Czy jemu zależy na naszej przyjaźni? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-22, 20:34   #1
niedoczynka1234
Przyczajenie
 
Avatar niedoczynka1234
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 5

Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?


Witam. Zacznę od tego, że choruję na niedoczynność tarczycy. Usg wykazało guzki. Obawiam się najgorszego, że to złośliwe guzki i spędzę czas w szpitalu. Wczoraj rozmawiałam o tym z moim przyjacielem. Przyjaźnimy się już 4 lata. Dla mnie przyjaźń to coś bardzo ważnego i cennego. Uważam, że przyjaciele to jedni z ważniejszych osób w życiu. Jednak nie jestem do końca przekonana czy on tą przyjaźń bierze na poważnie. Zaczęłam rozmowę od tego, że we wtorek mam umówioną pierwszą wizytę u endokrynologa, że doczekałam się terminu on na to jedynie "no czekałaś się" ja do niego, że przy guzkach biopsja na pewno będzie nieunikniona a on "będzie dobrze" tak jakby był jakimś jasnowidzem. Ja z obawą, że jeśli to guzki złośliwe zagrażające życiu na pewno czeka mnie operacja. Liczyłam, że mnie pocieszy, wesprze na duchu a on "może to nie takie guzki". Więc spytałam go wprost czy jego w ogóle martwi, że coś mogłoby mi się stać i czy w ogóle jestem dla niego ważna. Jak to mówią szczera rozmowa najważniejsza, lepiej wiedzieć na czym się stoi, ale on tylko "ciągle musisz coś wymyślać i się zastanawiać" ja do niego, że nigdy po prostu sam z siebie szczerze nie powiedział, że się martwi i jakoś zbytnio tego nie okazywał a ja chciałabym czuć, że ktoś przy mnie jest a on do mnie "no jestem" a ja że myślałam, że skoro się przyjaźnimy to mogę mu powiedzieć o ważnych dla mnie sprawach i obawach a on "no możesz, ale skoro się przyjaźnimy to takie pytania mnie obrażają" a ja że często jest zbyt chłodny w takich rozmowach dla mnie i mam wrażenie, że wolałby rozmawiać o czymś innym niż mój stan zdrowia, ale on zamiast powiedzieć coś w stylu, że jest przy mnie i że zawsze mnie wysłucha odpowiedział jedynie "nie jestem chłodny". Dodam też, że przez tarczycę i owe guzki mam problemy z połykaniem i ostatnio jak połykałam magnez o mało nie udusiłabym się tabletką, bo stanęła mi w połowie gardła i nie chciała w ogóle zlecieć, dopiero mocny kaszel pomógł mi ja cofnąć i poszłam ją sobie rozdrobnić. Mój przyjaciel niestety na wieść, że mogłam się udławić powiedział "bez przesady to tylko tabletka". Czy to ze mną jest jakiś problem i naprawdę przesadzam czy to jemu zwyczajnie nie zależy? Mnie obraża jego obojętność i ignorancja, brak szczerości, omijanie odpowiedzi. Myślałam, że mogę mu się wygadać, poczuć się lepiej, ale nie poczułam się lepiej, poczułam się zirytowana, a stres nie jest wskazany przy mojej chorobie. Jak to wszystko widzicie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
niedoczynka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 02:45   #2
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Cytat:
Napisane przez niedoczynka1234 Pokaż wiadomość
Witam. Zacznę od tego, że choruję na niedoczynność tarczycy. Usg wykazało guzki. Obawiam się najgorszego, że to złośliwe guzki i spędzę czas w szpitalu. Wczoraj rozmawiałam o tym z moim przyjacielem. Przyjaźnimy się już 4 lata. Dla mnie przyjaźń to coś bardzo ważnego i cennego. Uważam, że przyjaciele to jedni z ważniejszych osób w życiu. Jednak nie jestem do końca przekonana czy on tą przyjaźń bierze na poważnie. Zaczęłam rozmowę od tego, że we wtorek mam umówioną pierwszą wizytę u endokrynologa, że doczekałam się terminu on na