Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 19:10   #991
Nataliakk1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

.

Edytowane przez Nataliakk1986
Czas edycji: 2012-03-09 o 08:24
Nataliakk1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 13:17   #992
Laacroossee
Raczkowanie
 
Avatar Laacroossee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 92
GG do Laacroossee
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Hej dziewczyny , moim odwiecznym problemem byly brwi i wsumie nadal sa. No ale coz tak juz bywa. Sama mialam piekne grube , geste ciemne brwi. Ale przeminelo z wiatrem... Postanowilam kiedys sobie sama wyregulowac w domu ! i wyszlo jak wyszlo - Masakra. Bardzo cienkie , jakies zakola i wogole opadajace . Zapuszczalam bardzo dlugo okolo 6 miesiecy. I wybralam sie do kosmetyczki , ktora jak to zobaczyla o malo co nie spadla z krzesła. Nadała im nawet ladny kształt ( czego moze nie oddaje ostatnie zdjecie) jednak chodze do niej co 3 tygodnie + plus sama wyrywam tak jak mi kazała tyle to co rosną najbliżej powieki. Płace 11 zl , nic nie boli i ma się chwile relaksu. Obecnie nadal pracujemy nad kształtem , bo niby jest ok ale jednak cos mi tam nie pasuje. Pozdrawiam i przesylam fotke z efektami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Brwi.jpg (28,0 KB, 409 załadowań)
__________________
Razem od 17.08.2007 r.
Zaręczeni od 08.04.2011 r
.

Ślubujemy 20.07. 2013r.


Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera.


Laacroossee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 13:55   #993
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

dziewczyny, jak bardzo można zmienić kształt/rozmieszczenie brwi? sama reguluję swoje, są identycznego kształtu, ale jak założę okulary, to widać różnicę w ich położeniu - jedna z powiek opada, co w okularach daje efekt komiczny - jedna brew jest bliżej oprawek okularów, a druga dalej
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 23:40   #994
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Laacroossee, malujesz czymś brwi, czy masz takie naturalne? Bardzo ładnie wyglądają Ja reguluję sobie sama, ale też coś ostatnio mi nie pasuje. Poszłabym do kosmetyczki, ale boję się zapuszczania, bo jak ja wtedy będę chodzić po ulicach?
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 07:54   #995
Laacroossee
Raczkowanie
 
Avatar Laacroossee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 92
GG do Laacroossee
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez fabienne Pokaż wiadomość
Laacroossee, malujesz czymś brwi, czy masz takie naturalne? Bardzo ładnie wyglądają Ja reguluję sobie sama, ale też coś ostatnio mi nie pasuje. Poszłabym do kosmetyczki, ale boję się zapuszczania, bo jak ja wtedy będę chodzić po ulicach?
Tak czasami , paletka essence ( ale to tylko czasami) . Ale nacodzien tylko i wylacznie stosuje zel , badz jakas odzywke albo lakier. Tez sie balam ze bede wygladac strasznie. Wiec wtedy malowalam brwi paletka zeby nie bylo az tak strasznie widac odrastajacych malych wloskow. Mowie ci nie ma sie czego bac , a efekt napewno bedzie zadawalajacy
Aha co do zapuszczania brwi polecam takze odzywke L'abiotica do rzęs ja smarowalam rzęsy areszte wcierałam w brwi. Kolor wlosow sie poprawila i ciut szybciej rosly.
__________________
Razem od 17.08.2007 r.
Zaręczeni od 08.04.2011 r
.

Ślubujemy 20.07. 2013r.


Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera.


