Aubrey Organics - kosmetyki do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 10:49   #1
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253

Aubrey Organics - kosmetyki do włosów


Hej dziewczyny, zastanawiam się ostatnio nad zakupem czegoś Aubrey Organics. Szampony i odżywki wyglądają bardzo interesująco, na polskiej stronie będącej jednocześnie sklepem internetowym są składy, niestety nie da się ich skopiowac ale wyglądają bardzo bardzo dobrze - w szamponach łagodne detergenty i ogólnie pełno ekstraktów. W KWC jest bardzo mało opinii, może ktoś jeszcze ich używał? Chodzi mi zwłaszcza o linię do włosów suchych z aloesem, jukką i jojoba oraz do włosów koloryzowanych - z dziką różą
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 11:28   #2
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Aubrey Organics - kosmetyki do włosów

Hej Nevershoutnever!
Nie tylko składy są świetne, ale efekty użycia także. Pierwszy raz skusiłam się na produkty do włosów Aubrey Organics po przeczytaniu wielu bardzo pozytywnych opinii o tych produktach na amerykańskich forach. I jestem im wierna. Myślę, że Ty też będziesz zadowolona z efektów. Ja czasem mieszam różne rodzaje szamponów i odżywek z tej firmy. Np. szampon GPB do włosów normalnych i odżywkę do włosów farbowanych Rosa Mosqueta. W ten sposób unikam ewentualnego przetłuszczania się włosów przy skórze. Ale oczywiście każdy musi dobrać produkty odpowiednie dla siebie. Jako, że ze mnie zupełna 'świeżynka' na wizażu, podbuduje moje zdanie opiniami o produktach, o które pytasz, z angielskiej strony Aubrey:
http://www.aubreyorganics.co.uk/prod...aged-hair.html
http://www.aubreyorganics.co.uk/prod...nditioner.html
http://www.aubreyorganics.co.uk/prod...l-shampoo.html
http://www.aubreyorganics.co.uk/prod...nditioner.html

Generalnie chyba same najwyższe noty. Voila!

P.S.
Nie wiem czy do tej pory używałaś szamponów naturalnych, jeśli nie to uprzedzam, że albo słabo się pienią albo wcale - tak na wszelki wypadek (żebyś ewentualnie była na to przygotowana).

Aha plusem są też duże opakowania 325 ml, gdy standard u nas to 250 ml.
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 12:18   #3
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Aubrey Organics - kosmetyki do włosów

Nevershoutnever, daj proszę znać co myślisz o kosmetykach Aubrey Organics, jeśli zdecydujesz się ich użyć. Jestem bardzo ciekawa
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:29   #4
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Aubrey Organics - kosmetyki do włosów

Ktoś używał ich produktów do włosów przetłuszczających się? jestem bardzo ciekawa opinii, czy są wydajne, dobrze myją, nie obciążają, nie plączą włosów itp.
Preferuję kosmetyki naturalne ale do tej pory do włosów pasowały mi tylko szampony Alepii w starej wersji i Argile Provence...
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:43   #5
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Aubrey Organics - kosmetyki do włosów

składy piękne!
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 18:02   #6
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Aubrey Organics - kosmetyki do włosów

Rzeczywiście składy naprawdę bardzo obiecujące
Trafiłam na strone z ich produktami przypadkiem Wiedziałyście że jest teraz duża wyprzedaz ? przykład z 59,00 na 9,90 tylko że data przydatności kosmetyku do 31 lipca Co wy na to? bo ja właśnie dedukuje czy w miesiąc zużyję taki tonik o pojemności 237ml

edit: tadaam! już po namyśle zrobiłam sobie zamówienie raczej nie pełnowymiarowych produktów z uwagi na date zużycia oraz na przetestowanie ich jakości Wraz z kosztami przesyłki cena nie przekroczyła 44zł Zamówiłam:

Naturalne mydło do kąpieli dla niemowląt i dzieci - MINI; 59 ml

Naturalny szampon dla niemowląt i dzieci - MINI; 59 ml

Naturalny balsam do ciała dla niemowląt i dzieci - MINI - 59 ml

Bio balsam do ust o smaku Mięty i Zielonej Herbaty 4,25 g

JAY - rewitalizujący szampon - MINI - włosy suche; 59 ml

Tonik do twarzy - cera z tendencją do przetłuszczania się; 237 ml


Składy inci w prawie wszystkich kosmetykach się powtarzają Różnią się naprawdę nieco pojedyńczymi eksrtaktami; wszystko organiczne,naturalne:love :
Mam nadzieję że się nie rozczaruję Żałuję tylko że nie "ruszyłam" z zamówieniem odrobine wcześniej Wykupiona jest już np odżywka do wszystkich rodzajów włosów która składowo bije po oczach świetnością Na ale wiadomo..nie można mieć wszystkiego Poza tym jeśli sprawdzą się testy zamówię pełnowymiarowe produkty
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2011-06-28 o 18:59
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.