Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-19, 22:12   #91
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
55 lat, skóra raczej normalna, ani tłusta ani sucha, co do podziału to chyba wszystko jej jedno
Moja mama ma 52, skórę normalną w kierunku suchej. Sprezentowałam jej na święta Riche Creme ten duży, 75 ml (ona nie lubi się smarować na dzień, więc taki uniwersalny był najlepszy) i jest w nim zakochana. Dobrze się wchłania, skóra jest miękka, odżywiona, zdrowsza. Miałam egzemplarz też dla siebie, używałam na noc raz na kilka dni, i też sobie chwaliłam. Połowę oddałam siostrze (25 l.) o suchej skórze i uznała, że tak dobrego kremu jeszcze nie miała. Także krem jest uniwersalny bez względu na wiek Innych z gamy nie miałam, ale pamiętam, że w lutym/marcu dziewczyny chwaliły nowy Eliksir Piękna Riche Creme. Tylko trzeba lubić taką formę pielęgnacji

Z Serum Vegetal fajny jest Krem Odnawiający Skórę, ale tego używa się na noc raz na kilka dni

Któraś z dziewczyn bardzo polecała też maseczkę liftingującą Serum Vegetal (pomarańczową).

Może ktoś jeszcze się wypowie, kto ma większe doświadczenie w tej kwestii

Edytowane przez athm
Czas edycji: 2016-07-19 o 22:14
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-19, 22:20   #92
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Moja mama ma 52, skórę normalną w kierunku suchej. Sprezentowałam jej na święta Riche Creme ten duży, 75 ml (ona nie lubi się smarować na dzień, więc taki uniwersalny był najlepszy) i jest w nim zakochana. Dobrze się wchłania, skóra jest miękka, odżywiona, zdrowsza. Miałam egzemplarz też dla siebie, używałam na noc raz na kilka dni, i też sobie chwaliłam. Połowę oddałam siostrze (25 l.) o suchej skórze i uznała, że tak dobrego kremu jeszcze nie miała. Także krem jest uniwersalny bez względu na wiek Innych z gamy nie miałam, ale pamiętam, że w lutym/marcu dziewczyny chwaliły nowy Eliksir Piękna Riche Creme. Tylko trzeba lubić taką formę pielęgnacji

Z Serum Vegetal fajny jest Krem Odnawiający Skórę, ale tego używa się na noc raz na kilka dni

Któraś z dziewczyn bardzo polecała też maseczkę liftingującą Serum Vegetal (pomarańczową).

Może ktoś jeszcze się wypowie, kto ma większe doświadczenie w tej kwestii
dziękuję
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 08:03   #93
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
55 lat, skóra raczej normalna, ani tłusta ani sucha, co do podziału to chyba wszystko jej jedno
Mojej teściowej w podobnym wieku też sprawdza się Riche Creme, cała seria praktycznie i kremy Serum Vegetal, szczególnie krem intensywnie ujędrniający na noc.
To co warto wiedzieć, to że Riche Creme będzie bardziej treściwy, bardziej odżywczy i mimo, że się ładnie wchłania, to jednak czuć go cały dzień/całą noc na skórze.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 16:50   #94
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Do sklepu internetowego wróciły na razie wycofywane wody toaletowe: Flowerparty i Nature. Jak ktoś nie zdążył zrobić zapasów - może skorzysta.
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 21:32   #95
xNieTakaAnielicax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Zamawiał ktoś ostatnio z kodem KROK1 ? Moja mama strasznie chwali Riche Creme a zbliżają się jej urodziny i nie wiem czy ryzykować z tym kodem.
xNieTakaAnielicax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 22:48   #96
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Wycofują ze stacjo kulki do kąpieli po 1,9zł, teraz najtańsze będą kostki do kąpieli po 4,9zł.

W W-wie w CH Ursynów sporo jest jeszcze starej serii PN i trochę limitek świątecznych. Ceny obniżyli o ok. 25% i tak np. woda 20ml jest po 15,9zł, a 100ml po 31,9zł, itp. Były duże wody kokosowe, tak lubiane na wątku. Porobili też kosze prezentowe ze starej serii PN za ok. 60zł, zawartość różna.

