Studiówka + brak chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 16:00   #1
MissSapphire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 17

Studniówka + brak chłopaka


Wiedziałam, że spotka mnie taka sytuacja... ;-) Mogłam się tego spodziewać.
Otóż nie mam z kim pójść. Koledzy są chętni, ale niestety zajęci. Nie mam starszego brata, sąsiada, itp. Koleżanki także nikogo mi nie znalazły, bo albo ktoś mieszka za daleko, albo sam idzie na studniówkę ze swoją dziewczyną. Ehh, ciężki los singla, najlepiej jest mieć w takiej sytuacji chłopaka, brata, jakiegoś kuzyna, ale niestety u mnie pustka.

Sama nie chcę iść, bo wpadnę w ciężką depresję, siedząc za stołem i zbywając uśmiechem współczujące spojrzenia koleżanek z parkietu.
Nie iść - też zły pomysł, bo w końcu wszyscy idą, a zaraz posypały by się pytania co się stało, że nie idę.

Myślałam o zaproszeniu kogoś przez internet. Co o tym sądzicie? Moja kumpela zapoznała chłopaka z okolic i zgodził się bez większych trudności. W grę w chodzi zapłata całości kosztów itp.
Mam jednak pewne obawy. Gdzie takiego kogoś szukać? Przez czat? Przez forum? Nk, grono, facebook i inne tego typu odpadają, bo ja nie posiadam tam kont i w sumie nigdy nie miałam zamiaru tam ich zakładać.
__________________
'Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.'
~A. Hepburn


Edytowane przez MissSapphire
Czas edycji: 2010-10-29 o 16:02
MissSapphire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 16:06   #2
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Studniówka + brak chłopaka

Naprawdę wszyscy koledzy są zajęci?To może jakiś przystojny kolega kolegi
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 16:13   #3
wampir
Zakorzenienie
 
Avatar wampir
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzie diabeł zamiata ogonem
Wiadomości: 18 638
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Do studniówki jeszcze sporo czasu, dużo się może zmienić Także nic na siłę.
Internet? Spróbuj
Może Sympatia.pl :P
__________________
Nie podoba mi się świat,
gdzie "właściwe" zdarza się tak rzadko,
że uważamy je za "uprzejmość".

-J.C

31
/365
wampir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 16:19   #4
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: Studniówka + brak chłopaka

no ale wszyscy idą z osobami towarzyszącymi ?

ja byłam sama i bawiłam się świetnie, lepiej niż moje koleżanki które zamiast bawić się ze znajomymi ze szkoły musiały siedzieć przy swoich chłopakach

iść samemu to nic strasznego przecież

a jeżeli koniecznie chcesz z kimś iśc to spróbuj poszukać jeszcze w gronie znajomych, bo z tym internetem nigdy nic nie wiadomo :P
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:01   #5
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Studniówka + brak chłopaka

Cytat:
Napisane przez MissSapphire Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że spotka mnie taka sytuacja... ;-) Mogłam się tego spodziewać.
Otóż nie mam z kim pójść. Koledzy są chętni, ale niestety zajęci. Nie mam starszego brata, sąsiada, itp. Koleżanki także nikogo mi nie znalazły, bo albo ktoś mieszka za daleko, albo sam idzie na studniówkę ze swoją dziewczyną. Ehh, ciężki los singla, najlepiej jest mieć w takiej sytuacji chłopaka, brata, jakiegoś kuzyna, ale niestety u mnie pustka.

Sama nie chcę iść, bo wpadnę w ciężką depresję, siedząc za stołem i zbywając uśmiechem współczujące spojrzenia koleżanek z parkietu.
Nie iść - też zły pomysł, bo w końcu wszyscy idą, a zaraz posypały by się pytania co się stało, że nie idę.

