Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 09:19   #1
strendzowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2

Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE


Hej dziewczyny!
Korzystałyście może z poradnika "Jak odzyskać byłego partnera" Richarda Tscherneya? .
Interesuje mnie czy któraś z Was zastosowała się do opisanych rad i jaki był tego skutek?
Dziękuję!
strendzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 11:18   #2
calua2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 318
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Ale czy to warto...?
calua2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 11:22   #3
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Pierwszy raz słyszę o tym poradniku.

Strasznie nie lubie określenia "odzyskać partnera". Co to jakaś rzecz zagubiona jest zeby ja odzyskiwac?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 11:43   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Gdyby poradniki byly skuteczne to swiat bylby pelen pieknych,szczuplych,szczę śliwych, bogatych ludzi
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 13:05   #5
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Zanim sie zastosujesz do rad z tego poradnika, zastanow sie, czy Twoj ex tez chcialby do Ciebie wrocic...
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 13:06   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Zanim sie zastosujesz do rad z tego poradnika, zastanow sie, czy Twoj ex tez chcialby do Ciebie wrocic...
Dokładnie.

Jak ktoś już Cię nie kocha, czy nie lubi, to go może i odzyskasz (na chwilę - na jedną randkę, dwa dni, seks), ale nie będzie to trwałe i prawdziwe.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 08:50   #7
wielorybek80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Też o tym czytałam. ale cena mnie zabija. Macie może dostep do tej książki?
wielorybek80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 10:53   #8
Lovelyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 163
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

podbijam, ma ktoś tą książkę?
Lovelyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:36   #9
mila dziolcha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 16
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

hehe widze ,że nie tylko ja się nią zainteresowałam, cena rzeczywiscie powala , może sie zrzucimy :P?
mila dziolcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:43   #10
Lovelyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 163
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez mila dziolcha Pokaż wiadomość
hehe widze ,że nie tylko ja się nią zainteresowałam, cena rzeczywiscie powala , może sie zrzucimy :P?
to jest myśl
Lovelyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:52   #11
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

To ile ta książka kosztuje, ze cena Was powala?
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 18:54   #12
Lovelyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 163
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
To ile ta książka kosztuje, ze cena Was powala?
30 euro
Lovelyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:59   #13
Angie9119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Kobietki ja tez jestem zesperowana a książka kosztuje 29.90 euro... więc może rzeczywiście się zrzucimy... albo jedna kupi i prześle za opłatą innym
Angie9119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:01   #14
Lovelyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 163
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez Angie9119 Pokaż wiadomość
Kobietki ja tez jestem zesperowana a książka kosztuje 29.90 euro... więc może rzeczywiście się zrzucimy... albo jedna kupi i prześle za opłatą innym
Mysle ze to dobry pomysł.
Znalazłam jeszcze gdzies w zestawie 'Sekrety uwodzenia' , 'Jak odzyskac ex' i coś tam jeszcze za 30zł od jakiejś kobiety.
Lovelyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:03   #15
Angie9119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Byłam z facetem 3 lata, robił dla mnie wszystko a ja dla niego. Pewnie miałyście podobnie... po czym bez słowa mnie zostawił!!!!! Muszę go odzyskać,ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać... Myślę,ze ten poradnik jest dobry, ale strasznie drogi... Dostałam ten darmowy raport jakich błędów nie popełniać i sprawdza się. To co zrzucamy się?

