Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 11:01   #1741
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

a czy moglabyś mi coś poradzić w kwestii kwadratowej twarzy? Niestety jestem jej posiadaczką, bardzo nad tym ubolewam bo nie mogę nosić każdej fryzury, jaka mi się zamarzy... na razie włosy sięgają mi trochę za ramiona, grzywka czesana na bok, i to chyba jedyna fryzura jaka mi pasuje mam raczej niskie czoło, więc chyba prosta grzywka odpada, chociaż widuje dużo dziewczyn, które pomimo niewysokiego czoła taką właśnie grzywkę noszą. Ah no i te okulary, ale jak tylko skończy mi się mój obecny tusz do rzęs to poszukam tego grafitowego labo jakiegoś podobnego
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:09   #1742
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

emilienne pozniej napisze, ale to dziwne bo ja uwazam, ze twarz kwadratowa z niskim czolem daje mnostwo opcji, powiedzialabym, ze chba to jedna z najlepszych twarzy do stylizacji ; teraz sie spiesze , ale jesli jakas fryzjerka Ci mowi, ze masz malo opcji to jest albo slepa albo bez wobrazni
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 19:58   #1743
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
azure ciesz sie, ze pomoglam bo uwielbiam stylizowac, cod o uzyskania fal to moge Ci polecic moje dzisiejsze doslownie genialne odkrycie - zel z siemienia lnianego bomba, mam idealnie proste wlosy, ktore nawet lokowka dla azjatek nie chcialy sie skrecic. i co?/ po zelu z siemienia uzyskalam praktycznie anglezy , miekkie i trzymajace sie na moich wlosach ponad 12 godzin nawet podczac mzawki. efekt wieczorem?? lekko oklapniete, ale wciaz sliczne loki. dodam tylko, ze trwala trzymala sie na moich wlosach niecale 15 minut wiec polecam. do tego klamry . grzywke tez bym lekko zapuscila, potem scieniowala na grzebieniu zeby wyszlo ladne wywiniecie
troche linkow
http://ilkana.pinger.pl/m/4608524/fr...racaja-do-mody

https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/20037.jpg

to oczywiscie tylko inspiracje, ale skoro prezentujesz taki, dzisiaj juz wyjatkowy typ uroody to moim zdaniem musisz go odpowiednio wyeksponowac
Dzięki raz jeszcze bardzo mi się podobają te fryzurki i falowana grzywka. Nigdy nie miałam odwagi tak nosić, ale teraz to zmienię!
[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;26205739]Skrupulatnie czytam to co piszesz do azure, bo to mniej więcej i mój typ urody Tylko nie mam ziemistej cery, ino bladą z różowawym odcieniem. Cienie - są (masakryczne po mamie - jakby nie mogła mi czegoś innego w genach przekazać ), podłużna twarz - jest. Ja dodatkowo mam baaardzo wysokie czoło, więc bez grzywki ani rusz.
Ale jakbyś zdradziła jeszcze skąd wziąć ten żel z siemienia lnianego, to było super? [/QUOTE]
Cienie pod oczami - też moja mega zmora. Zastanawiam się, czy nie nosić okularów żeby je ukrywać, bo korektory sobie nie radzą. Poza tym mam wrażenie że przy okularach twarz może wyglądać mniej podłużnie

PS. Podłączam się do pytania - julianna-p - skąd brać ten żel z siemienia lnianego?
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 09:18   #1744
introwertyczka
Raczkowanie
 
