Skąd przywozić odzież do sklepu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 13:28   #1
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548

Skąd przywozić odzież do sklepu?


Witam!
niedlugo otwieram swooj maly sklepik z odzieza i kosmetykami i nie wiem skad przywozic odziez do sklepu tzn gdzie jest najtaniej?
Slyszlalam ze gdzies w Lodzi sa bazary gdzie sprzedaja hurtowo ubrania ale nie wiem gdzie dokladnie. Moze znacie jakies dobre miejsca w Polsce gdzie mozna kupic ubrania do sklepu po dobrych cenach.
Bede baradzo wdzieczna za wiadomosci
ps. jestem z podkarpacia ale nie przezkadza mi jechac na drugi koniec Polski
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:50   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

A to jest ci obojętne, jakie to będą ubrania?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 14:59   #3
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Mój szef miał kiedyś sklep z ciuchami. Raz pojechałam z nim do Włoch, do Prato pod F;lorencją w charakterze tłumacza. Tam jest w zasadzie miasteczko handlowe, same hurtownie i ogromne sklepy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:00   #4
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

No jeśli słyszałaś o bazarach w okolicach Łodzi to pewnie chodzi ci o słynny Głuchów, gdzie jest wielki bazar z ubraniami (głównie hurt, tylko że tam jest sprzedaż chyba nocna) lub o targowisku Tuszyn-Las, CH Ptak (okolice Rzgowa). W tych ostatnich są hale, gdzie sprzedają wyłącznie w hurcie. Ale w detalu tez można kupić. Głównie są to ubrania chińsko-tajwańskie, taka masówka, ale są też polscy producenci odzieży.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:19   #5
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

zapomnialam napisac ze interesuje mnie tylko Polska tzn miasta w Polsce. Nie mam pojecia gdzie jechac. Niewazne jaie to ciuchy bo chce w sumie miec wszystkiego po troche i dla ludzi mlodych jak i dla staryszych ale chyba glownie damska odziez chociaz zobaczymy. Nigdy nie prowadzilam wlasnej dzialalnosci i boje sie wszystkiego co jest z tym zwiazane , zeby wszystko wypalilo. Dostaje kase na rozpoczecie dzialalnosci i chcialabym te pieniadze tak wygospodarowac zeby bylo dobrze. nie wiem co mam tam kupic. Wiadomo jakies sweterki , bluzy , sukienki tzn okolicznosciowe i co jeszce ??? pomozcie mi prosze
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:56   #6
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
zapomnialam napisac ze interesuje mnie tylko Polska tzn miasta w Polsce. Nie mam pojecia gdzie jechac. Niewazne jaie to ciuchy bo chce w sumie miec wszystkiego po troche i dla ludzi mlodych jak i dla staryszych ale chyba glownie damska odziez chociaz zobaczymy. Nigdy nie prowadzilam wlasnej dzialalnosci i boje sie wszystkiego co jest z tym zwiazane , zeby wszystko wypalilo. Dostaje kase na rozpoczecie dzialalnosci i chcialabym te pieniadze tak wygospodarowac zeby bylo dobrze. nie wiem co mam tam kupic. Wiadomo jakies sweterki , bluzy , sukienki tzn okolicznosciowe i co jeszce ??? pomozcie mi prosze
Może jakieś golfy, koszule męskie damskie, krawaty, piżamy......Myślę że jest wiele takich rzeczy, a poza tym to co Ci się rzuci w oczy jak już będziesz kupować.
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:42   #7
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Jeśli kasę z urzędu dostajesz, to nie wiem, czy bazar jest dobrym pomysłem - musisz mieć wsio świetnie udokumentowane.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 19:55   #8
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Może dodatki typu biżuteria, apaszki i paski?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 20:31   #9
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10119412]Jeśli kasę z urzędu dostajesz, to nie wiem, czy bazar jest dobrym pomysłem - musisz mieć wsio świetnie udokumentowane.[/quote]

