Ślubne wpadki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-20, 16:01   #31
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Ślubne wpadki

o Bosche, Monisia, wspolczuje..... podejrzewam, ze do smiechu Ci nie bylo...
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 18:32   #32
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Ślubne wpadki

Ani troche
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 18:44   #33
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez MonisiaPP
Ani troche
Monisia przepraszam, usmiałam sie czytając Twoj post, choc wyobrażam sobie co to dla Ciebie była za trauma.. i naprawde współczuje bo chyba nikt nie chcialby tak pamietac swojego wesela

U nas natomiast nie przyszedł DJ. Na szczescie miał tyle przyzwoitosci ze przysłał zastępstwo. Co prawda ten drugi sie spóźnil, oczywiscie nie miał przy sobie ani listy utworów którą pieczołowicie sporządzalismy przez ostatni miesiąc, ani samych utworów na których nam zależało, ale ogólnie był miły, symoatyczny, trzeźwy całą noc i grał naprawde fajnie . Pózniej dowiedzielismy sie ze nie przychodzenie na wesele to częsta praktyka wsród śląskich DJ-ów - cwaniaki kasują zaliczki, a wysyłają kogos innego,w ten sposób mogą naprawdę sporo zarobic nie ruszając sie z domu.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 18:59   #34
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ślubne wpadki

Monisia, ale jak wspomnasz tak na prawde to swoje wesele...?
Ten opis nie oddaje jakos tak twoich odczuć, a jestem ciekawa dla mnie to troche zabawne, a co goście na to? Bo ja nie wiem jak bym oceniła ululaną Pare Mlodą i świadkow juz na wejściu . Widac to było? Czy goście może chcieli wam dorownać?
Żałujesz czy przymykasz oko?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 19:01   #35
meluzynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Ślubne wpadki

a ja pamietam wesele mojej siostry ciotecznej - jak u wizazanki wyzej wywalilo korki - ciemno, cicho i straszno... nagle moja kuzynka ryknela (ale to doslownie RYKNELA) taka przyspiewke na melodie jakiejs hiszpanskiej melodii "fajne wesele , cholera, fajne wesele..." wszyscy sie dolaczyli i zanim obspiewalismy pare mlodych, rodzicow, tesciow i wiekszosc gosci brat pana mlodego znalazl wreszcie korki. ale co sobie pospiewalismy to nasze...super wesele. mam nadzieje ze moje mu dorowna. pozdrawiam wszystkich slubujacych 24 czerwca 2006
meluzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 22:08   #36
kasia191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 14
Dot.: Ślubne wpadki

Slub brałam już ponad 2 lata temu. I o mały włos a byłaby niezła wpadka z kapelą na drugi dzień. Umowę z kapelą spisywaliśmy jakiś rok przed ślubem i wtedy jeszcze zastanawialiśmy się czy zrobić wesele 1 czy 2-dniowe. Wstępnie spisaliśmy umowę na 1 dzień i mieliśmy dać znać jeśli się coś zmieni. W końcu wyszło że wesele będzie 2-dniowe, ale zapomnieliśmy poinformować o tym kapelę. Na weselu w czasie miłej pogawędki w przerwie okazało się że na drugi dzień nie mamy kapeli. Ale nasi muzycy stanęli na wysokości zadania i pomimo tego że mieli już inne plany to jednak przyszli do nas i bardzo pięknie grali
kasia191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:15   #37
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Ślubne wpadki

