najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 08:56   #151
sexy body
Rozeznanie
 
Avatar sexy body
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z doliny
Wiadomości: 653
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Też dużo wariactw robiłam w życiu i tak naprawdę nie ma się czym chwalić.
Opiszę te mniej hardkorowe.

Chłopak uczył mnie jeździć swoim samochodem i po kilku dniach już mi sie wydawało że jestem Hołowczyc. Pojechaliśmy pewnego wieczoru tym samochodem do baru (on kierował),siedliśmy ze znajomymi a ja cichaczem wykradłam lubemu kluczyki od auta. Zwołałam grupkę znajomych żeby wyszli przed bar to ja im pokażę jak sie jeździ. Kilka osób wyszło, luby niczego nie świadomy siedział w barze, a ja odpaliłam auto, dodałam gazu i wjechałam prosto w bar.
Przeżyłam szok! Rozwalona maska, zderzak, reflektory...

Wysiadłam z tego samochodu i polazłam przed siebie z twarzą zakrytą dłońmi. Ukryłam sie u koleżanki ale mój luby znalazł mnie tam i powiedział że nic się nie stało, że jutro się naprawi i żebym sie nie przejmowała


A jak byłam młodsza i mieszkałam w bloku to ze znajomymi wrzucaliśmy przez małe okienko panom do kotłowni "świece dymne" własnej roboty tzn. kawałki piłeczek do ping ponga w pudełku po zapałkach. Wystarczyło podpalić i sru przez okienko. Był ubaw i przekleństwa też leciały jak panowie wybiegali z kotłowni
__________________
Czarny kot już jest!



sexy body jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 18:22   #152
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Z tym samochodem to niezłe
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 20:00   #153
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Jak jechalysmy z kolezankami pociagiem zza granicy i była stacja, na której wymieniano tory, to na przeciwko nas też stał pociąg i tam siedział bogaty starszy pan ;xx. My z kolezankami dawalysmy mu dwuznaczne znaki, facet zaczal pokazywac nam forse Ja w pewnym momencie podwinelam bluzke do gory i facetowi opadla szczekla ;xx oczywiscie bylam w staniku
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 20:30   #154
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

A ja jechałam z 16latkiem samochodem, on prowadził, stuknął tylko mojego sąsiada w zderzak i odjechał szybko


A ja byłam na wakacjach kiedyś z dziadkiem (z 5 lat temu) i tam wszyscy dla nas tacy mili byli, obsługa itp., jak śniadania zamawialiśmy w restauracji to tam też pracowała pani która wynajmowała nam domek też była dla nas miła

i najlepsze jak wyjeżdżaliśmy z tamtąd bo kończyły się wakacje to mój dziadek samochodem nie potrafił wycofać i dosłownie WJECHAŁ WGNIÓTŁ calusieńki tył samochodu od babki która nam wynajmowała domek i szybko odjechał ja nie wiem chyba z paniki odjechał

dzisiaj się z tego śmieje

to nie jest szalone ale...
Oglądałyśmy z koleżankami film o egzorcyzmach, i gdy film się skończył one słyszały że w domu ktoś jest oprócz nas. A więc jedna koleżanka puściła piosenke hakuna matata dla rozładowania atmosfery bo sie bała a dwie wyskoczyły na niego z żelazkiem i butelką bo myślały że na prawdę ktoś jest w domu
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 13:10   #155
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

jestescie boskie
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:12   #156
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Poodbijam

Ja raczej jakiś mega szalonych rzeczy nie robiłam,ostatnio tylko taka mini sytuacja mi się zdarzyła

Moja kumpela potrzebowała bukszpanu[na który mówi z resztą buszpan ] do palmy wielkanocnej. No to ja wpadłam na pomysł,by iść na działki i zarąbać.
Włażę z kumplem przez plot na czyjąś działkę po ten jej buszpan. M. urwał parę gałązek,a ja tak się zawzięłam że wyrwałam całego krzaka
Wsadziłam go w ziemię i po krótkim namyśle zabrałam rzucając kumpeli przez płot to dziadostwo
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 23:36   #157
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Przeczytałam cały wątek Wymiękam.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 00:09   #158
haggi
Przyczajenie
 
Avatar haggi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Było w sumie parę takich potencjalnie szalonych rzeczy, które się zawsze tak super wspomina

Miałam chyba 15 lat, siedziałam z kumpelą u mnie, zima, temperatura poniżej zera, śniegu mnóstwo. Mieszkam na wsi więc w sumie mało ludzi na ulicy, tymbardziej że było to późnym wieczorem. Wpadłyśmy na genialny pomysł założenia letnich sukienek i japonek i wyjścia na dwór. No to sruuu Sukieneczki na ramiaczkach, japonki i wychodzimy. Latamy po tym śniegu po ogrodzie, ale jakoś nam mało było więc wychodzimy na droge. Brodzimy w śniegu do kolana ale co tam Głupawka na całego. Byłoby wszystko w zasadzie normalnie ale nagle nadjerzdza pług, z którego wychyla się jakiś przestraszony pan i woła 'STÓJ! HEJ! STÓJ!'. My na maksa wystrachane, że pójdzie na skarge do rodziców wiec biegiem do domu. Przewracamy się i w ogóle, gubimy japonki, ale w koncu doleciałyśmy. Strasznego stracha wtedy miałam Do dziś się zastanawiam co ten pan sobie pomyślał. Zima, my takie bledziutkie, w białych długich suknienkach Wyglądałyśmy na pewno troche jak z innego świata. A pan wystrachany. Nie bardziej niż my