Myślałam o zaproszeniu kogoś przez internet. Co o tym sądzicie? Moja kumpela zapoznała chłopaka z okolic i zgodził się bez większych trudności. W grę w chodzi zapłata całości kosztów itp.
Mam jednak pewne obawy. Gdzie takiego kogoś szukać? Przez czat? Przez forum? Nk, grono, facebook i inne tego typu odpadają, bo ja nie posiadam tam kont i w sumie nigdy nie miałam zamiaru tam ich zakładać.
Bardzo głupi pomysł z szukaniem partnera przez internet... Wyobraź sobie taką sytuację: znajdujesz chętnego, wszystko ładnie i pięknie, chłopak jest przystojny i w ogóle reprezentacyjny (koleżanki padną.... z wrażenia i zazdrości ), ale w ogóle go przecież nie znasz (pomijając jedno czy kilka spotkań przed studniówką w celu omówienia szczegółów itp.). I nie wiesz tak naprawdę, z kim idziesz, może być nieobliczalny po alkoholu i narobić Ci wstydu przed znajomymi, albo w zwykłej rozmowie może wyjść na jaw, że jest "z łapanki" bo tak na dobrą sprawę się nie znacie... I co? I wstyd... Niestety, nie da się wszystkiego przewidzieć i zaplanować... Przemyśl to, czy naprawdę warto się tak stresować, tym czy się nie wyda etc. zamiast po prostu cieszyć się zabawą

A tak w ogóle, ta presja społeczna na to, że nie wypada iść samemu jest przerażająca! Mam wrażenie, że niektórzy chcą z młodziutkich dziewczyn robić już stare panny. A przecież życie im się dopiero zaczyna i wszystko przed nimi! Ja wiem, ze to zabrzmi banalnie, ale nie warto się przejmować opiniami osób, które oceniają kogoś w ten sposób, to świadczy jedynie o bardzo ograniczonym "rozumku". I pierwsze, co mi przychodzi do głowy to to, że chcą się w ten żałosny sposób dowartościować. A przecież najlepiej to robić, poniżając kogoś innego.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:13   #6
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

ja bym się bała faceta z internetu jakiś uraz mam... radziłabym poszukać kolegi kolegi na pewno ktoś jest wolny.. z drugiej strony - iśc z kimś na siłę? u mnie sporo dziewczyn przyszło w pojedynkę i bawiły się lepiej ode mnie inna koleżanka znalazła sobie kogoś, bo nie chciała iść sama. cały wieczór przesiedzieli przy stoliku, bo on nie chciał tańczyć. nie zdążyli się zbyt dobrze poznać przed imprezą, skończyło się na kłótni i wielkim żalu...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:36   #7
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Studniówka + brak chłopaka

Cytat:
Napisane przez dominiczkab Pokaż wiadomość
no ale wszyscy idą z osobami towarzyszącymi ?

ja byłam sama i bawiłam się świetnie, lepiej niż moje koleżanki które zamiast bawić się ze znajomymi ze szkoły musiały siedzieć przy swoich chłopakach

iść samemu to nic strasznego przecież

a jeżeli koniecznie chcesz z kimś iśc to spróbuj poszukać jeszcze w gronie znajomych, bo z tym internetem nigdy nic nie wiadomo :P
Pytanko z ciekawości - tańczyłaś z klasą poloneza? No bo sama, więc pytam
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 17:38   #8
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Płacić tyle kasy za obcego faceta? Jak dla mnie chore.
Mnie też czeka studniówka, ale z połowinek wiem, ze koleżanki zapraszające kolegów "żeby nie iść samej" potem strasznie żałowały- wcale nie tańczyli, albo nie z nimi, palili, a one same z nimi się nudziły. Naprawdę po co się kosztować dla obcego faceta? To twoja impreza, poszalej ze znajomymi
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:50   #9
Agnieszq
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszq
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 258
Dot.: Studniówka + brak chłopaka

Cytat:
Napisane przez dominiczkab Pokaż wiadomość
no ale wszyscy idą z osobami towarzyszącymi ?

