ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-04, 20:34   #511
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: kwasy na nos - dlaczego łuszczą sie policzki

Dziękuję Justo
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 20:37   #512
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

czesc
Dzieki za odpowiedzi, bylam dzisiaj w aptece ale nie mieli Ad pani w ogole nie wiedziala co to jest jutro pojde dalej szukac i zaczne stosowac, oby tylko pomoglo bo mam juz dosc tych zaskornikow i przbarwien.
Mam pytanie jaki bylby njalepszy puder prasowany? Przeczytalam KWC i nie wiem ktory bylby dobry.
pozdrawiam
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-04, 20:56   #513
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

W jakiej cenie jest AD?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 07:37   #514
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kosztuje około 20 zł. Tak jest więc tańszy od Skinorenu.
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 12:53   #515
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam

Całą zime używałam Acne Dermu, cera poprawiła mi sie na tyle że przez ostatni miesiąc nie stosowałam tego specyfiku. Ale ostatio byłam zmuszona użyć AD na noc, a w dzień użyłam kremu z filtrem 30 i zrobiłam makijaż.
W poniedziałek całą twarz miałam zasypaną drobnymi krosteczkami, dla mnie wygląda to jak uczulenie. Jak myślicie co mogłam zle zrobić?? Użyłam za niskiego kremu z filtrem?? Czy może już w takie słonecznie dni zrezygnować z AD??
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-05, 12:57   #516
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Gonia
Ad w ogóle na mnie nie działa..... ani pozytywnie ani negatywnie . Dziwna jakaś jestem

To ja chyba tez jakas dziwna jestem. Ja zuzylam 4 tubki i nic Nie ruszyl ani przebarwien ani nic.....
stowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 08:40   #517
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Acne Derm - jak długo?

Nikt mi nic nie doradzi?
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 20:08   #518
leva84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 65
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

W końcu się zebrałam i przeczytałam wszystkie 12 stron z tego wątku. i tak sobie pomyślałam, że aż niemożliwą rzeczą jest to, że człowiek przez tyle lat zastanawia się jak może poprawić wygląd swojej skóry i całego swojego wizerunku ( mam na myśli wszystkie tematy na forum),a gdzieś w internecie istnieje taka strona (właśnie Wizaż), dzięki której mnóstwo osób z pewnością doświadczyło niesamowitych przemian czytając różne opinie i doświadczenia innych wizażanek. jedną z takim osób jestem właśnie ja. właśnie dzięki tej stronie przeczytałam mnóstwo wspaniałych porad i dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy, o których ja i moi znajomi nawet nie mieliśmy zielonego pojęcia. Ale wracając do tematu, to po przeczytaniu wszystkich Waszych wiadomości strasznie się napaliłam na ten kwasek (Jejku, kwas! jeszcze niedawno kojarzyło mi się to tylko z substancją wszystkożrącą a teraz... kto by pomyślał), dlatego też mam pytanie, które podejrzewam,że się tu nie pojawiło, a mianowicie-po jakim czasie od zaprzestania stosowania Acne-Dermu, można już tak bez żadnych narażeń na plamy słoneczne, zamiast kremu z wysokim filtrem, zacząć stosować zwykły krem nawilżający?
leva84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 20:22   #519
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anetak
Witam

Całą zime używałam Acne Dermu, cera poprawiła mi sie na tyle że przez ostatni miesiąc nie stosowałam tego specyfiku. Ale ostatio byłam zmuszona użyć AD na noc, a w dzień użyłam kremu z filtrem 30 i zrobiłam makijaż.
W poniedziałek całą twarz miałam zasypaną drobnymi krosteczkami, dla mnie wygląda to jak uczulenie. Jak myślicie co mogłam zle zrobić?? Użyłam za niskiego kremu z filtrem?? Czy może już w takie słonecznie dni zrezygnować z AD??
Też tak kiedyś miałam na noc AD na dzien krem z filtrem i makijaz ale pod wieczor twarz z krostakami....przestraszy lam sie i odstawilam podklad i puder i nie mam juz tego problemu... wiem ze nie mozna stosowac go z innymi kosmetykami wiec mi sie wydaje ze to dlatego taka reakcja
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 20:34   #520
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie wiem jak Wy, ale ja pod koniec zimy mam zawsze paskudną skórę na plecach. Latem jest w porządku, a zaduszona zimą pod swetrami itp. wygląda tragicznie. Krostki, pryszcze, no jak u nastolatki Najpierw zaatakowałam je żelem AHA De Noyles i było nawet dobrze, ale nie chciały zniknąć całkowicie No to wyjechałam z grubszą artylerią i zaaplikowałam im AD. WOW! Wystarczył TYDZIEŃ, moje plecy kwalifikują się do pokazania w letnich bluzeczkach Jeszcze kilka dni dla podtrzymania efektu, potem przestawię się na nawilżanie.
A na twarzy też się całkiem dobrze spisuje, zwęża pory, co prawda to tylko taki "chwilowy" efekt, rano po umyciu twarzy, potem wszystko wraca do normy Ale skóra jest gładka, rozjaśniona, wyprysków brak, a te nieliczne co się pojawiają, szybciutko są zasuszane i znikają. No całkiem fajny ten AD. Jak jeszcze podziała na moje przebarwienia pod oczami, to go oprawię w ramkę i na ścianę
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-06, 21:03   #521
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Erato
Jak jeszcze podziała na moje przebarwienia pod oczami, to go oprawię w ramkę i na ścianę
Aaaa broń Boże nie używaj acne-dermu na przebarwienia pod oczami.. w którymś z wątków o kwasach przeczytałam, że nawet calkiem delikatny acne-derm może bardzo podrażnić skórę pod oczami, która jest bardzo wrażliwa...
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-06, 21:57   #522
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

