Kremy, pielęgnacja twarzy do 25 roku życia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-09, 19:35   #61
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

przede wszystkim sa to inne kwasy effaklar BHA a acne derm kwas azelainowy. jesli naprawde masz odpirna to mozesz A d od razu kupic razem z effaklarem, ale nie stosuj codziennie, jak napisałam wyzej z czestotliwoscią. proponuje rffaklar i glyko a , kwasy AHA i one zadziałąja szybciej na bliznuy, albo diacneal - kwas AHA 6% i dodatkowo retinaldehyd który tez złusci i rozjasni i pomocny przy przebarwieniach , bliznach
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 21:32   #62
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

Teraz to juz totalnie nie wiem co mam uzywac acne derm, glyco-a, effaklar czy diacneal??
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 09:35   #63
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

na poczaterk proponuje effackal k , potem mozesz dodat po pewnym czasie kwasy AHA np diacneal czy glyko a
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 18:44   #64
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

No nie... z braku czasu nie mogłam isc do apteki wiec wysłałam swoja siostre po effacklar k a jej aptekarka wciskała cicaplast czy jakos tak a potem glyco a o ,którym wspominałam siostre ze kiedys sobie kupie wiec ona mi teraz kupiła a wymienic nie moge bo nie wzięła paragonu co ja mam teraz zrobic?? Moze połaczyc go ze zwykłym kremem zeby był słabszy /chociaz to chyba głupie?! Wogóle jak sie go uzywa na cała twarz czy tylko w miejscach blizn??
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:26   #65
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

glyco a ma kwas glikolowy w stezeniu 12 % na pierwszy raz to trochę duzo, moze da się wymienić?jesli chcesz efekt złuszczania na całej bnuzi to na cała twarz a jesli tylko na bliznę to tylko na nią i mysle ze to bedzie na teraz najlepsze rozwiązanie , z tym ze na razie co 3 dni uzywaj, po około 2 tyg zwieksz do 2 , jesli Cię podrażni zmniejsz ponownie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 16:58   #66
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

Wczoraj wieczorkiem nałozyłam glyco-a na nos i blizny, a rano juz mi skóra z nosa schodziła. To dobrze??
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 17:26   #67
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

a mialas podrazniona twarz, czerwona, piekla Cie? jesli nie to wszystko w porzadku. I mysle ze jednak na poczatek powinnas stosowac go na krem nawilzajacy zeby oslabic jego dzialanie zeby Cie nie podraznil, no ale skoro po jednym uzyciu wszystko jest ok to mysle, ze jak go na poczatek bedziesz rzadko stosowac to bedzie ok. dopiero pozniej zwieksz czestotliwosc.
No i przy kwasach i retinoidach zluszczanie to normalna reakcja, jak jest dokladnie w przypadky glyco a to nie wiem bo nie stsoswalam ani sie tym nie interesowalam, wiec oddaje glos ekspertkom bo czasem nadmierne luszczenie moze byc tez efektem podraznienia. pozdrawaim
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 19:43   #68
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

Skóra troszke piekła ale z tego co słyszałam to normalne przy kwasach a zaczerwienienia nie zauważyłam a jaesli to nie znaczne.
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 13:48   #69
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

Cytat:
Wczoraj wieczorkiem nałozyłam glyco-a na nos i blizny, a rano juz mi skóra z nosa schodziła. To dobrze??
tak , to normalne ale jakie Ty masz w ogóle stezenie? bo oprocz 12 sa tez mniejsze, masz te mniejsze?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 17:08   #70
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

Nom mam 12% ale dałam bardzo mało i teraz mam zarabiste plamy na twarzy tzn tam gdzie mi skóre "wyżarło" jest jasniejsza
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 16:30   #71
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

to normalne, a uzywasz na dzien filtrów?a ile dałas za niego?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 17:09   #72
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

Więc chwile już stosuje glyco-a i juz widze zmiany - skóra jest jaśniejsza i tyle ,ale to dopiero początek mojej przygody z kwasami. Jestem dobrej mysli.
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 17:26   #73
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: 17-sto latka i pielęgnacja hmmm...