Na Głuchowie, Tuszynie i w Rzgowie przy zamówieniach hurtowych wystawiają faktury.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 14:04   #10
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
Na Głuchowie, Tuszynie i w Rzgowie przy zamówieniach hurtowych wystawiają faktury.
Powiedz mi prosze gdzie znajduja sie trzy miejscowowsi, bede wdzieczna. czy trudno jest tam dojechac, tzn czy sa w miejscach latwo zauwazalnych , czy gdzies w jakichs ?bocznych" miejscowosciach i trzeba ich szukac. Mieszkam w malutkim miasteczku i mam lokal ktory nalezy do mojej tesciowej. w nastepnym tyg bedziemy skladac wypowiedzenie wlascicielce sklepu ktora ma asortyment taki jaki ja chce miec. Mam troche wyrzuty sumienia ze musze jej kazac sie brzydko mowiac wyniesc ale ja nie mam pracy i dostane pieniadze z urzedu Pracy wiec chyba mam prawo otworzyc wlasny sklep i zaczac robic cos dla siebie. Oczywiscie jak zawsze mysle o innych , nie o sobie. Ale malo wazne. Wiem ze na tych rzeczach ktore ona ma jest dobra kasa bo jest to asortyment caloroczny , wiadomo w zaleznosci od pory roku jest inny asortyment odziez letnia , zimowa... itp ale jest to towar ktory ludzie kupuja codziennie. Myslalam wlasnie o tym ze jesli jest odziez wszelkiego rodzaju to beda tez jakies dodatki typu apaszki, czapki, sztuczna bizuteria , bielizna , koszle , rajstopy i zastanawiam sie nad malym stoiskiem z bucikami bo jesli ktos przyjdzie kupic zalozmy sukienke na jakas okazje to moze bedzie chcial tez kupic buciki. Boje sie baradzo tego wszystkiego czy dam sobie rade i jak to wszystko wypali bo tak jak mowie mieszkam w malym miasteczku gdzie ludzie nie maja zbyt duzych wymagan i zbyt duzo kasy. zobaczymy
bardzo dziekuje za informacje
moze ktos wie o innych miejscowosciach blizej podkarpacia ale oczywiscie jestem zaintrresowana wszystkimi miejscami. A moze ktoras z Was prowadzi taka dzialanosc i przywozi ciuszki do swojego sklepu??
__________________
NASZ SKARBEK JEST JUZ Z NAMI

24 maja o godz.3:05 z wagą 2900g 54cm długości przyszedł na świat NASZ Mikołajek


http://www.suwaczek.pl/cache/efafe35056.png



http://www.suwaczek.pl/cache/f9ccc64e9c.png
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 15:00   #11
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Ja bym Ci proponowała sklep z bielizna damska+ meska+skarpety, rajstopy itp
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 15:33   #12
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

te miejscowości są pod łodzią od strony Krakow. są OGROMNE!
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 17:20   #13
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Ja jeszcze mogę polecić EACC w Wólce Kosowskiej i CH MAXIMUS w Nadarzynie - obie miejscowości są pod Warszawą. Z tych 2 lepiej jest w Wólce
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:23   #14
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Powiedz mi prosze gdzie znajduja sie trzy miejscowowsi, bede wdzieczna. czy trudno jest tam dojechac, tzn czy sa w miejscach latwo zauwazalnych , czy gdzies w jakichs ?bocznych" miejscowosciach i trzeba ich szukac.
Google nie gryzie

Ale.. mam miękkie serce
Ze strony CH Ptak:
"Centrum Targowe Ptak S.A. w Rzgowie leży na przedmieściach Łodzi, przy trasie A 1 Gdańsk-Cieszyn w odległości ok. 350 km od granic państwa."

Nie sposób nie zauwazyć tych hal, są ogromne, zjeżdża się wprost z trasy, więc dojazd łatwizna. W okolicy są motele i restauracje, więc można przyjechać nawet na 2 dni zakupów. Więcej info: http://www.ptak.com.pl

Ze strony targowiska Tuszyn:
"Targowisko Tuszyn leży przy trasie A1 Warszawa-Katowice w odległości 10 km od miasta Łódź." Więcej info: http://www.wentabox.pl/

Głuchów jest w pobliżu, w zasadzie to jedna z części targowiska Tuszyn. Tu sobie też trochę poczytasz:
http://www.canna.pl/tuszyn/index.php?page=targowiska
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 10:48   #15
21koala
Przyczajenie
 
