Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-26, 11:49   #2581
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

orisha: "Ok, ale ceny to tez maja swietne. Szkoda ze tak maja drogo - krotkie wlosy damskie strzyzenie 110pln... Sporo"

Dlatego wciąż szukam dobrego fryzjera w Krakowie też uważam że sporo. ale jak wychodzę ze spartaczonymi włosami od innego (kolejnego) fryzjera, to za każdym razem mówię, że trzeba było nie sknerzyć tylko iść do Krystiana....
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 15:29   #2582
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
orisha: "Ok, ale ceny to tez maja swietne. Szkoda ze tak maja drogo - krotkie wlosy damskie strzyzenie 110pln... Sporo"

Dlatego wciąż szukam dobrego fryzjera w Krakowie też uważam że sporo. ale jak wychodzę ze spartaczonymi włosami od innego (kolejnego) fryzjera, to za każdym razem mówię, że trzeba było nie sknerzyć tylko iść do Krystiana....
No jest w tym troche racji. Z drugiej strony to glownie kwestia salonu i marki na jaka wlasciciel pracuje :/ Szkoda...
Ja mam pecha, bo jak znajde kogos fajnego, to albo zachodzi w ciaze, albo wyjezdza z miasta, albo mu palma odbija i przestaje sie starac

Teraz moze sprobuje do Oskara Bochonia, albo poczekam jak znajoma wroci po swietach i zapytam o namiary do jej fryzjera...
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 06:16   #2583
Schabowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

nie pamiętacie cennika do tego pana krystiana ? bo nie ma na stronie

Edytowane przez Schabowy
Czas edycji: 2009-12-27 o 06:20
Schabowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 20:28   #2584
marandile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 135
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Damaris Pokaż wiadomość
To bardzo dobry wybór! Ja chodze do Pani Ewy Warmuz i jestem bardzo zadowolona. Obydwie z Panią Basią to istne czarodziejki!
Mam niesforne włosy, które rzadko mnie słuchały po wyjściu od fryzjera, na szczęście trafiłam w ręce Pani Ewy i teraz jestem zadowolona. Zresztą jest to nie tylko fryzjerka salonowa,ale także osoba czesząca modelki do pokazów i sesji zdjęciowych. Miałam okazję widziec raz efekt jej pracy na modelce i byłam pod wrażeniem. Co ważne- nie boi się wymagających fryzur. Jesli ktoś lubi klasyczne cięcie to będzie takie miał, ale jesli szukacie czegoś odwaznego to Ewa Warmuz jest odpowiednią osobą,aby to stworzyć
Po tylu pochlebnych opiniach o tym salonie i fryzjerkach w nim pracujących, muszę zapytać: ile kosztuje strzyżenie + modelowanie + suszenie dla średnich włosów?
marandile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:14   #2585
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Iga 89 Pokaż wiadomość
gdzie w krakowie można kupić balsam koloryzujący venita henna color?
Jeśli chodzi Ci o ziołową "farbe do włosów" to na pewno można ją kupić na ulicy Opolskiej, na placu Imbramowskim w sklepie.. koleżanka tam ja kupuje
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:56   #2586
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Z waszych opinii zastanawiam sie nad kiss paris i pania basia a studiem efect ktore jest niedaleko mojego mieszkania... planuje przefarbowac sie z jasnego blondu na ciepły karmelowy braz.. tylko co wybrac zeby nie wtopic...
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:36   #2587
m8mmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam,

przegladnelam caly temat (zajelo mi to troszke czasu ) ale nadal nie moge znalezc odpowiedzi na pytanie o strzyzenie brzytwa.. Mam obecnie wlosy do ramion a chcialam wrocic do krotkiej fryzurki (cos a la niegrzeczna chlopczyca). Mialam taka fryzurke kilka lat temu, scinana nozem chinskim, poza Krakowem.. Chcialam do niej wrocic, ale wiem juz ze scinanie nozyczkami takiej fryzurki na moich wlosach nie zdaje egzaminu.. Dlatego prosze o pomoc.. Gdzie znajde dobrego fryzjera, od krotkich wlosow, do strzyzenia brzytwa, zyletka itp. ? Czy wymieniany przez was Klaudiusz, Tomek (trendy), p. Basia z Kiss Paris robia takie rzeczy? Pytam dlatego ze fryzjer od farbowania i strzyzenia dlugich wlosow czasem przy krotkich wlosach ma duze problemy, a tym bardziej z zyletka.. Czy ktoras z was miala takie doswiadczenia i moglaby cos polecic?

