Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-14, 12:31   #1
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314

Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)


[img]icons/icon40.gif[/img]
Coraz częściej słyszę, żem "blada twarz" [img]icons/icon7.gif[/img] Już za którymś razem wzięłam to do serca i postanowiłam coś z tym zrobić.
Pomyślałam o samoopalaczu i zdecydowałam się na Diora. Już miałam kupić, kiedy nasuneło mi się mnóstwo wątpliwości. [img]icons/icon21.gif[/img] Mam mieszaną cerę ze świecącą się strefą T, która wymaga przypudrowania i właśnie jak to będzie przy tym samoopalaczu? Czy muszę kupić dodatkowo jakiś ciemniejszy puder (mam Shiseido Luminizing L2- więc raczej się nie nadaje)?
A może skoro potrzebny mi będzie taki puder, to używanie samoopalacza jest bezsesnsowne , bo albo to albo to ?
Może te pytanka wydają się Wam śmieszne, ale ja nigdy nie używałam ani samoopalacza ani pudrów brązujących i nie wiem , jak to jest [img]icons/icon7.gif[/img]
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź [img]icons/icon12.gif[/img]
pozdrowionka-
- Blada Twarz [img]icons/icon27.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 13:16   #2
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Kochana odpisze Ci na priva ale jak szefcia nie bedzie [img]icons/icon12.gif[/img]

do poczytania [img]icons/icon7.gif[/img]
wiola
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 13:16   #3
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Ja nie używam samoopalacza, tylko kremu brązującego i balsamu brązującego Ziai... też mam bladą twarz i lubią ją delikatnie ożywić, ale większość samoopalaczy ma zbyt radykalne dla mnie działanie... brązowanie delikatne ma ten plus, że w zasadzie nie muszę zmieniać ani podkładu, ani pudru, bo twarz mam po prostu odrobinę bardziej złocistą... i kosmetyki zamiast być w tonacji twarzy, są o ton jaśniejsze, a to jest dopuszczalne... [img]icons/icon12.gif[/img]
Pudry brązujące są fajne, ale wypróbowałam kiedyś na mojej bladej twarzy i nie podobało mi sie, bo efekt był nienaturalny...
Ale może dziewczyny mają inne zdanie, wiosna idzie i słońca coraz więcej, więc temat na czasie [img]icons/1ehem.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] dla Bladej Twarzy od Bladej Brązowanej Twarzy [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 13:29   #4
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