Avatar 21koala
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
Ja bym Ci proponowała sklep z bielizna damska+ meska+skarpety, rajstopy itp
A może jakiś outlet , odzież posezonowa , końcówki kolekcji mieszkam na obrzeżach szczecina i jest tu taki sklep , nieduży ale zawsze pełno ludzi.
21koala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 09:41   #16
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Pozwolę sobie podpiąć się do tego wątku - co myślicie o kupowaniu ubrań na allegro (oczywiście od sprzedawców, którzy wystawiają faktury VAT) i sprzedawaniu ich w sklepie stacjonarnym? Jeśli sklepik jest naprawdę mały, jeżdżenie przez pół Polski po parę ciuchów byłoby chyba mało sensowne. Nigdy nie kupowałam ubrań na allegro więc nie wiem, czy ceny są generalnie w stosunku do jakości na tyle korzystne, żeby w sklepie stacjonarnym cena nie była astronomiczna, a przy tym sprzedaż dawała jakikolwiek zysk... Z braku pracy różne pomysły przychodzą człowiekowi do głowy, więc proszę się nie śmiać
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 12:38   #17
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie podpiąć się do tego wątku - co myślicie o kupowaniu ubrań na allegro (oczywiście od sprzedawców, którzy wystawiają faktury VAT) i sprzedawaniu ich w sklepie stacjonarnym? Jeśli sklepik jest naprawdę mały, jeżdżenie przez pół Polski po parę ciuchów byłoby chyba mało sensowne. Nigdy nie kupowałam ubrań na allegro więc nie wiem, czy ceny są generalnie w stosunku do jakości na tyle korzystne, żeby w sklepie stacjonarnym cena nie była astronomiczna, a przy tym sprzedaż dawała jakikolwiek zysk... Z braku pracy różne pomysły przychodzą człowiekowi do głowy, więc proszę się nie śmiać

Musiałabyś sobie obliczyć, czy kupując odzież po cenach allegrowych + doliczając do tego swoją marże + wszelkie inne koszty, cena takiego ciuszka nie zrobi się kosmiczna.

Wiele sprzedawców na allegro, na stronach o mnie, ma wzmiankę o sprzedaży hurtowej dla osób prowadzących DG. Poszukaj, może się okazać że wyjazdy przez pół Polski nie będą konieczne
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:37   #18
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

ja polecam hale w Wólce Kosowskiej, jest ich tam kilka, budują kolejne, wszystkie ogromne, sprzedaż głównie hurtowa i głównie chińsko-tajwańsko-wietnamska. Znajdziesz tam wszystko, dają faktury i "wuzetki" (dokumenty na przewóz towaru jak np. musisz poczekać na dosłanie faktury). W Nadarzynie, o którym wspominała jedna z dziewczyn, jest trochę drożej. Te miejscowości są przy trasie Katowice - Warszawa, kilkanaście kilometrów przed Jankami.
salomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:47   #19
acha88
Raczkowanie
 
Avatar acha88
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 74
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Ja polecam ci Wólkę Kosowską. Sama tam sie zaopatrywałam kiedy miałam sklep. Ceny są naprawde niskie w hurcie. Tuszyn także polecam- ale w porównaniu z Wólką ceny są wyższe a i wybór mniejszy A poza tym dodatkowym plusem jest to że w Wólce hale są zamknięte i jest ciepło, możesz chodzić spokojnie i nie zmarzniesz, za to w Tuszynie hale są otwarte i jest strasznie zimno( szczególnie w nocy- właśnie wtedy kiedy zaczyna sie sprzedaz hurtowa)
acha88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 18:11   #20
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Ja sobie w sierpniu otworzyłam mały sklepik z bielizną, piżamami i rajstopami i muszę przyznać, ze to coś w co warto zainwestować. Ja do tej pory ruch jest cały czas. Maly przestój był w październiku, ale nie narzekam =) zastanów się nad takim interesem =)
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 08:12   #21
hej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;10486754]Ja sobie w sierpniu otworzyłam mały sklepik z bielizną, piżamami i rajstopami i muszę przyznać, ze to coś w co warto zainwestować. Ja do tej pory ruch jest cały czas. Maly przestój był w październiku, ale nie narzekam =) zastanów się nad takim interesem =)[/quote]

