Chorwacja - zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 08:40   #1051
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Dziewczyny jesteście w stanie polecić jakieś strony na których rezerwujecie pokoje/apartamenty?
Moje plany wakacyjne prawdopodobnie nie wypalą. Planujemy jechać w poneidziałek. Nie za późno na planowanie takiej podróży?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 08:59   #1052
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesteście w stanie polecić jakieś strony na których rezerwujecie pokoje/apartamenty?
Moje plany wakacyjne prawdopodobnie nie wypalą. Planujemy jechać w poneidziałek. Nie za późno na planowanie takiej podróży?
jak byłam w połowie sierpnia, to na miejscu były wolne kwatery przy samym morzu, więc może lepiej jechać w ciemno i szukać czegoś co wam odpowiada? Teraz jest luźniej, więc myślę, że nie będzie problemu
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 15:31   #1053
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesteście w stanie polecić jakieś strony na których rezerwujecie pokoje/apartamenty?
Moje plany wakacyjne prawdopodobnie nie wypalą. Planujemy jechać w poneidziałek. Nie za późno na planowanie takiej podróży?
Nie jest za późno. Dziś wróciłam z Chorwacji. Jak wyjeżdżaliśmy z Makarskiej to ogrom apartamentów miało wystawioną informację FREE Ja z TŻ pojechalam bez rezerwacji i zarówno w Trogirze jak i Makarskiej bez problemu znaleźliśmy fajne miejscówki. W Makarskiej lepszą bo 200m od plaży
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 07:32   #1054
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Z noclegach problemu nie będzie. Ludzi mniej bo i pogoda niepewna. Chłodniej, woda chłodniejsza i wieksza szansa na deszcze.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2015-09-06 o 08:29
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 21:44   #1055
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Chorwacja - zbiorczy

Hej☺ jestem totalnie początkująca osoba jeśli chodzi o wycieczki zagraniczne, także mam mnóstwo pytań bo właściwie nie wiem na co się zdecydować. Chciałabym pojechać na początku września na ok 10dni, wiadomo że wolałabym jednak ta wygodę i samolot, ale chciałabym z drugiej strony żeby było tanio, wiec jestem bardziej zdecydowana na autokar. Teoretycznie mam polecone jedno biuro, biuro Oskar, teście byli na Makarskiej i generalnie sobie chwalą, ale nie mieli wykupionego wyżywienia, opinie na internecie są podzielone. My jesteśmy młodzi i raczej zależy nam na niskiej cenie, i obiadokolacjach, bo na wakacjach nie będzie nam się chciało siedzieć i gotować, a przypuszczam że w restauracjach jest drożej niż wykupione do wycieczki obiadokolacje. Nie wiem, może się mylę czy ktoś był z jakimś innym biurem, z wyżywieniem lub bez i może coś powiedzieć? Nie musi to być koniecznie Makarska. Byle byłoby ładnie, coś do poogladania, i żeby też miasto wieczorem całkowicie nie zasypialo
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 22:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.