Dodam ze chcialabym tez pofarbowac jednoczesnie wloski na prawie bialy kolor, wiec fryzjer z talentem do kolorow mile widziany choc moge rozlozyc to na dwie wizyty, strzyzenie jest dla mnie wazniejsze..
m8mmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 07:44   #2588
konfiturymalinowe
Przyczajenie
 
Avatar konfiturymalinowe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej

chyba najprościej będzie jeśli po prostu zadzwonisz do wybranych fryzjerów (Klaudiusza i kogo tam masz na liście) i spytasz ich osobiście. Ale sądząc po kolorze i chińskim nożu to musi być coś bardzo awangardowego;-) Może Avant Apres i Tomek Marut???
konfiturymalinowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 13:36   #2589
abi2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez m8mmm Pokaż wiadomość
Witam,

przegladnelam caly temat (zajelo mi to troszke czasu ) ale nadal nie moge znalezc odpowiedzi na pytanie o strzyzenie brzytwa.. Mam obecnie wlosy do ramion a chcialam wrocic do krotkiej fryzurki (cos a la niegrzeczna chlopczyca). Mialam taka fryzurke kilka lat temu, scinana nozem chinskim, poza Krakowem.. Chcialam do niej wrocic, ale wiem juz ze scinanie nozyczkami takiej fryzurki na moich wlosach nie zdaje egzaminu.. Dlatego prosze o pomoc.. Gdzie znajde dobrego fryzjera, od krotkich wlosow, do strzyzenia brzytwa, zyletka itp. ? Czy wymieniany przez was Klaudiusz, Tomek (trendy), p. Basia z Kiss Paris robia takie rzeczy? Pytam dlatego ze fryzjer od farbowania i strzyzenia dlugich wlosow czasem przy krotkich wlosach ma duze problemy, a tym bardziej z zyletka.. Czy ktoras z was miala takie doswiadczenia i moglaby cos polecic?

Dodam ze chcialabym tez pofarbowac jednoczesnie wloski na prawie bialy kolor, wiec fryzjer z talentem do kolorow mile widziany choc moge rozlozyc to na dwie wizyty, strzyzenie jest dla mnie wazniejsze..
Witaj , jeśli chodzi o brzytwę i tego typu strz. to chyba we wszystkich salonach Trendy obcinają w ten sposób ,a na pewno w salonie przy ul.Kijowskiej24 ja się nie obcinam brzytwą bo mam dłuższe włosy ale teraz tam chodzę i kiedyś widziałam jak fryzjekka opcinała .
abi2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 11:32   #2590
joszii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
Z waszych opinii zastanawiam sie nad kiss paris i pania basia a studiem efect ktore jest niedaleko mojego mieszkania... planuje przefarbowac sie z jasnego blondu na ciepły karmelowy braz.. tylko co wybrac zeby nie wtopic...
Hej!
Osobiście od poł roku chodzę do Studia Effect. Po paru wtopach w innych salonach (i tych z górnej półki i ze średniej) trafiłam do Pani Anity u której robie balejaż. Jest bardzo staranna i ma duże doświadczenie a przy tym wszystkim bardzo sympatyczna.
Sama chce zmienić teraz kolor bo już mam za jasne- przytonować, może też karmelowy - jeszcze nie wiem. W każdym razie polecam Ci tą babkę - jeśli się zdecydujesz napisz pliss jak wyszło!!

I wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!
joszii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 21:12   #2591
devona
Raczkowanie
 
Avatar devona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Jak dla mnie salon przereklamowany a jakosc uslug nie jest adekwatna do ceny. mam wrazenie ze fryzjerzy korzystaja ze zdobytej przez lata renomy zbudowanej na samym nazwisku Maniewskiego. bylam tam u trzech fryzjerow. najlepiej wspominam Adasia, ktory juz tam teraz podobno nie pracuje. jako jedyny wysluchal moich uwag i wychodzilam dzieki niemu zawsze zadowolona.
Ostatnio bylam u Kamila, koszmar. Powiedzialam ze chce tylko i wylacznie podciac koncowki ( przelknelam cene 140zl) i moge sie zgodzic na obciecie max 2 cm bo zapuszczam. wyszlam z wlosami krotszymi o 8 cm bo Kamil strawierdzil ze myslal ze zartuje z tymi 2cm !!! ODRADZAM. niektorym fryzjerom poprzewracalo sie w glowie
devona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 21:29   #2592
devona
Raczkowanie
 