Witam serdecznie! W jak dużym mieście otworzyłaś taki sklep? Ja się właśnie zastanawiam nad tego typu sklepem. Dodałabym jeszcze sztuczną biżuterią. Jeszcze myślę nad sklepem dla kobiet w ciąży, czyli ubrania ciążowe i wszystko co jest potrzebne kobiecie w tym okresie no rzeczy potrzebne do wyprawki. Boję się że moje miasto (20 tyś) może okazać się za małe. Nie wiem co wybrać! Kobietki poradźcie co lepsze. Zaznaczę,że takiego sklepu dla kobiet ciężarnych nie ma. Sklepu takiego typowo z samą bielizną też nie ma. Bielizna jest tylko w kilku miejscach ale jako dodatek. Rzeczywiście kupić fajne, dobre jakościowo skarpetki graniczy z cudem. I to jest albo b. droga albo chińszczyzna. Jaką firmę byście polecały aby była umiarkowana cena a dobra jakość? Liczę, że ktoś mi poradzi. Na jednym forum się logowałam ale tam chyba sami amatorzy którzy nic nie chcą doradzić a sami wiele pytają. Żadnych konkretów. Miłego dnia życzę wszystkim którzy to będą czytać. Pozdrawiam.
hej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 15:33   #22
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez hej Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! W jak dużym mieście otworzyłaś taki sklep? Ja się właśnie zastanawiam nad tego typu sklepem. Dodałabym jeszcze sztuczną biżuterią. Jeszcze myślę nad sklepem dla kobiet w ciąży, czyli ubrania ciążowe i wszystko co jest potrzebne kobiecie w tym okresie no rzeczy potrzebne do wyprawki. Boję się że moje miasto (20 tyś) może okazać się za małe. Nie wiem co wybrać! Kobietki poradźcie co lepsze. Zaznaczę,że takiego sklepu dla kobiet ciężarnych nie ma. Sklepu takiego typowo z samą bielizną też nie ma. Bielizna jest tylko w kilku miejscach ale jako dodatek. Rzeczywiście kupić fajne, dobre jakościowo skarpetki graniczy z cudem. I to jest albo b. droga albo chińszczyzna. Jaką firmę byście polecały aby była umiarkowana cena a dobra jakość? Liczę, że ktoś mi poradzi. Na jednym forum się logowałam ale tam chyba sami amatorzy którzy nic nie chcą doradzić a sami wiele pytają. Żadnych konkretów. Miłego dnia życzę wszystkim którzy to będą czytać. Pozdrawiam.


Ja mam sklep w miescie ok. 35 tys. W sumie jest kulka sklepów z bielizną ale na brak ruchu nie narzekam =) Daje sobie rade całkiem nieźle. Zastanawiałam się też nad dodatkami do włosów ale to pewnie w przyszłości. =) Jak masz jakieś pytania to chętnie pomogę. =)
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:54   #23
ziuuum9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Mam pytanko czy w Wólce Kosowskiej zaopatrze się w czyste bluzy z kapturem bez żadnych napisów?? Dziękuję za odpowiedź
ziuuum9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:05   #24
kiiiara
Przyczajenie
 
Avatar kiiiara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

a co myślicie o sprzedaży bielizny przez internet?/tylko allegro ale oczywiście legalnie z założeniem DG/ zastanawiam się nad rozpoczęciem w/w sprzedaży, mam mnóstwo za i przeciw temu pomysłowi. potrzebuję Waszej rady. proszę Was o jakiegoś "kopniaka"!
kiiiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 21:10   #25
martula16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Mam pytanie, może pomoże mi Anggie 125 ?
Chciałabym jechac po ciuchy za granicę. Słyszałam właśnie o Prato ale nie wiem czy warto, jak tam to wygląda, jak dojachać?? Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź. Wiem także że niektórzy jeżdżą do Czech. Niestety nie mam żadnych konkretnych informacji. A wy coś wiecie??
martula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:36   #26
anett10
Raczkowanie
 