ciesze sie ze wsyzstko jest dobrze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 23:37   #74
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Ja juz zglupialam po tych wszystkich postach.
Mam 23lata i myslalam,ze w tym wieku wystarczy cere traktowac kremem nawilzajacym .Dlatego,ze w tym wieku niepotzrebnie uzywac kremow przeciwzmarszczkowych itp.A tu czytam,ze kosmetyczka 20letnia uzywa kremow antyutleniaczy,retinoidy, serum.??
Sama juz nie wiem,czy ,moze mi ktos wytlumaczyc jak to powinno byc naprawde?
Chcialabym dbac o cere,chce zapobiec przewczesnemu sie starzeniu itp. to mam uzywac kremow przeciwzmarszczkowych?
Doradzcie bo zagubilam sie juz w tym wszystkim/
Moim grzechem bylo korzystanie z "dobrodziejstw" slonca ale dzieki temu forum postanowolam z tym skonczyc.
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 00:07   #75
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Dodam,ze po obu stronach skrzydelek nosa,w okolicy policzkow,przed policzkami mam taka skore ,podobna do skorki pomaranczy,czyli takie dziurki jakby.
Co to moze byc i co moze pomoc na to?
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 10:27   #76
Lagoona
Przyczajenie
 
Avatar Lagoona
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Cytat:
Napisane przez Shafira Pokaż wiadomość
Dodam,ze po obu stronach skrzydelek nosa,w okolicy policzkow,przed policzkami mam taka skore ,podobna do skorki pomaranczy,czyli takie dziurki jakby.
Co to moze byc i co moze pomoc na to?
Shafira! Poprostu masz w tej okolicy rozszezone pory!!!
Lagoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 11:00   #77
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

jesli masz pory rozszerzone dziedzicznie mozna je tylko przymknąc troszeczke, nie da sie wówczas całkowicie zamknąc, ale mozesz sprobowac hascodermu, acneroxidu, benzacne, maseczki aspirynowej, effaklaru,
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 11:16   #78
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Dzieki za info,cos z tych wymiennionych wyprobuje.
A jak z ta pielegnacja cery,z tymi kremami przeciwzmarszczkowymi ,antyutleniaczami Emilio?
Ja juz sama nie wiem
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 12:12   #79
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

przedw szystkim kosmetyczki i nie tylko wychodzą z ałozenia zelepiej zapobiegac niz leczyc , dlatego profilaktycznie mozesz uzywac np teraz retinoidów, przeciwzmarszczkowo , ale nie tylko bo np one sa dobre tez na proszcze , pogrubiaja naskórek , przez co naczynka nie sa tak bardzo widoczne, ale dzialanie p-zmarszczkowe jest tu na pierwszym miesjcu, wiec jesli chcesz mozesz uzywac retinoidów, ja uzywam od roku , ale na początku tradzik leczyłam nie ropny ale grudkowo, zaskónikowy, kremy sprzedawane w drogerii przeciwzmarszczkowe to przede wszystkim kremy ktore nawilzaja , i nie zrobia niczego zlego nawet gdyby uzywała ich 18 letniadziewczyna, znam pania ktora ma przeszlo 45 lat , dzieki retinoidom i filtron wyglada na lekko po 25 , retinoidy i filtry to potęga przecwzmarszczkowa, powstałe zmarszczki tez są w stanie wygladzic ale lepiej profilaktyke stosowac, jesli chodzi o antyulteniacze to takze wewnatrznie bo wiecej wolnych rodników robi sie wew organizmu ale zewnatrzenie w postaci serum przed nałozeniem filtrow jak najbardziej wskazane. ogolenie minimalizm : rano serum z wic c np , na to filtry, wieczorem nawizlacz efektowny i to wszystko! jeslic era jest gładka retinoidy okresowo np jesienią do wiosny co 4 dni czy co 3 i to wszystko.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 12:13   #80
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

oczywsice na dzien filtry, one takze baaardzo przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek ,o ile nie najbradziej a el musisz patrze nie ma oznaczenie faktora np 50 tylko na IPD i PPD bo tooznaczenie jest dla promienowania UVA odpowiedzialnego za fotodtarzenie

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2006-10-24 o 13:55
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 12:39   #81
Shafira
Raczkowanie
 
Avatar Shafira
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Dzieki,pomoglas mi.
A jakie jest dobre serum z wit.c i retinoid oraz filtr dla mlodej cery?Jaka nazwa?
Czy retinoidy i przeciwutleniacze to to samo?
Nie orientuje sie
Sorki,ze tak mecze Cie pytaniami.
Shafira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 12:51   #82
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Cóż to za bzdura, że jak jest napisane na opakowaniu po 20 r.ż. to wszystkie dwudziestolatki powinny tego używać i powinno im to wystarczać Swoją drogą nigdy nie spotkałam informacji o wieku na kremie. Serio.

