kolczyki a uszy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 18:37   #1
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647

kolczyki a uszy


Nie wiem czy watek zakladam w odpowiednim miejscu bo z tego co widze mowa tu o kosmetykach. W razie czego prosze o przeniesienie a wiec chcialabym sobie przebic uszy. Niestety problem polega na tym ze mam odstajace uszy nie sa az takie tragiczne ale jednak troche. I moje pytanie czy jak przebije uszy i bede nosic kolczyki to tylko dodatkowo podkresle kompleks czy nie bedzie sie to rzucalo w oczy?? Dodam ze zawsze nosze rozpuszczone wlosy wlasnie ze wzgledu na ten kompleks, a w zadnych opaskach na uszy mi nieladnie i jesli przebilabym uszy to nosilabym te 'duze' kolczyki. Nie lubie tych takich malutkich. Z gory dziekuje za pomoc
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:13   #2
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: kolczyki a uszy

właśnie do odstających uszu pasują duże, najlepiej okrągłe kolczyki, które odwracają uwagę od samych uszu; w dodatku jak kolczyki bedą widoczne spod rozpuszczonych włosów, nikt nawet nie pomyśli o tym, że możesz mieć jakiś problem z uszami
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 21:24   #3
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: kolczyki a uszy

w mojej klasie mam niestety takich ludzi ktorzy doczepili sie u mnie do tego kompleksu ale mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz, pocieszylas mnie bardzo moze przynajmniej osoby przypadkowe, spotkane na ulicy nie zauwaza mojego problemu
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 07:35   #4
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: kolczyki a uszy

a według mnie jeśli założysz duże kolczyki to możesz wzrok ludzi skupić na kolczykach..małe dyskretne nie będą się rzucać w oczy a tym samym nikt nie będzie Ci patrzył na uszy..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 08:18   #5
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: kolczyki a uszy

ja będę utrzymywać przy tym, że im bliżej ucha znajduje się ozdoba, tym bardziej przyciąga ona uwagę właśnie na obiekt kompleksów; kolczyki tak czy siak przykuwają uwagę, a takie duże znajdują się jakby "poza uchem" - samo ucho wydaje się być nieważne
kurcze, teraz to ci namieszałyśmy
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 19:04   #6
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: kolczyki a uszy

no ok, ja bede wierzyc w to co mowi fiasco nie chce sie czuc poszkodowana przez te glupie uszy. Prawdopodobnie i tak w ferie zimowe bede miala operacje plastyczna (chociaz nie jestem jeszcze pewna) ale nie chce tak dlugo czekac
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:07   #7
Anett23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 151
Dot.: kolczyki a uszy

To wszystko zależy od tego jak bardzo masz odstające uszy. Całkiem możliwe, że będzie dokładnie tak jak pisze fiasco. Dużo zależy też od tego jakie dobierzesz kolczyki. Jak będą za bardzo przyciągały uwagę na odstające uszy, to zawsze możesz założyć mniejsze i nie rzucające się tak bardzo w oczy Po co rezygnować z czegoś, co bardzo chcesz mieć z powodu kompleksów?
__________________
Pokłóciłam się ze Szczęściem, Nadzieję kopnęłam w d..., Miłość wyzwałam od szmat, a ze smutkiem piję wódkę



Anett23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 22:16   #8
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: kolczyki a uszy

Przebilam sobie uszy i na razie musze jeszcze nosic te z salonu, wydaje mi sie ze nie podkreslaja kompleksu, ciekawe jak bedzie z duzymi kolczykami... chcialam sobie zrobic dodatkowe dziurki (w prawym uchu jeszcze 2 a w lewym 1) ale stwierdzilam ze to juz na pewno podkreslilo by uszy. A moze sie myle...?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 12:29   #9
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: kolczyki a uszy

moim zdanie będzie super szczególnie jeśli bedą duże i wiszące a kolegów olej to im sieznudzi
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.