Laacroossee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 12:16   #996
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez fabienne Pokaż wiadomość
Laacroossee, malujesz czymś brwi, czy masz takie naturalne? Bardzo ładnie wyglądają Ja reguluję sobie sama, ale też coś ostatnio mi nie pasuje. Poszłabym do kosmetyczki, ale boję się zapuszczania, bo jak ja wtedy będę chodzić po ulicach?
ja taki efekt mam po hennie ;]
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:46   #997
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Tak czasami , paletka essence ( ale to tylko czasami) . Ale nacodzien tylko i wylacznie stosuje zel , badz jakas odzywke albo lakier. Tez sie balam ze bede wygladac strasznie. Wiec wtedy malowalam brwi paletka zeby nie bylo az tak strasznie widac odrastajacych malych wloskow. Mowie ci nie ma sie czego bac , a efekt napewno bedzie zadawalajacy
Aha co do zapuszczania brwi polecam takze odzywke L'abiotica do rzęs ja smarowalam rzęsy areszte wcierałam w brwi. Kolor wlosow sie poprawila i ciut szybciej rosly.
Dzięki, do tej pory nie miałam styczności z kosmetykami tych firm, ale może wypróbuję. A czy ta l'abiotica nadaje się dla wrażliwych oczu? Bo ja niestety takie posiadam i w sumie zawsze przed zastosowaniem nowego kosmetyku mam obawy.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja taki efekt mam po hennie ;]
No tak, henna dobra rzecz. Kiedyś próbowałam, ale po tym jak dostałam ostrego zapalenia spojówek i wylądowałam na pogotowiu, już nigdy nie zrobię jej na rzęsach. Ale faktycznie, warto by znowu spróbować na samych brwiach
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 18:58   #998
Laacroossee
Raczkowanie
 
Avatar Laacroossee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 92
GG do Laacroossee
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez fabienne Pokaż wiadomość
Dzięki, do tej pory nie miałam styczności z kosmetykami tych firm, ale może wypróbuję. A czy ta l'abiotica nadaje się dla wrażliwych oczu? Bo ja niestety takie posiadam i w sumie zawsze przed zastosowaniem nowego kosmetyku mam obawy.


No tak, henna dobra rzecz. Kiedyś próbowałam, ale po tym jak dostałam ostrego zapalenia spojówek i wylądowałam na pogotowiu, już nigdy nie zrobię jej na rzęsach. Ale faktycznie, warto by znowu spróbować na samych brwiach

hmmm... nie wiem sama , chociaz po dostaniu sie do oka nic sie niedzieje . Ale jak bedzie u Cibie trudno powiedziec ! Poczytaj opinie na KWC o tej odżywce , moze cos pomoze
__________________
Razem od 17.08.2007 r.
Zaręczeni od 08.04.2011 r
.

Ślubujemy 20.07. 2013r.


Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera.


Laacroossee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 18:42   #999
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Widziałam, że niedroga ta odżywka, więc spróbuję tak czy siak Powiedz jeszcze tylko gdzie ją kupowałaś? Można ją dostać np. w rossmannie? Ja dzisiaj patrzyłam w drogerii, ale nie znalazłam.
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 19:08   #1000
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja taki efekt mam po hennie ;]
Jakiej henny używasz?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 20:07   #1001
Laacroossee
Raczkowanie
 
Avatar Laacroossee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 92
GG do Laacroossee
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez fabienne Pokaż wiadomość
Widziałam, że niedroga ta odżywka, więc spróbuję tak czy siak Powiedz jeszcze tylko gdzie ją kupowałaś? Można ją dostać np. w rossmannie? Ja dzisiaj patrzyłam w drogerii, ale nie znalazłam.
W aptekach super-pharm , ja byłam w swojej zwykłej osiedlowej aptece i tez jej nie bylo ale mila pani powiedziala ze zamowi.
__________________
Razem od 17.08.2007 r.
Zaręczeni od 08.04.2011 r
.

Ślubujemy 20.07. 2013r.


Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera.