Avatar introwertyczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cieszę się, że trafiłam na ten wątek. Smutne są wyniki tej sondy. Naprawdę aż tyle dziewczyn twierdzi, że okularnice są mniej atrakcyjne?...
Otóż melduje się "weteranka" noszenia okularów. Chyba mogę się tak nazwać, bo noszę je od 17 lat, zaczęłam mając 3. Wyjścia nie miałam, bo stwierdzono u mnie nadwzroczność. Bardzo duża liczba dioptrii na plusie. Mało tego, był też niezły zez, z którego bym nie wyszła, gdyby nie wytrwałe noszenie okularów korekcyjnych, przysłanianie oczka watą, krople i ciągłe kontrole u okulistki, czy czego tam nie robiłam jako dziecko. Z początku miałam okulary z bardzo grubymi szkłami, przez co miałam kompleksy przez sporą część dzieciństwa... Oprawki rodem z "Brzyduli". W gimnazjum dostałam dopiero pierwsze zgrabne okularki. Po zezie nie było już wtedy dawno ani śladu. Obecnie z roku na rok moja wada spada. Minimalnie, ale jednak. W jednym oku +0,5 a w drugim +1,5 bodajże. Okulary muszę nosić na stałe, bo bez nich widzę nieostre kontury. Szczerze mówiąc wątpię, żeby udało mi się z nich kiedykolwiek wyjść, ale tyle czasu są częścią składową mojej osobowości, że przywykłam do tej myśli. W liceum zmieniłam oprawki na jeszcze modniejsze i ładniejsze. Prostokątne, grubsze po bokach, czarne. Wtedy chyba pierwszy raz poczułam się atrakcyjna, co dało mi odczuć męskie otoczenie. Jak słyszałam, że jestem stworzona do okularów, bo mam ładną buzię to się peszyłam i zaprzeczałam, że mówi się tak tylko z grzeczności. Okazało się, że nie. Okulary to cudowny atrybut nie tylko inteligencji, ale też tajemniczości, seksapilu. Wystarczy je dobrać do swojego typu urody, kształtu twarzy. Do tego ciekawa fryzura, ciuchy. Nie chować się pod wyciągniętymi swetrami! Już zawsze będę się tak czuła i nikomu nie pozwolę na to, żeby to zmienił. Zbyt długo szukałam w sobie akceptacji dla samej siebie, żebym miała znów zacząć myśleć inaczej. I wy też na to nie pozwólcie, bo wszystkie możecie być piękne z tą dodatkową parą oczu!

Swoją drogą to okularnice przeżywają istny boom w ostatnim czasie za sprawą wylansowania "popularnych "zerówek". Kto by pomyślał, co?
introwertyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 08:09   #1745
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 219
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez introwertyczka Pokaż wiadomość
Cieszę się, że trafiłam na ten wątek. Smutne są wyniki tej sondy. Naprawdę aż tyle dziewczyn twierdzi, że okularnice są mniej atrakcyjne?...
[...]
Przeczytaj jeszcze raz (a raczej: w ogóle) pytanie ankietowe...

Edytowane przez 8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Czas edycji: 2011-04-09 o 08:11
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 08:22   #1746
introwertyczka
Raczkowanie
 
Avatar introwertyczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

[1=8fc2159fdb2bd9c27a8dfb9 49d06bd6ad91c9c61_60de490 5781b1;26246729]Przeczytaj jeszcze raz (a raczej: w ogóle) pytanie ankietowe... [/QUOTE]

Aaaa faktycznie... Zwróciłam uwagę tylko na tytuł wątku i pytanie ankietowe podświadomie potraktowałam tak samo. Muszę się jeszcze dużo nauczyć jeżeli chodzi o fora. Szczególnie o wizaż. Sporo tu kolorów, zakładek, informacji i przeoczam.
Co i tak nie zmienia mojego punktu widzenia przedstawionego powyżej.
Po prostu proszę pominąć te pierwsze zdania wstępu wstępu.