to jedynie "no czekałaś się" ja do niego, że przy guzkach biopsja na pewno będzie nieunikniona a on "będzie dobrze" tak jakby był jakimś jasnowidzem. Ja z obawą, że jeśli to guzki złośliwe zagrażające życiu na pewno czeka mnie operacja. Liczyłam, że mnie pocieszy, wesprze na duchu a on "może to nie takie guzki". Więc spytałam go wprost czy jego w ogóle martwi, że coś mogłoby mi się stać i czy w ogóle jestem dla niego ważna. Jak to mówią szczera rozmowa najważniejsza, lepiej wiedzieć na czym się stoi, ale on tylko "ciągle musisz coś wymyślać i się zastanawiać" ja do niego, że nigdy po prostu sam z siebie szczerze nie powiedział, że się martwi i jakoś zbytnio tego nie okazywał a ja chciałabym czuć, że ktoś przy mnie jest a on do mnie "no jestem" a ja że myślałam, że skoro się przyjaźnimy to mogę mu powiedzieć o ważnych dla mnie sprawach i obawach a on "no możesz, ale skoro się przyjaźnimy to takie pytania mnie obrażają" a ja że często jest zbyt chłodny w takich rozmowach dla mnie i mam wrażenie, że wolałby rozmawiać o czymś innym niż mój stan zdrowia, ale on zamiast powiedzieć coś w stylu, że jest przy mnie i że zawsze mnie wysłucha odpowiedział jedynie "nie jestem chłodny". Dodam też, że przez tarczycę i owe guzki mam problemy z połykaniem i ostatnio jak połykałam magnez o mało nie udusiłabym się tabletką, bo stanęła mi w połowie gardła i nie chciała w ogóle zlecieć, dopiero mocny kaszel pomógł mi ja cofnąć i poszłam ją sobie rozdrobnić. Mój przyjaciel niestety na wieść, że mogłam się udławić powiedział "bez przesady to tylko tabletka". Czy to ze mną jest jakiś problem i naprawdę przesadzam czy to jemu zwyczajnie nie zależy? Mnie obraża jego obojętność i ignorancja, brak szczerości, omijanie odpowiedzi. Myślałam, że mogę mu się wygadać, poczuć się lepiej, ale nie poczułam się lepiej, poczułam się zirytowana, a stres nie jest wskazany przy mojej chorobie. Jak to wszystko widzicie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Wydaje mi sie ze jednak to wszystko troche wyolbrzymiasz. Nie wiem czy to obojetnosc i ignorancja czy po prostu taki styl bycia.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 04:14   #3
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Trochę taka męczybuła z Ciebie. Nic Ci się nie dzieje poważnego, ale lubisz histeryzować i się nakręcać. Też bym się nie przejęła tym, że ktoś "prawie" się udławił, guzki na tarczycy sama miałam, w 99,9% to żaden złośliwy nowotwór, a tym mało znaczącym ułamkiem zaczęłabym się przejmować po diagnozie, a nie nakręcać niepotrzebnie przed. Nie truj tak tyłka chłopakowi, to, że Ty się potrzebujesz emocjonować takimi rzeczami nie znaczy, że każdy tak ma Najważniejsze jest to, żeby był przy Tobie i Cię wspierał w obliczu prawdziwych problemów, a nie załamywał wspólnie ręce nad wyimaginowanymi.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 06:53   #4
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Cytat:
Napisane przez niedoczynka1234 Pokaż wiadomość
Czy to ze mną jest jakiś problem i naprawdę przesadzam
Tak, przesadzasz. Póki co nie ma powodu do dramatyzowania, niedoczynność to nie białaczka. Chłopak ma z Tobą lamentować, bo być może jesteś chora? Też mam niedoczynność i nie zamęczam tym otoczenia.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 07:42   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Na jakiej podstawie uznajesz, że to Twój przyjaciel?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 19:12   #6
niedoczynka1234
Przyczajenie
 
