słabe, wyginające się paznokcie. jak im pomóc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-24, 22:15   #1
niebieskieswiatelko888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 41

słabe, wyginające się paznokcie. jak im pomóc?


Czesc


3 dni temu kupulam polerke (bloczek) do☠paznokci, a ze moje paznokcie byly w zlym stanie tzn plytka byla nierownomierna, mialam na nich jakies zolte cos :/ wiec wzielam polerke i mocno i dlugo polerowalam kazdy paznokiec i tu klops... zolte "naloty" na☠paznokciach☠zniknel y, plytka jest rowna i czysta☠ale☠chyba starlam sobie pierwsza wartwe paznokcia, bo odrazu zauwazylam ze paznokcie mam bardzo miekkie i mi sie wyginaja gdy je dotkne mocno na koncach! Mam odzywkeeveline☠i stosowalam ja przez ostatnie pol roku zeby odbudowac paznokcie i mialam je mocne, a tu jeden blad i po☠paznokciach...

co mam robic? W jakim czasie plytka odrosnie? I czy mam malowac paznokcie odzywka z☠evelineczy najlepiej zostawic je w spokiju?
niebieskieswiatelko888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 07:14   #2
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Moje takie są bez spiłowywania tzn. miękkie i wyginające się.
Odżywkę eveline odstaw, o nich już bylo tyle awantur, że choroby paznokci wywołują...
Paznokcie będą odrastać parę dobrych miesięcy.
Możesz:
1. Ściąć na zero, malować normalną odżywką utwardzającą. Ścinać na zero póki się nie wzmocnią. Olejować.
lub
2. Pomalować lakierem i mocno utwardzającym topem i liczyć na cud. I tak w kółko.
lub
3. Zainwestować np. w hybrydę utwardzającą.

Ja wybrałam 3 opcję, maluję semilac hard i są tak twarde, że spokojnie pazurami węgiel przerzucam
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 07:46   #3
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez niebieskieswiatelko888 Pokaż wiadomość
Czesc


3 dni temu kupulam polerke (bloczek) do☠paznokci, a ze moje paznokcie byly w zlym stanie tzn plytka byla nierownomierna, mialam na nich jakies zolte cos :/ wiec wzielam polerke i mocno i dlugo polerowalam kazdy paznokiec i tu klops... zolte "naloty" na☠paznokciach☠zniknel y, plytka jest rowna i czysta☠ale☠chyba starlam sobie pierwsza wartwe paznokcia, bo odrazu zauwazylam ze paznokcie mam bardzo miekkie i mi sie wyginaja gdy je dotkne mocno na koncach! Mam odzywkeeveline☠i stosowalam ja przez ostatnie pol roku zeby odbudowac paznokcie i mialam je mocne, a tu jeden blad i po☠paznokciach...

co mam robic? W jakim czasie plytka odrosnie? I czy mam malowac paznokcie odzywka z☠evelineczy najlepiej zostawic je w spokiju?
myślę, że powinnaś zaglądnąć do poforum o paznokciach-tam jest dużo wątków o pielęgnacji.
a na szybko-skróciłabym paznokcie, wyrzuciła odżywkę eveline do kosza (to sam syf) i olejowała płytkę paznokcia np oliwą z oliwek-możesz ją chwilkę podgrzać w mikrofali.
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 10:46   #4
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Ja bym spilowala paznokcie na krotko, utwardzila hybryda zeby sie nie polamaly, a nastepnie zainwestowala w tabletki na paznokcie. Paznokcie musza ci odrosnac, a dobre tabletki pomoga w tym ze beda szybciej rosnac, a i od zewnatrz wzmocnia paznokcie. Jak dla mnie odzywki do paznokci to pic na wode.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 10:56   #5
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja bym spilowala paznokcie na krotko, utwardzila hybryda zeby sie nie polamaly, a nastepnie zainwestowala w tabletki na paznokcie. Paznokcie musza ci odrosnac, a dobre tabletki pomoga w tym ze beda szybciej rosnac, a i od zewnatrz wzmocnia paznokcie. Jak dla mnie odzywki do paznokci to pic na wode.
To nie pic. Warstwa odzywki,czy jakiegokolwiek lakieru to juz bariera mechaniczna przed codziennymi urazami plytki.
Ja bym z tabletkami nie przesadzala. Najlepiej poradzic tabletki,nie wiedzac czy dana osoba ich w ogole potrzebuje.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 11:19   #6
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
To nie pic. Warstwa odzywki,czy jakiegokolwiek lakieru to juz bariera mechaniczna przed codziennymi urazami plytki.
Ja bym z tabletkami nie przesadzala. Najlepiej poradzic tabletki,nie wiedzac czy dana osoba ich w ogole potrzebuje.
Dlatego napisalam zeby nalozyla hybryde ktora utwardzi i ochroni plytke przed mechanicznymi urazami. Sama odzywka nie utwardzi od razu tak paznkci jak hybryda czy zel,

Odzywki to pic dlatego ze jesli ich uzywasz to paznokcie sa mocne (choc nie kazda jest na tyle dobra ze sprawia ze paznokcie sa mocne). Przestaniesz uzywac to zaraz paznokcie beda takie jak wcześniej.

