Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 23:48   #121
kinkietnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Hej mam pytanie, kupiłam sobie na gruponie kupon do salonu BIOFEMINA w Krakowie (ul.Kazimierza Wlk) za 89 zł, napisane ,że metodą 1:1 ale jak teraz szukam w internecie to firma reklamuje się ,że doczepia NAWET 20 rzęs do jednego oka... czy 20 to nie jest trochę za mało ?
kinkietnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 14:47   #122
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

dokładnie, 20 rzęs to coś mało... nawet ja na moich niezbyt gęstych rzęsach miałam więcej... może chodzi o 200?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:39   #123
donia_26
Raczkowanie
 
Avatar donia_26
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 194
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Niedawno znajoma przedłużyła rzęski. Efekt super. Mam tylko takie pytanko, gdyż sama myślę o kursie. Stylistka do odtłuszczenia używała jednorazowych gazików z alkoholem (takich do ran), i po jakimś czasie znajoma skarżyła się że rzęski opadają w dół, czy może być to spowodowane tym że przyklejone są pod naturalną rzęską?
donia_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 15:15   #124
los_magdos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny uważajcie przedłuzając sobie rzęsy! Jest wiele 'stylistek' robiących rzęsy za 30 zł... masakra- to tak jakbyście poszły do fryzjera za 5 zł na koloryzacje! Wszystko kosztuje- dlatego pamiętajcie że taka stylistka musi kupić- dobrej jakości rzęsy, ŚWIEŻY!!! klej- a nie przez rok ten sam- na jedną klientkę przy wprawie idzie 1 kropla dobrego kleju na obydwa oczka- ale klej się starzeje- utlenia, dlatego trzeba go zmieniać. Poza tym szkolenie kosztuje, praca trwa ok 2 godzin- ja jestem w szoku widząc czasem co się dzieje z klientkami które o mnie przychodzą i które musze ratować!

Jak chcecie kupić dobre rzęsy i kleje to poczytajcie opinie innych- jest tyle marek znanych firm które mają dobra jakość, wystarczy wygooglować sztuczne rzęsy i się pojawiają- celowo nie podam nazw ponieważ chcę zebyści ewiedziały że to nie reklama tylko szczera prawda.

Nie zgodze się że sztucznych rzęs nie wolno malować! Wiadomo ze w ciągu 2 tygodni kiedy są świeżutkie nie ma po prostu potrzeby ale potem po 3 tyg moz na je delikatnie przeciągnąć ALE TYLKO WODNYM TUSZEM! Albo weźmy na przykład dolne rzęsy- jak przedłużasz rzęsy to na dole nieumalowane wygladają śmiesznie. Ale w każdym sklepie z artykułami do przedłuzania rzęs czy nawet w salonach gdzie taki zabieg się robi można zakupić beztłuszczowe wodne tusze- potem wystarczy dolne rzęsy umyć delikatnie ciepłą wodą i tyle.
Baaa są nawet wodne eyelinery- z niczego nie trzeba rezygnować.

generalnie fajnie zmywa tusz pianka lirene- erisowa. Tylko uaga zeby się do oka nie dostała- umiar

i jeszcze jedno- każda ingerencja w rzęsy je osłabia dlatego kupcie sobie jakieś serum do rzes (tylko sprawdźcie czy można je uzwyac do przedłuzanych rzesek) i je używajcie- są drogie ale starczaja na długo i dają efekt- też jest ich na rynku dużo. I nie kładźcie na rzesy przedłuzone NIC TŁUSTEGO!!! - kremy pod oczy, mleczka do demakijażu, płyny micelarne, smarowanie buźki olejkami, oliwkami itd- po prostu rzesy będa wypadać.
Tyle w temacie- UWAŻAJCIE NA OCZKA! NIKT WAM NOWYCH NIE DA!
los_magdos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 11:56   #125
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny - mam pytanie. Tydzien temu mialam klientke , ktora przedluzala rzeski. Swoje ma bardzo cienkie, dosc rzadkie i krotkie. Przedluzylam jej profilem B, grubosc 0,20 i dlugosc 11,9, 7.. minal tydzien i dzwoni z informacja, ze zewnetrznych rzes nie ma - wypadly i zostaly tylko te na srodku i wew. kacikach.. Moje pytanie - czy grubosc 0,20 mogla byc za ciezka dla jej naturalnych rzes?? Czy np. takie choroby jak cukrzyca, tarczyca moga miec wplyw na stylizacje rzes??
Wczoraj byla u mnie na innym zabiegu, widzialam te rzesy i nic nie wskazywalo na to, ze cos moze sie z nimi dziac... Pielegnuje je prawidlwo -tego moge byc pewna, nie maluje sie niczym i nie uzywa tlustych kosmetykow... Chce jej teraz dokleic 0,15 - myslicie, ze to dobry pomysl??
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:14   #126
marlena_19_19
Raczkowanie
 