Avatar devona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

zaczne od tego ze jestem wybredna jesli chodzi o fryzjerow, a na punkcie moich wlosow ma swira. hurtowo kupuje kosmetyki, stosuje wszelkie nowosci, lykam tabletki aby byly mocniejsze i zdrowsze. pomimo tego iz czesto farbuje, prostuje i mam dlugie wlosy sa one zdrowe i zadbane. dlatego tez wazny jest dla mnie dobry fryzjer ktory nie zniweczy moich zabiegow. Dodam, iz nie zmienialam drastycznie wizerunku, wlosy pozostawaly dlugie chodzilo aby sie ladnie ukladaly.

zaliczylam juz chyba wiekszosc opisywanych salonow i nie dokrylam "tego jedynego" ale polecam kilku:

* Adas od Maniweskiego na Rakowickiej, pelne zrozumienie, kazde ciecie uzgodnione, zawsze wychodzilam z usmiechem
* Monika od Claudiusa; zna sie na tym co robi, jest dokladna i nie probuje na sile przekonac do swojej wizji
* Szymon z Kaizen Hair w pasazu ruczaj; malomowny, skryty ale dobry w tym co robi

Mam zle doswiadczenia z typowymi sieciowkami: eric stipa, expander, trendy JLD gdzie klient jest traktowany tasmowo a fryzjerzy na sile probuja obciac po swojemu pomimo braku mojej zgody

** Moje pytanie, gdzie dobrze farbuja wlosy, chodzi mi o dobor koloru i farby ktora sie nie wypluka po kilku myciach? **
devona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:24   #2593
ruda5989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam!
Jedna z was "doree" pytała sie o Piotrka z Daviness, który jest naprawde niezły w tym co robi. Po wyjsciu od niego można nie tylko zaszokować wszystkich dookoła ale również być zachwyconym, dzięki jego świeżemuj spojrzeniu na stylizacje.Sama tego doświadczyłam!!! Jestem poprostu bardzo zadowolona.... że z włosów można zrobić tak naprawdę wszystko a wiec Piotr teraz pracuje w Soho (rynek głowny 13) zreszta najlepiej bedzie jak same sie przekonacie http://www.piotrjanus.pl .....Pozdrawiam Gorąco
ruda5989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:37   #2594
ruda5989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie jest Piotrek z Daviness (Kraków)?

Witam!
Jedna z was "doree" pytała sie o Piotrka z Daviness, który jest naprawde niezły w tym co robi. Po wyjsciu od niego można nie tylko zaszokować wszystkich dookoła ale również być zachwyconym, dzięki jego świeżemuj spojrzeniu na stylizacje.Sama tego doświadczyłam!!! Jestem poprostu bardzo zadowolona.... że z włosów można zrobić tak naprawdę wszystko a wiec Piotr teraz pracuje w Soho (rynek głowny 13) zreszta najlepiej bedzie jak same sie przekonacie http://www.piotrjanus.pl .....Pozdrawiam Gorąco
ruda5989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:40   #2595
Ania011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Wiesz Koleżanko wydaję Mi się że się chyba pomyliłaś jeżeli chodzi o fryzjera chodzę do Kamila przeszło 2 lata i miałam dużo ciekawych rzeczy na głowie zawsze jednak uzgadniał to ze Mną do końce co i jak pierwszy raz zrobił mi naprawdę dużą zmianę potem chciałam zapuścić i jakoś się udało gdzie przynajmniej raz na 2 -3 miesiące się zjawiałam u niego i zawsze Byłam Zadowolona…
Ania011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 08:43   #2596
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez ruda5989 Pokaż wiadomość
Witam!
Jedna z was "doree" pytała sie o Piotrka z Daviness, który jest naprawde niezły w tym co robi. Po wyjsciu od niego można nie tylko zaszokować wszystkich dookoła ale również być zachwyconym, dzięki jego świeżemuj spojrzeniu na stylizacje.Sama tego doświadczyłam!!! Jestem poprostu bardzo zadowolona.... że z włosów można zrobić tak naprawdę wszystko a wiec Piotr teraz pracuje w Soho (rynek głowny 13) zreszta najlepiej bedzie jak same sie przekonacie http://www.piotrjanus.pl .....Pozdrawiam Gorąco
powiedz mi czy piotr nalezy do osób które słuchają, czy raczej robi wszystko po swojemu?
i jak u niego z cenami??
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 09:31   #2597
eda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
powiedz mi czy piotr nalezy do osób które słuchają, czy raczej robi wszystko po swojemu?
i jak u niego z cenami??
ruda5989 napisz ile kosztuje strzyżenie u tego Piotra?
eda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:44   #2598
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie pracuje teraz pani Marysia do niedawna zatrudniona w Trendach na Karmelickiej?
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 13:19   #2599
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Hej, w zasadzie to jedno jeszcze mam pytanie - myślałam, zeby sie umówić do Oskara Bochonia. Czy ktoś może był u niego i wie jak mu idzie z krótkimi fryzurami?
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 20:43   #2600
abi2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