Skoro dziewczyna uzywala odzywki przez ostatnie pol roku zeby je odbudowac to znaczy ze raczej je w super kondycji nie miala, wiec je potrzebuje.

Paznokcie sa mocne i twarde wtedy kiedy dostarczmy oraganizmowi duzo witamin, mikro i makroelementow. Zadna odzywka nie da takiego efektu jak dostarczenie od zewnatrz paznokcia to czego potrzebuja.

Dlatego hybryda zeby ochronic, tabletki zeby wzmocnic i szybciej rosly.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 12:46   #7
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dlatego napisalam zeby nalozyla hybryde ktora utwardzi i ochroni plytke przed mechanicznymi urazami. Sama odzywka nie utwardzi od razu tak paznkci jak hybryda czy zel,

Odzywki to pic dlatego ze jesli ich uzywasz to paznokcie sa mocne (choc nie kazda jest na tyle dobra ze sprawia ze paznokcie sa mocne). Przestaniesz uzywac to zaraz paznokcie beda takie jak wcześniej.

Skoro dziewczyna uzywala odzywki przez ostatnie pol roku zeby je odbudowac to znaczy ze raczej je w super kondycji nie miala, wiec je potrzebuje.

Paznokcie sa mocne i twarde wtedy kiedy dostarczmy oraganizmowi duzo witamin, mikro i makroelementow. Zadna odzywka nie da takiego efektu jak dostarczenie od zewnatrz paznokcia to czego potrzebuja.

Dlatego hybryda zeby ochronic, tabletki zeby wzmocnic i szybciej rosly.
Przede wszystkim autorka sama sobie zniszczyla paznokcie przez głupotę zbyt mocno je spiłowując. Mysle ze juz umiejetny manicure dużo by zdzialał a nie pilowanie na umór plytki
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 12:48   #8
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

Odzywki to pic dlatego ze jesli ich uzywasz to paznokcie sa mocne (choc nie kazda jest na tyle dobra ze sprawia ze paznokcie sa mocne). Przestaniesz uzywac to zaraz paznokcie beda takie jak wcześniej.
Ale przecież odzywki od tego są? Kto naiwny myśli, że nałożenie odżywki da efekt długofalowy?

Autorko. Masz odżywkę Eveline - jak krzywdy Ci nie robi to ja bym zrobiła 2-3 kuracje 3dniowe zgodnie z zaleceniem producenta z rzędu, włączyła olejowanie a potem na co dzień malowała paznokcie z mniej inwazyjną odżywką pod spodem. Musisz przeczekać aż odrosną.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 13:26   #9
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Przede wszystkim autorka sama sobie zniszczyla paznokcie przez głupotę zbyt mocno je spiłowując. Mysle ze juz umiejetny manicure dużo by zdzialał a nie pilowanie na umór plytki
Raczej dobiła.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Ale przecież odzywki od tego są? Kto naiwny myśli, że nałożenie odżywki da efekt długofalowy?

Autorko. Masz odżywkę Eveline - jak krzywdy Ci nie robi to ja bym zrobiła 2-3 kuracje 3dniowe zgodnie z zaleceniem producenta z rzędu, włączyła olejowanie a potem na co dzień malowała paznokcie z mniej inwazyjną odżywką pod spodem. Musisz przeczekać aż odrosną.
To po co je stosowac, skoro po zaprzestaniu efekt zniknie. Lepiej cos co wzmocni paznokcie na dluzej.

Edytowane przez 201607111040
Czas edycji: 2016-03-26 o 13:27
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 14:43   #10
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Raczej dobiła.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------