Avatar marlena_19_19
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 178
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny może polecicie kogoś kto zakłada rzęsy w miarę przystęonej cenie z okolic Kielc?
marlena_19_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 00:31   #127
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez los_magdos Pokaż wiadomość
Dziewczyny uważajcie przedłuzając sobie rzęsy! Jest wiele 'stylistek' robiących rzęsy za 30 zł... masakra- to tak jakbyście poszły do fryzjera za 5 zł na koloryzacje! Wszystko kosztuje- dlatego pamiętajcie że taka stylistka musi kupić- dobrej jakości rzęsy, ŚWIEŻY!!! klej- a nie przez rok ten sam- na jedną klientkę przy wprawie idzie 1 kropla dobrego kleju na obydwa oczka- ale klej się starzeje- utlenia, dlatego trzeba go zmieniać. Poza tym szkolenie kosztuje, praca trwa ok 2 godzin- ja jestem w szoku widząc czasem co się dzieje z klientkami które o mnie przychodzą i które musze ratować!

Jak chcecie kupić dobre rzęsy i kleje to poczytajcie opinie innych- jest tyle marek znanych firm które mają dobra jakość, wystarczy wygooglować sztuczne rzęsy i się pojawiają- celowo nie podam nazw ponieważ chcę zebyści ewiedziały że to nie reklama tylko szczera prawda.

Nie zgodze się że sztucznych rzęs nie wolno malować! Wiadomo ze w ciągu 2 tygodni kiedy są świeżutkie nie ma po prostu potrzeby ale potem po 3 tyg moz na je delikatnie przeciągnąć ALE TYLKO WODNYM TUSZEM! Albo weźmy na przykład dolne rzęsy- jak przedłużasz rzęsy to na dole nieumalowane wygladają śmiesznie. Ale w każdym sklepie z artykułami do przedłuzania rzęs czy nawet w salonach gdzie taki zabieg się robi można zakupić beztłuszczowe wodne tusze- potem wystarczy dolne rzęsy umyć delikatnie ciepłą wodą i tyle.
Baaa są nawet wodne eyelinery- z niczego nie trzeba rezygnować.

generalnie fajnie zmywa tusz pianka lirene- erisowa. Tylko uaga zeby się do oka nie dostała- umiar

i jeszcze jedno- każda ingerencja w rzęsy je osłabia dlatego kupcie sobie jakieś serum do rzes (tylko sprawdźcie czy można je uzwyac do przedłuzanych rzesek) i je używajcie- są drogie ale starczaja na długo i dają efekt- też jest ich na rynku dużo. I nie kładźcie na rzesy przedłuzone NIC TŁUSTEGO!!! - kremy pod oczy, mleczka do demakijażu, płyny micelarne, smarowanie buźki olejkami, oliwkami itd- po prostu rzesy będa wypadać.
Tyle w temacie- UWAŻAJCIE NA OCZKA! NIKT WAM NOWYCH NIE DA!
BRAWO !!! Zgadzam sie w 100% !!!

Cytat:
Napisane przez marlena_19_19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może polecicie kogoś kto zakłada rzęsy w miarę przystęonej cenie z okolic Kielc?
Polecam się. Zapraszam na mój link na dole strony