Laacroossee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 21:59   #1002
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Jakiej henny używasz?
nie mam pojęcia, u kosmetyczki robię brązowa na brwi, czarna na rzęsy.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 13:21   #1003
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
W aptekach super-pharm , ja byłam w swojej zwykłej osiedlowej aptece i tez jej nie bylo ale mila pani powiedziala ze zamowi.
W moim mieście niestety nie ma tej sieci aptek, ale poszukam w innych miejscach, może trafię. Dzięki
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 20:36   #1004
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

ja znów mam krzywo zrobione :/ ja nie wytrzymam nooo

dajcie namiar na jakas super kosmetyczke w warszawie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 06:07   #1005
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Re: regulacja brwi

Ja dzis ide,bede placic 10 zl.Boje sie efektu
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 21:43   #1006
alice203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 153
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Dziewczyny proszę o aktualne namiary na jakiś sprawdzony i w miarę niedrogi salon/kosmetyczkę w WARSZAWIE, która nada dobry kształt brwi, ładnie wyreguluje
alice203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:43   #1007
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Dziewczyny mam do Was pytanie,
czy z moich brwi (po zapuszczeniu oczywiście) regularne wizyty u kosmetyczki byłyby w stanie wyczarować jakiś ciekawszy kształt? (samą regulacją)?
Mocniejszy łuk?

Od razu mówię że włoski na końcach zawsze były cieniutkie i "szły" nieco do góry...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1180863.JPG (11,1 KB, 522 załadowań)
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.

Edytowane przez Szotta
Czas edycji: 2012-04-10 o 18:45
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 16:41   #1008
femella_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

hej,
polecicie coś w Warszawie? chcę na pewno zrobić hennę rzęs, być może brwi, i podregulować brwi.
najlepiej śródmieście, ale jak macie coś baaardzo sprawdzonego i niedrogiego gdzieś indziej, to się przejadę
pzdr
femella_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 11:29   #1009
Cjuban
Raczkowanie
 
Avatar Cjuban
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 43
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Witam
Nie jestem zadowolona z kształtu swoich brwii, zawsze były bardzo rzadkie, pierwszy raz robiłam u kosmetyczki i bardzo mi się efekt nie podobał, potem długo nie regulowałam, ostatnio zaczęłam ale w sumie jak zwykle nie było z czego regulować bo są od dziecka strasznie przerzedzone i cienkie. Postanowiłam jednak, że coś z nimi zrobię bo są w opłakanym stanie i tutaj moje pytanie próbować samemu nadawać kształt czy smarować rycyną, poczekać aż się trochę zagęszczą i iść do kosmetyczki?

Zdjęcie 3 robione kilka lat temu przed zrobieniem u kosmetyczki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P12404vvv88.jpg (19,8 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P124049dd0.jpg (28,6 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0011.jpg (15,4 KB, 90 załadowań)
__________________
Drożdże 15.02.2012-15.05.2012
CG od 07.03.12r
OCM od 20.04.2012r
24 25 26 27 28 29 30
włosy 27 cm, fale-typ 2a/2b, porowatość ekstremalnie niska.Szukam ENCANTO!
Cjuban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 11:38   #1010
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Cjuban Pokaż wiadomość
Witam
Nie jestem zadowolona z kształtu swoich brwii, zawsze były bardzo rzadkie, pierwszy raz robiłam u kosmetyczki i bardzo mi się efekt nie podobał, potem długo nie regulowałam, ostatnio zaczęłam ale w sumie jak zwykle nie było z czego regulować bo są od dziecka strasznie przerzedzone i cienkie. Postanowiłam jednak, że coś z nimi zrobię bo są w opłakanym stanie i tutaj moje pytanie próbować samemu nadawać kształt czy smarować rycyną, poczekać aż się trochę zagęszczą i iść do kosmetyczki?

Zdjęcie 3 robione kilka lat temu przed zrobieniem u kosmetyczki.
Masz śliczne oczy

Może zapuść, idź do kosmetyczki (może tu na wizażu Ci dziewczyny jakąś doradzą z Twojego miasta) i wspólnie ustalcie kształt jaki byś chciała

Sama jestem na etapie poszukiwania dobrej kosmetyczki gdyż moja zlikwidowała salon
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 12:13   #1011
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Cjuban Pokaż wiadomość
Witam
Nie jestem zadowolona z kształtu swoich brwii, zawsze były bardzo rzadkie, pierwszy raz robiłam u kosmetyczki i bardzo mi się efekt nie podobał, potem długo nie regulowałam, ostatnio zaczęłam ale w sumie jak zwykle nie było z czego regulować bo są od dziecka strasznie przerzedzone i cienkie. Postanowiłam jednak, że coś z nimi zrobię bo są w opłakanym stanie i tutaj moje pytanie próbować samemu nadawać kształt czy smarować rycyną, poczekać aż się trochę zagęszczą i iść do kosmetyczki?