To nie wpadki z mojego wesela a z wesela brata mojego TŻ

- Otóż Pan Młody - Piotr ma jeszcze dowóch braci. Jeden z nich to Pawel. Mój TŻ.
Podczas składania przysięgi ksiądz zamiast wypowiedziec formułkę " Ja Piotr biore Ciebie....." Powiedział " Ja Paweł biorę Ciebie...." !! Imiona pomylił tak jeszcze pare razy nawet w kazaniu
- kolejna wpadka dotczyła obrączek. Młodzi mieli je na poduszeczce przywiązane wstążeczka. Pan Młody odwiązując obraczke pociaganal nie ta koncówke wstazki o trzeba i zacisnal jeszcze mocniej supełek. Tak sie tym zdenerwowal ze nie mogl go rozplątać. W pewnym momencie kiedy Młody siłował się z wstążeczką ksiądz powiedział stłumionym głosem..."Rwij!" No to Pan Mlody pociągnął....i co? Urwal wstażkę a na ziemie spadła brzecząc.....perełka od wstazeczki....ufff bo na chwie wszyscy goście zamrali w bezruchu no a obraczka nadal wisiała na zerwanej wstazeczce. Pan Młody szybko dał jednak rade i obraczka powedrowala na palec Pani Młodej
- ostatnia wpadka...to raczej powinna być porażka....otóż kiedy Młodzi tańczyli swoj pierwszy taniec.....połowa gosci wyszla poprostu na papierosa....co za niesmak i zniewaga....coż....

Poza tym wesele byo wyśmienite a pomyłke z imieniem i obraczke wspominamy caly czas
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 19:00   #38
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
(...)- kolejna wpadka dotczyła obrączek. Młodzi mieli je na poduszeczce przywiązane wstążeczka. Pan Młody odwiązując obraczke pociaganal nie ta koncówke wstazki o trzeba i zacisnal jeszcze mocniej supełek. Tak sie tym zdenerwowal ze nie mogl go rozplątać. W pewnym momencie kiedy Młody siłował się z wstążeczką ksiądz powiedział stłumionym głosem..."Rwij!" No to Pan Mlody pociągnął....i co? Urwal wstażkę a na ziemie spadła brzecząc.....perełka od wstazeczki....ufff bo na chwie wszyscy goście zamrali w bezruchu no a obraczka nadal wisiała na zerwanej wstazeczce.

dobre teraz z perspektywy czasu człowiek sie śmieje z tych wszystkich wpadek
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:38   #39
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: Ślubne wpadki

Na weselu mojego brata Swiadkowa składajac zyczenia Mlodym usilnie probowala pocalowac Młoda Pania w reke a ta jej nie pozwalała na kasecie smiesznie to wyglada;-) no i w kosciele moja bratowa pomylila reke na która ma zalozyc obrączke mezowi- on podaje prawą ona bierze jego lewa i taka fajna przekladanke maja na kasecie ja swoje wesele planuje na 2008 i mam nadzieje ze nie bedzie powaznych wpadek
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:06   #40
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ślubne wpadki

Szkoda,że ja nie miałam zadnych wpadekoj szkoda
No normalnie nic sie nie wydarzyło,myślę i myślę.......... ................nic
Ale fajnie że Wy miałyście
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 12:29   #41
luska.k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 17
Dot.: Ślubne wpadki

U mojego wujaszka też ksiądz pomylił formułkę.
Wujek powtórzył za nim "..biorę ciebie Anno...." - niby nic, tyle że żona to Lidia
luska.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 12:39   #42
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez luska.k Pokaż wiadomość
U mojego wujaszka też ksiądz pomylił formułkę.
Wujek powtórzył za nim "..biorę ciebie Anno...." - niby nic, tyle że żona to Lidia
jestem ciekawa jaka była reakcja Panny Mlodej chyba niczego nie podejrzewała .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:07   #43
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
jestem ciekawa jaka była reakcja Panny Mlodej chyba niczego nie podejrzewała .
Ja tez jestem ciekawa
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:51   #44
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Ślubne wpadki

No cóż - nie będę oryginalna, bo to chyba częsta wpadka. Na ślubie, na którym byłam we wrześniu pan młody obiecał przyszłej małżonce, że "nie dopuści jej aż do śmierci" Chyba jednak dopuścił, bo w lipcu będzie dzidziuś
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:54   #45
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
No cóż - nie będę oryginalna, bo to chyba częsta wpadka. Na ślubie, na którym byłam we wrześniu pan młody obiecał przyszłej małżonce, że "nie dopuści jej aż do śmierci" Chyba jednak dopuścił, bo w lipcu będzie dzidziuś