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - mam pytanie. Tydzien temu mialam klientke , ktora przedluzala rzeski. Swoje ma bardzo cienkie, dosc rzadkie i krotkie. Przedluzylam jej profilem B, grubosc 0,20 i dlugosc 11,9, 7.. minal tydzien i dzwoni z informacja, ze zewnetrznych rzes nie ma - wypadly i zostaly tylko te na srodku i wew. kacikach.. Moje pytanie - czy grubosc 0,20 mogla byc za ciezka dla jej naturalnych rzes?? Czy np. takie choroby jak cukrzyca, tarczyca moga miec wplyw na stylizacje rzes??
Wczoraj byla u mnie na innym zabiegu, widzialam te rzesy i nic nie wskazywalo na to, ze cos moze sie z nimi dziac... Pielegnuje je prawidlwo -tego moge byc pewna, nie maluje sie niczym i nie uzywa tlustych kosmetykow... Chce jej teraz dokleic 0,15 - myslicie, ze to dobry pomysl??
Ja przedluzam tylko gruboscia 0,15 gdyz taka grubosc ladnie pogrubia rzeski ale rzeski takie nie wygldaja sztucznie. Jak dla mnie 0,20 wygladaja zbyt wulgarnie i za bardzo rzucają sie w oczy (innym )
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 13:09   #128
los_magdos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - mam pytanie. Tydzien temu mialam klientke , ktora przedluzala rzeski. Swoje ma bardzo cienkie, dosc rzadkie i krotkie. Przedluzylam jej profilem B, grubosc 0,20 i dlugosc 11,9, 7.. minal tydzien i dzwoni z informacja, ze zewnetrznych rzes nie ma - wypadly i zostaly tylko te na srodku i wew. kacikach.. Moje pytanie - czy grubosc 0,20 mogla byc za ciezka dla jej naturalnych rzes?? Czy np. takie choroby jak cukrzyca, tarczyca moga miec wplyw na stylizacje rzes??
Wczoraj byla u mnie na innym zabiegu, widzialam te rzesy i nic nie wskazywalo na to, ze cos moze sie z nimi dziac... Pielegnuje je prawidlwo -tego moge byc pewna, nie maluje sie niczym i nie uzywa tlustych kosmetykow... Chce jej teraz dokleic 0,15 - myslicie, ze to dobry pomysl??
Wiesz przy cienkich rzęsach i słabych ja zakładam 0,15 albo robię 2:1 0,10 albo 0,07 minkami- zależy od rzęs. Im grubsze tym cięższe- zwłaszcza jak ktoś ma swoje słabe.
I różnie bywa z tym że klientka dba o swoje rzęsy... ja sama czasem ma szajbę i robię zakazaną rzecz- siedze sobie oglądam film i wyskubuje rzęsy;D to zabronione! ale jak ja- stara kopa przedłużająca rzęsy od 4 lat-to robi to nie wierzę że inni tego nie robią
los_magdos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:14   #129
los_magdos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
ja nie napisalam, ze kupilam zestaw do rzes rok wczesniej tylko, ze zrobilam kurs rok wczesniej.. a zestaw kupilam w polowie listopada i klej nie byl od razu otwierany.. poza tym wiem ile klej ma waznosci i nawet jakbym kupila go w momencie zrobienia kursu, to nieotwierany moze stac nawet rok..
Kleje potrafią uczulać zwłaszcza jak ktos ma alergie na akryl- ja jak miałam takie sytuacje to robiłam tak: dawałam klientce 2 kleje z 2 firm. Jak mam alergiczkę upartą na rzesy to jej daje 2 kleje i wysyłam na testy- są takowe i wiem potem którego użyć. Czasem nie robie jej rzęs bo po prostu wyniki mówią jednoznacznie że nie wolno i tyle- ja nie chce miec nikogo na sumieniu.

Ja pierwszą klientkę robiłam 5 godzin ;D teraz zaleznie od metody i rzęs naturalnych od podstaw to 1,5-2,5 a uzupełnienie 1-1,5h.
los_magdos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:35   #130
scarlettb
Raczkowanie
 
Avatar scarlettb
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 31
GG do scarlettb
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

dziewczyny, mam takie pytanie. czy rzęsy z norek są dobre? bo miałam już robione metodą 1:1,a teraz zastawiam się nad rzęsami z norek właśnie. czy one trzymają się tak samo długo? i czy niszczą rzęsy?
scarlettb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 22:18   #131
Kasiuncia23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 165
GG do Kasiuncia23
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Witam.
Postanowiłam i ja się wypowiedzieć w tym temacie, gdyż pochodzę z małej miejscowości, gdzie taki zabieg nie jest jeszcze zbytnio popularny. Więc większość dziewczyn może podejrzewać, że jedynie w drogich salonach w większych miastach, jakość takiej usługi nie może równać się z kosmetyczkami "na prowincji".Nic bardziej mylnego.
Zaufałam osobie, która wykonywała mi zabieg przedłużania metodą 1:1, bo pracuje w salonie mojej koleżanki. Wiedziałam, że mogę spodziewać się wysokojakościowego efektu i taki rzeczywiście jest. Szczerze mówiąc myślałam, że będzie to bardziej "tandetne" wykonanie, mające wiele do życzenia, a tu miłe zaskoczenie. Choć dziewczyna nie miała zbyt dużej wprawy ( jak już wspominałam w moim rodzinnym mieście taki zabieg to nowość) zrobiła je doskonale.