ja mam takie samo zdanie jak Babcia [img]icons/icon10.gif[/img] tez uzywam samoopalacza(niestety musze [img]icons/icon9.gif[/img] ) ,ale mimo,ze np.mam jasniutki puder nie zauważyłam,żeby on się w jakiś sposób odznaczał...może dlatego,że stram się delikatniej "opalać" [img]icons/icon12.gif[/img] bo staram się nie tylko dobrze rozetrzeć samoopalcz,to jeszcze póżniej smaruje gębusie zwykłym kremem nawilżającym...i to u mnie daje ładne efekty,takie bardziej naturalne,bez smug [img]icons/icon10.gif[/img] Ziaji uzywałam,ale wyglądałam jak chińczyk(za żółta),więc zrezygnowałam,ale uważam,że dobór samoopalacza to kwestia indywidualna(jednemu wyjdzie mocniejszy kolorek,drugiemu wogóle nic nie wyjdzie,a jeszcze inny będzie cały żółty)
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 13:36   #5
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Babuniu, też próbowałam Ziaji, ale na mojej twarzy odcień był troche żółtawy, nie taki, o jakim marzyłam. [img]icons/icon12.gif[/img]
Samoopalacza chciałam używać w małej ilości w połączeniu z kremem nawilżajacym - ponoć taka mieszanka daje znacznie bardziej naturalny i mniej intensywny efekt. Poza tym samopalacze są teraz najczęściej w 2 wersjach- dla jasnych i ciemnych karnacji- mam nadzieje,że to znacznie ułatwia sprawę i nie będę musiała sie obawiać,że po godzinie będe wyglądała jak rodzona siostra Kalego [img]icons/icon12.gif[/img]
Wiolu, czekam na wiadomosc od Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 13:54   #6
anna28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 57
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Witaj,
Ja także odznaczam się bladą buzią, na której, bez odrobiny opalenizny puder brązujący (mam Orifaleme) wygląda, jakbym była przybrudzona, czy jakoś tak dziwnie Stosuję samooopalacz z serii Cap Soleil z Yves Rocher, który daje bardzo ale to bardzo delikatny efekt brązujący (nie widać różnicy, przy granicy jego aplikacji w okolicach dekoldu) za to dość mocny efekt wysuszający (jednak w moim przypadku to zaleta, bo mam tłustą cerę, nakładam wtedy tyklko żel pod oczy). Z efektów jestem zadowolona, bo buzia zyskuje zdrowy koloryt, tak że nie odczuwam potrzeby stososowania podkładu, pudruje lekko buzię właśnie brązującym podrem. Jeszcze jedno, miałam kiedyś ten puder z Avonu i efekt jego stosowania był bardziej pomarańczowy i mocniejszy niż tego f-my oriflame.
pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w sztucznym opalaniu
anna28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 16:42   #7
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Myślę że nie masz się czego obawiać. Samoopalacze, tak jak mówisz, są dla ciemnej i jasnej karancji więc jest to bardzo naturalny efekt. Nie sądzę abyś musiała radykalnie zmieniać kosmetyki, gdyż jeśli dobierzesz odpowiedni wariant samoopalacza to nie powinien ci bardzo mocno przyciemnić twarzy, pamiętaj oczywiście o wcześniejszym pilingu. Ja na codzień stosuję właśnie krem ziaji, samoopalacz zmieszany z kremem (na cieplejsze dni), nie mogę się obyć bez pudru brązującego. Życzę udanych eksperymentów.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-14, 18:49   #8
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Ja to dopiero jestem bladzioszek [img]icons/icon7.gif[/img] Na dodatek mam czarne włosy i oprawę oczu,ale też nie lubie jak twarz jest ciemna,a w szczególności ciemniejsza niż reszta ciała [img]icons/icon28.gif[/img] Nie opalam się w solarium bo mam cerę naczynkową,więc stosuję samopalacz.Mam cerę mieszaną.Używałam Diora,Lancome,Sorai,Polle ny-Ewy i YR.Znajoma mi polaciła Vichy i jest super !! [img]icons/icon7.gif[/img] Jest to żel- krem, ma dodatkowo w swoim składzie wit.E i różne filtry.Używam go od jakichś 3 miesięcy a tu jeszcze jest w opakowaniu z 90%,tak,że jest wydajny.Smaruję się nim na noc (jedna warstwa) po pół godzinie wsmarowuję normalny krem,którego używam na noc ,jeśli rano stwierdzę ,że jestem blada to na drugi wieczór powtarzam zabieg [img]icons/icon7.gif[/img] Nie robi smug,nie zażółca skóry i nie pachnie "samoopalaczowato".O ile sobie przypominam kosztuje ok.44 zł.A latem używam na opaloną skóre balsamów brązujących,bardzo lubię z bursztynem Polleny-Ewy [img]icons/icon7.gif[/img] Nie ma to jak lokalny patriotyzm,jakem łodzianka [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 19:46   #9
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Iwonalodz napisał(a):
> Ja to dopiero jestem bladzioszek [img]icons/icon7.gif[/img]

Tak? To ciekawe co o mnie powiecie bo ja z kolei jestem jasną blondynką, nie używam ani samoopalacza, ani się nie opalam [img]icons/icon7.gif[/img] W efekcie niewiele odróżniam się od sciany [img]icons/icon12.gif[/img] hehe

Pozdrawiam wszsystkie Twarze te bardziej i mniej blade [img]icons/icon7.gif[/img]

PS a do komentarzy że wygladam tak jak wyglądam [img]icons/icon12.gif[/img] już się przyzwycziłam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 19:58   #10
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Iwonko, mogłabys coś więcej napisać o tym samoopalaczu Vichy? Czy jest on także w wersji dla jasnej karnacji?
Acha, a jakie masz wspomnienia po Diorze?
[img]icons/icon7.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 20:01   #11
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Pal! W niedziele konkurs bladości! Ja mam taka cerę, że nawet najjaśniejsze odcienie podkładów często są dla mnie za ciemne.

A mam koleżankę jeszcze bledszą... Włosy brąz, piegi... Ściana...