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Lovelyyy Pokaż wiadomość
Mysle ze to dobry pomysł.
Znalazłam jeszcze gdzies w zestawie 'Sekrety uwodzenia' , 'Jak odzyskac ex' i coś tam jeszcze za 30zł od jakiejś kobiety.
Za***iście jest jakaś szansa. Skoro ma takie coś to może kilka razy to sprzedać. Masz może namiary? Błagam to pilne.
Angie9119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:07   #16
Areti
Zakorzenienie
 
Avatar Areti
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 678
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez Angie9119 Pokaż wiadomość
Byłam z facetem 3 lata, robił dla mnie wszystko a ja dla niego. Pewnie miałyście podobnie... po czym bez słowa mnie zostawił!!!!! Muszę go odzyskać,ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać...
Sorry, ale skoro Cię zostawił, to chyba nie chce z Tobą być?
__________________
Z byle gó*na księcia nie zrobisz.
Areti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:24   #17
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Angie, nie bądź zdesperowana. Skoro się skończyło, to tak miało być, nie jesteście sobie pisani. Finito. Amen. Over.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:41   #18
Angie9119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Wszystkie zainteresowane zrzutką na e-booka jak odzyskać ex-partnera zapraszam na gg 2016700

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Angie9119 Pokaż wiadomość
Wszystkie zainteresowane zrzutką na e-booka jak odzyskać ex-partnera zapraszam na gg 2016700
Przepraszam przepraszam prawidłowy nr to 20167000 o jedno zero za mało podałam!

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Angie, nie bądź zdesperowana. Skoro się skończyło, to tak miało być, nie jesteście sobie pisani. Finito. Amen. Over.
Wiem kobietki tak łatwo wam mówić, ale jeśli ja czuję że to ten jedyny... już dwa miesiące nie umiem bez niego funkcjonować i zawsze mam jakąś nadzieję i pojawił się ten e-bbok... zawsze warto mieć nadzieję... I mam już dosyć słuchania, że jestem głupia, bo on się jak cham zachował a ja ślęcze i płaczę...
Angie9119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:52   #19
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez Angie9119 Pokaż wiadomość
Wszystkie zainteresowane zrzutką na e-booka jak odzyskać ex-partnera zapraszam na gg 2016700

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------


Przepraszam przepraszam prawidłowy nr to 20167000 o jedno zero za mało podałam!

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------


Wiem kobietki tak łatwo wam mówić, ale jeśli ja czuję że to ten jedyny... już dwa miesiące nie umiem bez niego funkcjonować i zawsze mam jakąś nadzieję i pojawił się ten e-bbok... zawsze warto mieć nadzieję... I mam już dosyć słuchania, że jestem głupia, bo on się jak cham zachował a ja ślęcze i płaczę...
2 miesiące? Przecież to krótki czas, jak najbardziej masz prawo sobie poryczeć. Powiem Ci szczerze, że ja dłużej po chłopaku, z którym byłam krótko, rozpaczałam, wydawało mi się, że to koniec świata, że nie będzie nikogo innego.

Nic się nie dzieje bez przyczyny. Chcesz, żeby był z Tobą z litości, a potem znowu Cię zostawił?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 20:18   #20
Angie9119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
2 miesiące? Przecież to krótki czas, jak najbardziej masz prawo sobie poryczeć. Powiem Ci szczerze, że ja dłużej po chłopaku, z którym byłam krótko, rozpaczałam, wydawało mi się, że to koniec świata, że nie będzie nikogo innego.