Mój szwagier tez tak powiedział, tyle że biedaczek nie wiedzial o co chodzi w momencie kiedy ksiądz zaczął go poprawiać a goscie zaczeli się smiac, chyba w pełni nie był świadom tego co mówi.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 07:21   #46
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Exclamation Ślubne wpadki

dziękuję za przeniesienie
__________________


Edytowane przez Audacieux
Czas edycji: 2007-06-18 o 15:01
Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 12:45   #47
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: Ślubne wpadki

My chyba jacyś dziwni jesteśmy, bo nie przytrafiła nam się żadna wpadka
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 18:31   #48
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Ślubne wpadki

A moja ciocia powiedziała" "i nie odpuszczę Cię aż do śmierci". Po kilku latach wujek się z nią rozstał
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 07:00   #49
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez karolinanka Pokaż wiadomość
A o naszym slubie ksiadz po prostu zapomnial.Przychodzimy pod kosciol a tu drzwi zamkniete.Ksiadz znalazl sie i sam w pospiechu rozwijal nam czerwony dywan do oltarza.Mimo tej wpadki bylo bardzo milo.Reszta przebiegla bez dalszych przeszkod.

ale koleś, taka tam mała rzecz.. zapomnieć o ślubie, hehe.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 07:29   #50
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Ślubne wpadki

na mój ślub teść przyszedł w ...kapciach, brązowych w krateczkę, po prostu z wrażenia - popłakał się na błogosławieństwie - i przed wyjściem z domu zapomniał zmienić buty....
my z TŻ zobaczyliśmy to dopiero na zdięciach z kościoła i składania zdięć
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 10:12   #51
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
na mój ślub teść przyszedł w ...kapciach, brązowych w krateczkę, po prostu z wrażenia - popłakał się na błogosławieństwie - i przed wyjściem z domu zapomniał zmienić buty....
my z TŻ zobaczyliśmy to dopiero na zdięciach z kościoła i składania zdięć
hehehehe dobre u mojego kuzyna nawalił dj .... sprzet byl tak kiepski ze lepiej bylo mowic bez mikrofonu niz z . Widzialam tez na jakims weselu jak przy zabawie panna mloda wywinela orla i cale majty na wierzchu miala
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:28   #52
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
na mój ślub teść przyszedł w ...kapciach, brązowych w krateczkę, po prostu z wrażenia - popłakał się na błogosławieństwie - i przed wyjściem z domu zapomniał zmienić buty....
my z TŻ zobaczyliśmy to dopiero na zdięciach z kościoła i składania zdięć
O matko
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 14:39   #53
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Ślubne wpadki

mam bardzo ładne zdięcia przed kościołem z rodzicami i teściem w kapciach, szkoda, że nie na cyfrowym, bo bym wam wkleiła - do śmiechu
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:33   #54
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Ślubne wpadki

Najpierw sie smialam, potem sie wystraszylam a teraz to naprawde bede obawiac sie tego mojego slubu, bo ja mam tendencje z moim milym przewracania sie no i chyba zaloze ladne majteczki na wszelki wypadek..hahaha.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 22:41   #55
usagi01
Raczkowanie
 
