Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-06, 12:17   #1
Alina1990
Raczkowanie
 
Avatar Alina1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 35

Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż


Witam!!!
Mój tata pochodzi z Tatarstanu-jest to republika w poludniowej Rosji. Dlatego mam tatarską urodę. Mam idealnie okrągłą buzię, lekko skośne oczy i ciemno-brązowe włosy. Oczy mam niebieskie(dzięki polskiej mamie). Kolor skóry mam raczej jasny, ale bardzo szybko i mocno się opalam. Dla ułatwieni mogę powiedzieć, że mam ten sam typ urody, co ta pani: http://www.fotosik.pl/u/grzesiootv/album/413964-4 , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8e2a8bab0.html , http://www.fotosik.pl/u/grzesiootv/album/413964-32 (jest to Alina Kabajewa-tatarska gimnastyczka) Mam 21 lat. Mam pytanie, jak powinnam się malować i czesać? Jakie ubrania mi pasują?
Alina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 15:57   #2
Alina1990
Raczkowanie
 
Avatar Alina1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 35
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

Bardzo mi zależy na Waszej pomocy
__________________
Alina
Alina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 16:10   #3
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

na wstepie sprobuj okreslic jakim typem urody jestes (lato, zima, jesien, wiosna). W ineternecie jest duzo tych testow, najlepiej zrobic kilka, zeby miec pewnosc.
Powiedz mi czy Twoje włosy i cera maja ciepły czy zimny odcien? Czy teczowka ma zołte plamki? A moze zielone albo białe? (bo ze jest niebieska to ok, ale spojrz dookoła), czy zeby sa białe czy lekko zołte? Czy bialko oka jest sniezno białe czy koloru kosci słoniowej?

Edytowane przez amelj
Czas edycji: 2011-08-07 o 16:11
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 16:55   #4
Alina1990
Raczkowanie
 
Avatar Alina1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 35
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

Mam idealnie białe zęby i białko oka również. Tęczówka oka ma białe plamki. Cera ma ciepły odcień, włosy też. Jak farbowałam zawsze wychodził mi złoty odcień (nawet popielowe kolory).
__________________
Alina
Alina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 20:17   #5
Alina1990
Raczkowanie
 
Avatar Alina1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 35
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

Według testów mój typ urody to wiosna
__________________
Alina

Edytowane przez Alina1990
Czas edycji: 2011-08-08 o 11:13
Alina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 09:07   #6
Alina1990
Raczkowanie
 
Avatar Alina1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 35
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

Ale nie są zbyt szczegółowe (według mnie) te testy.
__________________
Alina

Edytowane przez Alina1990
Czas edycji: 2011-08-08 o 11:14
Alina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 16:27   #7
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

Najprosciej by bylo gdybys wstawila swoje zdjecie
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 16:57   #8
Alina1990
Raczkowanie
 
Avatar Alina1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 35
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

A nie obędzie się bez zdjęcia? Dałam opis i serio jest tak jak opisałam i jestem prawie taka sama jak na tych zdjęciach(jak jestem w Moskwie, to czasem mnie mylą z Kabajewą)-mam jaśniejsze oczy tylko.
__________________
Alina
Alina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 19:29   #9
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

Cytat:
Napisane przez Alina1990 Pokaż wiadomość
A nie obędzie się bez zdjęcia? Dałam opis i serio jest tak jak opisałam i jestem prawie taka sama jak na tych zdjęciach(jak jestem w Moskwie, to czasem mnie mylą z Kabajewą)-mam jaśniejsze oczy tylko.
to może w takim razie ubieraj się i maluj jak ona
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 20:14   #10
Alina1990
Raczkowanie
 
Avatar Alina1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 35
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

No tak, ale w zasadzie skąd ja mam wiedzieć, czy ona się dobrze maluje? Dlatego poprosiłam o radę, a jej styl ubierania się (według mnie) jest na granicy z kiczem...
__________________
Alina
Alina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 11:39   #11
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