Ale ja lubię swoją bladość, wręcz ją podkreślam. Bo to inne nie lubię się podporządkowywać modzie, poza tym blada jestem taka wyjątkowa... Taaa, a próżność moja nie zna granic...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-14, 21:38   #12
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Skarby drogie,ja gdy nie posmaruję się samoopalaczem to normalnie córka młynarza [img]icons/icon28.gif[/img] Dla niektórych mam ciężką anemię,adla innych ostatnie stadium choroby jakiejś [img]icons/icon7.gif[/img]Wrażenie potęgują jeszcze moje czarne włosy [img]icons/icon7.gif[/img]I powiem,że smaruję się tylko jedną warstwą,bo niestety jak się kiedyś zapomniałam i z rozpędu wysmarowałam się dwa razy to wprost ślicznie to wyglądało,szczególnie jak blado-sine rączuchny przyłożyłam do buzi [img]icons/icon28.gif[/img] zupełnie nie było widać,że się wypacykowałam [img]icons/icon7.gif[/img] Już z daleka wyglądałam jak rasowa pudernica [img]icons/icon28.gif[/img]
Droga Entuzjastko samoopalacz Vichy jest bardzo delikatny w swoim nadawaniu kolorytu [img]icons/icon7.gif[/img]Wydaje mi się,że jest jeden rodzaj,tzn.z tej serii jest samoopalacz do twarzy i do ciała,ja poprosiłam w aptece o samoopalacz do twarzy i Pani mi go podała bez zadawania dodatkowych pytań [img]icons/icon7.gif[/img] Ale on jest bardzo delikatniutki [img]icons/icon7.gif[/img]Ja smaruję się nim raz i widać taki lekko zdrowy odcień skóry [img]icons/icon7.gif[/img] Jak ktoś chce wyglądać jakby wrócił z wakacji to chyba musi nałożyć ze trzy warstwy albo smarować się nim dwa dni pod rząd [img]icons/icon7.gif[/img]Także nie martw się !! Nie będziesz wyglądać jak wypacykowana lala [img]icons/icon7.gif[/img] On naturalnie bardzo na buzce wygląda [img]icons/icon7.gif[/img]Aha,zapomniałam napisać,że się fajnie jakoś tak rozprowadza [img]icons/icon7.gif[/img]
Co do Diora to jamam mieszaną skórę,gdzieniegdzie mi się świeci a gdzieniegdzie mi się czasem przesuszy i po tym samoopalaczu wydawało mi się,że te miejsca przesuszone były bardziej przesuszone [img]icons/icon9.gif[/img] Patrząc na to jako relacja ceny do jakości to bezapelacyjnie wygrywa Vichy !! [img]icons/icon7.gif[/img]Teraz napiszę wszystko co jest na ulotce samoopalacza Vichy:"Wysoka zawartość substancji aktywnie nawilżających zabezpiecza skórę przed wysuszeniem,a wit.E zwalcza wolne rodniki.Dzięki temu samoopalaczowi można skrócić czas przebywania na słońcu,uzyskując jednocześnie efekt naturalnej opalenizny"-zgadzam się z tym,że po posmarowaniu buzia jest świetnie nawilżona i miękka w dotyku,myślę że latem to nawet nie będę się potem smarowała na to kremem.Piszą,że nawilża skórę przez 8 godzin.Mnie najbardziej przekonało do tego samoopalacza ta zawartość tej wit.E,bo ja już swoje latka mam i chcę być wciąż młoda [img]icons/icon28.gif[/img]
Nie wiem czy pomogłam,ale się starałam [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 21:56   #13
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Iwonko, pomogłaś bardzo bardzo, zresztą jak wszytkie duszyczki, które mi odpowiedziały [img]icons/icon7.gif[/img]
Zdecydowałam się na ten Vichy po Twoim poście- dam znać, jak efekty [img]icons/icon7.gif[/img]
Blada Twarz [img]icons/icon27.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-14, 22:02   #14
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)

Daj znać koniecznie !!! [img]icons/icon7.gif[/img] Wszystkie tu blade twarze będziemy czekały na efekty [img]icons/icon7.gif[/img] A ja będę drżała z niecierpliwości i odpowiedzialności [img]icons/icon28.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Buzka [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 13:24   #15
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)- do Iwonalodz

Iwonko, kupiłam dziś ten samoopalacz, tzn. moje kochanie go kupiło, bo był w aptece [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam tylko pytanko, bo wydaje mi się, że ten jest trochę inny. Nie zawiera wit. E i jest z wodą termalną, efekt nawilżenia, jak sugeruje producent- 12 godzin.
Hmmm... Opakowanie ma też trochę inne kolorki niż ten Twoje( jest jego zdjęcie w dziale o opalaniu).
Czy ten mój to jakiś "wcześniejszy model", czy jakaś nowość? [img]icons/icon12.gif[/img]
Pytam, bo moge go jeszcze zamienić w aptece [img]icons/icon12.gif[/img]
Buziaczki [img]icons/icon7.gif[/img]
Zagubiona Blada Twarz [img]icons/icon27.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 13:29   #16
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)- Entuzjastka

Z tego co wiem to Vichy ma teraz 2 rodzaje samoopalaczy
Idź lepiej sama do apteki i przycisnij ekspedientke żeby pokazała wszystkie jakie ma [img]icons/icon7.gif[/img]

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 13:40   #17
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)- do Iwonalodz

