Farby i rozjaśniacz Joico? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 16:14   #1
agagan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20

Farby i rozjaśniacz Joico?


Witam,
bardzo prosze o info na temat farb i rozjaśniaczy firmy Joico.
do tej pory uzywalam majirela i platinum loreala, które lepsze?

pozdrawiam Aga
agagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 16:07   #2
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Farby i rozjaśniacz Joico?

o to ja sie przylanczam..jestem bardzo ciekawa rozjasniacza joico
czy ktoras z wizazanek ma moze rozjasnione nim wloski?
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 17:54   #3
kopciushek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Farby i rozjaśniacz Joico?

Hej
Jestem po pierwszym rozjaśnianiu włosów farbą Joico - odcień High Lift Beige Blonde (farba silnie rozjaśniająca) Poprzednio rozjaśniałam włosy majirel, a ponieważ nie byłam zadowolona z efektów (ani z koloru ani z kondycji moich włosów po zabiegu) zdecydowałam się na Joico właśnie. Słyszałam wiele dobrego o tych farbach- że są delikatne, że w trakcie koloryzacji pielęgnują włosy, że zawierają minimalną dawkę amoniaku...

Efekt kokorystyczny mnie nie zachwycił, ale to chyba na własne życzenie. Mimo, że w instrukcji zaleca się użycie do tego typu farby wody utlenionej o stężeniu 12% (w proporcji 1:2) ja użyłam oksydantu 9%. Kolor wyszedł bardziej złotawy (choć nie żółty, na co jestem szczególnie uwrażliwiona), ja natomiast oczekiwałam takiego dziecięcego chłodnego beżowego (nie popielatego) blondu. Całość wygląda jednak przyzwoicie. Jeśli chodzi o kondycję włosów-super! Zarówno po samej koloryzacji jak i po kilku tygodniach włosy są w nienaruszonym stanie.

Zamierzam nadal rozjaśniać włosy tymi farbami, pokombinuję tylko coś z odcieniami i oksydantami - wierzę, że uda mi się uzyskać wymarzony efekt
kopciushek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 16:03   #4
ooczarnulkaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Farby i rozjaśniacz Joico?

Zastosowałam farbę Joico odcień High Lift Golden Blonde kilka dni temu. Muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona.

Kiedyś rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem i miałam tragedię na włosach więc powróciłam do mojego naturalnego koloru włosów, średniego brązu. Od eksperymentów na głowie byłam zmuszona ściąć moje długie włosy do ramion.
Ostatni raz użyłam brązowej farby ok. 3 miesiące temu.

Postanowiłam powrócić do blondu za pomocą farby Joico. Na Polskich stronach jest bardzo mało informacji na temat tego środka do koloryzacji, chodzi mi głównie o fora, gdzie mogłabym chociaż zobaczyć efekty po koloryzacji. Zaryzykowałam, ale nie żałuję.

Moje włosy pięknie rozjaśniły się do koloru miodowo - karmelowego. Farba rozjaśniła równomiernie wszystkie kosmyki i przede wszystkim proces rozjaśniania tą farbą nie zniszczył mi włosów, a nawet mogłabym rzec, iż są one teraz bardziej miękkie i lśniące.


Jedynym minusem może być cena i ograniczona dostępność w Polsce.
Ogólnie bardzo polecam.
Świetna, delikatna farba.
ooczarnulkaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 16:10   #5
Phebe
Raczkowanie
 
Avatar Phebe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 64
Dot.: Farby i rozjaśniacz Joico?

Również farbowałam,średnim popielatym blondem,i jestem mile zaskoczona.Kolor na własne życzenie nie wyszedł chłodny bo użyłam wode 6 a powinnam 9 conajmniej,mam ciemne włosy.Farba jest doskonała,włosy nie uszkodzone,wręcz jak po masce miękkie i nawilżone.miesiąc wcześniej farbowałam w salone Loreal farbą Mairel (pisowni nie znam)i miałam okropnie wysuszone włosy które mi wypadały jeszcze pare dni po koloryzacji,załamałam się i znalazłam info o tej farbie,z ulgą stwierdzam że to porządny produkt i nie niszczy ani włosów ani skóry głowy.Polecam.
Phebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 21:30   #6
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Farby i rozjaśniacz Joico?

Witam!
jestem tydzień po farbowaniu włosów farbami joico (HLB-rozjaśniająca, beż na odrosty i 9N-beż na całość) i muszę przyznać,że to najlepsza farba profesjonalna jak miałam na włosach, fajnie rozjaśniła moje dość ciemne i trudno rozjasniające odrosty,na całośc położyłam 9N, gdyż na głownie miałam wszystkie odcienie po ostatnim farbowaniu u fryzjera, fajnie pokrył,ale niestety moje rozjaśnione i przetrawione końce nadal są białe. Kolor na początku był trochę złocisty, ale po raru myciach ładnie się wypłukał. Jutro kładę szampon koloryzujący piasek plażowy, zobaczymy co wyjdzie. Następnym razem na odrosty położę HLN-rozjaśniającą, odcień natura,żeby porównać i wtedy zdecyduję którą będę używać.
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:05   #7
Ines_^_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Arrow farby JOICO - brąz?

Dziewczyny, czy któraś z Was farbowała samodzielnie w domu tymi farbami? a może jest tu ktoś kto pracował na nich w salonie? chciałabym poprosić o poradę dot. koloru - a raczej zasad mieszania w Joico, czy aby uzyskać chłodny odcień powinnam zmieszać farmbę oznaczoną N z tą oznaczoną A? czy wychodzą tak jak na wzorniku czy ciemniej/jaśniej?
Ines_^_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 12:25   #8
eleonora81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 9
Dot.: Farby i rozjaśniacz Joico?

Nie będę się rozpisywać ochy i achy , bo zostane posądzona o reklamę . Jednak , to najlepsza farba jaką miałam i miały osoby z mojego otoczenia . Serdecznie polecam kolor 8NG I 9NG Jeżeli ktoś lubi taki jasny miodowy odcień blondu - cudo. Ta farba to jak odżywka i nie żartuje , włosy lepsze po niż przed . A dowodem jest to , że fryzjerki pytają jaka koloryzacja została zrobiona na głowie , czym itd . A teraz najlepsze , znajome fryzjerki pracują we własnych zakładach na innych farbach , ale już na własne włosy joico ;-) Ja farbuje sama w domu . Jedynie co to uważać na odcienie 8G i 9G intensywnie złote , to tak na przyszłość , bo miałam małą wpadkę chyba że ktoś lubi to ok
eleonora81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.