Avatar anett10
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

a czy w Łodzi mogę zakupić odzież niemowlęcą w hurcie...otwieram taki sklep i nie mam pojecia gdzie takie ciuszki kupic??
__________________
~ waŻne są tylKo te Dni, których jeszcze nie znamy
ważnyCh jeSt kilka tych chwiL, tych na które czekamY ~

22.07.2009
START od 67 kg .....cel 60kg
ONZ + SKAKANKA
anett10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 10:13   #27
Ewikn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 44
Wink Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Dziewczyny napiszcie proszę w jakie dni i godziny jest otwarte to centrum w WOlce? chciałabym się tam wybrać w wekkend, chodzi mi o to, kiedy jest sprzedaż hurt.
Ewikn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 10:31   #28
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Witam!
niedlugo otwieram swooj maly sklepik z odzieza i kosmetykami i nie wiem skad przywozic odziez do sklepu tzn gdzie jest najtaniej?
Slyszlalam ze gdzies w Lodzi sa bazary gdzie sprzedaja hurtowo ubrania ale nie wiem gdzie dokladnie. Moze znacie jakies dobre miejsca w Polsce gdzie mozna kupic ubrania do sklepu po dobrych cenach.
Bede baradzo wdzieczna za wiadomosci
ps. jestem z podkarpacia ale nie przezkadza mi jechac na drugi koniec Polski
Pod Łodzią to Tuszyn. Poszukaj w Internecie hurtowni odzieżowych i - bardzo mi przykro - czeka Cię maraton od jednej do drugiej w poszukiwaniu odpowiedniego towaru. Czym chcesz handlować? Dżinsami? Odzieżą damską, męską, dziecięcą? Damską bielizną? Określ swój target - kto będzie u Ciebie kupował i ile go będzie stać wydać Twoim sklepie. Poszukaj w Panoramie Firm producentów. Bardzo często producenci mają własnych akwizytorów, którzy rozwożą towar do sklepów.
Uprzedzam, że będzie pod górkę, ale życzę POWODZENIA.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kiiiara Pokaż wiadomość
a co myślicie o sprzedaży bielizny przez internet?/tylko allegro ale oczywiście legalnie z założeniem DG/ zastanawiam się nad rozpoczęciem w/w sprzedaży, mam mnóstwo za i przeciw temu pomysłowi. potrzebuję Waszej rady. proszę Was o jakiegoś "kopniaka"!
Też się nad tym zastanwiam.

Cytat:
Napisane przez anett10 Pokaż wiadomość
a czy w Łodzi mogę zakupić odzież niemowlęcą w hurcie...otwieram taki sklep i nie mam pojecia gdzie takie ciuszki kupic??
W Łodzi możesz zakupić każdą odzież. Musisz tylko znać teren giełdy. Lepiej by było,gdyby ktoś, kto wie, jak i gdzie się tam obrócić, pojechał z Tobą.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:37   #29
Ewikn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 44
Smile Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Halo, jest tu kto?
czy wie ktoś kiedy jest hurt w wólce i w jakich godzinach? dziękuję
Ewikn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 09:11   #30
kiiiara
Przyczajenie
 
Avatar kiiiara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Byłam w Tuszynie i.... nic, nic , nic ciekawego nie znalazłam! nawet dla siebie nic nie kupiłam bo ceny w detalu są wyższe niż w mojej miejscowości na bazarze. Wyjechałam wczesnym rankiem to po 3, żeby zdążyć we wszystkim się zorientować- dojechałam tam a tu pustki-istne pustki! w szoku byłam. zapytałam parkingowego czy ten bazar już się zaczął a on powiedział że zacznie się tak po 8!- więc po co ja goniłam tak wcześnie to nie wiem /oczywiście wyczytałam w necie,że ludzie jeżdżą tam "z rańca"/ . posiedziałam w samochodzie i po 8 wystartowałam i ... boksów otwartych było może (żeby nie przesadzić) z 10!!!! nie wiem może dlatego,że zimno to nie otwierają? ale w takim razie skąd ludzie biorą towar do sklepów w zimę? dziewczyny załamka! bielizny w ogóle nie widziałam! no i mój zapał do własnej DG poszedł spać...
kiiiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-09 09:26:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.