Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-24, 14:29   #2401
figa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przypominam, ze to forum ogólnodostępne i każdy może sie wypowiadac na jaki tylko zechce temat. A ty co, masz jakiś interes zebys rzucac sie na wypowiedzi ludzi tutaj?! Jesteś niby osobą co pozjadała wszystkei rozumy? Bo nie rozumiem, na co sie tak pienisz.

Owszem Wypowiadać się jeśli ma się na ten temat coś mądrego do powiedzenia, a nie to co komuś się wydaje....

Duzo gabinetów oszukuje;/ ja byłam zapewniania że LS usunie mi jasne włoski....
figa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 22:51   #2402
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć! W sobotę mam drugą serię depilacji LS na bikini, pachy, kolana i pierwszą (i ostatnią przed wakacjami) na bikini głębokie i łydki. W związku z tym, że mam mega grube i ciemne włosy (i niestety na bikini boli mnie baaardzo) zdecydowałam się na emlę. Czy któraś ma jakieś doświadczenia z tą maścią? Jak one mnie będą chciały wysmarować do super głębokiego z rowkiem? Niby został tydzień, ale chcę się psychicznie przygotować.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 23:21   #2403
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Cześć! W sobotę mam drugą serię depilacji LS na bikini, pachy, kolana i pierwszą (i ostatnią przed wakacjami) na bikini głębokie i łydki. W związku z tym, że mam mega grube i ciemne włosy (i niestety na bikini boli mnie baaardzo) zdecydowałam się na emlę. Czy któraś ma jakieś doświadczenia z tą maścią? Jak one mnie będą chciały wysmarować do super głębokiego z rowkiem? Niby został tydzień, ale chcę się psychicznie przygotować.
....
lepiej się samemu nasmarować wcześniej,owinąć strategiczne miejsca folią spozywczą,taki kompres z emli musisz trzymac od 30 do 45min przynajmniej...potem przed zabiegiem Pani wykonująca sobie zmyje maść ze skóry
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:40   #2404
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
lepiej się samemu nasmarować wcześniej,owinąć strategiczne miejsca folią spozywczą,taki kompres z emli musisz trzymac od 30 do 45min przynajmniej...potem przed zabiegiem Pani wykonująca sobie zmyje maść ze skóry
Mnie panie w gabinecie zalecały min. 1h-1.5h, a nawet do 2 koleżanka spóźniła się kiedyś za zabieg, trzymała ok. 30 min i powiedziała, że emla wcale wtedy nie zadziałała.

U mnie w salonie trzeba się posmarować samemu i samemu zmyć. W sensie można na miejscu, ale samemu w łazience - jest bidet, więc z tym nie ma problemów. Po posmarowaniu czeka się te ok.1.5h w jednym z wolnych pomieszczeń.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 10:57   #2405
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Mnie panie w gabinecie zalecały min. 1h-1.5h, a nawet do 2 koleżanka spóźniła się kiedyś za zabieg, trzymała ok. 30 min i powiedziała, że emla wcale wtedy nie zadziałała.

U mnie w salonie trzeba się posmarować samemu i samemu zmyć. W sensie można na miejscu, ale samemu w łazience - jest bidet, więc z tym nie ma problemów. Po posmarowaniu czeka się te ok.1.5h w jednym z wolnych pomieszczeń.
...
ee..po 2 godz. to juz puszcza najważniejsze żeby zrobić szczelny okład....w lecie szybciej empla działa,przy niższych temperaturach wolniej..myśle,że około godziny jest optymalnie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 18:05   #2406
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ee..po 2 godz. to juz puszcza najważniejsze żeby zrobić szczelny okład....w lecie szybciej empla działa,przy niższych temperaturach wolniej..myśle,że około godziny jest optymalnie
Być może rzeczywiście latem szybciej działa - zawsze robiłam zimą i czekałam ok. 1.5 h. Wszystko było dobrze znieczulone

Ja teraz mam dylemat - iść na 4 zabieg na bikini czy jeszcze poczekać. Właśnie mija mi 11 tydzień i odrosły mi właściwie takie baaardzo jasne blond włoski (chyba była za mała moc, więc wypaliło melaninę, a nie 'zabiło' włosa), a takich ciemnych to dosłownie kilka.
Nie wiem, czy jest sens teraz wydawać na te kilka włosków kasę, bo jasnych i tak nie chwyci...

