Aloes - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 12:53   #1
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393

Aloes


Mam do Was pytanie dotyczące aloesu. Postanowiłam zakupić w końcu aloes dla moich włosów. Miałam kupić butelkę litrową za ok. 25 zł, jednak moim oczom ukazała się taka niepozorna, plastikowa, zielona buteleczka 0,5 litra za niecałe 4 zł, którą od razu zakupiłam. Mowa o Aloe Vera z Very Farm. W składzie ma aloes i jestem ciekawa czy mogę to używać na włosy.

Skład: woda mineralna, naturalny miąższ aloesowy, syrop kukurydziany, regulator kwasowości, kwas cytrynowy, ekstrakt z soku aloesu, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, cytrynian sodu, mleczan wapnia, guma gellan, sukraloza, naturalny aromat winogronowy, naturalny aromat aloesowy.

Co o tym myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ALOE-VERA-FARM-0_5L.jpg (23,0 KB, 56 załadowań)
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 13:12   #2
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Aloes

On jest przepyszny.
Myślisz o tym, by robić z niego jakieś płukanki czy coś ?
Pytam bo mnie osobiście, szkoda było by przeznaczyć go na coś takiego.
Tylko i wyłącznie do picia. A tak poza tym to gdzie go kupiłaś i za ile ?
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 13:40   #3
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Aloes

Myślałam o płukankach albo psikaniu nim, tylko ten miąższ jest.
A kupiłam go w Intermarche za niecałe 4 zł
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 14:01   #4
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Aloes

nie chce wprowadzać w błąd ale wydaje mi się że poskleja Ci włosy ...cyt. ,, SYROP KUKURYDZIANY - Jest to uwodorniony hydrolizat skrobii kukurydzianej zawierający wysokie ... Jest substancją bezbarwną, klarowną, lepką i słodką. ''
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 18:02   #5
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Aloes

Cytat:
Napisane przez Katrinnnn Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie dotyczące aloesu. Postanowiłam zakupić w końcu aloes dla moich włosów. Miałam kupić butelkę litrową za ok. 25 zł, jednak moim oczom ukazała się taka niepozorna, plastikowa, zielona buteleczka 0,5 litra za niecałe 4 zł, którą od razu zakupiłam. Mowa o Aloe Vera z Very Farm. W składzie ma aloes i jestem ciekawa czy mogę to używać na włosy.

Skład: woda mineralna, naturalny miąższ aloesowy, syrop kukurydziany, regulator kwasowości, kwas cytrynowy, ekstrakt z soku aloesu, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, cytrynian sodu, mleczan wapnia, guma gellan, sukraloza, naturalny aromat winogronowy, naturalny aromat aloesowy.

Co o tym myślicie?
To napój do picia, jest słodki, więc poskleja włosy. Lepiej tak nie kombinować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 00:22   #6
minthairr
Rozeznanie
 
Avatar minthairr
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 639
Dot.: Aloes

Nie próbowałam, ale na pewno sok z aloesu byłby lepszy niż taki napój
__________________
minthairr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 17:27   #7
dalmacija
Raczkowanie
 
Avatar dalmacija
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
GG do dalmacija
Dot.: Aloes

przecież to jest napój normalny, po takiej aplikacji raczej włosy do mycia.
lepszy od soku (przynajmniej w moim przypadku) jest wyciąg zatężony 10x z zsk.
dalmacija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 21:51   #8
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Aloes

Pij go, bo zawartość aloesu jest pewnie zbyt mała, by zadziałać na włosy, a i poskleja Ci je po drodze i obciąży lepiej tak nie kombinować.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:43   #9
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Aloes

Cześc Włosomaniaczki Można się przyłączyc? Aloes jest świetny na włosy, ładnie nawilża Przeczytałam o tym na blogu Anwen no i oczywiście wypróbowałam na sobie Ja mam taki sok do picia (jako suplement diety), z apteki (ale bez jakichkolwiek dodatków, cukru, itp, tylko czysty sok), przelałam go do atomizera i psikam tym włoski (można dolac wody mineralnej), u mnie się sprawdza
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 13:02   #10
Ola44444
Raczkowanie
 
Avatar Ola44444
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 70
Dot.: Aloes

Hmm... aloes to głównie nawilżenie. Czy orientuje się ktoś, czy może on ograniczyć przetłuszczanie włosów? Gdzieś chyba o tym czytałam,ale nie jestem pewna
Ola44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 14:44   #11
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Aloes

Cytat:
Napisane przez Ola44444 Pokaż wiadomość
Hmm... aloes to głównie nawilżenie. Czy orientuje się ktoś, czy może on ograniczyć przetłuszczanie włosów? Gdzieś chyba o tym czytałam,ale nie jestem pewna
Przetłuszcza się skóra głowy, więc musiałabyś stosować wcierki, psikać ją sprayem. U mnie sam aloes wysusza, jak zresztą każdy nawilżacz bez dodatku czegoś tłustego, więc nie zaszkodzi spróbować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 16:10   #12
Ola44444
Raczkowanie
 
Avatar Ola44444
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 70
Dot.: Aloes

Wielkie dzięki za odpowiedź. Właśnie chodziło mi o wcieranie aloesu przed myciem. Jak wypróbuje (choć na razie nie prędko) to na pewno dam znać
Ola44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 22:18   #13
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Aloes

Podbijam wątek

Dziewczyny zobaczyłam dziś w promocji sok z aloesu Prima w SP i kosztuje 9,99 za 1l.
Warto go kupić? Do stosowania na włosy? skalp czy jako tonik do przecierania skóry twarzy? Czy tylko do picia?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imagesloes prima.jpg (8,7 KB, 11 załadowań)
__________________
POFF!
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 13:06   #14
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Aloes