Z tą samą koleżanką udałyśmy się z resztą w zimowych kurtkach do sklepu w lecie. +30 a my na zimowo

Bywały jeszcze takie drobne szaleństwa, jak wychodzenie na spacer o 2 w nocy, kiedy rodzice myśleli, że potulnie sobie śpimy, spanie na dachu i oglądanie gwiazd .

Pamiętam jeszcze jedną naszą taką głupią akcje. To akurat było strasznie nieodpowiedzialne ale co zrobić jak złapie głupawka.
Brałam z koleżankami takie duże bloki betonowe(jakby pustaki) i kładłam na drogę. Ludzie się musieli zatrzymywać i je ściągać z drogi, a my całe uchachane gdzies w ukryciu Ale to w sumie nic takiego fajnego

Albo taka sytuacja z gimnazjum. Fizyka. Znienawidzony przedmiot. Ja z kumpelami w ostatniej ławce. Pare minut do dzwonka więc postanowiłyśmy zaszalec Pod pretekstem podlewania kwiatów napełnilysmy pare razy dużą konewke wodą i sruuu na podłoge, tak że powstała duża kałuża. Ba, jezioro. No to my ucieszone ze mamy osobiste jezioro . Moja koleżanka w akcie desperacji wyrzuca tą konewke przez okno( a to 2 piętro) Lekcja sie kończy. Ostatnia minuta. Już spakowane. Dzwonek Podrywamy się z krzeseł... a tu fizyk podchodzi do tyłu i patrzy na to jezioro i na maksa wkurzony. Mialysmy zostac po lekcjach i to wycierać. My już lejemy, a tu jeszcze wpada woźny z taką miną: i tekst : 'POLEWACZKA WYLECIAŁA PRZEZ OKNO.


: hahaha:

W podstawówce zamknęlismy kiedys kolege w szafce. Jakoś tak dla żartów. Ale w sumie śmiesznie było. 10 minut tak biedaczek siedzial

Albo inna sytuacja z podstawówki, przepychamy sie zwawo drzwiami w wc. Takimi do kibla juz. Przepychamy, przepychamy, ja mam przewagę, a tu nagle drzwi bęc z framugi Moja koleżanka zdziwiona je w reku trzyma. I w śmiech A potem spieprzamy


Ogólnie więcej było takich rzeczy, bardzo żałuję, że nie mogę tu niektórych opisać.
__________________
W moim śnie, cudownym śnie
Tylko kocham, kocham, kocham
Bawię się, laj laj, laj, laj

haggi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 13:04   #159
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Haggi - ooo kurcze to niezle jazdy masz Ja w sumie tez wiec jak wpadne na cos konkretnego to opisze
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:29   #160
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Nie wiem,czy moje "szalenstwa" nadaja sie to tego tematu,ale dobra....
najwazniejsze,ze mialam przy tym niezly ubaw

1. W sierpniu 3 lata temu 01:00 w nocy plywalam z kolezankami nago w rzecze,ku uciesze ludzi przechodzacych mostem,ktory znajdowal sie nad rzeczka...

2. Znowu plywanie nago (to juz chyba zboczenie jakies )
W Chorwacji jakos po polnocy,razem z kolezankami plywalam nago w morzu przed hotelem,w pewnym momencie,kiedy juz wychodzilysmy z wody przeszla obok nas grupa chorwatow i zakosila nam ubrania ,moja kolezanka przez pol godziny wolala kogokolwiek z polakow,ktorzy byli w hotelu,zeby nam cos do okrycia przeniesli ,bo plywac nago to inna rzecz... a przemaszerowac nago przez srodek hotelu to co innego

3. Wystawilam za drzwi nagiego chlopaka,stal tam z zawiazanymi oczami ,zorientowal sie po jakis 5 minutach,ze cos nic sie nie dzieje ,najpierw myslam,ze sobie jaja robie,potem sie zdenerwowal,a potem zaczol dobijac do drzwi.... a ja w tym czasie siedzialam sobie przed telewizorem i popijalam zimna cole ....
sasiadka go pogonila,powiedziala,ze na policje zadzwoni ...
potem stal pod moim balkonem i wrzeszczal zaslaniajac to co tam mial chustka,ktora mial zawiazane oczy ....
wyrzucilam mu przez balkon buty i telefon komorkowy (w bucie) powiedzialam,ze moze isc do domu ,albo zadzwonic po taksowke
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 21:40   #161
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