Myślicie, że lepiej jednak iść za ciosem i skończyć serię według planu czy poczekać na większą ilość włosów, ale 'zaburzyć' serię?
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 22:31   #2407
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Być może rzeczywiście latem szybciej działa - zawsze robiłam zimą i czekałam ok. 1.5 h. Wszystko było dobrze znieczulone

Ja teraz mam dylemat - iść na 4 zabieg na bikini czy jeszcze poczekać. Właśnie mija mi 11 tydzień i odrosły mi właściwie takie baaardzo jasne blond włoski (chyba była za mała moc, więc wypaliło melaninę, a nie 'zabiło' włosa), a takich ciemnych to dosłownie kilka.
Nie wiem, czy jest sens teraz wydawać na te kilka włosków kasę, bo jasnych i tak nie chwyci...

Myślicie, że lepiej jednak iść za ciosem i skończyć serię według planu czy poczekać na większą ilość włosów, ale 'zaburzyć' serię?
Ja bym poczekała jeszcze, przecież z kolejnymi zabiegami można wydłużać przerwę, a poza tym skoro są bardzo jasne to nie wiadomo czy laser je chwyci. Nie wiem ile Tobie tych włosów zostało, ale gdybym ja miala kilka ciemnych wloskow, reszta jasna to bym w ogole nie szła na 4. zabieg, ewentualnie jesienią lub po dłuższym czasie gdyby jakies nowe się pojawiły
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 13:58   #2408
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała jeszcze, przecież z kolejnymi zabiegami można wydłużać przerwę, a poza tym skoro są bardzo jasne to nie wiadomo czy laser je chwyci. Nie wiem ile Tobie tych włosów zostało, ale gdybym ja miala kilka ciemnych wloskow, reszta jasna to bym w ogole nie szła na 4. zabieg, ewentualnie jesienią lub po dłuższym czasie gdyby jakies nowe się pojawiły
Na razie jest ich dosłownie kilka. Tego jasnego meszku na pewno nie złapie, nie ma szans. A poza tym widać go tylko, gdy światło odpowiednio pada Nawet trudno je wyczuć.

Poczekam jakiś czas. Jeśli się pojawią nowe, to pójdę na ten 4 zabieg, a jeśli nie, to na razie odpuszczę
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 14:53   #2409
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czaje sie na zabiegi w Warszawie lub okolicach. Na pierwszy ogien nogi, uda i bikini. Pozniej brzuch i pachy. Sama juz nie wiem z czyjej oferty skorzystac. Opalac w tym roku sie raczej nie bede wiec moglabym zaczac zabiegi juz teraz. Vectus lub LS. Robil ktos w stolicy?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 16:51   #2410
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Na razie jest ich dosłownie kilka. Tego jasnego meszku na pewno nie złapie, nie ma szans. A poza tym widać go tylko, gdy światło odpowiednio pada Nawet trudno je wyczuć.

Poczekam jakiś czas. Jeśli się pojawią nowe, to pójdę na ten 4 zabieg, a jeśli nie, to na razie odpuszczę
...
takich kilka ciemnych to najlepiej wytłuc teraz pojedynczo prądem...kolejne naświetlanie laserem może uruchomić uśpione mieszki,a po co...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 23:33   #2411
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Czaje sie na zabiegi w Warszawie lub okolicach. Na pierwszy ogien nogi, uda i bikini. Pozniej brzuch i pachy. Sama juz nie wiem z czyjej oferty skorzystac. Opalac w tym roku sie raczej nie bede wiec moglabym zaczac zabiegi juz teraz. Vectus lub LS. Robil ktos w stolicy?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Ja robiłam łydki LS w Studio Laser na Gocławiu i głębokie bikini Vectusem w MediDerm, oba miejsca polecam, co prawda bikini miałam dopiero raz zrobione, w czerwcu będę miała drugi zabieg ale i tak już jestem bardzo zadowolona.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 23:52   #2412
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Ja robiłam łydki LS w Studio Laser na Gocławiu i głębokie bikini Vectusem w MediDerm, oba miejsca polecam, co prawda bikini miałam dopiero raz zrobione, w czerwcu będę miała drugi zabieg ale i tak już jestem bardzo zadowolona.
A powiedz mi, co rozumieja w Vectusie przez bikini głebokie? Pytam, bo np. na LS wewnatrz warg maja opory aby strzelac laserem, a niby tez bikini głebokie oferują...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 07:51   #2413
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Ja robiłam łydki LS w Studio Laser na Gocławiu i głębokie bikini Vectusem w MediDerm, oba miejsca polecam, co prawda bikini miałam dopiero raz zrobione, w czerwcu będę miała drugi zabieg ale i tak już jestem bardzo zadowolona.
Dzieki. Juz ich Googluje

