Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-12, 14:58   #3421
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Rotkohl, twoj tz pracuje na silce?
Pare lat temu spotykalam sie z chlopakiem, ktory byl wlascicielem silowni. Masakra
On wprawdzie nie rozliczal mi finansow, za to kontrolowal kazdy moj ruch. Wyliczyl mi nawet czas powrotu z uczelni, kiedys zdobil mi awanture, ze piec minut sie spoznilam. Ewakuowalam sie , bo to nie byl zwiazek, tylko jkas toksyczna relacja


Witam Wszystkich
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 14:59   #3422
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A nie mozesz wziac z platnoscia w perfumerii? Ktorejs dziewczynie anulowali oplacone juz zamowienie. A mnie anulowali takie co mialy kilka dni/tydzien.
Nie ja będę odbierać, ale w sumie racja, tak będzie łatwiej. Dzięki
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:04   #3423
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Cato z mini zamówieniami nic sie nie wyjasnilo. Jak im nawrzucalam w mailu to mi odpisali ze system wylapal jakies bledy w moich zamowieniach i z automatu je anulowal. Taaaa, juz uwierzylam. Jeszcze mi proponowali zrobic jedno zbiorcze zamowienie a nie kilka mniejszych. Zabawne, bo produktow ktore zamawialam juz nie ma.
Teraz zrobilam kilka zamowien za niecale 2 zl, z platnoscia w perfumerii i podobno sa do odbioru ale jeszcze po nie nie bylam.

Rotkhol jakbym czytala o swoim ex tylko on zamiast na odzywki by wydawal na remonty w domu i sprzet. Masakra. Wiej zanim koles wpedzi Cie w kompleksy. Jak mozesz to napisz mi na pw jaki on ma zawod bo jakos nie moge wpasc na zaden przy ktorym normalny zwiazek nie jest mozliwy.....

Nie dosc ze nie dziala cytowanie to jeszcze mi nie wchodza emotki, pogrubienia itd. Wydawlo by sie ze od kiedy wizaz przejal koncern to wszystko bedzie smigac a jest dno i metr mulu.
W kompleksy to on mnie niestety już dawno wpędził. Obawiam się, że już tak się przez niego zmieniłam, że nie potrafiłabym być z nikim innym związać.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-09-12 o 16:04
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:06   #3424
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Anoli ja już nawet zła nie jestem to raczej rozsądek mi podpowiada. Raczej nic się nie zapowiada na zmianę sytuacji, choć znając życie nie będę miała jaj na podjęcie decyzji.

Koshatka - wiele rzeczy się nakłada, istotnie ma rację ten, kto stwierdził, że w fachu mojego tzta nie da się mieć normalnego związku.
Inna sprawa jest to, że powoli dochodzę do wniosku, że za bardzo się różnimy w pewnych kwestiach. Wiele różnych płaszczyzn się nakłada. Być może w pewnych aspektach to i ja wyolbrzymiam.

Chyba najbardziej irytuje mnie jego narzucanie swojego stylu życia, ma obsesję na punkcie siłowni i często słyszę pretensje, że ze mną nie jest tak samo, że powinnam się za siebie wziąć, zacząć pilnować to co jem, generalnie stwierdza że się zapuszczam. Oczywiście jak coś nie tak ugotuje albo mu nie zwaze rzeczy, to jest afera, że przeze mnie formy nie może trzymać. Ma pasję super, ale zaburza mu to postrzeganie rzeczywistości i ja sobie nie życzę, żeby mnie ktoś gnoił, bo nie mam super zarysowanych mięśni i posiadam więcej niż gram tłuszczu. Oczywiście jak powiem, że w Reserved raczej nic nie kupię, bo to XS jest zazwyczaj za duże, to nie omieszka skomentować " jak to możliwe i gdzie w takim razie szczupłe dziewczyny robią zakupy".

Dochodzi do tego różnica podejścia do pieniędzy, on by wszystko przejadl lub wydał na odżywki, na wszystko inne mu wiecznie szkoda, oczywiście nie przeszkadza mu to w rozliczaniu mnie z moich pieniędzy. Właściwie dziś mniej więcej o to poszło, bo napisałam, że muszę sobie buty kupić, bo mnie gniota, a wszystkie inne płaskie nadające się do pracy już wyeksplatowalam do granic, to dostałam reprymende po co sobie kupuje niewygodne buty i jak to musze kupić jak mam multum butów.

Fakt, że on jest najmadrzejszy i jemu jest najciezej zawsze pominę, ach przepraszam jeszcze jego brat ewentualnie.