Jeśli tylko uda mi się zrobić ładne zdjęcie moich oczu, postaram się wkleić, bo nie ma sensu się nimi zachwycać bez obiektywnej oceny innych użytkowniczek Forum.
Posiadam już moje rzęsy 3 tydzień, co prawda kilka mi ich już wypadło, nie ma już takiego efektu, jak na początku. Po pewnym czasie powstają luki i pojawia się odrost, rzęsy stają się dłuższe, co może nieco przeszkadzać i wyglądać zbyt teatralnie.

Wybrałam długość 9 mm ( wyglądają dość naturalnie) i 13 mm na końcach. Efekt bez malowania świetny, bez makijażu wyglądam na tyle dobrze, aby pokazać się na ulicy A zaznaczę, że wcześniej bez umalowania rzęs nie wyszłabym z domu. Moje naturalne rzęsy są długie, ale bardzo proste, więc taki zabieg zmienił mnie dość znacznie.
Nie męczę się już z zalotkami, tuszami z "efektem sztucznych rzęs" oraz czasochłonnym makijażem. Kreska na górnej powiece, podkład, dolne rzęsy dość delikatnie i oto mój makijaż na co dzień. na prawdę wygodne rozwiązanie, a na pewno jeśli chodzi o wakacje ( pod wpływem wody nic się z nimi nie dzieje rzecz jasna).

Osobiście nie tuszuję już doczepianych rzęs. Nie widzę potrzeby, poza tym codziennie zmywanie makijażu doprowadza do zmożonego wypadania poprzez pocieranie. Przy swoich naturalnych nie widać tego tak bardzo, przy przedłużanych jesteśmy przewrażliwione i taka długa rzęsa jest bardziej widoczna. A co za tym idzie powstaje luka, a czym więcej takich luk w owłosieniu na powiecie, tym mniej imponujący efekt.


Niestety, albo -stety moje włosy rosną szybko. Może na głowie jest to pożądane, ale obecnie rzęsy niekoniecznie. Widać już odrost i jak wspominałam wypadają, najczęściej przy ich przeczesywaniu. Mam bardzo dużo swoich rzęs, więc nie tak szybko zauważę niezadowalający efekt, ale każdy dzień przybliża mnie do udania się na korektę. Szkoda, że nie jest to nieco trwalsze, ale cóż, na nowych rzęskach dokleję nowe sztuczne...

Martwię się jedynie stanem moich naturalnych włosków. Co po zdjęciu? Czy tak jak po tipsach moje paznokcie dochodziły rok do siebie, będzie w przypadku rzęs? Boje się tego, choć na razie nie chciałabym rezygnować z przedłużania.
Wszystko ma swoje plusy i minusy...

Do przemywania polecono mi płyn micelarny, ale tutaj czytam, że nie jest wskazany i mam teraz dylemat. Jak wspominałam nie maluję rzęs tuszem, ale przy pomocy specjalnego patyczka zmywam kreskę na powiece płynem micelarnym właśnie. I oczywiście czasem przeczeszę je szczoteczką zamoczoną w tymże płynie, ale czy słusznie robię?

A i ważne: Ja zapłaciłam za założenie 200 zł, 3 godziny pracy i nie sądzę, aby w renomowanych salonach robiono coś lepiej. A jak czytałam w salonach w Krakowie chociażby ceny są niekiedy kosmiczne.