Cytat:
Napisane przez Alina1990 Pokaż wiadomość
A nie obędzie się bez zdjęcia? Dałam opis i serio jest tak jak opisałam i jestem prawie taka sama jak na tych zdjęciach(jak jestem w Moskwie, to czasem mnie mylą z Kabajewą)-mam jaśniejsze oczy tylko.
wstaw swoje zdjęcie
domyślam sie, że nie jesteś jej kopią, a macie jedynie podobną urodę, więc wstawiajac swoje zdjecie otrzymasz dużo rzetelniejsze porady
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 11:57   #12
Alina1990
Raczkowanie
 
Avatar Alina1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 35
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
wstaw swoje zdjęcie
domyślam sie, że nie jesteś jej kopią, a macie jedynie podobną urodę, więc wstawiajac swoje zdjecie otrzymasz dużo rzetelniejsze porady
To musiałabym je zrobić i mieć 0dpowiedni aparat, a chwilowo nie jestem u siebie w mieszkaniu, tylko u mamy w Polsce. Więc z tym byłoby dużo zamieszania. I rozumiem, że to nie będą idealnie rzetelne porady, ale i tak warto
__________________
Alina
Alina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 19:24   #13
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

A wiec tak- odpada makijaz oka gdzie obrysowujesz oko czarna kredką (wewnatrz tez nie uzywaj ciemnych kolorow). Staraj sie cieniowac kolor na powiekach jesli chcesz uzyskac wieczorowy efekt, pamietaj ze kolor 1 kolor nie moze zaczynac sie i konczyc w jednym miejscu. Masz błękitne oczy wiec dobrze Ci bedzie w brazach, bezach, rózach, moreli, fioletach. Oczy jesli masz takie jak ta laska- masz dosyc duze, wiec spokojnie mozesz pomalowac je tak:
(kolorystyka dowolna, ja Ci podam na brązach)
1.całość pokrywasz bazą lub korektorem
2. na całosc nakładasz bez/morele/ jasny braz (w zaleznosci co tam masz)
3. ciemniejszym brazem zaznaczasz kaciki oka (zewnatrz -wyciagnij tez troche w gore i wewnatrz!)
4. najciemniejszym jeszcze raz zaznaczasz zewnatrzny kacik ale skupiasz sie juz bardziej przy linii rzes, obrysowujesz oko na zewnatrz i dojezdzasz do 1/4 powieki na dole powstaje wiec taki trójkąt <
5. reszte dolnej powieki mozesz lekko zaznaczyc jasnym brazem (lekki cien rzes wtedy robisz)
6. wewnatrzny kacik oka (ale nie tam gdzie nakładasz rozświetlacz , tylko ciutke wyzej) zaznacz kropelką fuksji/rózu -- to doda tego czegos oku
7. pod brwiami - biały matowy cien

Na poczatku staraj sie malowac matami i pedzelkami- łatwo nimi uzyskasz efekt "rozmycia" i płynnego przejscia koloru 1 w 2gi.

Nie zapominaj o brązerach i rózu (kolory ciepłe!)
Brazerem maluj sie na 3, czyli skron---jedziesz w doł--robiąc pierwszy brzuszek trójki-- na kosci policzkowe i--- jedziesz w doł robiac drugi brzuszek trójki---na zuchwe (nie odrywajac pedzla od twarzy). Na koniec grzbiet nosa lekko muśnij.
Róz- sposobow jest wiele- mozna same kosci policzkowe (zrób "rybkę"i maluj to co wystaje) albo usmiechnij sie i maluj to co wystaje. Rozem musnij tez leciuchno skóre nad brwiami i obojczyki jesli masz dekolt.
Nie musze chyba pisac o tym ze brazerem i podkładem, tudziesz pudrem malujesz tez uszy, szyje i dekolt
Pamietja tylko- ale to juz ci doradzi pani w drogerii zeby wybierac ciepłe delikatne kolorki.
Nigdy tez nie przyciemniaj podkładem koloru skóry bo przy Twojej urodzie postarzy Cie to o 10 lat (zreszta w ogole tego robic nie mozna).
Jesli nie chcesz mocno sie malowac bazuj tylko na ...bazach, pudrach i rozswietlaczach (oko rowniez mozesz pomalowac tylko baza, albo jednym cieniem tudziesz rozswietlaczem). Czasem wystarczy na oko kosc słoniowa wewnatrz kącika, biała kredka wewnatrz- na dolnej powiece, baza na ruchomej czesci , jakis bez i kropla rózu (np z rozu do policzkow).
Mnostwo jest filmow na yt , tam dziewczyny pokazuja jak sie malowac, poza tym mozesz podpatrzec nawet na samych-powiekszonych zdjeciach.
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 09:01   #14
Alina1990
Raczkowanie
 
