Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 00:19   #31
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
Takie to frustrujace, ze nie mozna trenowac!!!! Przeziebienie przeszlo, czuje sie jednak oslabiona i zastanawiam sie kiedy bede mogla wrocic na silownie...
Haha, też to teraz przeżywam, ale jako że już mi prawie przeszło, to jutro już idę. Zawsze jak mnie nie ma za długo na siłowni, to od razu sobie wkręcam jakieś spadki w formie i staram się jak najszybciej tam wrócić
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 09:20   #32
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Bo spada trochę forma Przynajmniej u mnie kiedy jak mnie nie ma tydzień na siłce, to po treningu zakwasów dostaję.

Udało mi się odkryć w klubie zajęcia ze sztangą. Bardzo fajne, bo są zdecydowanie inne od tych wszystkich tańcząco - skaczących TBC z różowymi hantelkami
Są jeszcze jedne lepsze zajęcia, crossfitowe, ale tam sztangi już mniej trochę.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 14:42   #33
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

To ja też pozwolę sobie dołączyć do Waszego grona Na Body Pump chodzę regularnie od sierpnia dwa razy w tygodniu. Wcześniej przez całe życie nie byłam w stanie zrobić nawet jednej męskiej pompki Poza tym robię zazwyczaj jeszcze dwa treningi w tygodniu: bieganie i Nike Training Club. Ale dopiero jak włączyłam sztangi udało mi się fajnie wyrzeźbić ciało Generalnie bardzo polecam te zajęcia.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 19:13   #34
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Bo spada trochę forma Przynajmniej u mnie kiedy jak mnie nie ma tydzień na siłce, to po treningu zakwasów dostaję.

Udało mi się odkryć w klubie zajęcia ze sztangą. Bardzo fajne, bo są zdecydowanie inne od tych wszystkich tańcząco - skaczących TBC z różowymi hantelkami
Są jeszcze jedne lepsze zajęcia, crossfitowe, ale tam sztangi już mniej trochę.
Mnie może nie tyle co o samą siłę chodziło, jak też o to, że patrząc w lustro po tygodniu opuszczania treningu myślę sobie "o rany, widać spadki, jaaa" haha
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 10:07   #35
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

no cross fit też jest spoko, ale ja jestem za słaba, zwłaszcza ręce - podciąganie się, pompki i burpees leżą
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 14:25   #36
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Dołączam do szanownego grona pakerek
Postanowiłam się zredukować, na siłownię chodzę od jakiegoś czasu, jednak teraz zamierzam się zabrać poważnie za nadwagę - bo niestety ją mam (bmi 27,5). Zazwyczaj robię przysiady z obciążeniem, rwanie, zarzuty, trochę bieżni, burpees. Bardzo chciałabym się podciągać, ale ręce i plecy za słabe, a moja waga za duża..
Szczęśliwie zostałam wylosowana do testowania wspomagacza (wątek w moim podpisie). Oby pomogło
Wiem, że najwięcej zależy od diety, a to jest dla mnie największym problemem.
3majcie kciuki
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:39   #37
karlfranz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 16
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Dla Pań próbujących swoich możliwości na siłowni, poza wspomnianym w temacie power barem, polecam dodatkowo jakieś lekkie suplementy diety, jak: izotoniki, spalacze tłuszczu, a także witaminy, czy minerały. Zawsze jest to dobra (a to tego raczej niedroga) opcja na poprawienie efektywności treningu i regeneracji.

Edytowane przez karlfranz
Czas edycji: 2015-03-10 o 10:48
karlfranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 19:50   #38
Krewetkor
Raczkowanie
 
Avatar Krewetkor
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 175
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Dołączam Na siłkę chodzę od paru miesięcy, zaczęło się od chęci poprawienia kondycji i siły do pole dance, a teraz chodzę nałogowo, i prawie wyłącznie na sztangę właśnie Ćwiczę sama. Zazwyczaj robię przysiady i dzień dobry z obciążeniem, no i oczywiście mój ulubiony martwy ciąg sumo :P Tak z ciekawości, ile dziewczyny wyciskacie? Ostatnio byłam z siebie megadumna jak zrobiłam 3 serie martwego z 18kg ale to pewnie przy Was, pakerkach, nic
Krewetkor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 06:04   #39
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Cytat:
Napisane przez Krewetkor Pokaż wiadomość
Dołączam Na siłkę chodzę od paru miesięcy, zaczęło się od chęci poprawienia kondycji i siły do pole dance, a teraz chodzę nałogowo, i prawie wyłącznie na sztangę właśnie Ćwiczę sama. Zazwyczaj robię przysiady i dzień dobry z obciążeniem, no i oczywiście mój ulubiony martwy ciąg sumo :P Tak z ciekawości, ile dziewczyny wyciskacie? Ostatnio byłam z siebie megadumna jak zrobiłam 3 serie martwego z 18kg ale to pewnie przy Was, pakerkach, nic
Hej!