E nie nie, one nie są tak całkiem pod oczami... Powiedzmy tak na szczycie kości policzkowej, pod okiem. Już próbowałam tę plamę zaatakować AD i nic mnie nie szczypało. W ogóle b. dobrze znoszę azelainę, zero podrażnień mimo naczynek
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 02:53   #523
Wieja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
GG do Wieja
Dot.: Acne Derm - jak długo?

hehe Differin jest debeściak, ale niestety przez jego fotoalergogenność (czy jak to tam by nazwał :P) trzeba stosować wysokie filtry i unikać słoneczka, również sztucznego czyli solarium i samoopalaczy, nie tylko na buzi! mam półroczną kurację więc obawiam się że tegoroczne lato spędzę w domowych pieleszach z kilogramami kremów brązujących :/ no ale czego to sie nie robi dla poprawienia swojego piękna
__________________
Gdybym miał 8 rąk mógłbym klaskać w Dolby Surround xD
Wieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-07, 13:16   #524
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Acne Derm - jak długo?

samoopalaczy nie trzeba unikać, bo nie mają nic wspólnego ze słońcem.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-19, 05:49   #525
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

To ja już nie wiem uzywać czy nie??!!
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 11:16   #526
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Red face Acne-derm to nie powtórka

Wiem wątków apropo a-d było wiele, wiem wiem gdy ktos stosuje ten specyfik to musi uzywać filtrów itp.....ale jak zaczne kuracje od teraz a zakończe ją np.31 czerwca to hymm...8 lipca moge się juz normalnie opalać?? Tydzień przerwy wystarczy i oczywiście przez całe wakacje 0 ad moze tak być?
Bo nie wyobrazam sobie wakacji bez opalania tym bardziejm, że pierwszy raz w zyciu jade za granice i szybko sie chce pozbyć chociaż w małym stopniu tych przebarwień!!
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 11:37   #527
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

Aneto, jeśli chcesz się opalać, to lepiej w ogóle nie zaczynaj stosować kwasów. Skoro zamierzasz opalać się w wakacje, to i tak nabawisz się kolejnych przebarwień.

Pozdrawiam ciepło
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 12:44   #528
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Aneto, jeśli chcesz się opalać, to lepiej w ogóle nie zaczynaj stosować kwasów. Skoro zamierzasz opalać się w wakacje, to i tak nabawisz się kolejnych przebarwień.

Pozdrawiam ciepło
Smutna i brutalna prawda Choco, co napisałas, ale zgadzam sie w 100% i trzeba mówić wprost.Nigdy, przenigdy nie zaczynamy kuracji kwasami, ażeby tydzień później smażyć sie na plaży. Niektórym nie wystarcza miesiąc, żeby załągodzić podrażnienia po kwasach. Może lepiej przenieść kurację na jesień/ zime?
Aneto, jeśli wyjdziesz na słońce z łuszczącą albo podrażnioną kwasami skrą, to masz plamy jak salamadnra gwarantowane. Twoja decyzja.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 15:02   #529
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

Czyli radzicie odłożyć kuracje na jesień więc chyba tak zrobie w końcu słowa specjalistek. =) Tylko jak zamaskować dobrze te blizenki...
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 15:12   #530
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

Cytat:
Napisane przez Aneta_-
Czyli radzicie odłożyć kuracje na jesień więc chyba tak zrobie w końcu słowa specjalistek. =) Tylko jak zamaskować dobrze te blizenki...
Tak, zdecydowanie nie zaczynaj stosować kwasów teraz Jeśli chodzi o maskowanie, to zostają chyba tylko korektory lub/i podkłady kryjące