To po co je stosowac, skoro po zaprzestaniu efekt zniknie. Lepiej cos co wzmocni paznokcie na dluzej.
No ale jak sie przestanie lykac tabletki to za jakis czas efekt tez przeminie
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 15:24   #11
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No ale jak sie przestanie lykac tabletki to za jakis czas efekt tez przeminie
Jednak efekt po tabletkach utrzyma sie dluzej niz po odzywce Uwazam ze tabletki sa lepsze niz odzywka, a najlepsza jest stala dobra dieta. Tabletki po prostu przyspiesza wzrost paznokcia i sprawia ze "nowy" paznokiec bedzie mocniejszy. Potem latwiej jej bedzie utrzymac efekt.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 15:41   #12
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jednak efekt po tabletkach utrzyma sie dluzej niz po odzywce Uwazam ze tabletki sa lepsze niz odzywka, a najlepsza jest stala dobra dieta. Tabletki po prostu przyspiesza wzrost paznokcia i sprawia ze "nowy" paznokiec bedzie mocniejszy. Potem latwiej jej bedzie utrzymac efekt.
No wiadomo.
Autorka sie nie wypowiada na temat 'codziennej' pielwgnacji paznokci,tzn.czy je maluje itp. Bo ja np.maluje kolorowką ale od zawsze nakladam cos pod spod (osobiscie eveline),potem kolor i u mnie wlasnie odzywka daje lepszy efekt,bo nie zawsze pamietalam o tabletce.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 19:36   #13
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
To po co je stosowac, skoro po zaprzestaniu efekt zniknie. Lepiej cos co wzmocni paznokcie na dluzej.
Chociażby po to żeby je uratować po przygodzie z polerką
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 19:54   #14
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Chociażby po to żeby je uratować po przygodzie z polerką
Nie wiem w jakim dokladnie stanie sa paznokcie autorki, ale jesli starła sobie plytke to zadna odzywka ich nie uratuje. Musi czekac az odrosna jej nowe paznokcie.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 14:07   #15
Busia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Ja całe życie obgryzałam paznokcie. Aby mieć piękne długie paznokietki jak moje koleżanki musialam zrobić tipsy. I zrobiłam je. Teraz już mój nałóg jest przeszłością ale paznokcie wyginają się w kazda mozliwa strone. Żadne odżywki, nic im nie pomaga. A tabletki nie wiem czy chce łykać. Myślałam o zrobieniu sobie hybrydek.
Jak myślicie, to może im pomóc, czy raczej zaszkodzić?
Busia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 16:57   #16
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez Busia91 Pokaż wiadomość
Ja całe życie obgryzałam paznokcie. Aby mieć piękne długie paznokietki jak moje koleżanki musialam zrobić tipsy. I zrobiłam je. Teraz już mój nałóg jest przeszłością ale paznokcie wyginają się w kazda mozliwa strone. Żadne odżywki, nic im nie pomaga. A tabletki nie wiem czy chce łykać. Myślałam o zrobieniu sobie hybrydek.
Jak myślicie, to może im pomóc, czy raczej zaszkodzić?
No jak robilas tipsy to nie dziwota ze paznokcie w oplakanym stanie. Pozostaje ci zostawic je do odrosniecia...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 17:10   #17
Busia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No jak robilas tipsy to nie dziwota ze paznokcie w oplakanym stanie. Pozostaje ci zostawic je do odrosniecia...
Niestety innego wyjścia nie miałam chcąc mieć paznokcie. Ale to było juz kilka lat temu. Także paznokcie zdążyły setki razy odrosnąć a nadal są słabe.
Busia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 18:38   #18
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez Busia91 Pokaż wiadomość
Niestety innego wyjścia nie miałam chcąc mieć paznokcie. Ale to było juz kilka lat temu. Także paznokcie zdążyły setki razy odrosnąć a nadal są słabe.
A jak wyglada twoja dieta?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 19:17   #19
Busia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A jak wyglada twoja dieta?
Moja dieta... Jem wszystko, od warzyw i owoców (chociaż tych drugich mniej) po jakieś niezdrowe jedzonko typu fast foody. Ale czy tutaj dieta ma dużo do powiedzenia? Czy głównym problemem nie był nałóg obgryzania paznokci?
Busia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-27, 20:18   #20
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez Busia91 Pokaż wiadomość
Moja dieta... Jem wszystko, od warzyw i owoców (chociaż tych drugich mniej) po jakieś niezdrowe jedzonko typu fast foody. Ale czy tutaj dieta ma dużo do powiedzenia? Czy głównym problemem nie był nałóg obgryzania paznokci?
Skoro juz nie obgryzasz paznokci to nie powinno miec to wplywu.

Spróbuj wzbogacic swoja diete w cynk, krzem, magnez, wit z gr B, zelazo i kw foliowy. Niedobory prowadza do tego ze m.in paznokcie sa slabe.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 20:25   #21
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez Busia91 Pokaż wiadomość
Moja dieta... Jem wszystko, od warzyw i owoców (chociaż tych drugich mniej) po jakieś niezdrowe jedzonko typu fast foody. Ale czy tutaj dieta ma dużo do powiedzenia? Czy głównym problemem nie był nałóg obgryzania paznokci?
Ja obgryzałam paznokcie praktycznie od dziecinstwa az do okresu nastoletniego. Teraz mam paznokcie tak twarde ze zeby je obciac musze je wczesniej..namoczyć... Takze watpie by obgryzanie mialo az taki wplyw..
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 20:35   #22
Busia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Więc może faktycznie problem tkwi w jakiś niedoborach w mojej diecie Musze sprawdzić na co najbardziej położyć nacisk jeśli chodzi o to co wymieniła LusiaPlotkara i wdrożyć to w życie. Bo stan moich paznokci zaczyna mnie doprowadzać do szału.
Busia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 16:37   #23
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokci2. jak im pomoc?