Przy kasie są 3 rodzaje maseczek: z serii HV, SV i NV, niestety nie wiem po ile.

Odebrałam urodzinowy wisiorek z łańcuszkiem i straszna lipa – wzór jak sprzed roku, ale tym razem w kolorze żółtego złota z kryształkami swarowskiego. Wykonany jest nienajgorzej, ale kolorystyka i te kryształki – dla mnie jak z bazaru (srebrna wersja wygląda lepiej). YR mogłoby w końcu zmienić te chińskie kompromitujące prezenty, wszystko będzie lepsze niż takie „cośâ€.

Szkoda, że w e-sklepie też czeka mnie ten sam prezent co rok temu – 30ml MdB, które mnie nie porywają. Powinni zmieniać prezent raz w roku, albo pozwolić samemu wybrać spośród zapachów o poj. 30ml. Pomarzyć dobra rzecz…
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 08:34   #97
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Widzę nowy wątek szybko Wam to idzie
Przyszłam z pytaniem odnośnie kodu CUE nie rabatuje produktów oznaczonych ZP czy jest już nieaktualny? Bo chciałam popełnić zamówienie na żele pod prysznic i wyskakuje, że kod nieprawidłowy czy coś w ten deseń
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 08:41   #98
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez xNieTakaAnielicax Pokaż wiadomość
Zamawiał ktoś ostatnio z kodem KROK1 ? Moja mama strasznie chwali Riche Creme a zbliżają się jej urodziny i nie wiem czy ryzykować z tym kodem.
Zamawiałam w zeszłym miesiącu i też liczyłam na Riche Creme, ale dostałam Elixir 7.9 do skóry normalnej i mieszanej. Też bardzo lubię ten krem, ale jednak małe rozczarowanie
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 08:58   #99
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Widzę nowy wątek szybko Wam to idzie
Przyszłam z pytaniem odnośnie kodu CUE nie rabatuje produktów oznaczonych ZP czy jest już nieaktualny? Bo chciałam popełnić zamówienie na żele pod prysznic i wyskakuje, że kod nieprawidłowy czy coś w ten deseń
U mnie kod działa, nawet na ZP i produkty przecenione A wpisujesz kod ręcznie? I wielkimi literami CUE?

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Zamawiałam w zeszłym miesiącu i też liczyłam na Riche Creme, ale dostałam Elixir 7.9 do skóry normalnej i mieszanej. Też bardzo lubię ten krem, ale jednak małe rozczarowanie
Riche Creme dodawali przed zmianą opakowania, od grudnia, gdy poprzednie kremy się skończyły, wysyłali Elixir 7.9. Myślałam, że może coś zmienili, ale jak widać nie

W poniedziałek będzie nowa oferta, może któryś krem z gamy pojawi się jako gratis? Albo chociaż przecenione będą.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Wycofują ze stacjo kulki do kąpieli po 1,9zł, teraz najtańsze będą kostki do kąpieli po 4,9zł.

W W-wie w CH Ursynów sporo jest jeszcze starej serii PN i trochę limitek świątecznych. Ceny obniżyli o ok. 25% i tak np. woda 20ml jest po 15,9zł, a 100ml po 31,9zł, itp. Były duże wody kokosowe, tak lubiane na wątku. Porobili też kosze prezentowe ze starej serii PN za ok. 60zł, zawartość różna.

Przy kasie są 3 rodzaje maseczek: z serii HV, SV i NV, niestety nie wiem po ile.

Odebrałam urodzinowy wisiorek z łańcuszkiem i straszna lipa – wzór jak sprzed roku, ale tym razem w kolorze żółtego złota z kryształkami swarowskiego. Wykonany jest nienajgorzej, ale kolorystyka i te kryształki – dla mnie jak z bazaru (srebrna wersja wygląda lepiej). YR mogłoby w końcu zmienić te chińskie kompromitujące prezenty, wszystko będzie lepsze niż takie „cośâ€.

Szkoda, że w e-sklepie też czeka mnie ten sam prezent co rok temu – 30ml MdB, które mnie nie porywają. Powinni zmieniać prezent raz w roku, albo pozwolić samemu wybrać spośród zapachów o poj. 30ml. Pomarzyć dobra rzecz…
Dziękuję za wszystkie informacje

Maseczki po 19,90 od dawna są na pierwszej stronie W poniedziałek pojawi się nowa wakacyjna oferta dnia i nowa oferta przy kasie.