Więc generalnie nie mam ochoty słuchać do końca życia przytykow na temat mojego wyglądu, rozliczania mnie z każdej złotówki, a najlepiej to jakbym przy tym skakała z radości, czytała mu w myślach i nie posiadała własnego zdania.

Generalnie czasami mam wrażenie, że jestem ze sfrustrowanym piedziesieciolatkiem z kryzysem wieku średniego, a nie z chłopakiem poniżej trzydziestki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cato, mi anulowali mini za 15 zł z 9 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mój TŻ mnie wkurza tym, że jak zrobię mu czasem jakąś kanapkę, to mówi, żeby mu więcej nie robić, bo chleb go tuczy (ostatnio nawet o 22 zrobiłam mu kanapkę z chleba pełnoziarnistego z pastą z bakłażana i awokado, więc całkiem zdrowe, a on tylko zajrzał do kuchni i powiedział, że on chleba na noc nie jada), a kilka dni później o 22 przyniósł pączusie smażone przez mamusię, wpieprzył z 10 i to go akurat nie tuczyło. No i następnym razem mamusia dała mu jakiegoś placka śliwkowego albo makowca i wiecie, że to też nie tuczy??!!

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A nie mozesz wziac z platnoscia w perfumerii? Ktorejs dziewczynie anulowali oplacone juz zamowienie. A mnie anulowali takie co mialy kilka dni/tydzien.
Mi anulowali 4 opłacone i po tygodniu napisałam maila, to łaskawie kazali napisać nr konta. Jutro minie kolejny tydzień i po kasie ani widu ani słychu jeszcze.

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-09-12 o 15:08
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:10   #3425
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Korinka, najlepiej skontaktuj sie z PIP,jak najlepiej wyjsc z tej sytuacji. W przypadku twojej degradacji, oni sporzadzaja aneks do umowy, odbywa sie to w drodze porozumienia. W przypadku gdy nie przystaniesz na warunki oni przygotowuja wypowiedzenie zastepcze. Dla mnie ta sytuacja to zwykly mobbing. Trzymam kciuki za pozytywne rozstrzygniecie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:11   #3426
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Jejku dopiero teraz udało mi się wejść na wizaż

Od rana nie umiem zalogować się na forum ze służbowego kompa. Myślałam, że konto zablokowali mi w pracy czy co ale na komórce też mi się nie udało, więc nie wiem o co chodzi

Muszę Was nadrobić
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:13   #3427
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Octavia-przecież mamusia tyle miłości tam włożyła, że to nie ma prawa tuczyć!

Rotkohl - weź porządnie przemyśl jak najszybszą ewakuację z tego związku... póki jeszcze masz na to siłę. Wątpię, żeby potem było lepiej, a jak się już "przyzwyczaisz" i popadniesz w stagnację, to dopiero będzie kaplica.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:17   #3428
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Anoli ja już nawet zła nie jestem to raczej rozsądek mi podpowiada. Raczej nic się nie zapowiada na zmianę sytuacji, choć znając życie nie będę miała jaj na podjęcie decyzji.

Koshatka - wiele rzeczy się nakłada, istotnie ma rację ten, kto stwierdził, że w fachu mojego tzta nie da się mieć normalnego związku.
Inna sprawa jest to, że powoli dochodzę do wniosku, że za bardzo się różnimy w pewnych kwestiach. Wiele różnych płaszczyzn się nakłada. Być może w pewnych aspektach to i ja wyolbrzymiam.

Chyba najbardziej irytuje mnie jego narzucanie swojego stylu życia, ma obsesję na punkcie siłowni i często słyszę pretensje, że ze mną nie jest tak samo, że powinnam się za siebie wziąć, zacząć pilnować to co jem, generalnie stwierdza że się zapuszczam. Oczywiście jak coś nie tak ugotuje albo mu nie zwaze rzeczy, to jest afera, że przeze mnie formy nie może trzymać. Ma pasję super, ale zaburza mu to postrzeganie rzeczywistości i ja sobie nie życzę, żeby mnie ktoś gnoił, bo nie mam super zarysowanych mięśni i posiadam więcej niż gram tłuszczu. Oczywiście jak powiem, że w Reserved raczej nic nie kupię, bo to XS jest zazwyczaj za duże, to nie omieszka skomentować " jak to możliwe i gdzie w takim razie szczupłe dziewczyny robią zakupy".