Zdjęcie 3 robione kilka lat temu przed zrobieniem u kosmetyczki.
masz bardzo ladne oczy, niestety brwi wg mnie sa za cienkie i troche Cie szpeca. radzilabym zapuscic wloski, usuwac jedynie te lezace blisko powiek, nastepnie udac sie do profesjonalnej kosmetyczki. pozwolilam sobie narysowac ksztalt idealnych dla ciebie brwi (w paincie takze tez nie traktujmy tego na serio). oczywiscie szkoda, ze nie widac calej twarzy na Twoich zdjeciach, bo ksztalt brwi dobiera sie oczywiscie do owalu calej twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (19,7 KB, 100 załadowań)
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 12:35   #1012
Cjuban
Raczkowanie
 
Avatar Cjuban
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 43
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
masz bardzo ladne oczy, niestety brwi wg mnie sa za cienkie i troche Cie szpeca. radzilabym zapuscic wloski, usuwac jedynie te lezace blisko powiek, nastepnie udac sie do profesjonalnej kosmetyczki. pozwolilam sobie narysowac ksztalt idealnych dla ciebie brwi (w paincie takze tez nie traktujmy tego na serio). oczywiscie szkoda, ze nie widac calej twarzy na Twoich zdjeciach, bo ksztalt brwi dobiera sie oczywiscie do owalu calej twarzy.
Dziękuję bardzo za odpowiedź dziewczyny . Wieczorkiem wstawię całą twarz, bo na razie mam tylko średnio udane zdjęcia. Oczywiście będę się stosować do rad. Mam zdjęcie dość stare, chyba jeszcze z podstawówki, gdzie mam dość grube brwii, co mnie dziwi, gdyż odkąd pamiętam miałam cienkie.
Myślisz, że uda mi się wykombinować z pomącą kosmetyczki i z zapuszczeniem taki kształt jak pokazałaś? Pamiętam, że gdy zaczęłam pić drożdże brwi mi strasznie zaczęły rosnąć i zagęszczać się, może to jest sposób. Teraz będę miała wakacje, więc mogę sobie pozwolić na nie regulowanie. Zdjęcia które wstawiłam i tak są niezłe, w rzeczywistości mam baaardzo cienkie i rozrzedzone brwi, nie wygląda to dobrze, szczególnie jak się patrzy na inne osoby i porównuje. Do tego brak im symetrii.

Wstawiam zdjęcie z gminazjum (2), oraz z czasu kiedy przestałam regulować (+ pić drożdże i smarować rycyną) i miałam na prawdę okropne brwii (1)
__________________
Drożdże 15.02.2012-15.05.2012
CG od 07.03.12r
OCM od 20.04.2012r
24 25 26 27 28 29 30
włosy 27 cm, fale-typ 2a/2b, porowatość ekstremalnie niska.Szukam ENCANTO!

Edytowane przez Cjuban
Czas edycji: 2012-06-17 o 15:03
Cjuban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 14:03   #1013
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Cjuban Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź dziewczyny . Wieczorkiem wstawię całą twarz, bo na razie mam tylko średnio udane zdjęcia. Oczywiście będę się stosować do rad. Mam zdjęcie dość stare, chyba jeszcze z podstawówki, gdzie mam dość grube brwii, co mnie dziwi, gdyż odkąd pamiętam miałam cienkie.
Myślisz, że uda mi się wykombinować z pomącą kosmetyczki i z zapuszczeniem taki kształt jak pokazałaś? Pamiętam, że gdy zaczęłam pić drożdże brwi mi strasznie zaczęły rosnąć i zagęszczać się, może to jest sposób. Teraz będę miała wakacje, więc mogę sobie pozwolić na nie regulowanie. Zdjęcia które wstawiłam i tak są niezłe, w rzeczywistości mam baaardzo cienkie i rozrzedzone brwi, nie wygląda to dobrze, szczególnie jak się patrzy na inne osoby i porównuje. Do tego brak im symetrii.