Nic się nie dzieje bez przyczyny. Chcesz, żeby był z Tobą z litości, a potem znowu Cię zostawił?
wiem,że to zabrzmi żałośnie,ale on był całym moim światem... pierwszym i ostatnim chłopakiem... wiecie o co chodzi i kur** jak mnie zostawił tak nie mogę sobie tego w głowie poukładać... nie umiem normalnie funkcjonować... i na nic rady z całego świata... ja muszę działać, widzieć go żeby jakkolwiek funkcjonować 3 lata to kawał czasu 1/6 mojego życia
Angie9119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 21:10   #21
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez Angie9119 Pokaż wiadomość
wiem,że to zabrzmi żałośnie,ale on był całym moim światem... pierwszym i ostatnim chłopakiem... wiecie o co chodzi i kur** jak mnie zostawił tak nie mogę sobie tego w głowie poukładać... nie umiem normalnie funkcjonować... i na nic rady z całego świata... ja muszę działać, widzieć go żeby jakkolwiek funkcjonować 3 lata to kawał czasu 1/6 mojego życia
to że Ty chcesz nie oznacza że on też chce... a jak widać nie chce... więc co zmusisz go ?
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 21:21   #22
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez Angie9119 Pokaż wiadomość
wiem,że to zabrzmi żałośnie,ale on był całym moim światem... pierwszym i ostatnim chłopakiem... wiecie o co chodzi i kur** jak mnie zostawił tak nie mogę sobie tego w głowie poukładać... nie umiem normalnie funkcjonować... i na nic rady z całego świata... ja muszę działać, widzieć go żeby jakkolwiek funkcjonować 3 lata to kawał czasu 1/6 mojego życia
to lepiej kup podręcznik do hipnozy, zahipnotyzuj go i zobaczysz, że zaraz Ci się oświadczy.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 21:28   #23
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez Angie9119 Pokaż wiadomość
Wiem kobietki tak łatwo wam mówić, ale jeśli ja czuję że to ten jedyny... już dwa miesiące nie umiem bez niego funkcjonować i zawsze mam jakąś nadzieję i pojawił się ten e-bbok... zawsze warto mieć nadzieję... I mam już dosyć słuchania, że jestem głupia, bo on się jak cham zachował a ja ślęcze i płaczę...
2 miesiące to praktycznie nic. Jak 20 lat będziesz za nim płakać, to wtedy uwierzę, że to ten jeden i jedyny, pierwszy i ostatni Zajmij się sobą, swoim życiem i samopoczuciem lepiej.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 21:33   #24
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez Angie9119 Pokaż wiadomość
wiem,że to zabrzmi żałośnie,ale on był całym moim światem... pierwszym i ostatnim chłopakiem... wiecie o co chodzi i kur** jak mnie zostawił tak nie mogę sobie tego w głowie poukładać... nie umiem normalnie funkcjonować... i na nic rady z całego świata... ja muszę działać, widzieć go żeby jakkolwiek funkcjonować 3 lata to kawał czasu 1/6 mojego życia
Na miłość boską, masz DOPIERO 18 lat Przed Tobą jeszcze wiele facetów i, prawdopodobnie, związków, rozstań i zawodów miłosnych. Odpowiedz mi na jedno pytanie: KTO ZAGWARANTOWAŁ CI, ŻE PIERWSZA MIŁOŚĆ BĘDZIE TĄ NA CAŁE ŻYCIE? Zachowaj się jak dojrzała dziewczyna, skoro chciał odejść, to mu na to pozwól. Mielibyście się całe życie męczyć w chorym związku? Oboje jesteście młodzi, macie prawo popełniać błędy. Skoro on Cię zostawił, to znaczy, że czegoś zabrakło, nie wiem, uczucia, iskry, to nie to samo, co kiedyś. Nie uniżaj się i nie błagaj o powrót, bo to najgorsze, co możesz zrobić. Nikt z Tobą z litości nie będzie.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 22:05   #25
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Czy Wyście powariowały?
Naprawdę wierzycie, że jakiś stek bzdur pozwoli Wam `odzyskać` byłego?
Który prawdopodobnie (najprawdopodobniej) nie chce z Wami być?
No błagam Was.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 22:06   #26
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez strendzowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Korzystałyście może z poradnika "Jak odzyskać byłego partnera" Richarda Tscherneya? .
Interesuje mnie czy któraś z Was zastosowała się do opisanych rad i jaki był tego skutek?
Dziękuję!
i co tam radza

Pytam z ciekawosci, do zadnego z eks nie planuje wracac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 09:27   #27
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
2 miesiące? Przecież to krótki czas, jak najbardziej masz prawo sobie poryczeć. Powiem Ci szczerze, że ja dłużej po chłopaku, z którym byłam krótko, rozpaczałam, wydawało mi się, że to koniec świata, że nie będzie nikogo innego.