Cytat:
Napisane przez maga-... Pokaż wiadomość
Podbijam wątek

Dziewczyny zobaczyłam dziś w promocji sok z aloesu Prima w SP i kosztuje 9,99 za 1l.
Warto go kupić? Do stosowania na włosy? skalp czy jako tonik do przecierania skóry twarzy? Czy tylko do picia?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Tego aloesu akurat nie znam, ja używam jako mgiełki na włosy tego z Alter Medica i jestem zadowolona Widzę, że ten Twój ma wyjątkowo dobrą cenę (normalnie chyba jest droższy, bo wygooglałam go i widzę butelki także 1 litrowe po 20 zł), ale skład ma identyczny do mojego (oprócz aloesu - 99,7%, zawiera kwas cytrynowy i dwa konserwanty); ja jestem zadowolona, stosuję go tylko na włosy (nie piję właśnie ze względu na konserwany, do picia kupię sobie inny, bio, bez dodatków ) Działa bardzo fajnie, dobrze nawilża i nadaje ładnego kształtu i lekkiej objętości mojej fryzurze dzisiaj lub jutro postaram się wrzucic zdjęcia efektów "przed" i "po" spsikaniu sokiem z aloesu - efekty wg mnie widac gołym okiem
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:06   #15
maga-...
Raczkowanie
 
Avatar maga-...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 114
Dot.: Aloes

Cytat:
Napisane przez Dum pugnas victor es Pokaż wiadomość
Tego aloesu akurat nie znam, ja używam jako mgiełki na włosy tego z Alter Medica i jestem zadowolona Widzę, że ten Twój ma wyjątkowo dobrą cenę (normalnie chyba jest droższy, bo wygooglałam go i widzę butelki także 1 litrowe po 20 zł), ale skład ma identyczny do mojego (oprócz aloesu - 99,7%, zawiera kwas cytrynowy i dwa konserwanty); ja jestem zadowolona, stosuję go tylko na włosy (nie piję właśnie ze względu na konserwany, do picia kupię sobie inny, bio, bez dodatków ) Działa bardzo fajnie, dobrze nawilża i nadaje ładnego kształtu i lekkiej objętości mojej fryzurze dzisiaj lub jutro postaram się wrzucic zdjęcia efektów "przed" i "po" spsikaniu sokiem z aloesu - efekty wg mnie widac gołym okiem
Bardzo dziękuję za odpowiedź W takim razie muszę zastanowić się nad zakupem, tylko gdzie ja schowam taką wielką butlę?
A wcierasz również w skalp? Chętnie zobaczę zdjęcia
__________________
POFF!
maga-... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 13:17   #16
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Aloes

Cytat:
Napisane przez maga-... Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź W takim razie muszę zastanowić się nad zakupem, tylko gdzie ja schowam taką wielką butlę?
A wcierasz również w skalp? Chętnie zobaczę zdjęcia
Tak, psikam po włosach, głowie, jak leci, nie oszczędzam zdjęcia wrzucone, mam nadzieję, że coś na nich widac
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 12:04   #17
florka1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Question Dot.: Aloes

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przetłuszcza się skóra głowy, więc musiałabyś stosować wcierki, psikać ją sprayem. U mnie sam aloes wysusza, jak zresztą każdy nawilżacz bez dodatku czegoś tłustego, więc nie zaszkodzi spróbować.
Hej, a jak stosujecie aloes na włosy to wam nie żółkną? Ja jestem farbowaną blondynką i moj fryzjer odradza mi stosowanie jakichkolwiek produktów roślinnych.
A propo tematu to ja kupuję żel do smarowania bez alkoholu i jak narazie moje ciało jest mi wdzięczne, ale samego żelu na włosy jeszcze nie stosowałam i mam pewne obawy, może je rozwiejecie
florka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 12:41   #18
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Aloes

Cytat:
Napisane przez florka1981 Pokaż wiadomość
Hej, a jak stosujecie aloes na włosy to wam nie żółkną? Ja jestem farbowaną blondynką i moj fryzjer odradza mi stosowanie jakichkolwiek produktów roślinnych.
A propo tematu to ja kupuję żel do smarowania bez alkoholu i jak narazie moje ciało jest mi wdzięczne, ale samego żelu na włosy jeszcze nie stosowałam i mam pewne obawy, może je rozwiejecie
Też jestem farbowaną blondynką i ostatnio unikam jak ognia olejów, szamponów do blondu (rumianek, miód czesto w nich zawarte ocieplają kolor). Mimo tego mam problem z żółknięciem blondu przez co nie mogę wrócić do mojego naturalnego ciemnego blondu, bo włosy ufarbowane na ten kolor po miesiącu są już jasne i wyłazi ciemniejszy odrost.
Aloesu używam jako dodatku do masek/odżywek w formie płynnego ekstraktu ze sklepu Naturalis. Miałam też dwa soki z apteki i z tego, co widzę, te soki mają jako regulator kwasowości kwas cytrynowy, a jeśli się nie mylę, to on działa rozjaśniająco. Jeśli się mylę, to proszę o poprawienie
I pomimo tego, że aloes w formie soku bardzo dobrze nawilża mi włosy, raczej już go nie kupię.
Ziół też unikam (stosuję tylko na skórę głowy), ale nawet gdyby się bardzo postarać, nie da się uniknąć roślinnych substancji w pielęgnacji, więc gdzieś musi być granica. Nie wydaje mi się, żeby akurat aloes należał do tych składników, których trzeba sie bać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.