Edytowane przez Kasiuncia23
Czas edycji: 2012-03-31 o 22:24
Kasiuncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 09:31   #132
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

A ile tygodni tak maksymalnie możecie nie uzupełniać, ale żeby jeszcze wyglądać przyzwoicie? Jest szansa na 8 tygodni bez uzupełniania, żeby nie straszyć, czy to już wygląda fatalnie?
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:21   #133
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

No tak, planuję założyć, ale szczerze mówiąc przeraża mnie finansowo uzupełnianie co 3 tyg Nie wiem czy wyrobię, a też nie chcę wyglądać jak straszydło, bo to się mija z celem.
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:29   #134
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez SzaraLara Pokaż wiadomość
No tak, planuję założyć, ale szczerze mówiąc przeraża mnie finansowo uzupełnianie co 3 tyg Nie wiem czy wyrobię, a też nie chcę wyglądać jak straszydło, bo to się mija z celem.
W takim wypadku nie zakładaj. Jeśli nie stać Cię na doklejanie co miesiąc (dla mnie 4 tygodnie to był max, potem wyglądają szpetnie), to sobie odpuść. Rzęsy wypadają nierówno, w jednym oku zazwyczaj szybciej, po 8 tygodniach zostanie Ci kilka sterczących kikutów. Będziesz miała praktycznie nowy komplet do założenia, a przez drugi miesiąc będziesz wyglądała po prostu brzydko.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:35   #135
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dlatego bardzo się waham, bo 100 zł co miesiąc to jednak dla mnie sporo. Czy bywa czasem taniej? (Ale znów, żeby nie było tandetnie )
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 12:01   #136
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

a ja chciałam spytać czy jest możliwe dobre założenie rzęs w 1 h? Byłam wczoraj u mojej kosmetyczki i w tyle mi założyła (niby jest instruktorką). Efekt mi się podoba, rzęs jest dużo i użyła chyba 4-5 długości. Czy może być z nimi coś nie tak? Za słabo przyklejone przez tak krótki czas czy coś? Pamiętam że w zeszłym roku w innym salonie leżałam z 3 h przy zakładaniu
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 00:11   #137
marieann
Raczkowanie
 
Avatar marieann
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 38
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Już chciałam w sobote iść przedłużać, dobrze że tu weszłam ! Miałabym problem z tymi olejami, bo używam ich do demakijażu więc odpada doczepianie, a szkoda.
Właśnie i tu też mam jakby pytanie: przedłużanie zaproponowała mi przyjaciółka, jej siostra zrobi mi za 70 zł. trochę mało i to podejrzane, ale mam pewnie informacje 1) przyjaciółka sama u niej robiła i (widzimy się rzadko) zauwżyłam że ma dłuższe, ale wyglądały naturalnie - czyli tak jak doczepiane powinny, bo pięknie i nie było widać że sztuczne 2) na codzień jest kosmetyczką tylko w innym mieście więc nie mogę iść do niej do salonu. Ale skoro raz zrobiła dobrze to nie powinnam się obawiać? Sama ją znam, często u nich jestem od kilku lat...
__________________


Myśląc o sobie
marieann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 10:26   #138
Kasiuncia23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 165
GG do Kasiuncia23
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez marieann Pokaż wiadomość
Już chciałam w sobote iść przedłużać, dobrze że tu weszłam ! Miałabym problem z tymi olejami, bo używam ich do demakijażu więc odpada doczepianie, a szkoda.

No ale to nie jest przeszkoda, chyba, że już całkiem zrezygnowałaś z założenia. Wyjaśnię Ci tylko, że na rzecz rzęs w okresie ich noszenia nie można używać nic oleistego podczas demakijażu i pielęgnacji twarzy. ALE to nie oznacza, że nie ma na rynku kosmetyków takich jak PŁNY MICELARNE do demakijażu oczu i twarzy.

Ja też dawniej używałam płynów dwufazowych, bo dość mocno tuszowałam rzęsy, ale odkąd mam je sztuczne, nie ma nawet takiej potrzeby! Zwykły płyn micelarny od ZIAI na pewno da sobie radę.
Jeśli więc tylko to jest przeszkodą w założeniu rzęs, to nie ma się czym martwić. Tym bardziej, że masz możliwość, jak wynika z Twojego postu założyć je naprawdę po kosztach, na próbę , czemu nie?
Kasiuncia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 10:53   #139
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

czy jest to mozliwe zeby dopiero po tygodniu od zalozenia rzes zauwazyc ze sa posklejane i zle nalozone? wczesniej wszystko bylo ok, a teraz widze ze sa posklejane, nie moge ich przeczesac szczotka, bo boli... Na dodatek nie widze mlodych, krotkich rzes u mnie, tak jakby mi zalozyla rzesy do wszystkich moich rzes bez wzgledu na to czy sa za krotkie czy dlugie. boje sie teraz sciagnac rzesy zeby nie zostac bez zadnych ani przedluzonych ani swoich naturalnych
pomozcie
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 12:41   #140
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