Edytowane przez introwertyczka
Czas edycji: 2011-04-09 o 13:04
introwertyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 20:52   #1747
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

azure przepis na zel wzielam z wizazu, jest osobny watek, robilam ten z pierwszego postu.niestety stluklam i musze znowu sie pobawic, pochwal sie efektami zmian

emilienne kwadratowa twarz z niskim czolem daje mnostwo mozliwosci. pierwsze i najwazniejsze o czym chce Ci napisac to fakt, ze jesli ten kwadrat nie jest przerysowany to jest to swietny model ze tak ujme. nie wiem jakie masz wlosy, ale stawialabym na delikatne kolory, rozswietenie pasemkami, przeblyskami w dobrym tonie (zaden tani balleyage). nie inny kolor, nie styl ala mieszkam w miescie z jednym salonem. to ma byc po prostu wielotonowy, delikatny kolor, ktory nie bedzie konkurowal z mocna dolna czescie twarzy. do tego konieczne scieniowanie wlosow, zwlaszcza gornych partii. jesli masz wlosy lekko chocby podatne stawialabym na fale - model kobiecy, bycie kobieca w Twoim wieku to cos wyjatkowego. jesli loki to czemu nie, moga byc piekne itd.
kolor jak pisalam delikatny, wielotonowy. do tego brwi- moim zdaniem musza byc wyraziste, zadbane nie odbiegalabym tez za daleko od natury, zadnych nitek cienkich stworkow a juz bron Boze golenia i malowania ( nie wiem skad sie biora te pomysly). rzesy podkrecone. pamietaj tez o cieniowaniu twarzy. z ustami stawilabym na blyszczyk
masz tu linki kilka inspiracji
http://m18.m.staticedi.com/c/707/898...c99ced4eb8.jpg
http://images2.fanpop.com/images/pho...67-299-450.jpg

http://www.fetu.pl/files/images/dlug....thumbnail.jpg

introwertyczka czuc sie dobrze ze soba to podstawa, szkoda ze to sztuka tak trudna do opanowania i co gorsza utrzymania
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 12:40   #1748
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dziękuję Ci serdecznie za rady jesteś niesamowita właśnie ostatnio nie chciałam cieniować górnych partii włosów, uznałam, że lepiej będzie jak mi odrosną do jednej długości... Kiedyś specjalnie pojechałam do fryzjera, który miał być super extra dobry i on właśnie bardzo mocno ścieniował mi włosy od góry i jakoś nie byłam do tego przekonana, ponieważ strasznie mało włosów zostawił mi na dole... Mój kolor włosów zbliżony jest do tego na drugim zdjęciu (dziewczyna z długimi włosami) i zdecydowanie druga fryzura lepiej mi odpowiada niestety moje włosy ciężko ułożyc same nie są idealnie proste jak druty, ale próby zakręcenia ich na wałki kończą się nieciekawie - szybko tracą piękne skręty jakie udało mi się uzyskać a właśnie, jak cieniować twarz? czytałam co nieco o tym, ale tylko znalazłam taką jedną, ogólną zasadę z dokładaniem rączki pędzla do twarzy na skos jakoś. Jest to uniwersalna zasada czy nie koniecznie? i jeszcze myślę, że może powinnam zmienić kształt okularów, ostatnio dochodzę do wniosku, że jednak kształt szkieł jest trochę za mały...
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 16:36   #1749
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

jaki kolor oprawy do oczu niebiesko-zielono-szarych ? typ urody lato z tendencją do zimy ,włosy mysi brąz średni, twarz okrągła - jakieś pomysły ? za miesiąc prawdopodobnie będę zmieniać oprawy , teraz mam całe i są trochę ciężkie mimo plastikowych szkieł odgniatają mi nos i mam ich dosyć , obecnie mam kolor oprawek stalowo-fioletowy taki nie ciemny i nie jasny z połyskiem metalowym srebrnym , lubie makijaże w różnych kolorach i czasem oprawki się gryzą z cieniami na powiekach, to samo z kolczykami - wszelkie kolorowe odpadają bo wyglądam jak choinka a nosze zawsze rozpuszczone długie falowane włosy - bardzo proszę o rady
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2011-04-11 o 16:41
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:11   #1750
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