Podziwiam Cię za pole dance- chyba nie dałabym rady- dla mnie generalnie drążek jest jeszcze mega wyzwaniem. Natomiast siłowo już jest lepiej- w zależności od dnia i tego co generalnie robię na treningu, przysiady (sztanga z tyłu) do ok 60 kg, zazwyczaj kończę jednak na 50tce (gdy ćwiczę sama), martwy do ok 70 kg (jak ćwiczę sama kończę na 55-60, albo mniej gdy ćwiczę wielokrotnie ten sam ciężar), overhead do 30 kg. Ciężar zawsze dobieram do dnia i mojej aktualnej kondycji: zależy czy jestem zmęczona, mam jakieś zakwasy, czy chcę zrobić typowo siłę. Rozgrzewam się sztangą 16-18kg (przysiady, wyrzuty, martwy, dzień dobry) i zaczynam właściwy trening od 25- 30 kg stopniowo dokładając .
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 11:27   #40
Krewetkor
Raczkowanie
 
Avatar Krewetkor
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 175
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Paczanga wooow, jestem pod wrażeniem Długo już ćwiczysz?
Krewetkor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 15:22   #41
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Cytat:
Napisane przez Krewetkor Pokaż wiadomość
Paczanga wooow, jestem pod wrażeniem Długo już ćwiczysz?

Rok temu zwykły poprawny przysiad był dla mnie wyzwaniem, a z 18tką na plecach nie mogłam wstać Zaczęłam więc regularnie chodzić na siłownię, ćwiczyć pod okiem doświadczonych i są tego efekty (wydolność, siła, kondycja). Teraz pracuję nad sylwetką, jednak łatwo nie jest..
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-12, 21:00   #42
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Jakie macie sposoby na totalny nic-mi-się-nie-chceizm na siłowni? Poszłam dzisiaj, w zasadzie przyłożyłam się jedynie do wykroków, ale potem przysiad- szkoda gadać A tak lubię trening nóg, jednak dzisiaj nic a nic mi nie szło.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 23:48   #43
Krewetkor
Raczkowanie
 
Avatar Krewetkor
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 175
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Jakie macie sposoby na totalny nic-mi-się-nie-chceizm na siłowni? Poszłam dzisiaj, w zasadzie przyłożyłam się jedynie do wykroków, ale potem przysiad- szkoda gadać A tak lubię trening nóg, jednak dzisiaj nic a nic mi nie szło.
Oj, bywa, i to dość często Czasem po prostu to nie jest dobry dzień na trening, i tyle. U mnie wpływ na 'energię' na treningu ma nieraz cały dzień - co jadłam, jak spałam, jaki mam nastrój itd. Czasem trzeba dać sobie trochę luzu, nie jesteśmy maszynami!
Krewetkor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 00:05   #44
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Jakie macie sposoby na totalny nic-mi-się-nie-chceizm na siłowni? Poszłam dzisiaj, w zasadzie przyłożyłam się jedynie do wykroków, ale potem przysiad- szkoda gadać A tak lubię trening nóg, jednak dzisiaj nic a nic mi nie szło.
Ja na szczęście nie mam takich problemów, co najwyżej ciężko mi się zebrać na tą siłownię, ale jak już to zrobię i dotrę, to dostaję jakiegoś adhd i mam ochotę siedzieć tam ze 3 godziny
Może powinnaś sobie zrobić na jakiś czas przerwę? Ogólnie nie preferuję czegoś takiego, nie do końca jestem za, ale moi znajomi czasem tak robili i wracali za jakiś czas z motywacyjnym kopem


Cytat:
Napisane przez Krewetkor Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości, ile dziewczyny wyciskacie? Ostatnio byłam z siebie megadumna jak zrobiłam 3 serie martwego z 18kg ale to pewnie przy Was, pakerkach, nic
No ja np ten martwy 55, a ćwiczę trochę ponad pół roku i niestety nieregularnie od ostatnich 2 miesięcy, bo mój tryb życia jest trochę nieokiełznany i niesprzyjający siłowni. Liczę, że niedługo się to unormuje.
Ale ogólnie wkurza mnie to, bo siła w plecach jest, spokojnie bym wzięła więcej, tylko że w dłoniach jej brak.
Przy jakimś większym ciężarze nie jestem w stanie póki co utrzymać sztangi przy >5 powtórzeniach na serię, także się nie porywam

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Ciężar zawsze dobieram do dnia i mojej aktualnej kondycji: zależy czy jestem zmęczona, mam jakieś zakwasy, czy chcę zrobić typowo siłę.
dokładnie, jedyne co, to staram się nigdy nie robić regresu.