Wyprzedaż starych PN jest tylko w sklepach, które jeszcze nie zeszły z zapasów. Mleczka są chyba po 15,90, a duże żele 13,90. U mnie jeszcze nie było wyprzedaży limitki świątecznej.

Co do wód urodzinowych - w pełni się zgadzam. Nie lubię MdB i chciałabym, żeby dopasowali wodę do moich preferencji. Ale chyba nieprędko to nastąpi

A łańcuszek wizualnie nie jest zły, moja mama dostała i jest zachwycona. Ja mam od marca i nie używałam ani razu, trochę za krótki łańcuszek. Wisiorek mi się podoba, ale ja lu Swarowskiego. We wrześniu był taki komplet "srebrny" kolczyki z łańcuszkiem i noszę go bardzo często
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 09:10   #100
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ale skoro mają wycofywać zapachy 30 ml, to są szanse, że i urodzinowa woda się zmieni
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 09:11   #101
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
U mnie kod działa, nawet na ZP i produkty przecenione A wpisujesz kod ręcznie? I wielkimi literami CUE?
Teraz wpisałam ręcznie i działa wcześniej kopiowałam ale w międzyczasie zrobiłam symulację z kodem -100 zł i teraz nie wiem co wybrać
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 09:16   #102
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;63271426]Ale skoro mają wycofywać zapachy 30 ml, to są szanse, że i urodzinowa woda się zmieni [/QUOTE]

Na razie słyszałam tylko o wycofywaniu wód 30 ml z serii SECRETS D'ESSENCES, o innych nie A MdB to inna seria.
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 09:20   #103
xNieTakaAnielicax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dzięki dziewczyny a wiecie może czy Elixir 7.9 nie uczula ? ( Mama po większości kremów łzawi ) i czy w Riche Creme zmieniło się coś oprócz opakowania ?
xNieTakaAnielicax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 09:35   #104
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez xNieTakaAnielicax Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny a wiecie może czy Elixir 7.9 nie uczula ? ( Mama po większości kremów łzawi ) i czy w Riche Creme zmieniło się coś oprócz opakowania ?
Uczulanie to kwestia indywidualna. Mnie osobiście Elixir 7.9 nie uczulił, ale strasznie mnie po nim wysypało. W sumie to wysypało mnie też po aktywatorze blasku z Elixir 7.9. Nie dla mnie ta seria - jedynie krem pod oczy lubię. Ostatnio odebrałam z książeczki czekowej Serum Łagodzące Sensitive Vegetal i chyba też mi nie służy, znowu pryszczyca
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 09:40   #105
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez xNieTakaAnielicax Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny a wiecie może czy Elixir 7.9 nie uczula ? ( Mama po większości kremów łzawi ) i czy w Riche Creme zmieniło się coś oprócz opakowania ?
Nic złego nie powinno się po nim dziać, mi się wydaje bardzo delikatny, ale uprzedzam, że ma intensywny zapach. Twoja mama może mieć właśnie z tym problem, że te substancje zapachowe powodują łzawienie. Z drugiej strony, Riche Creme też czuć z daleka...
Ja dołączam się do rady, żebyś wstrzymała się do poniedziałku, do nowej oferty, bo kod KROK1 i tak nie zniknie, a może pojawi się jakaś lepsza promocja
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 17:09   #106
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Do sklepu internetowego wróciły na razie wycofywane wody toaletowe: Flowerparty i Nature. Jak ktoś nie zdążył zrobić zapasów - może skorzysta.
A miało nie być zamówień na najbliższy czas Nature to dla mnie taki prosty, "surowy" zapach i chyba się na niego skuszę.
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:25   #107
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ciekawa jestem nowej oferty, już nie mogę się doczekać
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:27   #108
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem nowej oferty, już nie mogę się doczekać
Obstawiacie jakiś zapach jako gratis?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 20:12   #109
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