emilienne naprawde lubie doradzac w tym wzgledzie wiec sie ciesze jak moge pomoc
wlosy moim zdaniem mozesz miec obciazone silikonami, moje sa z natury idealnie proste, a po silikonach byly doslownie doklejone do glowy. moim zdaniem powinnas poczytac o pielegnacji dla lokow i fal na wizazu, zmienic pielegnacje i sie poprawi wszytsko.
u mnie efekty odstawienia silikonow sa cudowne. teraz w rossamnie dostaniesz alterre -serie bez silikonow, parabenow itp, a kosztuje grosze
co do wielkosci szkiel - jest taka niepisana zasada, ze powinny byc wyrazne i dosc duze bo w przeciwienstwie do malych nie znieksztalcaja twarzy
konturowanie twarzy kwadratowej jest dosc proste i sztuczka z pedzlem pomoze, na youtubie i innych stronach znajdziesz caly instruktaz


losek to jest troche tak, ze sama postanowilas sobie diagnoze skad efekt choinki- lato czyli typ urody wiekszosci polek nie lubi nadmiaru koloru, bizuterii itp
szczerze powiedziawszy po opisie stawialabym na tzw. patentki

http://okulary.szkla.com/retro-210.html#k_taby

sa lekkie i uniwersalne. nie odcisna nosa i na pewno nie pogryza sie optycznie z makijazem. jesli dodasz kolczyki tez bedzie super. poza tym sa eleganckie i dominuja na twarzy. ogromny "bonus" to mozliwosc opilowania szkla tak by jak najlepiej pasowalo do ksztaltu twarzy ( nie rezygnuj z tej opcji, przy tych oprawach wystarczy, ze wybierzesz odpowiednie zauszniki, optyk dotnie ksztalt szkiel )

ewentualnie jesli nie jestes fanka tego typu opraw to moze cos takiego??

http://okulary.szkla.com/boka-073-fl.html
rowniez delikatne i kobiece i co najwazniejsze maja cos kociego czyli hit najblizszego sezonu. mysle, ze obie oprawy pozwola Ci na wybor makijazu, nie sa tez babcine, a eleganckie. ewentualnie cos w guscie klasycznych raybanow tez powinno przejsc, ale nie kazdy lubi te fasony
mam nadzieje, ze pomoglam

a kolor oczu przy Twoim typie podrkeslalabym chociazby odrobina orygianlnego egipskiego kajala w linii wodnej- wbrew pozorom prawdziwy!! podkresla pieknie kazdy kolor oczu, wydobywa glebie, powieksza oko i ... chroni przed sloncem ( i w przeciwienstwie do drogeryjnych kredek w kolorze czarnym nie jest ani zbyt wulgarny na co dzien ani sie nie rozmazuje)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-04-11 o 19:15
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:23   #1751
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

heej.
Ja staram sie unikac ludzi.. bo wstydze sie swojego wygladu i okularow
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 19:47   #1752
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Pokaż wiadomość
heej.
Ja staram sie unikac ludzi.. bo wstydze sie swojego wygladu i okularow
a ludzie to wyczuwaja instynktownie i albo Ci wkopuja albo Cie unikaja
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:57   #1753
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
a ludzie to wyczuwaja instynktownie i albo Ci wkopuja albo Cie unikaja
wstydze sie siebie
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:58   #1754
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

a swoją drogą macie jakieś sposoby, żeby się przekonać do gogli ? bo ja póki co jestem przy kontaktach, ale zastanawiam się, co zrobić, żeby chociaż czasem nie mieć oporu do wyjścia tak do ludzi..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 20:55   #1755
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Pokaż wiadomość
wstydze sie siebie
to przestan bo mozesz byc tylko soba, reszta jest juz tak jakby zajeta

chochlik dobrac oprawki do twarzy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:06   #1756
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

julianna-p - dzięki , bardzo mi pomogłaś , a kolor tych drugich opraw czarny ? miałam kiedyś podobne tylko bordo no i był problem z tą kolorystyką makijażu ale kształt rzeczywiście fajny taki koci
co do tych pierwszych trochę się boje że będą kruche , kiedyś mierzyłam takie ale wydawało mi się że nie były dla mnie dobre ale spróbuje pomierzyć