Avatar Alina1990
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska/Rosja
Wiadomości: 35
Dot.: Azjatycko-poludniowa uroda. Makijaż

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
A wiec tak- odpada makijaz oka gdzie obrysowujesz oko czarna kredką (wewnatrz tez nie uzywaj ciemnych kolorow). Staraj sie cieniowac kolor na powiekach jesli chcesz uzyskac wieczorowy efekt, pamietaj ze kolor 1 kolor nie moze zaczynac sie i konczyc w jednym miejscu. Masz błękitne oczy wiec dobrze Ci bedzie w brazach, bezach, rózach, moreli, fioletach. Oczy jesli masz takie jak ta laska- masz dosyc duze, wiec spokojnie mozesz pomalowac je tak:
(kolorystyka dowolna, ja Ci podam na brązach)
1.całość pokrywasz bazą lub korektorem
2. na całosc nakładasz bez/morele/ jasny braz (w zaleznosci co tam masz)
3. ciemniejszym brazem zaznaczasz kaciki oka (zewnatrz -wyciagnij tez troche w gore i wewnatrz!)
4. najciemniejszym jeszcze raz zaznaczasz zewnatrzny kacik ale skupiasz sie juz bardziej przy linii rzes, obrysowujesz oko na zewnatrz i dojezdzasz do 1/4 powieki na dole powstaje wiec taki trójkąt <
5. reszte dolnej powieki mozesz lekko zaznaczyc jasnym brazem (lekki cien rzes wtedy robisz)
6. wewnatrzny kacik oka (ale nie tam gdzie nakładasz rozświetlacz , tylko ciutke wyzej) zaznacz kropelką fuksji/rózu -- to doda tego czegos oku
7. pod brwiami - biały matowy cien

Na poczatku staraj sie malowac matami i pedzelkami- łatwo nimi uzyskasz efekt "rozmycia" i płynnego przejscia koloru 1 w 2gi.

Nie zapominaj o brązerach i rózu (kolory ciepłe!)
Brazerem maluj sie na 3, czyli skron---jedziesz w doł--robiąc pierwszy brzuszek trójki-- na kosci policzkowe i--- jedziesz w doł robiac drugi brzuszek trójki---na zuchwe (nie odrywajac pedzla od twarzy). Na koniec grzbiet nosa lekko muśnij.
Róz- sposobow jest wiele- mozna same kosci policzkowe (zrób "rybkę"i maluj to co wystaje) albo usmiechnij sie i maluj to co wystaje. Rozem musnij tez leciuchno skóre nad brwiami i obojczyki jesli masz dekolt.
Nie musze chyba pisac o tym ze brazerem i podkładem, tudziesz pudrem malujesz tez uszy, szyje i dekolt
Pamietja tylko- ale to juz ci doradzi pani w drogerii zeby wybierac ciepłe delikatne kolorki.
Nigdy tez nie przyciemniaj podkładem koloru skóry bo przy Twojej urodzie postarzy Cie to o 10 lat (zreszta w ogole tego robic nie mozna).
Jesli nie chcesz mocno sie malowac bazuj tylko na ...bazach, pudrach i rozswietlaczach (oko rowniez mozesz pomalowac tylko baza, albo jednym cieniem tudziesz rozswietlaczem). Czasem wystarczy na oko kosc słoniowa wewnatrz kącika, biała kredka wewnatrz- na dolnej powiece, baza na ruchomej czesci , jakis bez i kropla rózu (np z rozu do policzkow).
Mnostwo jest filmow na yt , tam dziewczyny pokazuja jak sie malowac, poza tym mozesz podpatrzec nawet na samych-powiekszonych zdjeciach.
Bardzo dziękuję za porady
__________________
Alina
Alina1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.