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:23   #2414
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A powiedz mi, co rozumieja w Vectusie przez bikini głebokie? Pytam, bo np. na LS wewnatrz warg maja opory aby strzelac laserem, a niby tez bikini głebokie oferują...
Ja właściwie do końca nie byłam pewna czy idę na zwykłe bikini czy głębokie, już w gabinecie zdecydowałam się na głębokie i miałam zrobione dosłownie wszystko, pachwiny, kawałek uda nawet, wargi, wewnątrz też, między pośladkami, a i ból był mniejszy niż się spodziewałam.
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:25   #2415
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
takich kilka ciemnych to najlepiej wytłuc teraz pojedynczo prądem...kolejne naświetlanie laserem może uruchomić uśpione mieszki,a po co...
Nigdy nie myślałam o takiej metodzie. A wiesz może, ile takie coś kosztuje i na ile jest skuteczne?
Ale raczej się nie zdecyduję, bo mam też jeszcze sporo włosków na wargach (których podejrzewam, że może mi i tak nie wytłuc), ale jak już mam płacić za depilację kupę kasy, to jednak wolę próbować. Nie wiem czy one są za jasne przy zbyt ciemnej skórze, czy tam mi po prostu babki nie strzelają, mimo, że zwracałam na to uwagę...
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 11:55   #2416
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Nigdy nie myślałam o takiej metodzie. A wiesz może, ile takie coś kosztuje i na ile jest skuteczne?
Ale raczej się nie zdecyduję, bo mam też jeszcze sporo włosków na wargach (których podejrzewam, że może mi i tak nie wytłuc), ale jak już mam płacić za depilację kupę kasy, to jednak wolę próbować. Nie wiem czy one są za jasne przy zbyt ciemnej skórze, czy tam mi po prostu babki nie strzelają, mimo, że zwracałam na to uwagę...
...
skuteczne jest na 100% niezależnie od koloru włosów,bo wprowadza się taka jakby sonde do mieszka włosa i ''spala'' sie prądem ,juz nic nie ma szans odrosnąć,dlatego swietnie się sprawdza na dobicie pojedynczych włosków po laserze.w razie czego mogę polecic kosmetyczkę z Warszawy<nie wiem skąd klikasz>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-05-30 o 11:56
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 14:51   #2417
bim bam bom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Ja robiłam łydki LS w Studio Laser na Gocławiu i głębokie bikini Vectusem w MediDerm, oba miejsca polecam, co prawda bikini miałam dopiero raz zrobione, w czerwcu będę miała drugi zabieg ale i tak już jestem bardzo zadowolona.
Po ilu zabiegach an łydki widziałaś różnicę w ilości włosków?
I jeśli można spytać czemu na bikini zdecydowałaś się Vectusem, a nie LS?
bim bam bom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 15:06   #2418
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Ja właściwie do końca nie byłam pewna czy idę na zwykłe bikini czy głębokie, już w gabinecie zdecydowałam się na głębokie i miałam zrobione dosłownie wszystko, pachwiny, kawałek uda nawet, wargi, wewnątrz też, między pośladkami, a i ból był mniejszy niż się spodziewałam.
Dziękuje za info, to pięknie, bo mi pani warg wenatrz za cholere nie chciała, twierdząc, ze delikatnych błon nie traktują laserem :/ szlag by, chyba czas zmienic kurde salon bede musiała isc do tego vectusa sie podowiadywać.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 15:27   #2419
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez bim bam bom Pokaż wiadomość
Po ilu zabiegach an łydki widziałaś różnicę w ilości włosków?
I jeśli można spytać czemu na bikini zdecydowałaś się Vectusem, a nie LS?
Ja widziałam duża różnicę, już po pierwszym zabiegu, mam bardzo jasną karnację, a włosy miałam bardzo ciemne i grube, z tego co tutaj czytam wiele dziewczyn pisze, że po pierwszym laserze jest niewielka różnica, ja mam zupełnie inaczej bo zarówno na bikini jak i łydkach odrosło mi dużo mniej włosów i były one o wiele delikatniejsze niż "przed", i skóra już nie reagowała takim podrażnieniem na golenie jak przed laserem. Na łydki zrobiłam trzy zabiegi, w nierównych odstępach czasu, już nie pamiętam dokładnie w jakich, pisałam o tym tutaj, nie mieszkam w Polsce i nie miałam możliwości trzymać się terminów, ale widać wydłużony czas nie wpłynął na to negatywnie, teraz rosną mi jakieś pojedyńcze delikatne włoski na łydkach, które nie spędzają mi snu z powiek , poczekam jeszcze trochę i może pójdę na czwarty zabieg.