Wstawiam zdjęcie z gminazjum (2), oraz z czasu kiedy przestałam regulować (+ pić drożdże i smarować rycyną) i miałam na prawdę okropne brwii (1)
tak jak sadzilam ksztalt ktory Ci zaproponowalam bylby idealny tylko teraz kwestia znalezienia dobrej kosmetyczki, bo niestety jak to w kazdym zawodzie - sa osoby ktore sie znaja i ktore niestety nie.

chyba na watku o zapuszczaniu brwi widzialam zdjecia dziewczyny przed i po wizycie u kosmetyczki. najpierw zapuszczala, ladnie to nie wygladalo, ale gdy udala sie na regulacje wygladala bosko

masz bardzo duze oczy i takie brwi niteczki wcale Ci nie pasuja. ja od siebie polecam sumienne stosowanie olejku rycynowego. u mnie na brwiach poprawa byla widoczna dosc szybko. na rzesy tez klade i kolezanki zazdroszcza mi ich ale potrzeba troszke czasu.

pamietam tez swoje brwi w liceum. bardzo mocno je wyregulowalam i jeszcze mam zdjecia z wigilii klasowej, na ktorych widac odrastajace wloski, ktore wygladaja jak szczecinka
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 15:03   #1014
Cjuban
Raczkowanie
 
Avatar Cjuban
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 43
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
tak jak sadzilam ksztalt ktory Ci zaproponowalam bylby idealny tylko teraz kwestia znalezienia dobrej kosmetyczki, bo niestety jak to w kazdym zawodzie - sa osoby ktore sie znaja i ktore niestety nie.

chyba na watku o zapuszczaniu brwi widzialam zdjecia dziewczyny przed i po wizycie u kosmetyczki. najpierw zapuszczala, ladnie to nie wygladalo, ale gdy udala sie na regulacje wygladala bosko

masz bardzo duze oczy i takie brwi niteczki wcale Ci nie pasuja. ja od siebie polecam sumienne stosowanie olejku rycynowego. u mnie na brwiach poprawa byla widoczna dosc szybko. na rzesy tez klade i kolezanki zazdroszcza mi ich ale potrzeba troszke czasu.

pamietam tez swoje brwi w liceum. bardzo mocno je wyregulowalam i jeszcze mam zdjecia z wigilii klasowej, na ktorych widac odrastajace wloski, ktore wygladaja jak szczecinka
Przemęczę się i zapuszczę oraz oczywiście poszukam dobrej kosmetyczki. Dziękuję za pomoc i oczywiście poinformuje jak będę po
__________________
Drożdże 15.02.2012-15.05.2012
CG od 07.03.12r
OCM od 20.04.2012r
24 25 26 27 28 29 30
włosy 27 cm, fale-typ 2a/2b, porowatość ekstremalnie niska.Szukam ENCANTO!
Cjuban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 16:11   #1015
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Cjuban Pokaż wiadomość
Przemęczę się i zapuszczę oraz oczywiście poszukam dobrej kosmetyczki. Dziękuję za pomoc i oczywiście poinformuje jak będę po
w zapuszczaniu moze okazac sie pomocny post aliny: http://www.alinarose.pl/2012/06/zapu...lacja-jak.html powodzenia i informuj nas na biezaco
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 14:10   #1016
natim87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wieliszew
Wiadomości: 855
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