E nie, w nowej ofercie raczej nie będzie zapachu jako gratis, chociaż kto wie, może znowu pojawi się jakaś woda UMaJ
Cieszę się, że w tym miesiącu załapałam się z zakupami na Naturelle Osmanthus - bardzo ładny zapaszek Klasyczną Naturelle uwielbiam, ale Osmanthus ma w sobie ciekawego


Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Obstawiacie jakiś zapach jako gratis?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 21:49   #110
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Mam problem, w koszyku mam zakupów za 197, 40. Obojętnie co dodam, czy jest to pastylka, czy jakieś mydełko znika mi prezent za próg 109 zł. O co może chodzić? Wpisałam kod, który rabatuje ZP.
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 22:04   #111
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Mam problem, w koszyku mam zakupów za 197, 40. Obojętnie co dodam, czy jest to pastylka, czy jakieś mydełko znika mi prezent za próg 109 zł. O co może chodzić? Wpisałam kod, który rabatuje ZP.
Jeżeli masz 197 i wrzucasz żel lub pastylkę, to chyba po rabacie nie masz 109? Bo rabat działa od 199, ale żeby dostać oba prezenty za progi, musisz mieć 209
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 22:05   #112
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Mam problem, w koszyku mam zakupów za 197, 40. Obojętnie co dodam, czy jest to pastylka, czy jakieś mydełko znika mi prezent za próg 109 zł. O co może chodzić? Wpisałam kod, który rabatuje ZP.
A po rabacie ile wychodzi? Rozumiem, że wpisalaś kod -100zl? Czyli po rabacie wychodzi 97.40 czyli nie łapiesz się na drugi prog... musisz po rabacie przekroczyć 109zl.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 22:07   #113
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A po rabacie ile wychodzi? Rozumiem, że wpisalaś kod -100zl? Czyli po rabacie wychodzi 97.40 czyli nie łapiesz się na drugi prog... musisz po rabacie przekroczyć 109zl.

Tak, ale jak dodam np pastylkę do kąpieli to rabat jest naliczony ale znika Naturelle gratisowe za zakupy powyżej 109 zl


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 22:15   #114
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Tak, ale jak dodam np pastylkę do kąpieli to rabat jest naliczony ale znika Naturelle gratisowe za zakupy powyżej 109 zl


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A standardowo wyczyściłaś ciasteczka, załadowaś koszyk, wybrałaś prezenty i wpisałaś kod - w tej kolejności? Jeśli to nie działa, to nie wiem o co chodzi. Jeśli po zrabatowaniu, zamówienie przekracza próg, to prezent powinien się dodać. Ale jak to teraz działa, to nie wiem, dawno nie zamawialam.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 22:16   #115
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Tak, ale jak dodam np pastylkę do kąpieli to rabat jest naliczony ale znika Naturelle gratisowe za zakupy powyżej 109 zl


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz wyżej - do rabatu wystarczy mieć 199 złotych, do otrzymania obu prezentów musisz mieć 209, tak żeby po rabacie wychodziło 109
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 22:41   #116
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz wyżej - do rabatu wystarczy mieć 199 złotych, do otrzymania obu prezentów musisz mieć 209, tak żeby po rabacie wychodziło 109

Czytanie ze zrozumieniem :sciana:
Jutro tak zrobię, pewnie zadziała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 05:38   #117
okowalinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Kod rabatowy : POGODA

Do zamówienia dają stacje pogodową

No jak dla mnie bardzo słaby kod. No, ale może komuś się przyda
okowalinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 08:13   #118
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ma ktoś CUE perfumy i edp? Czym się różnią?
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 09:37   #119
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dostałam urodzinowego smsa do stacjo. Jest w nim tylko mowa 0 -50% na jeden dowolny kosmetyk oprócz ZP. Wiem, że nie przysługuje mi za niego łańcuszek z wisiorkiem, ale co z 3 dodatkowymi pieczątkami za zakup dowolnych 3 produktów?
Ktoś realizował ostatnio i wie?
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 09:59   #120
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Proszę o info czy skład tego kremu jest dobry? czy nie zrobi krzywdy?


Krem do twarzy i ciała na dzień 125 ml

Pielęgnacja każdego rodzaju skóry z rumiankiem bio
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.