Dochodzi do tego różnica podejścia do pieniędzy, on by wszystko przejadl lub wydał na odżywki, na wszystko inne mu wiecznie szkoda, oczywiście nie przeszkadza mu to w rozliczaniu mnie z moich pieniędzy. Właściwie dziś mniej więcej o to poszło, bo napisałam, że muszę sobie buty kupić, bo mnie gniota, a wszystkie inne płaskie nadające się do pracy już wyeksplatowalam do granic, to dostałam reprymende po co sobie kupuje niewygodne buty i jak to musze kupić jak mam multum butów.

Fakt, że on jest najmadrzejszy i jemu jest najciezej zawsze pominę, ach przepraszam jeszcze jego brat ewentualnie.

Więc generalnie nie mam ochoty słuchać do końca życia przytykow na temat mojego wyglądu, rozliczania mnie z każdej złotówki, a najlepiej to jakbym przy tym skakała z radości, czytała mu w myślach i nie posiadała własnego zdania.

Generalnie czasami mam wrażenie, że jestem ze sfrustrowanym piedziesieciolatkiem z kryzysem wieku średniego, a nie z chłopakiem poniżej trzydziestki.
Nienawidzę takich terrorystów. Jak ma pasję to super, ale niech da żyć innym, w tym Tobie. Znam takie przypadki i nie przegadasz, bo ta osoba myśli, że jest lepsza od innych bo trzyma się diety i ćwiczy. Więc ogólnie ciężka sytuacja i jeśli nic do niego nie przemawia, to niestety, ale będziesz musiała wybrać czy odejść czy go "nawracać", ale jego ogarnięcie się może nie nadejść i będziesz się jeszcze bardziej męczyć w tym związku.

Ja rozumiem, można kogoś zmotywować, ale nic na siłę i na mnie teksty, które kieruje w Twoim kierunku tż działają odwrotnie.

Aha, jeśli chodzi o jedzenie, to powiedziałabym mu, że ma rączki i nóżki i chyba nie ma żadnych zdrowotnych przeciwwskazań, żeby nie mógł sobie sam kolacji zrobić. Zauważyłam, że takie roszczeniowe zachowanie jedzeniowe to bardzo często wynik wychowania i rozpieszczania przez mamusię. Mam taki przypadek w rodzinie, że przyszłam w odwiedziny i ów osobnik mi KAZAŁ zrobić sobie kanapkę bo jest głodny, to powiedziałam, że niech sam sobie robi, mam to gdzieś, ale jego żona i mamusia bardzo go rozpieszczają i kolacja musi być wieloskładnikowa(trenuje) i o określonej porze, jego żona musi się pilnować bardzo z jedzeniem bo on z grubaską nie będzie itp, ale ta dziewczyna wiedziała w jaki związek się pakuje i to akceptuje niby.

Edytowane przez Hermiona111
Czas edycji: 2016-09-12 o 15:23
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:22   #3429
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

A to jest chyba bardziej kwestia charakteru, a nie wykonywanego zawodu. Znam wielu normalnych.
Niektorzy po prostu sa niezdolni do zwiazku, szkoda czasu na takich
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:28   #3430
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

U mnie też cisza w sprawie opłaconych i następnie anulowanych przez D zamówień. Chyba nie zamierzają zwracać kasy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:34   #3431
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Rotkohl strasznie smutno się czyta co piszesz. Strasznie. Facet niszczy Cię psychicznie. Jest pępkiem świata, a Ty masz być jego ozdobą.
Nie pozwalaj, żeby Cię obrażał. Z takiego zachowania nie rodzi się szacunek. Tak szczerze, to myślę, że to znęcanie się psychiczne.
Pomyśl, że w życiu nie ma tylko dobrych chwil. Są też gorsze i złe. Musisz być pewna, że Twój mężczyzna będzie z Tobą ZAWSZE. Będzie Twoim wsparciem (tak jak i ty dla niego). Poza tym są chwile gdy kobieta delikatnie mówiąc nie wygląda dobrze (ja np.wyglądałam fatalnie pod koniec ciąży) i nie wyobrażam sobie mieć poczucie, że dla mojego mężczyzny jestem okropna. W takich chwilach musisz czuć wsparcie. Moim zdaniem szkoda życia. Jeżeli masz poczucie, że związek nie rokuje na przyszłość, to lepiej uciąć to szybko. Nie chcesz się chyba obudzić za kilkanaście lat jako zgorzkniała, smutna, zmęczona życiem kobieta? Poczucie, że straciło się najlepsze lata życia może być wyniszczające. Wiem, że nie jest łatwo przekreślać wspólnych lat, ale jeżeli można zawalczyć o siebie to sens w tym jest.

