tluszczyk u szczupłej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 19:31   #1
jamajca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Unhappy

tluszczyk u szczupłej


cześć dziewczyny,
chciałam was zapytać jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać w moim wypadku, bo czytam te wątki i kompletnie się gubię mam 163 cm wzrostu i ok 46-47kg, jestem drobnej budowy no i taka w miarę szczupła ale w niektórych miejscach jestem lekko porośnięta tłuszczykiem, np na brzuchu mam mały wałek, po wewnętrzej stronie ud, mam troszke boczków, wiem, że tak niewiele mi brakuje żeby się tego pozbyć bo nie ma tego wiele ale nie mam zielonego pojęcia jak ćwiczyć aby się tego pozbyć, robiłam same brzuszki , konkretnie te http://www.*******/filmy/cwiczenia_d...rzuch,552.html
+ ćwiczenia na uda, które też znalazłam w necie i na wizażu ale dzisiaj przeczytalam właśnie na wizażu, że bez sensu jest robienie takich ćwiczeń i teraz nie wiem co mam robić kompletnie się już w tym pogubiłam jeżeli chodzi o dietę to staram się odżywiać zdrowo, piję dużo wody i zielonej herbety, jem 5 posiłków dziennie, ciemne pieczywo, nie jem na noc itd ale co z tymi ćwiczeniami??
jamajca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 20:12   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: tluszczyk u szczupłej

Trening silowy na cale cialo 2-3x w tygoniu. Nie musi byc na silowni, na poczatek mozesz wykorzystac ciezar ciala (przysiady, wykroki, pompki, pomki odwrotne, spiecia brzucha, swietne jest podciaganie na drazku, jesli masz mozliwosc) do tego tez 2-3 razy w tygodniu aeroby/interwaly ale w inne dni niz trening silowy.
Na noc najlepiej zjesc jakies chude bialko
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:07   #3
jamajca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: tluszczyk u szczupłej

no wlasnie nie chce chodzic na silownie, chce cwiczyc w domu i nie mam zadnych przyrzadow.. a rozgrzewka? nie umiem sobie z tym poradzic, ulozyc jakos tych cwiczen..
jamajca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.