poradzcie,prosze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 21:53   #1
googoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2

poradzcie,prosze


moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond.kilka miesiecy robilam sobie pasemka,chcac miec jasniejszyodcien blondu,ale w pewnym momencie postanowilam wrocic do naturalnego koloru.Kupilam farbe palette ciemny blond,niestety wyszly mi za ciemne.Co moge teraz zrobic?znowu pasemka? czy moglabym uzyc jakiej farby w jasniejszym odcieniu blondu?
googoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 21:59   #2
Marika
Raczkowanie
 
Avatar Marika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 135
Dot.: poradzcie,prosze

hm... ciezka sprawa
najlepiej bylo by udac sie do salonu fryzjerskiego i zrobic kapiel rozjasniajaca. jesli nalozysz teraz farbe w odcieniu jasniejszym to nie bardzo rozjasni ci ta farbe ktor masz ale bardzo zniszczy ci wlosy. radze zrobic pasemka i poczekac az ten kolor sie splucze i wtedy nalozyc jednolity odcien - najlepiej szampon koloryzujacy.
__________________
Marika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 17:53   #3
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: poradzcie,prosze

Palette ciężko zmyć z włosów, więc nie pozostaje CI nic innego jak ponowne rozjaśnianie. Nie musi to być rozjaśniacz, fajne są też farby L'oreala, które rozjaśniają nie do blondu a do brązu i to włosy właśnie wcześniej farbowane
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:11   #4
googoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: poradzcie,prosze

dziekuje.zrobilam tak,jak napisalas.Ale nie wyszly mi dobrze pasemka,co jest tylko i wylacznie moja wina,bo zamiast isc do fryzjera,zrobil mi je kolega.Teraz to juz nie wiem.Czy na to wszystko polozyc jakis szampon koloryzujacy?jakis jasniejszy odcien?czy nie ma szans,zeby chwycilo?pewnie beda strasznie zniszczone.ehhhhhhhhhh
googoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 19:30   #5
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: poradzcie,prosze

hmn, na rozjasniane włosy szampon koloryzujący chwyci, ale na pewno nie wyrówna koloru, a na tym chyba Ci teraz najbardziej zależy z kolei farba może znacznie zniszczyc włosy..radziłabym Ci na razie zainwestować w śwodki pielęgnujące włosy rozjaśniane, tak żeby przygotować je do kolejnego farbowania ( bo chyba nie chcesz żeby wypadły...), a potem spróbować je farbnąć
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.