A swoją drogą, nie kusiło Cię kiedyś odpyskować mu np., że Ty inwestujesz w zwoje mózgowe, a nie w mięśnie?


Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2016-09-12 o 16:18
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:35   #3432
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Jestem zachwycona korektorem Narsowym ! cudooooooooooooooo
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:38   #3433
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Mi i Paulinie anulowali w D dzisiaj wszystkie zamówienia opłacone kartą.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:48   #3434
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mi i Paulinie anulowali w D dzisiaj wszystkie zamówienia opłacone kartą.

Ciekawe jaką ustawili kwotę graniczną poniżej której system anuluje?
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:49   #3435
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ciekawe jaką ustawili kwotę graniczną poniżej której system anuluje?
Nie wiem, ja brałam po 2 maseczki - 2 dyszki. Nie przeszło żadne. 3 maski też nie przeszły. Może próg to 50zł? Pierdziele tego D - już tam nie zaglądam, specjalnie nie będę robić zamówień na ponad 50zł

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-09-12 o 15:52
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 15:55   #3436
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Korinka wspolczuje sytuacji w pracy Mam nadzieje ze to zwykle ploty a jak nie to ze znajdziesz lepsza prace

Rothkol miesnie nie sa najważniejsze, mam nadzieje ze Twój partner dostrzeże to ze wycofujesz się z związku i postara naprawić wasza relacje. Mam nadzieje ze podejmiesz dobra decyzje

Witam się w poniedzialek
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:02   #3437
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ciekawe jaką ustawili kwotę graniczną poniżej której system anuluje?
Pomyslec, ze kiedys to byla moja ulubiona perfumeria. Stopniowo zanizaja standardy

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja brałam po 2 maseczki - 2 dyszki. Nie przeszło żadne. 3 maski też nie przeszły. Może próg to 50zł? Pierdziele tego D - już tam nie zaglądam, specjalnie nie będę robić zamówień na ponad 50zł
Szkoda, ze na syforze takie beznadziejne probki
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:04   #3438
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

@ Rotkohl

Jesteś młodą, śliczną, wartościową dziewczyną, która zasługuje na spokój i na szczęście.
Proszę pomyśl o tym, aby nie zmarnować sobie życia.
Byłam w podobnej (choć pod wieloma względami innej) sytuacji i za to, że zbagatelizowałam sygnały ostrzegawcze płacę do dziś.

Trzymaj się i rób to co podpowiada Ci rozsądek (nie serce).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:07   #3439
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Octavia-przecież mamusia tyle miłości tam włożyła, że to nie ma prawa tuczyć!

Rotkohl - weź porządnie przemyśl jak najszybszą ewakuację z tego związku... póki jeszcze masz na to siłę. Wątpię, żeby potem było lepiej, a jak się już "przyzwyczaisz" i popadniesz w stagnację, to dopiero będzie kaplica.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:26   #3440
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
W kompleksy to on mnie niestety już dawno wpędził. Obawiam się, że już tak się przez niego zmieniłam, że nie potrafiłabym być z nikim innym związać.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

smutno mi jak czytam to co piszesz o swoim związku mój tż też jest fanem siłowni, zdrowego odżywiania, odżywek, aktywności fizycznej itd, itp - ja zupełnie przeciwnie ale nigdy, NIGDY nie powiedział do mnie że jestem za gruba, że coś mu się nie podoba. . Jeżeli się naśmiewa ze mnie gdy zagryzam piwo pączkiem to wiem że robi to w żartach bo znam go już długo. Uciekaj od tego kolesia jak najszybciej zanim całkiem Cię zniszczy psychicznie znajdziesz na pewno kogoś wartościowego i normalnego i tego Ci życzę. Nie warto męczyć się w nieudanym związku - nie macie dzieci, ślubu i kredytu wiec powiedz mu jak najszybciej "adieu" i szukaj kogoś kto doceni kim jesteś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:34   #3441
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
smutno mi jak czytam to co piszesz o swoim związku mój tż też jest fanem siłowni, zdrowego odżywiania, odżywek, aktywności fizycznej itd, itp - ja zupełnie przeciwnie ale nigdy, NIGDY nie powiedział do mnie że jestem za gruba, że coś mu się nie podoba. . Jeżeli się naśmiewa ze mnie gdy zagryzam piwo pączkiem to wiem że robi to w żartach bo znam go już długo. Uciekaj od tego kolesia jak najszybciej zanim całkiem Cię zniszczy psychicznie znajdziesz na pewno kogoś wartościowego i normalnego i tego Ci życzę. Nie warto męczyć się w nieudanym związku - nie macie dzieci, ślubu i kredytu wiec powiedz mu jak najszybciej "adieu" i szukaj kogoś kto doceni kim jesteś