ja byłam sama i bawiłam się świetnie, lepiej niż moje koleżanki które zamiast bawić się ze znajomymi ze szkoły musiały siedzieć przy swoich chłopakach

iść samemu to nic strasznego przecież
Dokładnie ja tez byłam sama i się wybawiłam lepiej niż nie jedna panna na tej studniówce, tańcowałam z wszystkimi chłopakami z klasy nawet czasu zjeść nie miałam. Świetna impreza
Agnieszq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:59   #10
cosmo20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: Studniówka + brak chłopaka

o mamo. ja bym się bała brać kogoś z internetu. o czym tu rozmawiać? skąd wiedzieć czy nie zrobi czegoś głupiego? nienienie.
no nie wierzę, że nie znajdzie się ktoś wolny ;> masz jeszcze sporo czasu więc popytaj. co do pójścia samej to zależy od podejścia, ja osobiście sama raczej bym nie poszła, ale znam naprawdę dużo dziewczyn, które poszły same i świetnie się bawiły
__________________

cosmo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 18:05   #11
MissSapphire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 17
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

No w sumie sama nie wiem co o tym myśleć.

Niestety, czy stety znajomi mają już partnera na studniówkę, a tych co idą sami - nie znam, choć z pewnością zdarzą się rodzynki. Tylko co mi po tym? Wszyscy będą tańczyć w parze, ze swoimi.

Najgorsze to chyba to, jak kamerzysta będzie mnie filmował samą, bo jak znam życie na pewno będę w kadrze.

Spróbuję się jeszcze zastanowić nad tym chłopakiem z internetu.
__________________
'Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.'
~A. Hepburn

MissSapphire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 18:08   #12
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

może jakaś wizażanka z Warszawy mogłaby Ci załatwić jakiegoś chętnego imprezowicza?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:17   #13
kajli28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 100
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

....
__________________
L i g h t m y f i r e

Edytowane przez kajli28
Czas edycji: 2013-05-26 o 14:43 Powód: zły wątek
kajli28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:33   #14
sashka8
Raczkowanie
 
Avatar sashka8
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Jakiś czas temu poznałam faceta przez neta. Napisał do mnie przypadkiem. Po okołu miesiącu pisania znalazłam się w sytuacji gdy nie miałam z kim iść na wesele i poprosiłam jego aby ze mną poszedł. Nie wiedziałam jak będzie się zachowywał, czy nie narobi mi wstydu, ale zaryzykowałam. I się nie rozczarowałam. Poznałam go na tym weselu z moją koleżanką... Za rok biorą ślub. A ja się z tego bardzo cieszę bo fajnie do siebie pasują, a moja i jego znajomość od początku była tylko kumpelska. Czasami warto zaryzykować tylko też nie na wariata, że się kogoś zna dwa dni. Ale po jakimś czasie kiedy mniej więcej pozna się tę drugą osobę. Tak poza tym ten pomysł żeby któraś z Wizażanek poleciła wolnego, fajnego kolegę wcale nie jest głupi heh.
__________________


Edytowane przez sashka8
Czas edycji: 2010-10-29 o 19:35
sashka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 19:57   #15
cosmo20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

sashka ale super, to musi być miłe uczucie być sprawcą tak wielkiego szczęścia w czyimś życiu no znać kogoś już miesiąc to jednak trochę inaczej niż tak na hop siup, chociaż tak czy inaczej to odważna decyzja
__________________

cosmo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 20:07   #16
MissSapphire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 17
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
może jakaś wizażanka z Warszawy mogłaby Ci załatwić jakiegoś chętnego imprezowicza?
Jestem otwarta na propozycje ;-)

A tak w ogóle to nie trzeba wcale ryzykować z tym wirtualnym szukaniem, ;-) Można umówić się przez internet, najpierw popisać, potem się spotkać, pogadać. Wtedy można wybadać, czy to będzie dobry partner. Z takim nastawieniem pomyślałam o pomyśle znalezienia chłopaka przez internet, nie tak "hop - siup" z zupełnie nieznajomym.
Mam jeszcze troszkę czasu, studniówka w lutym, ciekawe tylko kiedy zaczną się próby poloneza...
__________________
'Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.'
~A. Hepburn

