Prozba o kilka wskazowek!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-09, 18:19   #1
amelka*
Raczkowanie
 
Avatar amelka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 56
Cool

Prozba o kilka wskazowek!!


Od dluzszego czasu zapuszczam wloski raz na jakis czas je tylko podcinam mam w sumie juz spory odroscik bo chcialam miec calkowicie naturalny kolorek ale ciszko jest wytrzymac z odrostem i przyszedl czas na zmina. Chcialabym sie poradzic co zmienic raczej chce pozostac przy takiej dlugosci chociaz... ale co z kolorkiem?? Czekam na jekies pomysly bo mi ich narazie brak

Edytowane przez amelka*
Czas edycji: 2006-07-23 o 10:13
amelka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 18:30   #2
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Prozba o kilka wskazowek!!

Może jakieś pasemka blond Przy pasemkach mniej widać odrosty Blond pasuje do ciebie i myślę,że przy jasnych włoskach powinnaś pozostać Długośc jest dobra, wystarczy wycieniować lekko i będą się fajnie układać Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 18:48   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Prozba o kilka wskazowek!!

Cytat:
Napisane przez amelka*
Od dluzszego czasu zapuszczam wloski raz na jakis czas je tylko podcinam mam w sumie juz spory odroscik bo chcialam miec calkowicie naturalny kolorek ale ciszko jest wytrzymac z odrostem i przyszedl czas na zmina. Chcialabym sie poradzic co zmienic raczej chce pozostac przy takiej dlugosci chociaz... ale co z kolorkiem?? Czekam na jekies pomysly bo mi ich narazie brak
Podejrzewam , że te zdjątka sa aktualne bo widac na nich odrost, swoja drogą Twój naturalny kolor jest śliczny- nie dziwię się , że chcesz do niego wrócić Natomiast ten blond , który masz obecnie na włosach nieco Cię gasi, powinien byc bardziej nasycony ,bądź jasniejszy. Odradzam pasemka- dążysz do naturalnego kolorku a pasemka przecież rozjaśnią partie w odroście, i dojdziesz do punktu wyjścia.Różnica między farbą a odrostem nie jest kolosalna, nie wygląda brzydko, moim zdaniem - albo zacisnij zęby i przeczekaj,albo skuś sie na jakis szampon koloryzujący w odcieniu możliwie pododbnym do Twoich naturalnych włosów ( najlepiej w dobrym salonie, tam powinni Ci go bez problemu dobrać,ale może unikaj farby a własnie skoncentruj sie na czyms mniej trwałym ) . Co do obcięcia zdecydowanie mocniej wystrzęp przód, grzyweczka powinna zaczynać się po obu stronach nieco wyżej, a cienie powinny być wyraźne do samego dołu. Jesli chcesz nieco większej zmiany pozostaw długośc i cieniowanie z przodu jednoczesnie cieniując nieco włosy na całej długości - to doda fryzurze lekkości.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 19:31   #4
amelka*
Raczkowanie
 
Avatar amelka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 56
Cool Dot.: Prozba o kilka wskazowek!!

no jesli chodzi o ten moj kolor naturalny to faktycznie jest calkiem calkiem ale zaciskanie zebow w lecie cieszka sprawa lepiej mi to wychodzi w zimie bo sie pod czapeczka chowam :P choc tez latwo nie jest, moze faktycznie niema co za mocno kombinowac tylko poprostu dobrze je wycieniowac tylko gdzie to dobrze zrobic zebym znowu niemusiala ciagle ich zwiazywac po eksperymentach fryzjerki :/ moze jakies fotki fajne ktos ma jak pokaze to przynajmniej latwiej bedzie reklamacje zlozyc
amelka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:33   #5
viola1993
Raczkowanie
 
Avatar viola1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 115
Dot.: Prozba o kilka wskazowek!!

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Może jakieś pasemka blond Przy pasemkach mniej widać odrosty Blond pasuje do ciebie i myślę,że przy jasnych włoskach powinnaś pozostać Długośc jest dobra, wystarczy wycieniować lekko i będą się fajnie układać Pozdrawiam
Blond pasemka i mocne wycieniowanie i będzie ok
viola1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.