A specjalistka była tylko jedna --> L_V

Pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 17:22   #531
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Tak, zdecydowanie nie zaczynaj stosować kwasów teraz Jeśli chodzi o maskowanie, to zostają chyba tylko korektory lub/i podkłady kryjące

A specjalistka była tylko jedna --> L_V

Pozdrawiam
Nie no ślepa nie jestem widze dwie specjalistki a znasz może jakieś dobre nie drogie korektorki bo ja teraz mam z Belli ale jest średniawy
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 17:25   #532
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

Cytat:
Napisane przez chocolatka
A specjalistka była tylko jedna --> L_V

Pozdrawiam
Ale pierwsza była Choco
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 17:39   #533
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

L_V:
Ale sobie słodzimy
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-22, 17:46   #534
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Acne-derm to nie powtórka

Aaa, nie zauważyłam pytania o korektorki... Niestety nie mam w tym zakresie żadnych doświadczeń. Kilka razy spotkałam się z pozytywnymi opiniami o korektorze w kompakcie ArtDeco, ale nie znam ani dokładnej nazwy ani ceny. Pozostaje mi tylko poradzić Ci przejrzenie KWC
Pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 14:19   #535
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anetak
Całą zime używałam Acne Dermu, cera poprawiła mi sie na tyle że przez ostatni miesiąc nie stosowałam tego specyfiku. Ale ostatio byłam zmuszona użyć AD na noc, a w dzień użyłam kremu z filtrem 30 i zrobiłam makijaż. W poniedziałek całą twarz miałam zasypaną drobnymi krosteczkami, dla mnie wygląda to jak uczulenie. Jak myślicie co mogłam zle zrobić?? Użyłam za niskiego kremu z filtrem?? Czy może już w takie słonecznie dni zrezygnować z AD??
ja preferuję kremy min. SPF 50, gdyż wtedy lepiej chronią również przed UVA. ale jeśli krem zawierał fotostabilne filtry i nałożyłaś go odpowiednio grubą warstwą i nie opalałaś się celowo, to myślę, że to raczej nie fotouczulenie, tylko wysyp po kwasach - tym bardziej, że miałaś miesiąc przerwy.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 16:45   #536
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Erato
E nie nie, one nie są tak całkiem pod oczami... Powiedzmy tak na szczycie kości policzkowej, pod okiem. Już próbowałam tę plamę zaatakować AD i nic mnie nie szczypało. W ogóle b. dobrze znoszę azelainę, zero podrażnień mimo naczynek
Wiem, ze to o acne, ale masz porozszerzane naczynka?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 17:33   #537
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Przez jakiś czas(całą zimę) stosowałam Acne Derm na przebarwienie i powiem szczerze, że nie widziałam żadnych rezultatów..Miejsce tylko robiło się bardziej czerwone i tyle...Myślałam na początku że to normalne ale jak poszłam do dermatologa i powiedziałam mu że stosowałam tą maść to od razu kazał mi ją odłożyć gdyż tylko podrażniałam sobie nią skóre...
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 20:56   #538
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Nati02
Wiem, ze to o acne, ale masz porozszerzane naczynka?
Owszem, kilka sztuk Oraz zdecydowaną skłonność do zaczerwienienia skóry (reaktywność). Kwas azelainowy nie drażni naczyń, przeciwnie - jest stosowany także do leczenia trądziku różowatego, który jak wiadomo ma ścisły związek z teleangiektazjami i reaktywną naczyniowo skórą.
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 21:45   #539
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

To aj się wypowiem o moich dotychczasowych przezyciach z AD Wieć tak stosowałam go przez tydzień, codziennie co nieładnie się skończyło Dostałam silnego podrażnienia na porach koło nosa gdzie mam trochę wrażliwszą skórę, do tego popękało mi troche naczynek koło płatków nosowych. Doświadczyłam również wyciagniecia 3 syfkó (wiem, że to normalne, ale jednak) i jakiegoś uczulenia jednak nie jestem pewna czy po tym. Dobrze działa na pryszcze, ale właśnie podrażnia. O porzebarwiniach nie ma o czym mówić, bo z akrótko, a bez nich naprawde w ogóle nie przejmowałabym sie wyglądem mojej twarzy, bo byłaby bardzo ładna Of course na dzień filtry. AD bardzo ładnie matuje na rano twarz, zero tłuszczyku. Jak na razie spodobał mi sie, ale osobom o wrażliwej skorze, ktore pierwszy raz będą miały styczność w kwasami nie polecam stosować codziennie.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 22:09   #540
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Z czego wniosek, że co za dużo (albo za często) to niezdrowo Z każdym kwasem trzeba ostrożnie, mnie przesuszyła nawet kombinacja effaclaru z acne dermem na zmianę trzy - cztery razy w tygodniu A codziennie to nawet nie próbowałam
Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.