Avatar usagi01
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Wiadomości: 39
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
... bo ja mam tendencje z moim milym przewracania sie no i chyba zaloze ladne majteczki na wszelki wypadek..hahaha.
Na ślub to chyba dosyć oczywiste, że ładne majteczki, nie?
usagi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:03   #56
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Ślubne wpadki

mysle czy na moim slubie byly jakies wpadki, chyba nie. no moze...tesciu byl na antybiotykach, jednak postanowil sobie co nieco wypic ( w koncu to slub jedynego syna). no i....stuknelo mu troche. nie jakos bardzo, ale bylo widac. tesciowa tak sie tym przejela, ze przez 2 godz siedziala z nim w ogrodzie, zeby troche mu przeszlo i zeby ludzie nie wizieli... heheehehehe

a...moze to nie wpadka, ale brat taktu. moja przyjaciolka przyszla na nasz slub z chlopakiem (modelem z wawy). albo chlopak zapomnial ciuchow do przebrania , albo pomyslal, ze "wiesniacy" ze slaska nie znaja sie nie nowych trendach i....przyszedl w podartych jeansach. noooo do tego mial sportowa koszule w kwiatki. szczerze powiem, ze wygladal dobrze ale na impreze plazowa a nie na wesele...
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 17:38   #57
usagi01
Raczkowanie
 
Avatar usagi01
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piaseczno k. Warszawy
Wiadomości: 39
Angry Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
moja przyjaciolka przyszla na nasz slub z chlopakiem (modelem z wawy). albo chlopak zapomnial ciuchow do przebrania , albo pomyslal, ze "wiesniacy" ze slaska nie znaja sie nie nowych trendach i....przyszedl w podartych jeansach. noooo do tego mial sportowa koszule w kwiatki. szczerze powiem, ze wygladal dobrze ale na impreze plazowa a nie na wesele...
jestem w szoku! Gdyby do tych jeansów miał koszulę garniturową, to jeszcze jeszcze (widywałam takich), ale w kolorowej?! Zabiłabym na moim weselu. Mówię z pełną powagą.
Na weselu mojej siostry uchlał się mój wujek i jego synalek. Biedna ciocia... Udawała, że nic nie widzi, ale wszyscy widzieli, jak owydwaj macali wszystkie panny (jedna miała 14 lat!), a ten synalek wkręcił się do kółka przy piosence dla rodziców! W tle "cudownych rodziców mam", a on "stooooo laaaaaaaat stooooo laaaaaaaat!!!!!!!". Gdyby to był mój mąż i mój syn, wyszłabym, a gdyby to było moje wesele, zabiłabym.
usagi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 19:57   #58
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Ślubne wpadki

Cytat:
Napisane przez usagi01 Pokaż wiadomość
Na ślub to chyba dosyć oczywiste, że ładne majteczki, nie?
Na ślub mogą być ładne majteczki, ale na noc poślubną powinny być jeszcze ładniejsze.. o ile wogóle

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
a...moze to nie wpadka, ale brat taktu. moja przyjaciolka przyszla na nasz slub z chlopakiem (modelem z wawy). albo chlopak zapomnial ciuchow do przebrania , albo pomyslal, ze "wiesniacy" ze slaska nie znaja sie nie nowych trendach i....przyszedl w podartych jeansach. noooo do tego mial sportowa koszule w kwiatki. szczerze powiem, ze wygladal dobrze ale na impreze plazowa a nie na wesele...
Byłam na ślubie, gdzie chłopak przybył ze swoją narzeczoną.Ona w sukience jak na dziewczyne przystało, a on w czarnym podkoszulku, a co tam garnitur, pewnie za gorąco mu było
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 23:18   #59
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Ślubne wpadki

Wiecie co? A ja wam nie zazdroszcze wpadek. U nas było wszystko zgodnie z planem. Gdyby było inaczej to chyba bym sie do dziś nie pozbierała. Znam siebie- bardzo sie przejmuje takimi nawet drobiazgami i na bank bym sie popłakała gdyby coś było nie tak.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 04:00   #60
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Ślubne wpadki

Na jednym z wesel na którym byłam daaaawno temu (z 10-15 lat temu) w łazience zabrakło papieru toaletowego :/.

Możecie się śmiać, ale na bank będę mieć zapasową zgrzewkę papieru w bagażniku .
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-23 11:45:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.