Ja mam 20.
Używam obecnie (co miesiąc zmieniam zestawy):
na noc Effaclar K, czasem wcześniej Dermedica krem intensywnie nawilżający Acne Expert
na dzień: krem Daxa na naczyńka do cery mieszanej i na to filtr 40


Zmarszczek u mnie ni widu ni słychu, a za to inne problemy mam (rozszerzone naczyńka, pory, drobne pryszcze). Używanie w moim przypadku kremu tylko nawilżającego jest absolutnie niemożliwe (a szczególnie jakieś Nivea Soft czy inne Bambino )
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 13:04   #83
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

nie męczysz! na wizazu siedze z przyjemnosci i lubie pomagac

tak , mozna powiedziec ze to to samo chociaz do przeciwutleniaczy zalicza sie (jesli chodzi o witaminy) jeszcze witamine e i c, retinoidy to wit a , tez ma dzialanie przeiwutleniające .

serum z wit c to np krople dla dzieci mogą byc, nie ma w nich zadnych składników jakie noe mogły by byc stosowane na skórę, np juvit dodatkowo zawiera składnik helatujący który wiżae wpływ metali a metali nie lubi wit c , jeszcze wyciągów z roślin i kwasów BHA. juvit jest na glicerynie wiec warunkiem nawl\ilzenia jest nawadnianie organizmu od wewnatrz czyli picie wodu , bo gliceryna bierze wilgoc z wnetrza skóry. przy cerze tłustej moze byc to derum za ciezkie, wtedy na dłozni rozcieńcza sie je z woda (nie nalewa sie do buteleczki!) tylko na dłozni i nakłąda na twarz i szyje, mozna tez zmoczyc twarz woda przed naozeniem , to przyspiesza takze wchłanianie witaminki c. nie wiem czy jest dostepny jeszcze cevikap - na bazie wody , tez krople , ale wit c sie szybko utlenia w rostworze wodnym i po okolo tygodniu nie ma juz 10 % stezenia wit c. w glicerynie jest trwałosc dłuzsza wiec mozna spokojnie wykorzystac cała byteleczke. jesli interesuje Cie mieszanie kosmetyków mozesz zrobicsama serum ,ale trzeba co tydz robic nowe i skłądniki kupowac . mozesz tez uzyc kremu z wit c - active c , flavo c ... jelsi nie masz tendencji do zatykania mozesz dodac do juvitu zawartosc kapsułki a+e, albo tez na noc co jakis czas wycisnąc zawartosc to tez takie serum, w ogole jestem fanką naturalnych kosmetyków , zajrzyj na "domowe kosmetyki" tam są przepisy na maski z kuchni , są o wiele lepsze niz z drogerii!!! jesli chodzi o kuracje retinoidami to mozesz kupic np diacneal , dodatkowo zawiera kwasy AHA 6% i retinaldehydu 0,1% czyli na preparatbez recepty bardzo duzo, a retinaldehyd pop przejscu reakcji w skóze tez zmienia sie w najsilniejsza przeciwzmarszczkowo tretinoine(p;oczytaj mój artykól na wizazu ,w prawdzie tam jest o ciązy , ale przyblizy Ci sie ten temat z penoscią)

