Okropne wągry!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-11, 21:43   #31
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Okropne wągry!!!

Kiedyś pytałam sę o ten przyrząd na forum i z tego co pamiętam nazywa się -łyżeczka uny hmm czy jakoś tak , używana przez kosmetyczki. Przesuwa się tym po skórze dociskając , jednak nie mając doświadczenia można sobie tylko podrażnić skórę, czy wręc ją zedrzeć. Czytałam dużo wątków o wągrach, dziewczyny polecają własnoręcznie robiony tonik pichtowy i kremy z kwasami, a także tonik cytrynowy i maseczki szczególnie z zieloną glinką. Zawsze się zastanawiałam jak tonik może pomóc pozbyć się czegoś, co siedzi w skórze, ale jeśli ktoś widzi efekty, to czemu nie Ja niestety walczęz wągrami bezefektownie i dlatego od października zaczynam kurację kwasami.
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:07   #32
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: Okropne wągry!!!

dziewczyny polecacie rozne kosmetyki drogeryjne, mnie natomiast interesuje cos z kosmetykow naturalnych, takze tych robionych domowymi sposobami. czytalam o toniku z octu ekologicznego ale to ma w sobie kwasy owocowe, a ja dalam sobie na razie spokoj z filtrowaniem. zastanawiam sie czy ktos ma dobre doswiadczenia z zielona glinka? po jakim czasie widac efekty?
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:49   #33
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Okropne wągry!!!

ja też miałam te okrpone czarne kropeczki i pomógł mi Garnier 3 w 1 serio , dla mnie okazał sie pomocny...no i jeszcze solarium....po tym też mam lepsza cerę , ale wiem ,że to tylko tak chwilowo , bo potem bedzie gorzej ale Garniera polecam a i jeszcze maseczke z Alg morskich z Avonu też fajna sprawa
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:52   #34
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Okropne wągry!!!

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
ja też miałam te okrpone czarne kropeczki i pomógł mi Garnier 3 w 1 serio , dla mnie okazał sie pomocny...
Ja uważam go za najlepszy środek myjący do twarzy jaki kiedykolwiek miałam. Faktem jest, że używam dopiero od miesiąca, ale naprawdę jest świetny - zdecydowanie łagodniejszy od tych żeli z peelingiem, a to tego glinka naprawdę świetnie oczyszcza skórę. Polecam każdemu, komu służą glinki!
orchid87 zielona glinka "wyciąga" zaskórniki wręcz, ale trzeba ją stosować regularnie i porządnie się przy niej nawilżać - ja miałam oczyszczoną, ale wysuszoną skórę i... odstawiłam na rzecz maseczki błotnej AVONU - mój oczyszczający kombajn, a nie wysusza.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 12:05   #35
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Okropne wągry!!!

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja uważam go za najlepszy środek myjący do twarzy jaki kiedykolwiek miałam. Faktem jest, że używam dopiero od miesiąca, ale naprawdę jest świetny - zdecydowanie łagodniejszy od tych żeli z peelingiem, a to tego glinka naprawdę świetnie oczyszcza skórę. Polecam każdemu, komu służą glinki!
orchid87 zielona glinka "wyciąga" zaskórniki wręcz, ale trzeba ją stosować regularnie i porządnie się przy niej nawilżać - ja miałam oczyszczoną, ale wysuszoną skórę i... odstawiłam na rzecz maseczki błotnej AVONU - mój oczyszczający kombajn, a nie wysusza.
zgadzam sie , wielu rzeczy używałam , bo mnie te wągry przerażają , a Garnier je zlikwidował nawet nie wiem kiedy używałam też innych produktów Garniera ,ale żaden nie był tak dobry jak to
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 21:05   #36
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Okropne wągry!!!

Garnier 3 in 1?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 21:08   #37
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Okropne wągry!!!

pasta cynkowa (posmarowac na noc).
kosztuje ok.2 zł w aptece
pomaga!!!!
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 10:29   #38
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Okropne wągry!!!

Witajcie
Odświeżam ten temat, bo też mam problem z wągrami, tyle, że są one umiejscowione na ustach... Dokładniej na ich obrzeżach. Wcześniej po prostu je wyciskałam, ale biorąc pod uwagę fakt, że skóra na ustach jest delikatna, zaprzestałam te praktyki i mam teraz duże czarne kropki... Na które próbowałam już kilka specyfików... Nie pomogło... W ogóle nie wiem czy można usunąć wągry, które są już tak duże...? Zaciekawił mnie ten przyrząd do usuwania wągrów, może ktoś go stosował?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 15:12   #39
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Okropne wągry!!!

ja nie stosowałam i w sumie sama bym się bała, że zrobię sobie krzywdę tym

Na wągry polecam ACNE DERM. Po miesiącu stosowania mój nosek, policzki i czoło wyglądają lepiej. Trochę się rozjaśniły i trochę wągrów zniknęło.
Używam również płatki NIVEA. Dziś dałam sobie jeden na czoło i dużo tego paskudztwa wyszło. W sumie to policzki już mam oczyszczone, nie ma już czarnych kropek, ale pozostały mi takie małe zagłębienia, które właśnie są już oczyszczone i nie wiem jak się tego pozbyć. Jak naprężę skóre to jest ok, nic nie widać, cera idealna.