1)Kiedyś w dzień kąpałam się w samych stringach w naszym bałtyku! żenua
2)na obozie mieliśmy wycieczkę do Kołobrzegu, poszłyśmy z koleżankami do parku gdzie stała piękna fontanna chciałyśmy zmoczyć nogi i do niej weszłyśmy oczywiście poślizgnęłam się wywracając pozostałe dwie dziewczyny . Potem ze słonecznej pogody zrobiło się mega zimno + deszcz a nas czekała jeszcze godzinna droga autokarem ale to na szczęście było dawno temu!
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 22:20   #162
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Żebym ja to wszystko pamiętała... No to może taka historia, wracam z Krakowa do Szczecina nocnym, koniec stycznia, początek lutego jakoś. Zapomniałam kupić sobie baterię do mp3 i już zdychałam z nudów. Zatrzymaliśmy się na stacji w Poznaniu, no to myślę sobie, a, wylecę do kiosku i zaraz wrócę. Poleciałam, delkot taki, że żołądek widać, krótki rękawek, komórka na ostatniej kresce i 15 zł w kieszeni. Lecąc nie spojrzałam na jakim peronie stał mój pociąg. Kupuję baterię. Słyszę jakiś gwizdek, jeju, wracam biegiem, pytam konduktora- to do Szczecina? Tak. Wsiadam. Szukam przedziału. Nie ma. Dzwonię do koleżanki. 'Ej, a nasz pociąg już jedzie?' 'Nie. Gdzie ty jestes??' 'Nie wiem! T-T' Szukam konduktora. Proszę pana, to nie ten pociąg! Konduktorzy patrzą się po sobie- jest pani aresztowana! A ja już panika, zakują mnie w kajdanki i to koło kibla? Zboczeńcy jacyś? Oddałam im całą kasę jaką miałam, powiedzieli, że mam wysiąść za trzy stacje, bo tam mój też się zatrzymuje. Dobrze, że powiedzieli, bo juz myślałam wysiąść na następnej i bym tylko swojemu pomachała. Więc wysiadłam na jakimś kompletnym zakuprzu, Krzyż się nazywał, stałam na dworcu w środku zimy o 4 nad ranem praktycznie rozebrana, cieniutki tshirt z dekoltem, nawet kot dworcowy się na mnie gapił jak na debilkę, co dopiero ludzie. Miałam stres, bo na tym torze miał jeszcze się zatrzymać jeden jadący do Warszawy i miałam pamiętać, żeby w niego nie wsiąść. Trzęsłam się ze stresu, zwłaszcza idąc korytarzem pociągu, który przyjechał szukając swojego przedziału. Na szczęście był. Po tym wszystkim już jakoś nie miałam ochotyh słuchać mp3 XD
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 23:33   #163
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Próbowałam sobie przypomnieć wszystkie moje szalone rzeczy jakie popełniłam w życiu i spoooro tego było. Miałam bardzo rozrywkowego exa, który nie cofał się przed niczym, wiele wspomnień mi zafundował do opowiadania wnukom.

Byłam na wieży kościoła, najwyższy punkt w naszym mieście, jakieś 15ste piętro NIKT tam nie wchodzi normalnie.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-09-24 o 14:32
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:14   #164
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Świetny wątek nam umiera, noo... dziewczyny
__________________
"Miłość to coś najbardziej wolnego, co istnieje."
Edith Stein
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:14   #165
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 855
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

świetny wątek
jeszcze, jeszcze!!! xD
mi narazie nic nie przychodzi do głowy
70dd468e07eb673ab65e89e138309c61dced7434_5f137f251019b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:20   #166
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

z tego co pamietam któraś klasa gimnazjum, chodziłam z przyjaciółką w nocy po osiedlu w piżamach !!! ;DD szaloną rzeczą było także w te wakacje u koleżnaki na działce wypić całego taniego szampana z wódką
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:05   #167
whatIthink
Raczkowanie
 
Avatar whatIthink
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 409
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

wyskoczyłam z jadącego pociągu...
__________________
Człowiek zawsze dla siebie stanowi 100%, choćby dla innych był kimś zupełnie obojętnym.

06.06.2013 r. - Piotruś
whatIthink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:27   #168
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

Cytat:
Napisane przez krolowakiczu Pokaż wiadomość
z tego co pamietam któraś klasa gimnazjum, chodziłam z przyjaciółką w nocy po osiedlu w piżamach !!! ;DD szaloną rzeczą było także w te wakacje u koleżnaki na działce wypić całego taniego szampana z wódką
xD ja chodze w pizamie i nawet w dzien po ulicy :P i bardzo mi z tym dobrze (ale moze to dlatego ze nikt mnie tu nie zna :P)

chyba najbardziej szalona i najglupsza zarazem rzecza jaka zrobilam bylo prowadzenie auta po pijaku w Wiedniu kilka lat temu
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 14:13   #169
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: najbardziej szalona rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłyście :)

odświeżam!
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.