MissSapphire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 20:09   #17
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

ja też miałam ten problem kiedy zbliżała się moja studniówka, ale poszłam z kuzynem który przyjechał z usa na święta i został na dłużej i szczerze mówiąc gdyby nie on, to bym nie poszła.

dokładnie wiem co Ty teraz czujesz, ta presja żeby iść w parze jest okropna;/ ode mnie z klasy nikt nie był sam, Ci którzy nie mieli z kim iść po prostu nie poszli...
jak dziewczyny pisały wcześniej ze możesz iść sama - owszem ale to zależy od twoich znajomychz klasy jak będziesz się bawić bo kiedy ja pomyślę co by było gdybym poszła sama bo wiem ze było by strasznie;/ koleżanki z klasy były tak zapatrzone w swoich partenerów ze same sobie zepsuły imprezę.
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 20:21   #18
MissSapphire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 17
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Dokładnie - ta presja. W mojej klasie czuję tak jakby niewidzialną oczywistość i coś naturalnego, że trzeba iść w parze, dlatego mam kłopot ;-)

Ale wg mnie to chore... Jakby nie można normalnie iść samemu, tylko trzeba szukać kogoś na siłę. Na połowinkach dużo osób było w pojedynkę, było świetnie, bardzo dobrze się bawiłam. A ze studniówką jest zawsze jakiś problem i właśnie ta presja otoczenia, że trzeba kogoś mieć ;-)
__________________
'Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.'
~A. Hepburn

MissSapphire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 20:35   #19
sashka8
Raczkowanie
 
Avatar sashka8
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Cytat:
Napisane przez cosmo20 Pokaż wiadomość
sashka ale super, to musi być miłe uczucie być sprawcą tak wielkiego szczęścia w czyimś życiu no znać kogoś już miesiąc to jednak trochę inaczej niż tak na hop siup, chociaż tak czy inaczej to odważna decyzja
Teraz widzę, że ta decyzja była strzałem w dziesiątkę bo gdybym go nie zaprosiła to by się nie poznali bo oboje byli z innego, że tak powiem kręgu moich znajomych.

MissSapphire, wiem, że ta presja jest okropna, ale do lutego jest jeszcze trochę czasu. Wiesz, tak mi przyszło teraz na myśl, zaczynają się teraz kursy tańca w szkołach tańca, na które zapisują się też wolni faceci, którzy chodzą na te kursy sami, bez pary i są dopasowywani, albo dogadują się z wolnymi paniami, które też nie mają z kim tańczyć. Może i Ty rozejrzałabyś się za takim kursem? Tylko szybciutko bo te kursy zaczynają się zazwyczaj w październiku, ale ludzie dochodzą do nich w trakcie rozpoczętych zajęć. Połączyłabyś szukanie partnera z nauką tańca na studniówkę. Po prostu dowiedz się w szkołach tańca, w Wawie na pewno jest ich sporo, powiedz, że nie masz pary a chcesz się przyłączyć do grupy i zapytaj czy mają kogoś też wolnego, bez pary. I koniecznie podaj swój wiek i zaznacz, że chciałabyś kogoś w zbliżonym wieku lub nie za bardzo starszego.
__________________

sashka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 20:47   #20
MissSapphire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 17
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

sashka8, Nie no, całkiem niezły pomysł z tymi kursami tańca, ale mam jednak troszkę daleko do Wa-wy (mniej niż 1godz. pociągiem). A u mnie w mieście nie słyszałam o takich kursach, tzn. kiedyś były, ale chyba teraz zlikwidowali ten ośrodek kultury, w którym się odbywały.
__________________
'Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.'
~A. Hepburn