pani Marysia pracuje teraz na ul.Kobierzyńskiej w TRYNITY
abi2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 09:44   #2601
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez abi2009 Pokaż wiadomość
pani Marysia pracuje teraz na ul.Kobierzyńskiej w TRYNITY
Dziękuję za informację
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 19:56   #2602
skorpio84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 101
GG do skorpio84
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez eda24 Pokaż wiadomość
ruda5989 napisz ile kosztuje strzyżenie u tego Piotra?
Ja ścinałam się u Piotra i przy włosach pół długich (lekko sięgały ramion) za samo cięcie płaciłam 100zł.

Cięcie bardzo fajne a najlepsze jest to że fryzurka ładnie odrasta i nie trzeba często biegać na podcięcie

Piotr raczej słucha klienta i stosuje się do jego zaleceń (chociaż zawsze doda od siebie jakiś drobiazg), chyba że chcemy zrobić coś co kompletnie nam nie będzie pasowało do twarzy i urody, to wtedy trzeba się nastawć na dłuższą dyskusję z tym fryzjerem
__________________
Szczęśliwa Ex-Aparatka
2oo8 - 2010

PM 7-5-2011


Edytowane przez skorpio84
Czas edycji: 2010-01-07 o 19:57
skorpio84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 21:55   #2603
KingaKinga2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów Kraków

Cześć Dziewczyny,
ja dziś przedłużyłam włosy w Krakowie.
dziewczyna naprawdę sie zna na rzeczy...
przedłużyłam słowianami 50cm-wcale cena mnie nie zbiła z nóg...
efekt same oceńcie-ja jestem mega zadowolona...załaczyłam zdjecie przed i po przedłużeniu.Ta Kobieta to Anioł))

Załącznik 2769891

Załącznik 2769892
KingaKinga2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 07:31   #2604
ruda5989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

No tak ja mam włosy długie i płaciłam 120zl...Ale ceny zaczynają się chyba od 50zł.
Zależności jak chcemy zaszaleć:P...Pozdrawiam
ruda5989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 13:01   #2605
olkami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
Hej, w zasadzie to jedno jeszcze mam pytanie - myślałam, zeby sie umówić do Oskara Bochonia. Czy ktoś może był u niego i wie jak mu idzie z krótkimi fryzurami?
hej

ja byłam kilka razy u Oskara. Ma jakiś styl rzeczywiście i pomysły. Zgadzam sie jednak z opinią, że ZAWSZE ścina za krótko i na docelową fryzurę czeka sie ze dwa tygodnie, aż włosy trochę odrosną. Właściwie dlatego z niego zrezygnowałam, moja koleżanka też. On wie o tym, bo klientki mu to mówią, ale i tak ścina a ten sposób-tak sie chyba przyzwyczaił.
olkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 13:15   #2606
alicjenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie włosów - Kraków

Ja dziś przedłuzam włosy u jednej Pani w Krakowie.Pózniej zamieszcze fotki
alicjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 13:18   #2607
alicjenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie włosów w Krakowie.

A ja w Krakowie dziś przełużam włosy :P
Później fotki wkleję
alicjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 18:15   #2608
alicjenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie włosów - Kraków

No i jestem PO
chyba upiję się ze szczęścia ...
zdjęcia poniżej ;-)
Załącznik 2771399Załącznik 2771400
alicjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 18:55   #2609
ulkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Krakowie

hej,zawsze mialam problem ze znalezieniem dobrego fryzjera dopóki nie trafilam do salonu GALAXY na ul.Piastowskiej 8,przetestowalam juz wszystkie fryzjerki tam i z kazdej jestem super zadowolona dlatego goraco polecam,
pozdrawiam
ulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 11:28   #2610
cackok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Drogie Panie

Bardzo was prosze o namiary na jakiegoś dobrego męskiego fryzjera
cackok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.