Skarbie to ja pokręciłam ,bo chciałam Ci zacytować cos o tym samoopalaczu a zrobiłam to z takiej starszawej książeczki Vichy o ich produktach ,buuu..przpraszam za zamieszanie ale już prostuję wszystko.Ten co jest na Wizażu (mówię o zdjęciu)to ten starszy model,ale nie wiem czy jest,ale tez jest dobry,ja mam inny z ta woda termalną Vichy [img]icons/icon7.gif[/img]Nic więcej tu nie wyczytam,bo ja po francusku ani w ząb,a Misio-mój biegły Francuz w rozjazdach [img]icons/icon28.gif[/img] Ale opiszę Ci wygląd mojego samoopalacza,ma żółty koreczek,ani pomarańczowy ani bordo tylko żółty i na białym tle tubki są kolorki :żółty,pomarańczowy i ciemno pomarańczowy [img]icons/icon7.gif[/img] Niestety ulotka juz dawno w śmieciach,ale Pani w aptece mówiła,że on tez ma tą witaminkę E,no nie wiem,ale to jest ten,którego ja uzywam [img]icons/icon7.gif[/img]Pozmaruj się skarbie na noc jedną wartwą i jak po półgodzince będziesz miała uczucie ściągnięcia to posmaruj się jakimś kremikiem na noc,a rano będziesz miała zdrową,leciuśko opaloną buzkę,jak za blada to na drugi wieczór powtórz zabieg [img]icons/icon7.gif[/img] No i fajnie pachnie [img]icons/icon7.gif[/img] Miłego stosowania [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 13:46   #18
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)- do Iwonalodz

No to teraz wszystko w rękach Boga [img]icons/icon7.gif[/img]
Zrobiłam sobie próbę na ręku i różnica była znaczna więc użyłam samoopalacza w połączeniu z kremem- za godzinkę sie odezwę [img]icons/icon7.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 13:49   #19
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)- do Iwonalodz

weszłam sobie nawet z ciekawości na stronkę Vichy a tam same starocie [img]icons/icon9.gif[/img] Mją tylko ten samoopalacz z bordowym koreczkiem [img]icons/icon9.gif[/img] Nawet nie ma gdzie sprawdzić [img]icons/icon9.gif[/img] No nic jakos wierzę tej Pani w aptece,bo ja tam zawsze kupuję kosmetyki Vichy i one są tam bardzo miłe i kompetentne [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon36.gif[/img]
hej [img]icons/icon7.gif[/img] ale buzka to zawsze jest troszkę ciemniejsza [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-15, 15:25   #20
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)- do Iwonalodz

Iwonka to jesteśmy we dwie w takim samym położeniu.ja co prawda jestem blondynką(średni blond+piegi)...mnie też się wiecznie pytali "dziecko żle się czujesz?"...a do tego jescze dodam,że za młodu [img]icons/icon12.gif[/img] byłam Tadkiem-Niejadkiem,to moja kochana matula codziennie podejrzewała u mnie anemie i nawet moje bardzo dobre wyniki krwi nie wyprowadzały jej z błędu [img]icons/icon10.gif[/img] dlatego to nie jest kwestia mody,ale samoopalacz jest dla mnie poniekąd wybawieniem...ale ja tak szczerze mówiąc marze o naturalnym zdrowym kolorycie,bo te wszystkie samoopalacze wyrzuciłabym do śmieci,bo niestety ,ale to one są jednym z głównych winowajców moich zatkanych porów...słyszałam o samoopalaczu Avene,który ich nie zatyka...może ktoś go używa i mi coś na jego temet powie [img]icons/icon7.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 15:55   #21
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)- do Iwonalodz

Ninko witaj w klubie:"Blada Twarz" [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img] Niestety nie znam i nie uzywałam tego samoopalacza Avene,ale wiem,że ten Vichy wspomaga cos tam,że mozna się spokojnie opalać i nadaje buzi dodatkow ładny koloryt [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 16:13   #22
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)- do Iwonalodz

No to czas zdać relację: jak pisałam "rozcieńczyłam "troche samoopalacz kremem i efekt jest bardzo delikatny, ale widoczny [img]icons/icon12.gif[/img] Żadniutkich smug [img]icons/icon7.gif[/img] i żadnych przebarwień w okolicach włosów, czego się najbardziej obawiałam [img]icons/icon7.gif[/img]
Iwonko, tenks [img]icons/icon7.gif[/img]
Napisz mi tylko, jak często wykonujesz aplikację i czy przed każdą trzeba wykonywać peeling? [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrówka
Extra, super opalona twarz [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon27.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 16:29   #23
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)- do Iwonalodz

No to cieszę się niezmiernie,że efekt Ci się podoba,bo juz miałam lęki [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] Ja używam go tak co 2,3 dzień i robie albo peeling albo nakładam maseczkę peel off [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam i jestem very happy,że jestes zadowolona)) [img]icons/1jupi.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 16:36   #24
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Dziewczyny, poradźcie entuzjastce ;)- do Iwonalodz

Nawet nie wiesz, jak ja very [img]icons/icon12.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.