Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-28, 14:06   #31
GrubaGoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 43
Dot.: Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :)

Ecolines to zwykle stary neoplan. Pełnowymiarowy autobus i miejsca więcej niż w Polskim Busie, no ale stary. Mnie to akurat nie przeszkadza, ale jak chcesz coś lepszego do Lwowa to z Krakowa jeździ Leo Express.
GrubaGoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:16   #32
karolina_jurcz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 65
Dot.: Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :)

Cytat:
Napisane przez kata_strofa Pokaż wiadomość
a Ecolines? ktos korzystal? szukalam polaczenia do lwowa i cena w sam raz na moją kieszen. tylko jestem ciekawa jak standard busa- niie chce zeby podroz byla dla mnie katorgą
Podróżowalam kilka razy jedź smialo standard mega dobry- komfortowo, masa udogodnien, wygodny fotel i spora przestrzen wokol niego ( w innym busie musialam siedziec z kolanami niemalże przy brodzie..), cieple napoje, tablety sa do użytku pasażerow nawet a jak zalezy ci na jeszcze wiekszym komforcie to zamów bilet z linii ecolines comfort+
karolina_jurcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 21:23   #33
GrubaGoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 43
Dot.: Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :)

W Ecolines standard się może bardzo różnić. Czasem (np. na linii do Estonii) jest mega wypas, a czasem jest bułgarski podwykonawca i autobus sprzed 20 lat. Na Ukrainę jeździ ukraiński podwykonawca który na pewno nie ma żadnych tabletów w autokarze, co więcej, parę miesięcy temu pasażerowie zawiadomili policję że kierowcy jacyś dziwni i okazało się ze obaj po 2 promile.
GrubaGoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 10:17   #34
ZoskaImin080
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Katowice/Lublin/Wwa
Wiadomości: 95
Dot.: Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :)

na trasie na Ukraine rzeczywiscie nie ma tabletow, kolezanka jechala i mowila, ale dla niej (dla mnie z reszta tez nie) tablet to nie jest priorytet w podróży, ważne, żeby autokar był czysty, odjazd i przyjazd na czas no i oczywiście jakaś cena dogodna, wiec pod tym względem Ecolines jest dla mnie jednym z lepszych przewoźników na trasy międzynarodowe. Kiedys sie nacielam na polski bus (mega opóźnienie, brak informacji czy w ogóle bedzie i o której, kłótnia z pasażerami, masakra, od tamtej pory juz z polskiego nie korzystam , tylko z ecolines jak juz planuje sie gdZieś wybrać za granicę).
ZoskaImin080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 16:52   #35
GrubaGoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 43
Dot.: Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :)

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska...z-kola/d90dk8z
Jeżeli zależy Ci na sprawnym autokarze, to też się warto zastanowić. Myślę, że na zdjęciach łatwo rozpoznasz co to za przewoźnik.
Co do spóźnień - patrząc na ich styl jazdy, jestem w stanie zrozumieć, że potrafią nadrobić spóźnienie... Tylko czy warto ryzykować wyprzedzaniem na trzeciego?
GrubaGoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 08:24   #36
KaskaPacka70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 109
Dot.: Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :)

no mnie polski bus tez nieźle wnerwil.... ich spóźnienia naprawde mogą popsuć planyu, jedna laska nie zdązyła przez to przesiąść się w Wawie na pociąg, który miała już zabukowany z idealnie wyliczonym czasem... nie wliczyła niestety 2godzinnego opóźnienia, tak wiec coz....
KaskaPacka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 08:39   #37
kata_strofa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 69
Dot.: Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :)

Na poprzedniej stronie pytalam o Ecolines- zdecydowalam sie kupic bilet i przekonac na wlasnej skorze jak bedzie wygladac podroz. Ogolnie jestem zadowolona- autobus na czas i komfortowy fotel jest dla mnie najwazniejszy ( jechałam do Lwowa).
Co do Polskiego Busa- jechalam ostatnio nim z Gdanska do Krakowa. Po wyjsciu z autobusu powiedzialam: Nigdy wiecej. Ciasno, duchota, dziwny kierowca ( ludzie kotłowali sie przy glownym wejsciu do autobusu, a on ni stąd ni zowad uznal, ze bedzie wpuszczal drugimi drzwiami- wszyscy sie na nie rzucili.... Ja juz to olałam, bo nie mam nerwów do wykłócania sie o miejsca jak glupia. Zreszta była juz prawie północ i mialam juz dosyc, chociaz podroz nawet sie nie zaczela).
kata_strofa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 20:51   #38
jolkapolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 52
Dot.: Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :)

Próbowaliście eurobusem? Ostatnio jechałam do Londynu i szybko kołowałam transport. Połączenie można znaleźć bezpośrednio przez wyszukiwarkę więc to duże ułatwienie kupując przed północą w weekend
jolkapolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 17:44   #39
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :)

czesc, powiedzcie mi czy poza cena jest jakas roznica w wyborze Eurobus, Interbus czy Sindbad promocja? Bo nie rozumiem dlaczego sa trzy rozne ceny a przewoznik ponoc ten sam? Mowie o transporcie do Wloch
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 12:04   #40
KarolMaliszewski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :)

Wynajem busów i autokarów nadal w modzie xxx staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem na długie wycieczki w większym gronie. Z takiej opcji korzysta już wiele grup społecznych. Autokary wynajmowane są na zorganizowane wyjazdy kibiców, na pielgrzymki, wycieczki zagraniczne czy też przejazdy drużyn sportowych, które rozgrywają swoje mecze w innych miastach. Bez dwóch zdań - jakoś dojechać trzeba, więc i zapotrzebowanie na przewozy autokarowe jest całkiem duże

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-08-26 o 12:12 Powód: link
KarolMaliszewski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 12:20   #41
Toska_Samoska
Raczkowanie
 
Avatar Toska_Samoska
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 57
Dot.: Eurobus czy Eurolines? - proszę o poradę :)

ja bym się w sumie zapytała jak to jest z flixbus? jaki komfort jazdy? jest toaleta w środku?
__________________
>luke i am your father....
>
>


Toska_Samoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-05 13:20:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.