Gray Everyday - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 11:50   #1
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525

Gray Everyday


Witam Dziewczyny!

dodaję makijaż , który zrobiłam wczoraj, nie wiedziałam na jakie kolory się zdecydować i wybrałam szarości, co prawda wczoraj nie byłam zbyt wypoczęta i nawet korektor pod oczy za bardzo nie pomógł - wiec kolory te na całej twarzy nie wyszły rewelacyjnie, ale z samego makijażu oka jestem nawet zadowolona , dlatego też chcę się z wami nim podzielić

Lista kosmetyków:

twarz:

-podkład Dior

- Rimmel Bronzer

- korektor Shiseido

oczy:

- baza Art Deco

- cienie szary ciemny i jasny z drobinkami Peggy Sage

- szarości z bazarkowej palety

- tusz Lash Expansion Maybelline

- szminka Rimmel Pink Champagne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gray.jpg (52,1 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gray2.jpg (59,4 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grey1.jpg (42,9 KB, 370 załadowań)
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)



Edytowane przez northwestpassage
Czas edycji: 2008-12-17 o 12:27
northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 12:22   #2
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Gray Everyday

Takie chłodne cienie pasują do twojej karnacji, ale: brakuje mi kreseczki, która pięknie otwiera przecież oko (chyba zawsze robię jakąś kreskę ), no i kolor szminki, jeśli jest w rzeczywistości taki, jak na zdjęciach, dla mnie nie pasuje. Wole zazwyczaj bardziej naturalne kolorki
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 12:26   #3
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Gray Everyday

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Takie chłodne cienie pasują do twojej karnacji, ale: brakuje mi kreseczki, która pięknie otwiera przecież oko (chyba zawsze robię jakąś kreskę ), no i kolor szminki, jeśli jest w rzeczywistości taki, jak na zdjęciach, dla mnie nie pasuje. Wole zazwyczaj bardziej naturalne kolorki
ach ta szminka, od lampy się zrobiła różżżżżżżżżowa, jest jaśniejsza, bardziej pastelowa.

a kreseczkę chciałam postawic, jednak sie spieszyłam i znając moje koślawe rączki to pewnie wszystko bym zepsuła, kreski zostawiam na później kiedy mam więcej czasu jeszcze nad nimi pracuje...
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 12:51   #4
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Gray Everyday

Ja kresek uczyłam się na miękkiej kredce, tylko musi być naostrzona. Treaz próbuj okiełznać eyeliner
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 15:33   #5
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Gray Everyday

Podoba mi sie sam makijaż oka Kolor pomadki jeśli rzeczywiście nie był taki "różżżżżżżżżowy" to wybaczam Bardziej cielisty by sie przydał ale rozumiem, że aparat nie zawsze odda całą paletę barw makijażu. Ale faktycznie wypoczęta to Ty nie jesteś na tych zdjęciach Całą noc pewnie na Wizażu buszowałaś Tak czy inaczej ładnie Ci w tych szarościach
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:32   #6
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: Gray Everyday

Makijaż oka nawet ładny, tylko chyba Ci się cień troszkę osypał na rzęski. No i tą kreseczkę też bym dodała ale ja uzależniona od kresek na oku jestem więc to może takie moje zboczenie No i na koniec ta różowa szminka mi tu nie pasuje, ale skoro piszesz, że w rzeczywistości kolor nie jest tak jaskrawy więc się nie czepiam
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:10   #7
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Gray Everyday

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Ja kresek uczyłam się na miękkiej kredce, tylko musi być naostrzona. Treaz próbuj okiełznać eyeliner
Tak jest Nais jutro zabieram się za eyeliner, już ja się postaram żeby położyć go na łopatki)

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Podoba mi sie sam makijaż oka Kolor pomadki jeśli rzeczywiście nie był taki "różżżżżżżżżowy" to wybaczam Bardziej cielisty by sie przydał ale rozumiem, że aparat nie zawsze odda całą paletę barw makijażu. Ale faktycznie wypoczęta to Ty nie jesteś na tych zdjęciach Całą noc pewnie na Wizażu buszowałaś Tak czy inaczej ładnie Ci w tych szarościach
Dziękuję Ci za opinię z aparatem to jak prawie każda z nas walczę

och, ta moja cera, już próbuję maseczek z ogórka , limonki, i innych oczyszczających, a od wizażu to faktycznie jestem uzależniona i to najczęściej po nocach - mój narzeczony ma rywala hihhi, muszę się wsiąść w garść, już kupiłam ziołowy wywarek od ojczulków bonifratów na spanko - wczoraj jak dziecko usnełam polecam dla nocnych marków

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Makijaż oka nawet ładny, tylko chyba Ci się cień troszkę osypał na rzęski. No i tą kreseczkę też bym dodała ale ja uzależniona od kresek na oku jestem więc to może takie moje zboczenie No i na koniec ta różowa szminka mi tu nie pasuje, ale skoro piszesz, że w rzeczywistości kolor nie jest tak jaskrawy więc się nie czepiam
dziękuję za opinię jak już pisałam szminka w rzeczywistości nie taka strrrraszna , a i nad kreseczką do tego looku popracuje
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 18:08   #8
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Gray Everyday

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za opinię z aparatem to jak prawie każda z nas walczę

och, ta moja cera, już próbuję maseczek z ogórka , limonki, i innych oczyszczających, a od wizażu to faktycznie jestem uzależniona i to najczęściej po nocach - mój narzeczony ma rywala hihhi, muszę się wsiąść w garść, już kupiłam ziołowy wywarek od ojczulków bonifratów na spanko - wczoraj jak dziecko usnełam polecam dla nocnych marków
oj...nie o cerę mi chodziło Cera jest w porządku moja droga Oczka bardzo zmęczone masz na tych zdjęciach
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 00:02   #9
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Gray Everyday

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Nais
Ja kresek uczyłam się na miękkiej kredce, tylko musi być naostrzona. Treaz próbuj okiełznać eyeliner

Tak jest Nais jutro zabieram się za eyeliner, już ja się postaram żeby położyć go na łopatki)
Wkradła mi się literówka, chodziło mi o to, że ja próbuję okiełznać eyeliner No ale ty też próbuj, bo on jednak inaczej wygląda na oczkach niż kredka
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 10:05   #10
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Gray Everyday

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
oj...nie o cerę mi chodziło Cera jest w porządku moja droga Oczka bardzo zmęczone masz na tych zdjęciach
oj wiem Kochana, te moje oczy i worki z kartoflami pod nimi heeheh, ale na wszystko jest rada i tym się pocieszam

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Wkradła mi się literówka, chodziło mi o to, że ja próbuję okiełznać eyeliner No ale ty też próbuj, bo on jednak inaczej wygląda na oczkach niż kredka
ach te literówki, to prawda eyeliner jest bardziej efektowny
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 16:11   #11
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Gray Everyday

ładnie w nim wyglądasz i pasuje pod bluzeczkę
fajne kolory
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 22:07   #12
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Gray Everyday

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
ładnie w nim wyglądasz i pasuje pod bluzeczkę
fajne kolory
dziękuję
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.