Avatar niedoczynka1234
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 5
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Widocznie jesteś zimną sucz bez uczuć skoro nie ruszałoby Cię, że ktoś się dławi. Mama mojej przyjaciółki musi sobie spaghetti nawet kroić, bo się dławi, więc tabletką też można. Znajoma sąsiadki udusiła się lekami na oczach rodziców, więc to nie ja wyolbrzymiam tylko z Tobą jest coś nie tak. Ludzie, którzy mają takie poważne rzeczy w pupie dla mnie nie istnieją.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Niedoczynność to nie białaczka, ale na nią też można umrzeć jak się nie leczy albo leczy niedokładnie. Więc jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Przyjaciel powinien się martwić. Powinien powiedzieć cokolwiek pocieszającego a nie puste hasła bez emocji.
niedoczynka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 19:14   #7
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Ty tak na poważnie? Ale czyli co on miałby zrobić? Rozpłakać się i paść na kolana?
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 19:21   #8
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Ty nie żyjesz tą niedoczynnością trochę za bardzo? Też mam, ale bez przesady.
Kolega jakiś super entuzjastyczny może nie jest, ale ja już mam bardzo silne podejrzenia, że nie bez powodu. Patrząc na same twoje posty w tym wątku (jak zakrztuszenie to od razu na śmierć, jak niedoczynność to też - a ma ją pierdyliard ludzi i trzeba w cywilizowanym kraju totalnie stanąć na głowie żeby na to umrzeć) + to, że sam napisał że ciągle coś wymyślasz - moim zdaniem prawdopodobnie jesteś dość męczącą osobą na co dzień i raczej nie zdajesz sobie z tego sprawy. Zaczęłabym od porządnego przyjrzenia się sobie. Oczywiście można od bliskich oczekiwać wsparcia, ale pamiętając o tym, że ludzie mają swój limit wytrzymałości, zresztą naprawdę nie wiem, co on miałby zrobić w takiej sytuacji.

Edit: Bogowie, masz tę niedoczynność w nicku, wspominasz o niej w każdym poście i jeszcze uważasz, że to świetne usprawiedliwienie dla kłótni. Wyluzuj. Serio.

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2017-11-23 o 19:25
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 21:37   #9
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
Ty tak na poważnie? Ale czyli co on miałby zrobić? Rozpłakać się i paść na kolana?
Hahaha.

Jeny jaka przewrazliwiona histeryczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 12:24   #10
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Cytat:
Napisane przez niedoczynka1234 Pokaż wiadomość
Widocznie jesteś zimną sucz bez uczuć ...

tylko z Tobą jest coś nie tak. Ludzie, którzy mają takie poważne rzeczy w pupie dla mnie nie istnieją.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Niedoczynność to nie białaczka, ale na nią też można umrzeć jak się nie leczy albo leczy niedokładnie. Więc jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Przyjaciel powinien się martwić. Powinien powiedzieć cokolwiek pocieszającego a nie puste hasła bez emocji.

Nareszcie pokazałaś siebie w pełnej krasie Te komentarze wiele o Tobie mówią.
Z takim charakterkiem to dziw, że jeszcze jakiś przyjaciel chce słuchać tego lamentu.
Jak żyją ludzie bez tarczycy? Czy może według Ciebie już nie żyją? Przestań histeryzować, bo facet pewnie ma dosyć Twojego marudzenia bez powodu i grzecznościowo jeszcze słucha co tam smęcisz.
Umierania od nieleczonej niedoczynności nawet nie komentuję, bo to totalny absurd i głupota.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 17:30   #11
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Toż to buntowniczka z jej internetowym przyjacielem. Szkoda klawiatury. Trup z szafy jest w poprzednim wątku. Reszta pod nickiem buntowniczka1992 i paroma innymi. Od lat pisze z tym samym chłopakiem, który jest jej całym światem i ma ją głęboko. Cytuje tutaj wszystko, co jej odpisuje i doszukuje się 657234895 dna.
Cytat:
Napisane przez niedoczynka1234 Pokaż wiadomość
Znajoma sąsiadki udusiła się lekami na oczach rodziców, więc to nie ja wyolbrzymiam tylko z Tobą jest coś nie tak.
A na pewno nie pies kolegi wujka koleżanki sąsiadki?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-24, 17:34   #12
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Ehh faktycznie, miałam takie podejrzenie, ale Buntowniczka nie była jeszcze chyba zakręcona na punkcie tarczycy. Widocznie to nowy zwrot akcji w tym odcinku telenoweli.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 17:43   #13
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Toż to buntowniczka z jej internetowym przyjacielem. Szkoda klawiatury. Trup z szafy jest w poprzednim wątku. Reszta pod nickiem buntowniczka1992 i paroma innymi. Od lat pisze z tym samym chłopakiem, który jest jej całym światem i ma ją głęboko. Cytuje tutaj wszystko, co jej odpisuje i doszukuje się 657234895 dna.