Nic się nie dzieje bez przyczyny. Chcesz, żeby był z Tobą z litości, a potem znowu Cię zostawił?
dokładnie! Lepiej się zastanów, czy na pewno tego chcesz, bo nawet jesli do siebie wrócicie, to juz nie bedzie takie samo. Ja wracałam z jednym tżtem do siebie z 5 razy, ale w koncu rozstalismy się definitywnie.. to było jak przedłużanie cierpienia!
A dla pocieszenia dodam, ze ja po moich dwoch "jedynych i wyjatkowych związkach" tez ryczałam i się snułam smutna, ale potrzebowałam pół roku, zeby się otrząsnąc, zajac sobą i wtedy, kiedy juz było mi ze sobą świetnie, to pojawiła się nowa miłosć. Warto byc cierpliwym.

A skoro masz 18 lat, to uzywaj zycia, baw się i spotykaj się z ludźmi, przezywaj przygody! Potem, jak juz bedziesz starsza, meżata i dzieciata nie będzie na to czasu, a lepiej wspominac "lata młodości" jako szalone, niż przepłakane

Aha, i jesli ktoś was rzucił, to nie łudźcie się, że poradnik pomoże. Żaden facet nie lubi desperatek "goniących kota myszy". facet to łowca - to on ma się za wami uganiać. I gwarantuje, ze kazdy pożałuje decyzji o rozstaniu, kiedy zobaczy was szczęsliwe, kwitnące, z nowymi pasjami. A wy wtedy niekoniecznie musicie juz chcieć wracać
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 11:31   #28
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Nie jestem facetem, jestem kobietą. Ale nie pamietam bardziej zalosnego widoku (i sytuacji) niz moj ex ktory chcial zebym do niego wrocila... i jeszcze pretensje ze osmielilam sie z kims zwiazac.
Pff....
Podejrzewam ze gdybym to ja chciala do niego wrocic (on mnie zostawil ) to rowniez bylby to bardzo zalosny widok... serio, jest sens sie tak zachowywac?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2010-03-15 o 11:32
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 11:59   #29
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cóż, sprawy męsko-damskie są raczej żałosne, co poradzić Bywało że ktoś nie chciał się ode mnie odczepić, ale nigdy nie uważałam że jest żałosny, człowiek, któremu zależy robi różne głupoty i nie ma się co tutaj doszukiwać sensu. Sama też się poniżałam, było, minęło, ale wiem, że w takich chwilach jesteś w stanie zrobić wszystko, nawet wydać majątek na głupi poradnik Chociaż nie polecam, jestem pewna, że nic mądrego tam nie znajdziecie, bo każdy jest inny, a te wszystkie poradnikowe "mądrości" niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Ale jeśli już musicie się w ten sposób pocieszać, to lepiej skorzystać z biblioteki, a nie pozwalać zarabiać jakimś spryciarzom
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 12:02   #30
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Odzyskać ex - poradnik - opinie!!! PILNE

Cytat:
Napisane przez Lovelyyy Pokaż wiadomość
30 euro
30 Euro za tylko,aż e-booka? Żeby to chociaż książka była i do tego autorem był jakiś autorytet w dziedzinie związków, psychologii itd., ale wydawać tyle kasy za jakąś szmirę, która:
  • nie została wydana
  • nie wnosi nic nowego do tematu, bo gdyby była taka rewolucyjna, że oh i ah to było by o niej głośno w mediach, wydawcy by się o nią zabijali itd.(jej skuteczność pominę) a z tego co widzę tak nie jest

jest dla mnie głupie i naiwne
Już lepiej ta kasę zainwestować w dobrego psychologa, który pokaże, ze życie nie kończy się na jednym facecie.

Musicie być bardzo zdesperowane.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2010-03-15 o 12:03
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-03 13:49:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.