Fryzurka dla mnie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-20, 22:12   #1
eve160
Raczkowanie
 
Avatar eve160
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: L-ca
Wiadomości: 73

Fryzurka dla mnie.


Zaniedługo wybieram się do fryzjera...ale nie wiem czy fryzury, które chce wydrukować i pokazać fryzjerce będą dla mnie odpowiednie. Mam nadzieję że mi pomożecie.Proszę zarówno o metamorfozy z PaintShopie jak i takie zwykłe rady.Poniżej zamieszczam swoją fotkę i obok niej zdjęcia fryzur które mi się podobają.Proszę też o inne propozycje. W szczególności zależy mi na fryzurkach wycieniowanych z lekką grzywką na bok...i raczej fryzury nie za krótkie np. do ramion lub za, bo teraz mam o wiele dłuzsze włosy niż na zamieszczonej fotce. Z góry dzięki
__________________
._.+*+._LeT ThE SuNsHiNe In YoUr HeArT_.+*+._.

Edytowane przez eve160
Czas edycji: 2006-05-02 o 14:21
eve160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 02:08   #2
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Fryzurka dla mnie.

Eve160,

po pierwsze na fotce, którą zamieściłaś masz bardzo ładny odcień włosów, w dodatku widzę, że masz zdrowiutkie włoski, (jak święcą) jeżeli chodzi o kolor to ja bym nic na twoim miejscu nie zmieniałam, no może tylko pogłębiła

po drugie z tych fot, które zamieściałaś, jeżeli chodzi o kolor to obydwa odcienie mi się nawet podobają, ale to są peruki z tego, co widzę? na pewno nie polecam ci takiego blondu do twojego południowego typu urody.

może pomogą ci osoby, które potrafią dobierać fryzurki w programach, (ja nie mam takiego programu), jak coś znajdę z fotek to postaram się zamieścić, szukasz tylko fryzur z grzywką ?
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 07:24   #3
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Fryzurka dla mnie.

Zgadzam sie z poprzedniczka, masz piekny kolor wlosow. Fryzurki, ktore zamescilas sa bardzo ladne i myslę,że beda Ci pasować (mowie o tych z ciemnymi wlosami ). Wklejam jeszcze trzy propozycje, zebys miala wiekszy wybor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (24,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (3,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (2,9 KB, 115 załadowań)
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 10:40   #4
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Fryzurka dla mnie.

Mysle ze fryzurki sa wprost dla Ciebie No i trudno sie nie zgodzic z tym, ze Twoje wlosy sa naprawde piekne. Ladnie blyszcza
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 12:26   #5
eve160
Raczkowanie
 
Avatar eve160
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: L-ca
Wiadomości: 73
Dot.: Fryzurka dla mnie.

Heh dziękuje wam. Koloru włosów nie mam zamiaru zmieniać bo mój kolor naturalny bardzo mi się podoba.Na tych zdjęciach chciałam tylko przedstawić fryzurki. Hyhyhy Iam na tej fotce z włosami blond chciałam pokazać o jak wycieniowane włosy z tyłu mi chodzi.Nie, nie szukam fryzur tylko z grzywką.Mam okrągłą buzię i nie chciałabym jej jeszcze bardziej zaokrąglać.Mam nadzieję że pomogą też dziewczyny z PaintShopem...bo mi coś to nie idzie:P
__________________
._.+*+._LeT ThE SuNsHiNe In YoUr HeArT_.+*+._.
eve160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.