Używałam też Garniera 3 w 1 ale wysuszał. Clean&Clean jest też dobry, ale po nim się świecę i skóra jest taka ściągnięta, więc to raczej na noc używam
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 20:17   #40
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Okropne wągry!!!

Dzięki za radę.

Poczytałam teraz trochę na temat ACNE DERM i podobno odbarwia on skórę...? Czy jest to trwałe rozjaśnienie i czy wygląda sztucznie? Chyba nie nadaje się ten krem do okolic ust...? Co do płatków Nivea to chyba je spróbuję. Chyba są dość dobrze dostępne?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 21:29   #41
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Okropne wągry!!!

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Dzięki za radę.

Poczytałam teraz trochę na temat ACNE DERM i podobno odbarwia on skórę...? Czy jest to trwałe rozjaśnienie i czy wygląda sztucznie? Chyba nie nadaje się ten krem do okolic ust...? Co do płatków Nivea to chyba je spróbuję. Chyba są dość dobrze dostępne?
ACNE DERM likwiduje czerwone plamki po trądziku i wygładza wągry. Można go kupić bez recepty w aptece.
A jeśli chodzi o płatki to ja zaopartuje się w nie na ALLEGRO. Chyba tylko tak można je nabyć, bo w sklepach ani w aptekach nie ma. Mi przysyłka z allegro przyszła po 2 dniach od złożenia zamówienia.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 21:33   #42
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Okropne wągry!!!

dodam jeszcze, że Acne Derm używam też nad ustami i po bokach i nie robi mi on szkody a czy odbarwia sztucznie to nie wiem o co chodzi? że zostają bielsze plamki niż cera? mi się tak nie dzieje. Wygląda to naturalnie
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 21:37   #43
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Okropne wągry!!!

To są takie płatki osobno pakowane? Właśnie widziałam je na Allegro i będę musiała się na nie skusić Może pomogą... Jak nie to spróbuję ACNE DERM.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 21:58   #44
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Okropne wągry!!!

tak, każdy 1 płatek ma swoje własne opakowanie. Jeden taki kosztuje 1 zł. Na allegro są również gratisy, gdy kupi się większą ilość.
W niektórych sklepach można kupić podobne płatki innej firmy ,ale wychodzi o wiele drożej (chyba 6 płatków za ok 12 zł).
To nie rozwiąże wszystkich problemów z wągrami, bo nie wyciąga wszystkich, ale większość tak. Naprawdę są bardzo dobre. Na czole mam już o wiele mniej wągrów. Na czubku nosal epiej sobie radzi Acne Derm, ale po bokach właśnie płatki. Taka jakaś dziwna jestem
Czasami przecinam taki jeden płatek na pół i daje sobie po pół na policzki potem przemywam twarz tonikiem Clean&Clean. Następnym razem zrobię sobie parówkę ( z rumiankiem), żeby otworzyć pory a potem użyję płatki, żeby mi powyciągało to paskudztwo.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 13:31   #45
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: Okropne wągry!!!

Ja używam żelu do mycia twarzy, toniki i kremu z firmy Nastolatki. Polecam. Już widzę efekty
Do tego co dwa tygodnie robię parówkę (herbata z bratka), ręcznie wyciskam wągry (oczywiście przez chusteczkę), a później nakładam maseczkę z zielonej glinki.
Raz w tygodniu również maseczka z zielonej glinki.

W moim przpadku to wyszystko pomaga Tylko ja mam wągry na nosie, a nie na ustach :/
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 19:55   #46
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Okropne wągry!!!

Ja właśnie od miesiąca używam tego żelu z serii Nastolatki i na razie nie widzę spektakularnych efektów, ale nie stosowałam go za bardzo regularnie. Może jednak coś pomogą...
A te inne płatki jakiej są firmy i czy są skuteczne? Są jakieś Clearasilu, ale chyba Ci nie o nie chodziło, bo ich jest chyba dużo w opakowaniu.
Bo jak mam płacić koszt przesyłki na Allegro to podobnie wyjdzie jak kupię trochę droższe w sklepie, chyba, że kupię ich większe ilości.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 12:18   #47
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Okropne wągry!!!

