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 23:23   #1077
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Wszystko będzie super, zdrówka dla Was

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------




A jak Ona wyglądała?
Starsza, w okularach. Mówiła, że pracuje od 17 lat dla marki Chanel. Bardzo fajna babeczka - zna się na swoim fachu, nie wciska na siłę, polecam Umalowała mnie - przez to kusi mnie jeszcze tusz i cienie No i róż w sumie też Mam co kupować na następnych VIPach Ale teraz z rzodkiewą to nie wiem co brać... Byłam napalona na ten nowy puder Givenchy letni, ale taki sobie jest, moim zdaniem nie warty zakupu

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem co Ci powiedzą. Jak oddawałam spurchawiałą maseczkę w grudniu to nie wierzyli w daty ważności
Spodziewam się, że i tym razem tak będzie (w grudniu u mnie też tak było ). Mnie to nie interesuje - mają mi sprawdzić gdzie jest świeży puder i wymieniam U nich purchawy są na porządku dziennym
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 23:30   #1078
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Byłam wieczorem w SP i masakra... wszystko to co chciałam zostało już wymiecione, a dostawa dopiero w poniedziałek, czyli dopiero po akcji -50%

Kupiłam tylko 1 lakier Essie

Pozostaje czekać na promocję w R.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 23:44   #1079
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Byłam wieczorem w SP i masakra... wszystko to co chciałam zostało już wymiecione, a dostawa dopiero w poniedziałek, czyli dopiero po akcji -50%

Kupiłam tylko 1 lakier Essie

Pozostaje czekać na promocję w R.
Ja byłam wczoraj rano i nie było już jasnych podkładów (same murzyńskie, od jasnych testery obejrzałam - nie mam czego żałować), kredki do oczu czarne wymiecione... Już te fajniejsze rzeczy były rano wykupione Mi na szczęście na drogeryjnych rzeczach nie zależało - mam teraz takie zapasy z S, że na dobrą sprawę nie powinnam patrzeć nawet w stronę drogerii
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 23:52   #1080
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj rano i nie było już jasnych podkładów (same murzyńskie, od jasnych testery obejrzałam - nie mam czego żałować), kredki do oczu czarne wymiecione... Już te fajniejsze rzeczy były rano wykupione Mi na szczęście na drogeryjnych rzeczach nie zależało - mam teraz takie zapasy z S, że na dobrą sprawę nie powinnam patrzeć nawet w stronę drogerii
No ja też w sumie, ale chciałam tusz Loreala, korektor maybelline i jakąś kredkę czarną a tu taki psikus, nic nie zostało
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 08:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.