http://www.wizaz.pl/images/ciaza/

przy naczynkach kwasy te nei sa polecane wiec jesli masz takowe mozesz sprobowac diacneal( to nic ze formalnie to preparat na naczynka , jelsi sie zna zastosowanie skladnika danego to sa tez na inne schorzenia) a retinaldehyd to retinoid . mozesz tez ystheal spróbowac , filtry sa z natury bardziej tresciwsze ale mozna znalesc lzejsze np iwostin 40, anthelios 50 dla tłustej skóry, bardziej tłustsze są avene , równiez na serum w czasie zimy mozesz nałozyc tanszy filtr iwostin 50 ale bardzo fajny, przy foltrach które mają w skąłdzie parsol czyli wszystki oprócz filtrów avene, nie mozesz nakąłdac niczego co ma micce, talk, tlenek cynku , dwutlenek tytanu, bo zdestabilizujesz parsol i ochrona przeciw promieniowaniem UVA sie zmniejszy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 13:06   #84
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Cytat:
Zmarszczek u mnie ni widu ni słychu, a za to inne problemy mam (rozszerzone naczyńka, pory, drobne pryszcze). Używanie w moim przypadku kremu tylko nawilżającego jest absolutnie niemożliwe (a szczególnie jakieś Nivea Soft czy inne Bambino )
to są zapychacze te bambino, nivea soft , dove, jesli ktos ma tendenxję do tego
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 13:11   #85
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Cytat:
Zmarszczek u mnie ni widu ni słychu, a za to inne problemy mam (rozszerzone naczyńka, pory, drobne pryszcze).
na naczynka to dobrze wybrałas ten effaklar bo bedzie neutralny w stosunku do naczynek, na rozszerzone pory i pryszczyki effaklar powienien tez pomóc, no ale miesiac to za mało
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 13:24   #86
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Cytat:
Napisane przez Shafira Pokaż wiadomość
Ja juz zglupialam po tych wszystkich postach.
Mam 23lata i myslalam,ze w tym wieku wystarczy cere traktowac kremem nawilzajacym .Dlatego,ze w tym wieku niepotzrebnie uzywac kremow przeciwzmarszczkowych itp.A tu czytam,ze kosmetyczka 20letnia uzywa kremow antyutleniaczy,retinoidy, serum.??
Sama juz nie wiem,czy ,moze mi ktos wytlumaczyc jak to powinno byc naprawde?
Chcialabym dbac o cere,chce zapobiec przewczesnemu sie starzeniu itp. to mam uzywac kremow przeciwzmarszczkowych?
Doradzcie bo zagubilam sie juz w tym wszystkim/
Moim grzechem bylo korzystanie z "dobrodziejstw" slonca ale dzieki temu forum postanowolam z tym skonczyc.
Najlepszym kosmetykiem przeciwzmarszczkowym są filtry. Wszystkie "szkody" jakie sobie narobimy od powiedzmy 20 do 40 r.ż. nie zostaną usunięte przez krem przeciwzmarszczkowym Serum z wit. C można używać w każdym wieku, tak samo z filtram, antyutleniaczami czy z retinoidami,bo one mają nie tylko działanie przeciwzmarszczkowe,ale np. są stosowane przy trądziku.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 13:38   #87
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
na naczynka to dobrze wybrałas ten effaklar bo bedzie neutralny w stosunku do naczynek, na rozszerzone pory i pryszczyki effaklar powienien tez pomóc, no ale miesiac to za mało
Jak się nic złego nie porobi to na pewno zostanie ze mną dłużej. Dziękuję za rady
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 13:52   #88
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

nie ma sprawy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 18:16   #89
Marcia.Juju
Przyczajenie
 
Avatar Marcia.Juju
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Ja używam na dzień Avene antirougeurs, na noc Hydraphase Yeux i Hydraphase na cała buźkę. Chciałabym zaczać stosować kremik przeciwzmarszczkowy pod oczy ( tak zapobiegawczo, ale mam tez pierwsze zmarszczki mimiczne to dlatego) i coś z witaminą C ale nie mam pojęcia jaki krem wybrać.
Myślałam o Avene Ystheal lub Active C LRP, nie jestem do końca przekonana ze względu na opinie na KWC i opis ( np. to, że Ystheal po 35 roku życia)

Zapomniałam dodać, że mam 20 lat
Marcia.Juju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 22:03   #90
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Kremy Dla 20-21 Latek

Babki! Mam 21 lat i mam niestety juz zmarszczki mimiczne.Znacie moze jakis krem ktory by mi pomogl? Ja jzu boje sie smiac bo tak okropnie je widac!
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-06 11:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.