sylwester coraz blizej... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-29, 21:37   #1
angela__
Rozeznanie
 
Avatar angela__
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 569
GG do angela__

sylwester coraz blizej...


no wiec kochane kobietki przegladam i czytam rozne posty na tematy poprawy wlosow, rzes, cery itp itd. wczesniej nie dbalam o to za bardzo nie bylam cierpliwa dla tych wszystkich zabiegow ale postanawiam od dzisiaj sie poprawic!! niedlugo sylwester wiec fajnie by bylo gdybym jakos fajniej wygladala albo cos... wlasnie niedawno nalozylam olejek rycynowy na rzesy (tusz odkladam na jak najdluzej wytrzymam... ) a jutro ide po skrzypowite w kapsulkach i szamponik do wlosow z czarnej rzepy... przylacza sie ktos do mnie?? aha jeszcze przed sylwestrem zamierzam zrobic cos z moja fryzura... no i jesli ktos ma jeszcze jakies dobrze i niedrogi sposoby na poprawe... wygladu, kondycji (wlosow paznokci cery) to niech pisze pozdrawiam i z gory dzieki
__________________
W trakcie zapuszczania włosów ...
22.11.2009 start z pokrzywą i skrzypem!
angela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 19:31   #2
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: sylwester coraz blizej...

Ja się chętnie przyłączę ;] tylko z jednym wyjątkiem: fryzury nie zmieniam. Obiecałam sobie, że zapuszczę (w styczniu studniówka, trzeba jakoś upiąć, a już troszkę urosły ), a z drugiej strony po studniówce bym ścięła, to tradycja zakazuje Właśnie siedzę z maseczką z olejku rycynowego na głowie, potem mycie głowy z domieszką olejku, maseczka wax i takie tam... a co do cery raczej nic nie doradzę, bo tak chciałam ją "podkurować" to się zbuntowała i teraz siedzę na kremiku antyalergnicznym i o tyle mam spokój
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 20:08   #3
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: sylwester coraz blizej...

to ja też się dołączam,ale jak narazie nie wiem jak sie za siebie zabrac... najbardziej chcialabym poprawic stan skóry i włosów,moze wiecie jak szybko i skutecznie poprawić ich wygląd?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.