Edytowane przez poshh
Czas edycji: 2015-03-13 o 00:15
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 08:24   #45
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Wyjaśniła się zagadka mojego braku siły- w nocy obudziło mnie bolące gardło, a dzisiaj boli głowa. Podejrzewam, że to dlatego, że wczoraj nieźle zmarzłam i już idąc na siłkę coś tam w gardle czułam, ale miałam nadzieję pognać dziada ćwiczeniami No cóż, nie udało się.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 12:25   #46
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
No ja np ten martwy 55, a ćwiczę trochę ponad pół roku i niestety nieregularnie od ostatnich 2 miesięcy, bo mój tryb życia jest trochę nieokiełznany i niesprzyjający siłowni. Liczę, że niedługo się to unormuje.
Ale ogólnie wkurza mnie to, bo siła w plecach jest, spokojnie bym wzięła więcej, tylko że w dłoniach jej brak.
Niestety mam tak samo, w MC doszłam do 50kg i ani kroku dalej, właśnie przez dłonie
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 22:43   #47
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Halo, jest tu kto?

Znowu mialam przerwe na pump, 2 miesiace. Dzis w koncu poszlam na trening. Mniejsze obciazenie, dosc ciezko bylo po przerwie, ale jak ja kocham ten trening! Zaden tak nie utrzymuje mnie w formie jak body pump. Namawiam faceta, aby chodzil ze mna regularnie, ale mowi ze za ciezko oj tam, oj tam

Sprobowalam crossfit - u nas w pracy jest za darmo, 2 razy w tygodniu. Mysle, ze moze to byc dobre dopelnienie treningu silowego. Aaaaaaale cos za duzo cardio dla mnie Te burpees, eeeghhh.... Sama nie wiem, nie lubie tak latac do wyplucia pluc. Ostatnio tylesmy latali, a potem jeszcze kettle swings - i od tego czasu bolal mnie dolny odcinek kregoslupa. Cos za duzo nacisku na tym crossie...

A pakowac mozna na spokojnie
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 12:22   #48
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Jak po swingach bolały cię lędźwie , to źle je robisz . Bezwzględnie po wybiciu ciężaru z bioder trzeba mocno napiąć i ścisnąć pośladki podwijając miednicę pod siebie i mocno napiąć brzuch , tak żeby skrócić odległość między spojeniem łonowym a mostkiem . Brzuch musi być jak deska, inaczej lędźwie się rozwalą w try miga .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 13:41   #49
angielisily
Raczkowanie
 
Avatar angielisily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa/Ateny
Wiadomości: 106
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Witajcie dziewczyny! Pozwolę sobie dołączyć do Waszego grona!

Moja przygoda z siłownią zaczęła się rok temu, przez bardzo długi okres czasu redukowałam (efekty były, ale nie aż tak zadowalające). Przez cały ten czas zrobiłam całkiem spore postępy, na samym początku nie byłam w stanie podnieść sztangi, niedawno udało mi się zrobić przysiady z obciążeniem 42 kg.

Wszytko wydaje się ładnie pięknie, nie mniej jednak pod koniec września wyjechałam na Erasmusa i zaczęły się problemy. Cały czas ćwiczyłam i starałam się trzymać dietę, jednak z czasem było coraz gorzej. Przytyłam ponad 4 kg i choć na siłowni miałam dobry progres (bo dostarczałam więcej energii z jedzenia, niestety często niewłaściwego), to niestety moje ciało zaczęło się zalewać tłuszczem. Byłam bardzo zła na siebie, jednakże doszłam do wniosku iż zamiast marudzić trzeba po prostu wrócić do dawnych nawyków i nie patrzeć się za siebie. Dziś pierwszy trening noworoczny - moje ciało bardzo osłabło, ale wiem że przez jakiś czas tak będzie - muszę oczyścić michę i organizm i oczywiście pod żadnym pozorem się nie poddawać.