A na pewno nie pies kolegi wujka koleżanki sąsiadki?
Jak to dobrze, ze sa takie osoby jak ty z pamiecia do nickow. Jesli faktycznie autorka i jej "przyjaciel" sa tacy to naprawdę szkoda zdzierac klawiatury. Az zajrze na inne watki.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 18:14   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

On cie nie kocha nie chce z toba byc.

Przeciez ci to powiedzial.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 18:27   #15
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
On cie nie kocha nie chce z toba byc.

Przeciez ci to powiedzial.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Autorka i tak bedzie wiernie przy nim tkwic, tak jak robi to juz 2 lata. Bedzie czekala az zmieni zdanie
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 19:43   #16
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7912256 6]Autorka i tak bedzie wiernie przy nim tkwic, tak jak robi to juz 2 lata. Bedzie czekala az zmieni zdanie [/QUOTE]
*4 lata
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 19:45   #17
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
*4 lata

Autorka chyba ma wielkie kompleksy, skoro tkwi w takiej znajomosci. Albo jest masochistka
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 20:54   #18
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Dejcie linka!!!1!1!1

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 21:00   #19
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dejcie linka!!!1!1!1

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Poprzedni wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1081936
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-25, 13:11   #20
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Autorka po prostu nie chce przyjazni tylko czegos wiwcej dlatego tak wariuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 09:07   #21
ptasie__mleczko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 527
Dot.: Czy jemu zależy na naszej przyjaźni?

Też pomyślałam że za bardzo panikujesz a Twój przyjaciel po prostu mocno stąpa po ziemi. Może on nie jest akurat tak wylewny jak Ty? Zresztą widzi że się niepotrzebnie nakręcasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez niedoczynka1234 Pokaż wiadomość
Widocznie jesteś zimną sucz bez uczuć skoro nie ruszałoby Cię, że ktoś się dławi. Mama mojej przyjaciółki musi sobie spaghetti nawet kroić, bo się dławi, więc tabletką też można. Znajoma sąsiadki udusiła się lekami na oczach rodziców, więc to nie ja wyolbrzymiam tylko z Tobą jest coś nie tak. Ludzie, którzy mają takie poważne rzeczy w pupie dla mnie nie istnieją.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Niedoczynność to nie białaczka, ale na nią też można umrzeć jak się nie leczy albo leczy niedokładnie. Więc jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Przyjaciel powinien się martwić. Powinien powiedzieć cokolwiek pocieszającego a nie puste hasła bez emocji.
Naprawdę przesadzasz. Każdy się może zadławic ale nie słyszałam żeby ktoś się udusił tabletka... Dalej myślę że Twój przyjaciel po prostu wie że się nic nie dzieje, wysłuchał Cię, powiedział co myśli, ale wie nie ma powodów do obaw. Gdyby coś było poważnego to na pewno by przyjechał i Cię pocieszał. Na razie zbytnio dramatyzujesz. Straszna panikara musi być z Ciebie w życiu, skoro się tak bardzo przejmujesz takimi rzeczami. Dokładnie guzki u młodych kobiet to nie nowotwory. Mnóstwo ludzi ma guzki na tarczycy i żyją. Nie wiem skąd ta panika u Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
to jest MOJE zdanie. Nikt Ci nie każe się z nim zgadzać! Szanujmy odmienne poglądy
ptasie__mleczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-27 09:07:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.