Czemu bikini Vectusem? Po dłuższej nieobecności tutaj i przerwie w laserze, weszłam i trafiłam na wątek w którym dziewczyny pisały o Vectusie, zainteresowało mnie to,poczytałam trochę, przejrzałam opinie w necie, sprawdziłam jak to wygląda cenowo, niewątpliwie skusiło mnie też to, że sporo osób twierdziło że jednak odczucie bólu jest mniejsze, ja z ręką na sercu powiem że LS bym sobie bikini nie zrobiła , chyba, że kiedyś wprowadzą pełne znieczulenie, wtedy zrobię sobie wszystko

Edytowane przez soleil1985
Czas edycji: 2014-05-30 o 15:30
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 09:54   #2420
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
skuteczne jest na 100% niezależnie od koloru włosów,bo wprowadza się taka jakby sonde do mieszka włosa i ''spala'' sie prądem ,juz nic nie ma szans odrosnąć,dlatego swietnie się sprawdza na dobicie pojedynczych włosków po laserze.w razie czego mogę polecic kosmetyczkę z Warszawy<nie wiem skąd klikasz>
Sprawdzałam orientacyjne ceny i na razie raczej się nie zdecyduję, tylko pociągnę LS ale dzięki, na przyszłość może się zgłoszę po namiary.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 23:26   #2421
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny jakie wy macie odstępy między depilacją pach, bikini i nóg? Pytam, bo ja między 1 a 2. zabiegiem zrobiłam 10 tygodniową przerwę, ale teraz nie wiem czy na 3. zabieg nie pójść wcześniej na pachy i bikini ( po 8 tyg.) a na nogi później ( po 10-11)
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 10:22   #2422
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

hejka a ja mam pytanie czy korzystałyście z ofert groupona ? jeśli tak to czy te zabiegi są efektywne?
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 12:18   #2423
megara0
Raczkowanie
 
Avatar megara0
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 328
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
hejka a ja mam pytanie czy korzystałyście z ofert groupona ? jeśli tak to czy te zabiegi są efektywne?
Ja korzystalam. Porownujac efekty z zabiehami za ktore faktycznie placimy pelna cena moim zdaniem sa takie same. W moim przypadku roznica byla taka ze w zaden sposob nie przygotoeuja skory przef zabiegiem, nie uzywaja lodu aby pozniej byl mniejszy bol i po zabiegu nic nie robia. Mam tu na mysli nie smaruja zadnym kremem lagodzacym. Takze sa na pewno mniej profesjonnalne ale efekty moim zdaniem takie same