To moja krótka historia, witam Was raz jeszcze i mam nadzieję że zostanę na dłużej pjona!
__________________
A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.
angielisily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 06:07   #50
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

angieislily witaj u mnie dzisiaj pierwszyu trening noworoczny po miesiącu niewłaściwego jedzenia i przerwy od ćwiczeń na jaką siłkę chodzisz?
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 09:13   #51
angielisily
Raczkowanie
 
Avatar angielisily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa/Ateny
Wiadomości: 106
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Cytat:
Napisane przez pulp fiction Pokaż wiadomość
angieislily witaj u mnie dzisiaj pierwszyu trening noworoczny po miesiącu niewłaściwego jedzenia i przerwy od ćwiczeń na jaką siłkę chodzisz?
Obecnie mieszkam w Grecji, ale za niewiele ponad miesiąc wracam już do Polski. Tam ćwiczę zwykle w Calypso - Żoliborz, Arkadia, Europlex. Czasem się do S4 przejdę a Ty? podobne okolice?

Ja już zaliczyłam 3 treningi, dzisiaj nie mogę siedzieć na tyłku Robię też noworoczny detoks cukrowy i muszę powiedzieć - to naprawdę działa, czuję się coraz lepiej
__________________
A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.
angielisily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 09:21   #52
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Ja ćwiczę w My Fitness na Woli dzisiaj mam w miarę luźniejszy dzień więc stworzę plan treningowy na najbliższy miesiąc
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 16:14   #53
sensual21
Raczkowanie
 
Avatar sensual21
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z kątowni ;-)
Wiadomości: 135
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Hej, można ?


Ja przyznam szczerze, że zawsze bałam się trochę sztangi choć marzyłam by robić tego typu ćwiczenia...

Miałam problem z kolanami i stąd ta obawa.

W zeszłym tygodniu poszłam na Pump i się zakochałam!

Tam ćwiczymy razem to i mogę podejrzeć technikę.

Chciałabym nauczyć się prawidłowo wykonywać ćwiczenia ze sztangą i samodzielnie robić przysiady itp tak żeby niczego sobie nie uszkodzić. Wiadomo, technika jest ważna.

Póki co jestem wszechstronnie aktywna sportowo od jakiś 3 lat i to mi wystarczało
__________________
"...w miłości ogniem bądź, a nie bezradną ćmą!"
.im bardziej naciskasz -
tym trudniej
uzyskasz.
sensual21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 10:46   #54
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Ja również polecam zajęcia fitness Pump lub też Les Mills Body Pump.
Trzeba wyrobić technikę, np. żeby przy składach kolana nie wychodziły przed stopy ale to przychodzi z czasem

Mam słabe ręce dlatego postanowiłam chodzić na te zajęcia i zdecydowanie widzę różnicę.
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 21:57   #55
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

A ja mogę polecić zakupienie sprzętu do domu.
Mnie się cudownie sprawdza. Kupiłam 2 gryfy (prosty i łamany) do tego obciążenie (łącznie na 60 kg), do tego hantle z regulowanym ciężarem (od 5kg - 30kg), kilka kettli i trenuję.
Jak nie mam czasu jechać na siłkę (pracuję po 65h tygodniowo - grafik zmienny) to, dla mnie posiadanie swojego sprzętu jest idealnym rozwiązaniem.
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 12:28   #56
Hankaak
Rozeznanie
 
Avatar Hankaak
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 559
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Podbijam pytanie dotyczące ile wyciskacie na wszelkich ciężarach? (pomijam pumpy i cross fity)
Ja ostatnio na martwym klasycznym dałam radę 45, w sumo 55,
wiosłowanie ze sztangą 25kg, jednorącz po 10-12kg
przysiady ze sztangą na barkach 35-40kg
wyciskanie wolnych siedząc na ławeczce 8-10kg na rękę -hantlami,
wyciskanie leżąc na sztandze 23kg
Wypady chodząc 28kg sztanga na plecach

Zastanawiam się patrząc na inne kobiety, które np. robią wypady z obciążeniem po 1,5kg w rękach... jaki jest cel takich ćwiczeń? Przecież na zakupach targają więcej...
__________________
Trenuję siłę woli, gdy mięśnie mówią nie...
Hankaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 12:38   #57
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Cytat:
Napisane przez Hankaak Pokaż wiadomość

Zastanawiam się patrząc na inne kobiety, które np. robią wypady z obciążeniem po 1,5kg w rękach... jaki jest cel takich ćwiczeń? Przecież na zakupach targają więcej...
Może dopiero zaczynają i uczą się techniki
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 13:20   #58
Hankaak
Rozeznanie
 
Avatar Hankaak
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 559
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7642523 1]Może dopiero zaczynają i uczą się techniki [/QUOTE]

i tak od 3 tygodni się uczą?
__________________
Trenuję siłę woli, gdy mięśnie mówią nie...
Hankaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 19:24   #59
Bastek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sztangi sztangunie, power bar - wątek dla pakerek

Sie ma. Jestem facetem i dalem sie wciagnac w body pump. Mega energia. Pozdrawiam pakerki 😁
Bastek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-21 20:24:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.