tak to możliwe, ja też wyszłam od kosmetyczki super zadowolona z pięknymi wachlarzami rzęs a potem zaczęły się schody, swędziały powieki bo źle doklejone rzęski ciągnęły i było widać że nie jest to 1:1, często jak wypadała rzęsa były na niej dwie moje zrobiłam rzęski trzy lub cztery razy i zostałam praktycznie bez swoich, odhodowywałam je później pół roku więc jeśli czujesz, że coś jest nie tak nie idź tam więcej. absolutnie nie ściągaj ich sama, daj im pospadać, ewentualnie ostatnim niedobitką można pomóc stosując oliwke albo wybierz się na ich ściągnięcie do salonu, tam rozpuszczą klej bez wyrywania rzęs.
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 17:51   #141
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Dziewczyny możecie mi polecić jakąś stylistkę w LUBLINIE?
Prosze o kontakt na priv.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 12:05   #142
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Rzęsy Norki to system czy prawdziwe włosy ze zwierząt norek?

Spotkałam się ze stwierdzeniem że rzęsy Norki to sztuczne rzęsy tylko że bardzo cienkie, poniżej 0,10 mm bo przedłuża się nimi rzęsy dolne i nadają się do metody 2 do 1.

Czytałam też że są rzęsy z naturalnych włosów futerka od nerek którymi można przedłużać rzęsy nawet 3 do 1.
Które w takim razie są lepsze – sztuczne Norki czy naturalne Norki?
Jaką trwałość mają jedne a jaką drugie rzęsy?
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 14:09   #143
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Zaryzykowałam i założyłam. Póki co jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Wyglądają naturalnie, ale zalotnie i w ogóle ich nie czuję 1,5 godz. to zajęło. Za 2 tyg idę na pierwsze uzupełnianie. A potem zobaczymy jak mi kieszeń pozwoli. Wszystko super, tylko ta cena
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 18:49   #144
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

dziewczyny polecicie kogoś z krakowa?
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 10:58   #145
koralikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 57
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

A ja mam takie pytanie.
Czy przy przedłużonych rzęsach można używać odżywki do rzęs?
koralikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 18:50   #146
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

moim zdaniem tak, tylko powinna to być odżywka typu serum i nie za tania bo inna może się nie sprawdzić. Stosowałam kiedyś tańszą i rzęsy się sklejały a efektu nie było. potem przeszłam na serum lashem i jest super.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 16:11   #147
Kombajnista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Miałam robione już 3 razy te rzęsy i nigdy nie wyglądały tak jak powinny Jedna rzęsa przyczepiona była do 3-4 naturalnych! :/ Czy mogłybyście polecić mi kogoś z Warszawy kto zrobiłby to profesjonalnie i za w miarę przystępną cenę? do 200zł
Kombajnista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 16:45   #148
aalexz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

W warszawie to się nie orientuje ale jeśli jest ktoś z koszalina to polecam moge polecic euphoria studio. Przede wszystkim nie jest drogo bo taki zabieg kosztuje 100zł ja w grudniu tam robiłam ale z braku pieniędzy nie uzupełniłam teraz po paru miesiącach idę tam ponownie jutro zobaczymy co z tego wyjdzie
aalexz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 17:22   #149
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

WARSZAWA

Jest osobny wątek o Warszawie, ale umarł, zdaje się, więc podbijam. Wróciłam właśnie z salonu Crystal na Olbrachta w Warszawie, poszłam tam z polecenia dziewczyny, którą w sumie na ulicy zaczepiłam, bo miała ładnie rzęsy zrobione.
No i faktycznie polecam. Salon miły, stylistka sympatyczna, ale przede wszystkim - rzęsy zrobione prawidłowo i szybko. Tak jak ma być - ładny kształt oka, rzęsy absolutnie nieposklejane. Aplokacja kosztuje 150 zł, uzupełnienie 100 zł, tak więc bardzo przyzwoicie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 20:05   #150
maggie3k
Przyczajenie
 
Avatar maggie3k
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Hej, nie mam siły tyle czytać, powiedzcie mi co sądzicie o klejach z Allegro za 30zł. Czy bardzo sie różnią od tych za 100? Czy to i tak zależy od umiejętności kosmetyczki i przygotowania rzęs do zabiegu?
maggie3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 22:33:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.