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
megara0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 21:51   #2424
shaggyme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie wy macie odstępy między depilacją pach, bikini i nóg? Pytam, bo ja między 1 a 2. zabiegiem zrobiłam 10 tygodniową przerwę, ale teraz nie wiem czy na 3. zabieg nie pójść wcześniej na pachy i bikini ( po 8 tyg.) a na nogi później ( po 10-11)
Ja akurat robię łydki i bikini. Między pierwszym a drugim zabiegiem miałam przerwę 9 tygodni. Na 3 też pójdę mniej więcej w tym terminie - te włoski co miały wypaść wypadły a reszta równo odrosła i nie zauważam nowych. Z resztą mnie dość szybko rosną włosy. Co do odstępów to zalecenia chyba są takie same wszędzie -około 2 miesiące.
shaggyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 22:00   #2425
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A jednak myliłam, czas pokazał, ze LS na łydek w 3 zabiegu był skuteczny. Od czasu zabiegu, czyli do miesiaca nie miałam co golic na nodze póki co. Na kolanie tylko wyczuwealne sa takie sztywniejsze włoski, ale jasniutkie, nie widac ich. Oby 4 seria nie byla potrzeba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 14:20   #2426
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jednak myliłam, czas pokazał, ze LS na łydek w 3 zabiegu był skuteczny. Od czasu zabiegu, czyli do miesiaca nie miałam co golic na nodze póki co. Na kolanie tylko wyczuwealne sa takie sztywniejsze włoski, ale jasniutkie, nie widac ich. Oby 4 seria nie byla potrzeba
A w jakich odstępach czasu robiłaś łydki? U mnie niestety na nogach większość włoskow po 2 . zabiegu odrosła Są znacznie cieńsze niż były, ale nadal są i jest ich sporo. Pachy i bikini znacznie lepiej wyglądają,pewnie dlatego, że miałam tam ciemniejsze włoski i jaśniejsza skórę niż na nogach.
Dajcie znać ile gram emli trzeba nałozyć na pachy i bikini żeby był dobry efekt znieczulenia. Ta mała 5 g tubka pewnie nie wystarczy?

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-06-19 o 15:23
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 23:31   #2427
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
A w jakich odstępach czasu robiłaś łydki? U mnie niestety na nogach większość włoskow po 2 . zabiegu odrosła Są znacznie cieńsze niż były, ale nadal są i jest ich sporo. Pachy i bikini znacznie lepiej wyglądają,pewnie dlatego, że miałam tam ciemniejsze włoski i jaśniejsza skórę niż na nogach.
Dajcie znać ile gram emli trzeba nałozyć na pachy i bikini żeby był dobry efekt znieczulenia. Ta mała 5 g tubka pewnie nie wystarczy?
Cos okolo 8 tygodni przerwy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 17:03   #2428
mateusz0987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A gdzie polecacie tanio depilacje dla faceta pleców, barków i szyi w warszawie? Grubsze włosy.
mateusz0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 13:28   #2429
mot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy ktoś miał tak jak ja, jestem po 3 serii depilacji laserem Light sheer Duet, nie mam żadnych łysych placków, gdzie nie rosną włosy. Jakbym miała ocenić to w % to może 1 może 2% mniej włosów po 3 seriach, ostatnia była 10 tygodni temu, więc dokładnie widzę jak jest. Robiłam nogi, bikini i pachy. Myślę iść na 4 zabieg, ale już do innego salonu i zobaczyć czy będę miała chociaż 20% mniej włosów. Włosy po zabiegach wypadały, ale jak wypadły to odrosły może miałam robione za małą mocą
mot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 15:17   #2430
konczita1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam. Polecam wszystkim Paniom depilację laserową, wiem że ceny są wysokie ale za takie efekty naprawdę warto pozbyć się raz na zawsze owłosienia, rewelacja. Żałuję że sama zdecydowałam się dopiero teraz. Tyle lat męczyłam się z tym ciągłym goleniem i wrastającymi włoskami, a tak niewiele potrzeba do szczęścia . Ja korzystałam z depilacji laserowej light sheer duet w Warszawie. Pachy robiłam w Depiclinic 150 zł. za jeden zabieg. Jestem już po dwóch zabiegach z przerwami co miesiąc, za dwa tygodnie mam trzeci zabieg. Jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie zniknęło mi 30% owłosienia po kolejnej następne 30%.Po za tym włoski odrastają delikatniejsze i myślę ze jeszcze jeden dwa zabiegi i będzie po wszystkim. Całe nogi i bikini głębokie robiłam w laser Delux na ul. Widok w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z łydek zniknęła mi połowa włosów po pierwszym zabiegu. Posiadam zniżkę na pierwszy zabieg w Laser Delux 20% oczywiście od ceny promocyjnej mogę polecić jakąś osobę, też korzystałam z takiego polecenia i zamiast 600zł. zapłaciłam 480zł. więc warto. konczita1984@o2.pl
konczita1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.