Cytat:
Napisane przez Gaboleczek Pokaż wiadomość
Tysiące jest tych samych wątków i nic sie nie dzieje!A forum jema duża pojemnosc więc wątpie , zeby sie go zasmiecało............
Są wątki od zaśmiecania, ale ten mam nadzieje nie bedzie do nich należał. Są takie co maja po 100 stron a w większości to same bzdury i w konsekwencji nic nie można znależć
Rider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:52   #48
Kasixxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam Gdzie Diabeł Mówi Dobranoc ; D
Wiadomości: 78
Dot.: Okropne wągry!!!

Hej ;] Brevoxyl jest to krem stosowany w leczeniu trądziku pospolitego, a zwłaszcza jego formy zaskórnikowej i grudkowo-krostkowej. Dostępny w aptekach, wydajny, więc cena jest przystępna. Zmniejsza liczbę bakterii powodujących powstawanie zmian trądzikowych, ogranicza ich ilość, hamuje tworzenie nowych zaskórników otwartych i zamkniętych, ogranicza łojotok, złuszcza warstwę rogową naskórka ułatwiając w ten sposób usuwanie zaskórników oraz odblokowanie porów skóry. Można go stosować na noc a nawet na dzień pod makijaż. Po nałożeniu nie zostawia śladów i nie ściąga skóry, a także mocno jej nie wysusza.

Sama go jeszcze nie stosowałam ale słyszałam że jest bardzo skuteczny. Sama zamierzam zastosować go w ciągu najbliższych dni.
Myślę że warto spróbować ;]
Aaa jeżeli chodzi o cenę to kosztuje około 18 zł. Nie jest majątek a zapewne pomoże.Wiele ludzi go sobie chwali ;]
Pozdrawiam ;] ;*
Kasixxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 17:08   #49
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Okropne wągry!!!

Cytat:
Napisane przez Kasixxa Pokaż wiadomość
Hej ;] Brevoxyl jest to krem stosowany w leczeniu trądziku pospolitego, a zwłaszcza jego formy zaskórnikowej i grudkowo-krostkowej. Dostępny w aptekach, wydajny, więc cena jest przystępna. Zmniejsza liczbę bakterii powodujących powstawanie zmian trądzikowych, ogranicza ich ilość, hamuje tworzenie nowych zaskórników otwartych i zamkniętych, ogranicza łojotok, złuszcza warstwę rogową naskórka ułatwiając w ten sposób usuwanie zaskórników oraz odblokowanie porów skóry. Można go stosować na noc a nawet na dzień pod makijaż. Po nałożeniu nie zostawia śladów i nie ściąga skóry, a także mocno jej nie wysusza.
Opis ma zachęcający Stosujesz już go? Jak się sprawuje?
Ja na razie stosuję antybakteryjny peeling do twarzy Avonu i wydaje mi się, że jest lekka poprawa.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 20:14   #50
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Okropne wągry!!!

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
Moze jej po prostu nie chce sie tego czytac, wcale sie nie dziwie, bo te watki sa strasznie rozbudowane, maja po sto stron w ktorych na polowie jest jakies pierd...... o szopenie, a ona moze chce konkretow, ktore bedzie mogla sledzic od poczatku, gdzie bedzie mogla sie udzielic, podyskutowac(od poczatku) itp....
własnie:| wątki są tak rozbudowane, ze jak korzystam z wyszukiwarki wyskakuje mi tysiac watkow a tak naprawde w kilku znajde cos konkretnego i czytac 40 stron kiedy nie ma sie mega szybkiego internetu... masakra dlatego jest tyle podobnych watkow, bo moze nie wiem w ktorej części wątku znajdę coś co mnie interesuje bo są np watki ktore maja juz kilka części kiedys mnie odesłano do takiego dostalam 3 linki i szukkaaj a wyszukiwarka tez nie zawsze skutkuje szukalam nazwiska mojej pani ginekolog i nie było niicc a pozniej jak juz sie zebralam znalazlam je "mechanicznie" kilka razy dziwne

a na pory.. hmm olejek pichtowy z nafta- proporcja 1:3, ziaja pro polecam ale sama nie uzywalam znaczy ziaje pro nabylam dopiero ale podobno dziala
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!




Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2008-12-01 o 20:16
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 13:50   #51
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Okropne wągry!!!

Na wągry warto spróbować "domowego" toniku z cytryny, o którym jest wątek na tym forum. Mieszamy wodę razem z wyciśniętym sokiem z cytryny, proporcje 1:1, ale dziewczyny próbowały też inne. Ja stosuję to od kilku dni, na razie poprawy nie widzę, ale podobno innym pomaga na wągry
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.