kobietki kochane, i ja się dołączam - od dawna reguluję brwi samodzielnie (nigdy nie byłam u kosmetyczki), ale jakiś czas temu mnie poniosło i efekt mojego działania jest po prostu tragiczny, brwi nie są równe, różnią się kształtem i grubością, za bardzo je wyskubałam i po prostu wygląda to koszmarnie . ale od tego poniedziałku smaruję brwi i skórę w ich okolicy olejkiem rycynowym, widać że olejek trochę przyśpiesza wzrost włosków, staram się też ich za bardzo nie usuwać, żeby trochę brwi zarosły/odrosły. chciałabym po zapuszczeniu włosków udać się do kosmetyczki (Warszawa), ale wśród znajomych/przyjaciółek albo dziewczyny regulują sobie same brwi, albo nic z nimi nie robią. możecie polecić jakąś kosmetyczkę, która mnie nie "skrzywdzi"? będę wdzięczna za pomoc
natim87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 16:17   #1017
Kanela
Przyczajenie
 
Avatar Kanela
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 22
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

A czy ktoś zna jakiś dobry salon w Trójmieście, gdzie fachowo regulują brwi? Będę wdzięczna za wszelkie namiary
Kanela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 14:34   #1018
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Smile Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Hej drogie Panie!

Mama prośbę ! może któraś z was ma jakieś zdjęcia jak wyglądają brwi w kształcie jaskółczych brwi? bo chcę sobie takie zrobić i bardzo mi się podobaj i chce żeby mi kosmetyczka takie zrobiła!
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 15:31   #1019
michigen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 74
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Byłem dzisiaj u kosmetyczki i zrobiłem sobie regulację brwi i jestem bardzo zadowolony poprosiłem kosmetyczkę żeby zrobiła mi brewki w kształcie skrzydełek jaskółczych i tak mi zrobiła i jestem zachwycony ślicznie wyglądają tylko jeszcze nie wie o tym moja partnerka i nie wiem jaka bezie jej reakcja na temat moich brwi bo nic o tym nie wie

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
masz bardzo ladne oczy, niestety brwi wg mnie sa za cienkie i troche Cie szpeca. radzilabym zapuscic wloski, usuwac jedynie te lezace blisko powiek, nastepnie udac sie do profesjonalnej kosmetyczki. pozwolilam sobie narysowac ksztalt idealnych dla ciebie brwi (w paincie takze tez nie traktujmy tego na serio). oczywiscie szkoda, ze nie widac calej twarzy na Twoich zdjeciach, bo ksztalt brwi dobiera sie oczywiscie do owalu calej twarzy.
michigen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 14:29   #1020
katrina_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Ja miałam zawsze bardzo grube brwi, ale jasne i dość rzadkie, jakieś 4 lata temu zaczęłam je regulować, ale takie tam... moim problemem jest to, że są za jasne (szarE). Miałam juz cienkie, grubsze. Teraz udało mi się zapuscic na całkiem grube i ładnie sie układaly nawet, ale chciałam bardziej jaskółczego kształtu, bo takie na prosto dodają mi zbyt posępnego wyglądu. i przyciemnienia henną. Iposzlam... do kosmetyczki. MASAKRA>
Nie wiem, ale mam wrazenie że to wygląda mega sztucznie. Kiedy widzę brwi innych pomalowane henną to są takie naturalne, a ja mam wyjechane poza brwi kreski i wygląda jakbym miała namalowane brwi a nie swoje ... i mają taki sztuczny, wręcz nieidealny kształt. Dodatkowo mam problem bo moje włoski są długie, pionowe (?) wystają niestetycznie tak na dół i ogolnie wygląda to tragicznie Załamka
Mam wrażenie że ta henna nie tworzy spójnosci z całościa brwi...wyglądają jakbym miala namalowaną kreskę a brwi gdzies swoją drogą... Nie no szok.
Jeszcze jedna jest zbyt gruba, normalnie Berżniew. Juz nie wiem co robic, albo moje brwi są do d..., albo kosmetyczka mi je zepsuła.
Chciałabym takie brwi jak miałam kiedyś...bo miały potencjał, ale chodziłam do złych salonow i teraz mam to co mam, że od 4 lat są brzydkie i nie wiem juz co robic.
katrina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.