Rotkohl, całe życie przed Tobą - szkoda czasu na zadufanego w sobie osiłka, który jak widać Cię nie szanuje
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:40   #3442
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jestem zachwycona korektorem Narsowym ! cudooooooooooooooo

Ktory wzielas kolor?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:45   #3443
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Mówiłam, ze korektor narsowy jest extra
Ja ma go już ... z poltora roku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:47   #3444
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Lenka, tak gdzies mi sie obilo o uszy, ze mozna dokupic ziemie jako powiekszenie wlasnosci, ale chyba tez nic z tego chodzi nam wlasnie o powieszenie naszej dzialki, a nie kupienie tak "ni z gruchy ni z pietruchy"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ograniczenia wynikające z tej ustawy dotyczą obrotu działkami powyżej 3 tys. metrów kwadratowych. Możecie przeciez kupić kilka działek, gdzie powierzchnia jednej nie przekracza 3 tys. Obejść się tego nie da. Najlpiej jak jest miejscowy plan i zapisy w nim że dany teren jest pod budownictwo mieszkaniowe, jego zapisy odralniają
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:48   #3445
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez aszkaa90 Pokaż wiadomość
Ktory wzielas kolor?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vanilla
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:54   #3446
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Rany dopiero wstałam jak położyłam się o 14.30.... Byłam wykończona po pracy. Ale w między czasie ustaliliśmy z Tż plan B,C i D będzie dobrze. Tylko muszę zrobić tak żebym to ja była góra w tej sytuacji a nie oni Humor zdecydowanie lepszy Amyzku przepraszam,ale z tego wszystkiego zapomniałam koperty wyjąć z auta Tż i nie mam co wysłać na pocztę jutro przed 15 skocze na pocztę.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Rotkohl co za czub z Twojego tz. Pogoń go jak najszybciej, zanim nie jest za późno
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:55   #3447
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Rany dopiero wstałam jak położyłam się o 14.30.... Byłam wykończona po pracy. Ale w między czasie ustaliliśmy z Tż plan B,C i D będzie dobrze. Tylko muszę zrobić tak żebym to ja była góra w tej sytuacji a nie oni Humor zdecydowanie lepszy Amyzku przepraszam,ale z tego wszystkiego zapomniałam koperty wyjąć z auta Tż i nie mam co wysłać na pocztę jutro przed 15 skocze na pocztę.
: jupi: najważniejsze że humor lepszy wszystko się ułoży nic się nie dzieje - mi się nie spieszy ja poleciałam na pocztę bo chciałam żebyś miała pakę przed czwartkiem a do mnie możesz wysłać kiedy tam masz czas, jutro, w środę albo w czwartek mi się nie spieszy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 16:59   #3448
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Podjęłam męska decyzje i oddaje S. Będę potrzebować kasy -bo chwilowo sytuacja niezapewna, chwilowy odwyk sie przyda, po trzecie nie ma tam nic bez czego nie będę mogła żyć -szczerze to w ogole box mnie nie ucieszył. Wolę odebrać Estee jestem 245 zł do przodu

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: jupi: najważniejsze że humor lepszy wszystko się ułoży nic się nie dzieje - mi się nie spieszy ja poleciałam na pocztę bo chciałam żebyś miała pakę przed czwartkiem a do mnie możesz wysłać kiedy tam masz czas, jutro, w środę albo w czwartek mi się nie spieszy
Kochana, zakrecila mnie ta dzisiejsza sytuacja. Ale nic nie dzieje się przez przypadek Mam motywację do angielskiego. Jak bym znała to miałam kolejna extra propozycje ale nic straconego idę jakiegoś Shreka na twarz zarzucić
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:00   #3449
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Liv87 - Właśnie oglądam model TL3, bo podobno jest porównywalny z obsydianem. Nie widzę opcji powiększenia czcionki, a wydawało mi się, że taka możliwość jest w każdym czytniku...
Z tego co gdzieś znalazłam, to wszystkie czytniki są dość delikatnymi urządzeniami. Niestety.
W Paperwhite moge powiekszac czcionke, w moim poprzednim podstawowym modelu Kindla tez moglam to jakis dziwne, ze nie ma takiej opcji :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-12, 17:19   #3450
aszkaa90
Raczkowanie
 
Avatar aszkaa90
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 192
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
vanilla

To tez sobie zamowie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aszkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.