MissSapphire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 20:52   #21
sashka8
Raczkowanie
 
Avatar sashka8
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Cytat:
Napisane przez MissSapphire Pokaż wiadomość
sashka8, Nie no, całkiem niezły pomysł z tymi kursami tańca, ale mam jednak troszkę daleko do Wa-wy (mniej niż 1godz. pociągiem). A u mnie w mieście nie słyszałam o takich kursach, tzn. kiedyś były, ale chyba teraz zlikwidowali ten ośrodek kultury, w którym się odbywały.
Ach myślałam, że mieszkasz bliżej Wawy. Ale rozejrzyj się u siebie, może jest jakiś taki kurs tylko o tym nie wiesz?
__________________

sashka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 21:56   #22
8b1106989dffd6c20c73e193ece1301e44bdfb9b_5edec2f284ae1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 21
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

.

Edytowane przez 8b1106989dffd6c20c73e193ece1301e44bdfb9b_5edec2f284ae1
Czas edycji: 2012-04-05 o 14:52
8b1106989dffd6c20c73e193ece1301e44bdfb9b_5edec2f284ae1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 10:54   #23
nanga parbat
Raczkowanie
 
Avatar nanga parbat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Nie wiem jak zachowują się Twoi sparowani znajomi, ale:
1. na studniówkę poszłam sama, mimo że wszyscy szli z kimś, bo ludzie potrafili się bawić w grupie, bawiłam się super
2. na półmetek na studiach nie poszłam, bo ludzie są strasznie zamknięci (na imprezach w większym gronie bawią się tylko w swoich parach (czułe patrzenie w oczka jak na randkach), mimo że nie mają krótkiego stażu związkowego, więc szał pierwszego etapu związku raczej ich nie dotyczy), ciężko ich zachęcić do wspólnej zabawy, dlatego nie poszłam i nie żałowałam

Musisz rozważyć, do której grupy należą Twoi znajomi, bo samej można się super bawić (chyba że opcja nr 2, to wtedy ciężko).

Facet z internetu? hmm, jeśli już koniecznie takiego chcesz to może po prostu poznaj kogoś teraz, nic nie mów o studniówce, wybadaj go i ewentualnie zaprosisz go w grudniu, jak się okaże, że jest ok.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

[1=8b1106989dffd6c20c73e19 3ece1301e44bdfb9b_5edec2f 284ae1;22953484]Z tym pójściem w pojedynkę to jest problem. Koleżanki zaczną tańczyć z partnerami no i wiesz, zostajesz sama.[/QUOTE] Nie przesadzaj, możesz trochę potańczyć sama, z partnerami koleżanek, z kolegami ze szkoły. Co najwyżej problemem wydaje mi się tu patrzenie ze współczuciem niektorych koleżanek ("bidulko, nikt nie chciał z tobą iść, pozwole ci raz zatańczyć raz z moim misiaczkiem") - wrr mentalność niektórych dziewczyn poraża.
nanga parbat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 11:17   #24
sashka8
Raczkowanie
 
Avatar sashka8
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Zgadzam się z nanga parbat, że jeżeli rozważasz opcję poznania kogoś przez internet to lepiej zajmij się tym teraz, tak żeby mieć czas na poznanie tej osoby. Możesz spróbować zaczepić kogoś np. na gadu.
__________________

sashka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 12:00   #25
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Ja miałam średnią ochotę, żeby iść na studiówkę, nigdy mnie to nie rajcowało, ale uległam namowom koleżanek, "bo jak to nie iść na studiówkę". Poszłam z kolegą, który nieźle popił, tańczył więcej z innymi dziewczynami niż ze mną i podrywał partnerkę swojego najlepszego kumpla czyli kanał. Ja osobiście żałuję że nie poszłam na fajny koncert, zamiast na wieśniacki (w mojej szkole) bal maturalny.
Również radziłabym uważać na "internetowych" typów. Moje znajome nie miały parnerów i umówiły się, że wszystkie pójdą same i bawiły się przednio Pozdrawiam.
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 14:17   #26
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

No dobrze dziewczyny, ale czy w Waszych szkołach nie było poloneza? Jak dziewczyny, które poszły same, go tańczyły? Czy w ogóle tańczyły?