ech nie rozumiem jak można sie wstydzić okularów - ja uwielbiam okulary mimo że miałam już różne oprawy bardziej lub mnie trafione - uważam że dodają mi charakteru
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:17   #1757
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

losek ja stawialabym na czarne oprawy, ewentualnie grafit lub antracyt, beda pasowac zawsze.
co do patentek ja mialam, spadaly i zdarzyly mi sie znudzic zanim cos sie uszkodzilo
wiesz, ja mysle, ze do noszenia okularow i czucia sie atrakcyjna trzeba zwyczajnie dojrzec, dorosnac, poczuc sie dobrze w swoim ciele, lub chociazby sie tolerowac
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:43   #1758
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
to przestan bo mozesz byc tylko soba, reszta jest juz tak jakby zajeta

chochlik dobrac oprawki do twarzy
mam dobrze dobrane ale i tak lepiej wyglądam bez, niż z.. takie idealne, których nie chciałabym nawet zdejmować i w których wyglądałabym lepiej, niż bez nich nie istnieją
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 21:27   #1759
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;26304382]mam dobrze dobrane ale i tak lepiej wyglądam bez, niż z.. takie idealne, których nie chciałabym nawet zdejmować i w których wyglądałabym lepiej, niż bez nich nie istnieją [/QUOTE]


to po prostu nie nos jak wychodzisz, przeciez nie kazdy musi je miec...
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 21:57   #1760
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

no, ale właśnie chciałabym się do nich jakoś przekonać, bo w zasadzie mam soczewki, ale nie zawsze mi się chce.. mogę bez niczego, bo wada niewielka -0,75.. ale chciałabym się jakoś właśnie przekonać sama nie wiem jak ... tak, teraz możecie uznać, że mam durne problemy
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 11:21   #1761
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja mam wadę -4,5, wiec nawet nie mogę sobie pozwolić na nienoszenie okularów ;/ julianna-p, jesli jeszcze tu zagladasz, mam male pytanie Czy przy moim kształcie twarzy lepszy byłby przedziałek na środku głowy? obecnie mam po lewej stronie, jak noszę grzywkę czesaną na bok, to ona opiera się na oprawkach. Chyba ze mam soczewki, to wtedy opada i ciagle muszę ją odgarniać i strasznie to męczące. Wydaje mi się, że wyglądam przez to trochę niekorzystnie :/
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 19:49   #1762
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

emilienne wiekszosc osob poleca dla kwadratowej twarzy przedzialek lekko z boku, ale ja raczej stawialabym na ten blisko srodka lub na srodku jesli rysy sa w miare chocby symetryzne. zobacz przyklady slynnych pan z kwadratowym obliczem najczesciej nosza wlasnie przedzialek na srodku (demi moore, gwyneth paltrow). ponizej link do zjdecia naszej polskiej aktorki z typowo kwadatowa twarza , tez odslania tu czolo. mozesz sie przyjrzec wiekszej ilosci jej fotek, ona sie dobrze stylizuje

http://e3.pudelek.pl/p2632/fbbf46ea002b211f49b4623a
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 21:21   #1763
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja mam kwadratową twarz i skłaniam się ku asymetrii przedziałka.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 23:28   #1764
Dwojnik
Raczkowanie
 
Avatar Dwojnik
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 172
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Odnawiam wątek.
Noszę okulary ok. 16 lat, a mimo to nadal mam przez wadę wzroku kompleksy. Zazdroszczę kobietom, które wyglądają w nich naprawdę dobrze.