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Moje takie są bez spiłowywania tzn. miękkie i wyginające się.
Odżywkę eveline odstaw, o nich już bylo tyle awantur, że choroby paznokci wywołują...
Paznokcie będą odrastać parę dobrych miesięcy.
Możesz:
1. Ściąć na zero, malować normalną odżywką utwardzającą. Ścinać na zero póki się nie wzmocnią. Olejować.
lub
2. Pomalować lakierem i mocno utwardzającym topem i liczyć na cud. I tak w kółko.
lub
3. Zainwestować np. w hybrydę utwardzającą.

Ja wybrałam 3 opcję, maluję semilac hard i są tak twarde, że spokojnie pazurami węgiel przerzucam
dieta+olejowanie+ hybryda z tzw hardem. Ja teraz mam 3 raz i nie mogłam się napatrzeć na moje gołe pazurki 3 tyg spokojnie wytrzymują, a kiedyś na 2 dzień mogłam odrywać płatami
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:10   #24
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Polecam olejek rycynowy- mały wydatek, dostępny w każdej aptece, a mi bardzo pomaga i to nie tylko na paznokcie (na brwi i rzęsy również super). U mnie już po kilku razach paznokcie są wyczuwalnie twardsze.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 22:26   #25
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Mnie po zmianie diety na taką z większą zawartością tłuszczu (awokado, olej lniany itp.) paznokcie odżyły . I po olejowaniu .
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 07:47   #26
reggeax33
Przyczajenie
 
Avatar reggeax33
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Jeżeli macie swoją lampę UV/LED lub dostęp do stylistek paznokci które używają produktów Indigo to z całego serca mogę Wam polecić Bazę Proteinową. Dotychczas nie wierzyłam w te wszystkie cuda, a zakładanie hybryd to już w ogóle mi się kojarzyło ze zniszczonymi paznokciami.
Jednak dałam się namówić przez moją Siostrę i właśnie przed założeniem hybrydy, użyła tej bazy i efekty - geniusz
Pazurki są twarde jak kamień i lakiery tak nie niszczą płytki, plus dużo szybciej rosną. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-07-14 o 08:58 Powód: reklama
reggeax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 12:30   #27
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Ja po hybrydzie wlasnie mialam mega slabe strasznie dlugo do siebie dochodzily i od tamtej pory uzywam tylko klasycznych lakierow, wybieram golden rose, bo sa tanie, a dobre i dodatkowo wciaz poszeszana jest paleta kolorow
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 21:10   #28
mysia0054
Przyczajenie
 
Avatar mysia0054
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 16
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Na przepiłowane paznokcie pod żadnym pozorem odżywki z Eveline ;o kremować ręce często, można jakimś bezbarwnym lakierem zabezpieczyć i czekać aż zrośnie ta przepiłowana część, jej i tak już nie zreperujesz
mysia0054 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 05:59   #29
LadyNataliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 124
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Tez uzywalam odzywki z eveline .. ale po zużyciu pierwszej buteleczki zrezygnowalam o teraz wiem ze nigdy więcej do niej nie wrócę. Za każdym razem po aplikacji bolaly mnie masakrycznie paznokcie. Chociaż faktycznie paznokcie po niej były bardzo twarde i ładnie się prezentowały. No ale ten bol okromny zaraz po nałożeniu wiec myślę ze więcej tego szajsu nie kupie. Ja radze ci ściąć paznokcie na krótko i zacząć je olejowac. Np: wspomnianym tu olejkiem rycynowym działa nie tylko na paznokcie ale i na brwi rzęsy oraz włosy. I jest łatwo dostępny pozdrawiam i zycze wytrwałości w dążenia do pięknych zdrowych długich i twardych paznokci
LadyNataliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 15:36   #30
Trinitty90
Raczkowanie
 
Avatar Trinitty90
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: slabe, wyginajace sie paznokcie. jak im pomoc?

Możesz też spróbować witaminy a. Ja kupowałam taką w kapsułkach płynną wyciskałam ją na paznokcie i wcierałam. Tak samo z olejkiem rycynowym. Jak się witamina wchłonęła to malowałam bezbarwną odżywką wzmacniającą i tyle
Trinitty90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-14 08:25:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.