Pytam z ciekawości, bo ja np. na studniówce nie byłam
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 14:26   #27
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Studniówka + brak chłopaka

Miałam podobny problerm jeszcze miesiąc temu.
wywołało to u mnie depresje chwilową aż.
Chciałam iść ze szwagra bratem, ale wiadomo, sesja, itp, a studiuje trochę daleko ode mnie i to zaocznie, to samo przyjaciel, który dodatkowo ma dziewczynę.
i tak się stało, ze mój znajomy, z którym kiedyś się spotykałam wrócił do Polski i bardzo chętnie ze mną pójdzie
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:10   #28
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Cytat:
Napisane przez MissSapphire Pokaż wiadomość
No w sumie sama nie wiem co o tym myśleć.

Niestety, czy stety znajomi mają już partnera na studniówkę, a tych co idą sami - nie znam, choć z pewnością zdarzą się rodzynki. Tylko co mi po tym? Wszyscy będą tańczyć w parze, ze swoimi.

Najgorsze to chyba to, jak kamerzysta będzie mnie filmował samą, bo jak znam życie na pewno będę w kadrze.

Spróbuję się jeszcze zastanowić nad tym chłopakiem z internetu.
A jak Cię sfilmuje, jak siedzisz sama, to co się stanie?

Ja studniówkę miałam prawie 2 lata temu. Ja byłam akurat z TŻ-tem, ale koleżanka nie miała z kim iść. Tydzień przed imprezą dorwała jakiegoś kolegę kolegi. Całą noc siedziała wkurzona, bo koleś okazał się burakiem, bez żenady opowiadał, że poszedł z nią "z litości", a na dodatek schlał się jak świnia i jeszcze darł się, kiedy chciała zatańczyć z kimś innym. Ja byłam z chłopakiem, ale przecież nie tańczy się tylko ze swoją parą! Ja chyba więcej przetańczyłam z kolegami, niż z własnym TŻ-tem, bo wiedziałam, że to pewnie ostatnia taka klasowa impreza, a z chłopakiem jeszcze nie raz się np. na weselu wybawię.

W chłopaka z neta absolutnie bym nie inwestowała - nie wiesz, kto to jest, co robi itp. Wolałabym naprawdę iść sama niż na siłę szukać sobie pary. Nie wiem, dlaczego pójście samemu to taka tragedia? Może sie zdarzyć, że Twoja para "z łapanki" na imprezie będzie Cię olewać i tańczyć ze wszystkimi poza Tobą. I co wtedy zrobisz? Nie byłoby Ci żal kasy za niego zapłaconej?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:54   #29
Sour
Zadomowienie
 
Avatar Sour
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z łóżka
Wiadomości: 1 695
Dot.: Studiówka + brak chłopaka

Ja moją studniówkę wspominam naprawdę wspaniale byłam w podobnej sytuacji co autorka. Zaprosiłam mojego sąsiada, z którym nie utrzymywałam jakiś zażyłych kontaktów... Trafiłam świetnie, nie dość że chłopak fajny i kulturalny, to na dodatek dobrze tańczył. O żadnym 'narobieniu wstydu' nie mogło być nawet mowy.
Dlaczego to piszę? Droga autorko, może rozejrzyj się dookoła, może znasz kogoś o kim nie pomyślałaś?

Życzę dobrej zabawy!
__________________
Fall seven times, stand up eight.
Sour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 16:02   #30
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: Studniówka + brak chłopaka



---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Pytanko z ciekawości - tańczyłaś z klasą poloneza? No bo sama, więc pytam

nie bo nie chciałam, ale miałam możliwość tanczenia z kolega z innej klasy
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.