Fluid - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-20, 15:03   #1
lovberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 48

Fluid


Do tej pory używałam max factor lasting performance. Ale po zaledwie dwóch/trzech godzinach potwornie świeci mi się twarz. Mogłybyście polecić mi jakiś dobrze kryjący fluid u którego nie będzie takiego efektu?
A może po prostu powinnam zakupić jakąś dobrą bazę pod podkład?
Bardzo proszę o pomoc
__________________

lovberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 22:05   #2
sliwka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 41
Dot.: Fluid

Czy po nałożeniu fluidu używałaś pudru, żeby wydłużyć działanie kosmetyku? Często wystarczy dobry krem do twarzy na dzień, który spełni funkcje bazy. Chociaż przy takich upałach to nie wiem czy jakikolwiek fluid czy baza ma szanse przetrwać
sliwka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 19:40   #3
olins
Przyczajenie
 
Avatar olins
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nisko/Wrocław
Wiadomości: 16
GG do olins
Dot.: Fluid

Bardzo dobrze kryjącym podkładem jest Revlon Colorstay. To jedyny podkład, który wytrzymuje u mnie tak długo bez świecenia (oczywiście po przypudrowaniu).
olins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 10:12   #4
lovberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 48
Dot.: Fluid

Cytat:
Napisane przez olins Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze kryjącym podkładem jest Revlon Colorstay. To jedyny podkład, który wytrzymuje u mnie tak długo bez świecenia (oczywiście po przypudrowaniu).
Od dawna zabieram się do kupna tego podkładu. Tym razem faktycznie spróbuje. Mogę wiedzieć jakiego pudru używasz?
__________________

lovberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 16:27   #5
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Fluid

Z kryjąco - matujących polecam MF Facefinity 3w1.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 11:10   #6
olins
Przyczajenie
 
Avatar olins
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nisko/Wrocław
Wiadomości: 16
GG do olins
Dot.: Fluid

Cytat:
Napisane przez lovberry Pokaż wiadomość
Od dawna zabieram się do kupna tego podkładu. Tym razem faktycznie spróbuje. Mogę wiedzieć jakiego pudru używasz?
Polecam . Z tym, że teraz jest jakaś nowa formuła.. nie wiem, co się tam zmieniło dokładnie, ale na pewno jest teraz SPF 15 (wcześniej było mniej) no i konsystencja jest okropnie gęsta, trudno wydobyć z opakowania.. Więc najlepiej załatw sobie do niego jakąś pompkę po innym kosmetyku lub poluj na starą wersję jeszcze z SPF chyba 8 (?). No, chyba że Ci to nie przeszkadza . Bo właściwości kryjące nadal ma i nadal mam o nim to samo zdanie.
Z pudrami to różnie bywa, teraz używam Rimmel Stay Matte niby transparentny, ale jest taki matująco-kryjący. Lub z ogólnie transparentnych, czysto matujących polecam np. puder ryżowy z Marizy (sypki).
olins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 15:36   #7
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Fluid

Cytat:
Napisane przez olins Pokaż wiadomość
Polecam . Z tym, że teraz jest jakaś nowa formuła.. nie wiem, co się tam zmieniło dokładnie, ale na pewno jest teraz SPF 15 (wcześniej było mniej) no i konsystencja jest okropnie gęsta, trudno wydobyć z opakowania.. Więc najlepiej załatw sobie do niego jakąś pompkę po innym kosmetyku lub poluj na starą wersję jeszcze z SPF chyba 8 (?). No, chyba że Ci to nie przeszkadza . Bo właściwości kryjące nadal ma i nadal mam o nim to samo zdanie.
Z pudrami to różnie bywa, teraz używam Rimmel Stay Matte niby transparentny, ale jest taki matująco-kryjący. Lub z ogólnie transparentnych, czysto matujących polecam np. puder ryżowy z Marizy (sypki).
Moim zdaniem nowa wersja CS zupełnie nie kryje i zdecydowanie gorzej matuje niż poprzednia Osobiście tego podkładu nie polecam, ponieważ za tę cenę a nawet taniej można kupić lepszy podkład.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.