Wasze "małe" wycieczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-05, 08:45   #31
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Wasze "małe" wycieczki

Cytat:
Napisane przez kiciun Pokaż wiadomość
My w zeszłym roku byliśmy na Mazurach, dojazd pociągiem i jeżdżenie po Mazurach rowerem, powrót do domu znów pociągiem. Spanie na campingach w namiocie lub na dziko. Wycieczka 5 dniowa. Wyszło niedrogo, bardzo fajnie i zdrowo. Tak mi się spodobało, że stwierdziłam, że co roku musimy jeździć na takie rowerowe wycieczki jak ze sportem się nie kocham, bo często mnie nudzi, tak załapałam bakcyla rowerowych wycieczek.

W te wakacje, właśnie w poniedziałek wyjeżdżamy na kolejną wycieczkę, także rowerową 5 dniową. Tym razem ruszamy rowerami z Bydgoszczy i jedziemy w Bory Tucholskie. Strasznie się jaram znów spanie w namiocie, zamierzamy kupić jednorazowy, grill i grillować jedzenie oraz gotować wodę w blaszanych kubkach, aczkolwiek na przyszłość zaopatrzymy się w małą kuchenkę turystyczną. Koszty znowu będą niewielkie, a frajdy kupa. Powrót znowu pociągiem, by maksymalnie wykorzystać czas na jeżdżenie w tamtych okolicach, poza tym wracać już się nigdy nie chce rowerem.

Byliśmy też na 3 dniowym pieszym rajdzie po górach, w Czechach, dołączyliśmy się do jakiegoś zorganizowanego wyjazdu z klubem górskim, też było super i tanio

A i co roku jeździmy na woodstock- jest za darmo a dojazd pociągiem
I jak w BOrach ? Pytam, bo jestem stad Podobalo sie? czy jeszzcze przed wycieczka??
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 14:01   #32
Olikasa
Przyczajenie
 
Avatar Olikasa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 15
Dot.: Wasze "małe" wycieczki

u nas w zależności na co był humor. Często jeździmy o Krakowa, czasami do Wrocławia (jesteśmy ze śląska). Teraz ze znajomymi w listopadzie jedziemy na długi weekend do Londynu
__________________
Oliwia
Olikasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 13:36   #33
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: Wasze "małe" wycieczki

Wszystko zależny od budżetu i w jakim regionie polski się mieszka
Jako że ja jestem z Podkarpacia, to Bieszczady nie są nam obce pojechaliśmy pod namiot. Pierwsze dwa dni chodziliśmy po górach kolejne spędziliśmy na polu namiotowych w Polańczyku odpoczywając nad Soliną Często jeździmy w Tatry, mamy sprawdzony tani nocleg w Poroninie do którego chętnie wracamy.
Z bliższych jednodniowych wypadów polecam skanseny, zamki albo jakieś ciekawe miejsca na łonie natury My za każdym razem zwiedzamy coś innego, nigdy nie wracamy w to samo miejsce.
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-20 14:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.