Ja w okularach:
http://wd4.photoblog.pl/np2/201201/AE/113160043.jpg
http://wd5.photoblog.pl/np3/201110/A0/105451664.jpg
Dwojnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 00:48   #1765
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Moim zdaniem Twoje okulary są bardzo dobrze dobrane i na prawdę Ci pasują
Ja mam na zmianę dwie pary i jestem z obydwóch bardzo zadowolona.

http://www.shoppysearch.net/2010/12/...les-irregular/
http://www.metsuki.com/glasses/vogue...et-transp.html

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:45 ----------

I jeszcze jedna informacja dla okularników, są dostępne w sprzedaży nowe soczewki okularowe z powłoką antyrefleksyjną odporną na ZAPAROWANIE !
nazywają sie OPTIFOG i są to soczewki firmy essilor

Jak tylko będę zmieniać oprawki to na pewno je wypróbuję, ale dopiero co jedne kupiłam, więc trochę czasu minie
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 10:15   #1766
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Super! Ile są droższe od normalnych?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 10:30   #1767
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Dwojnik Pokaż wiadomość
Odnawiam wątek.
Noszę okulary ok. 16 lat, a mimo to nadal mam przez wadę wzroku kompleksy. Zazdroszczę kobietom, które wyglądają w nich naprawdę dobrze.

Ja w okularach:
http://wd4.photoblog.pl/np2/201201/AE/113160043.jpg
http://wd5.photoblog.pl/np3/201110/A0/105451664.jpg
Moim zdaniem wyglądasz ślicznie, oprawki dodają Ci charakteru i troszkę zadziorności Ale skoro bardzo Ci przeszkadzają to jak rozumiem soczewki nie wchodzą w grę? Ew. bardzo cienkie oprawki "żyłki" - z daleka nikt nie dojrzy, że masz okulary, też są fajne, takie delikatne.
Ja też długo źle się czułam w okularach, ale jak się do nich przemogłam to zaczęłam dostawać komplementy i jakoś je polubiłam. To już nie te czasy, kiedy oprawki są kojarzone negatywnie, przecież wiele osób nosi zerówki, okulary stały się nieodzownym elementem lansu
Angry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 10:44   #1768
lazy day
Raczkowanie
 
Avatar lazy day
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 102
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Przez długi czas nosiłam soczewki, a dwa lata temu zmieniłam je na okulary i jestem bardzo zadowolona. Wyglądam bardziej interesująco i inteligentniej. Najważniejsze, to dobrać odpowiednie oprawki nie tylko jeśli chodzi o urodę, ale i ich ciężar - moje są leciutkie, nie boli mnie po nich nos, jak bywało, że mnie bolał przy niektórych okularach przeciwsłonecznych. Dochodzi do tego, że czasami nie pamiętam nawet, czy mam je założone, czy nie, i muszę dotknąć ręką twarzy, żeby się upewnić.

Kiedyś nakupię sobie kilka różnych oprawek i będę nosiła na zmianę w zależności od stroju i fantazji. ^^

Cytat:
Napisane przez Mariolcia1986 Pokaż wiadomość
Z makijażem to macie rację jest problem mam zawsze upaprane cieniem, tuszem okulary
Widzę, że posiadanie krótkich rzęs może być jednak zaletą w pewnych sytuacjach.

Cytat:
Napisane przez Dwojnik Pokaż wiadomość
Odnawiam wątek.
Noszę okulary ok. 16 lat, a mimo to nadal mam przez wadę wzroku kompleksy. Zazdroszczę kobietom, które wyglądają w nich naprawdę dobrze.
Ale kompleksy masz przez sam fakt posiadania wady wzroku, czy przez to, że nosisz okulary? Pewnie nie możesz nosić soczewek kontaktowych?
Nie wyglądasz wcale źle w okularach. Skąd taki pomysł?
lazy day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 12:53   #1769
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Super! Ile są droższe od normalnych?
Ja widziałam za 430zł para w zwykłym indeksie (tzn normalnej grubości)
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:06   #1770
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Tez jestem okularnica, ale z grubymi szkłami i dużą wada, niestety nie dodają mi urody. Eh, te zmniejszajace oczy minusy
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.